Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KRISNA oznacza wprost – CZARNY, ZŁY, NIEGODZIWY, a także ZŁO w sensie moralnym, jako rzeczownik niemęskoosobowy oznacza NOC, CIEMNOŚĆ, MROCZNOŚĆ;
HARE oznacza – BOSKI.
 
Tak więc radośnie wykrzykiwane przez krisznowców „Hare Kriszna, hare, hare !!!” oznacza wprost:
O BOSKI CZARNY, BOSKI, BOSKI !!!
Ksiądz Olszewski – Wyjaśnia, że krisznowcy co roku wcale nie przechodzą wybrzeżem Bałtyku i biją w bębenki ot, tak sobie.
Oni wtedy przyzywają złe duchy,
aby wstąpiły w ludzi,
którzy leżą na plaży …!!!!!!!!!!!!!!!
Korowód Hare Kryszna przechodzi asfaltową drogą Przystanku Woodstock kilka raz dziennie….

http://www.gazetalubuska.pl/przystanek-woodstock/a/woodstock-2017-barwny-korowod-hare-kryszna-zawsze-robi-furore-zdjecia-wideo,12338116/

 
Pamietajce Kochani:
 
NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ

 
 
Feministki cały czas atakują, zabrakło tylko argumentu, że Kopernik był kobietą  …marnota dziennikarska jak Ewa Koszowska z WP, która feministki broni – te upadłe dusze jak ona.
 
Promocja aborcji – Polskie organizacje feministyczne są regularnie finansowane przez zagraniczne lobby aborcyjne. Dzięki temu stać je na kosztowane kampanie medialne, skuteczny lobbing i promowanie swojej wizji świata… pieniądze te pochodziły od instytucji ściśle powiązanych z osobą multimiliardera George’a Sorosa, który znany jest z destabilizowania państw w Europie oraz promowania aborcji, antykoncepcji, sterylizacji i edukacji seksualnej dzieci. Jedna z organizacji zaangażowanych w te operacje finansowe, Global Fund for Women, chwaliła się, że w 2016 r. przekazała polskim feministkom dużą sumę pieniędzy na „wstrzymanie przyjęcia przez rząd propozycji ustawy o zakazie aborcji”. Dzięki tym środkom budowano też „szeroką koalicję”, która zmusiła parlament do odrzucenia ustawy chroniącej najsłabsze dzieci…….Joanna Banasiuk, konserwatywna prawniczka, nie pozwoli na rzeź niewinnych dzieci
Jak bardzo niedojrzałą, chorą lub skrzywioną psychikę trzeba mieć aby dopuszczać się takich czynów, aby je popierać i krzyczeć dookoła, że kobieta ma prawo decydować czy dokona aborcji czy nie. Przecież to nawet nie jest chore – to jest demoniczne! …pnizszy link:
 
 
 
Boze nasz !!!!  – STARUSZEK – 72-letni kierowca BUSA w Szaflarach na Podhalu zignorował sygnały ostrzegawcze i wjechał na przejazd kolejowy, na którym nie ma szlabanów. Wtedy uderzył w niego pociąg jadący z Katowic do Zakopanego. Dzieki Panu Bogu nikomu nic się nie stało……Panie PREZYDENCIE  DUDA – ograniczyć PRAWKO do 60 lat prosimy ………POLACY (fakty@rmf.fm)    
POLSKA wolna od DOPALACZY !!!   …………powszechna dostepność dopalaczy to ogromny problem społeczny…..Nadużywanie alkoholu najbardziej uderza w dzieci……proszą usilne  RZĄD POLSKI  –  RODZICE
„Koszty pijaństwa przewyższają przynajmniej trzykrotnie zyski z obrotu alkoholem” – mówi prof. Krzysztof Wojcieszek, autor projektu Narodowego Programu Trzeźwości.
Pijani rodzice zmiażdżyli 2-mesięczne dziecko w trakcie snu  (woj. dolnośląskie)…albo, oboje rodzice pijani i wieźli malutkie dzieci  w wieku 4 i 5 lat….fotki ponizej:
CHWAŁA PANU za mądre SŁOWA !!!….Szef węgierskiego rządu Wiktor ORBAN w swoim orędziu do narodu kreślił ponurą wizję Europy – Ciemne chmury wiszą nad Europą ze względu na migrację – powiedział także : Narody przestaną istnieć, Zachód upadnie, a Europa nawet nie zauważy tego najazdu – powiedział i podkreślił, że  
CHRZESCIJANSTWO – to ostatnia NADZIEJA
EUROPY !!!!  
PIĘKNE – „Zostawmy Polaków w spokoju”. Niemiecki publicysta apeluje do rodaków
 
Matka Boża – To co zaczęłam w Fatimie dokończę w Medjugorie
 
Medziugorje – film dokumentalny -polecamy …piekny:
 
 
Papież Franciszek zachęca do pokładania ufności w Panu, Jego dobroci i miłości do każdego z nas i zaznaczył: „Wielki Post to czas pokuty, ale nie jest to okres smutny! Jest to radosny i poważny trud, by ogołocić się z naszego egoizmu, naszego starego człowieka, i być bardziej gotowymi i czystymi w przyjmowaniu zmartwychwstałego Pana, będącego źródłem naszej nadziei”….podkreślił także, że tylko Bóg może dać prawdziwe szczęście i przestrzegł przed marnowaniem czasu na poszukiwanie go gdzie indziej – w bogactwach, przyjemnościach, władzy, w karierze. Jesteśmy zaproszeni do uważnego słuchania i przyjęcia wezwania Jezusa do nawrócenia i uwierzenia w Ewangelię oraz podjęcia czterdziestodniowej pielgrzymki, aby jeszcze bardziej przyjąć łaskę Bożą, która chce przemienić świat w królestwo sprawiedliwości, pokoju i braterstwa.”Niech Najświętsza Maryja Panna pomoże nam przeżyć ten Wielki Post z wiernością Słowu Bożemu i z nieustanną modlitwą, tak jak Jezus uczynił to na pustyni” oraz abyśmy ten czas przeżywali z „gorącym pragnieniem przyjęcia miłości, pochodzącej od Boga, która chce przemienić nasze życie i cały świat”.
Kochani Polacy:
Gdyby Pan Jezus nie przyszedł po raz wtóry, Kościół nigdy by nie został uwolniony od ataków nieprzyjaciela i prześladowań od świata. Cieszymy się z tego, że przyjdzie, aby wypełnić wolę Bożą w niebie jak i na ziemi.  
UWAGA:
Pan Jezus za pośrednictwem BRATA Stanisława ze Zgromadzenia Braci Szkolnych z  HISZPANI– przekazał nam TYLE  OBIETNIC , ile jest stacji Drogi Krzyżowej. Wspomnę tylko o pierwszych pięciu:
1. Wszystko, o co prosimy przy odmawianiu Drogi Krzyżowej, będzie wysłuchane.
2. Obiecuję życie wieczne tym wszystkim, którzy częściej odprawiają Drogę Krzyżową ze współczuciem.
3. Jestem przy nich w ciągu całego życia i szczególnie będę ich wspomagał w godzinę ich śmierci
4. Choćby nawet miał ktoś tyle grzechów, ile źdźbeł trawy na polu i piasku na brzegu morskim, będzie mu to wszystko zmazane przez odprawienie Drogi Krzyżowej. Obietnica ta nie zwalnia od spowiedzi, szczególnie przed przyjęciem Komunii Świętej.
5. Ci, którzy często odprawiają Drogę Krzyżową, otrzymają w Niebie szczególną chwałę.