Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Fundacja Pro - prawo do życia

Szanowni Państwo,

 

seksualna deprawacja dzieci i atak na naszych wolontariuszy! To tylko część skandalicznych wydarzeń, do których doszło w ostatnich dniach.

Pod koniec maja radykalni aktywiści LGBT zorganizowali na terenie Gdańska publiczny przemarsz, w trakcie którego promowano seksualizację dzieci i aborcję. Nasi wolontariusze zorganizowali kontrdemonstrację aby wyrazić sprzeciw wobec tych ohydnych postulatów. Od samego początku robiono wszystko, aby zablokować naszą akcję!

Nasi działacze zostali otoczeni kordonem policji i zasłonięci rzędem radiowozów. Chwilę później funkcjonariusze zaczęli wystawiać mandaty każdemu, kto stał z jakimkolwiek transparentem sprzeciwiającym się deprawacji najmłodszych! Kto wydał taki rozkaz?

Urzędnik miejski odpowiedzialny za tzw. „równe traktowanie”. Oczywiście w praktyce o żadnej równości nie było mowy. Szybko przekonali się o tym nasi wolontariusze.

Nie odstraszyły ich mandaty więc policja zabrała im transparent. To też nie zrobiło na nich wrażenia. Policjanci postanowili więc zaatakować organizatora naszej akcji Macieja Wiewiórkę! Został powalony na ziemię i siłą przerzucony przez ogrodzenie na chodnik. Całe zdarzenie udało się nagrać jednej z wolontariuszek:

Pobicie wolontariusza

Wiecie  Państwo dlaczego zaangażowano przeciwko nam tak duże siły i zastosowano tak brutalne metody?

Bo przeszkodziliśmy w realizacji szerszego projektu, na którym szczególnie zależy prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Chodzi o deprawację dzieci i upowszechnianie aborcji wśród nieletnich na masową skalę! Parada LGBT była tylko jego częścią.

Kilka miesięcy temu gdańscy urzędnicy opublikowali skandaliczną broszurę dla dzieci, która ma być rozpowszechniana w szkołach na terenie miasta. Otwarcie nawołuje do rozwiązłości seksualnej wśród młodzieży i promuje aborcyjne środki wczesnoporonne! Zdaniem ekspertów:

„broszura nie spełnia kryteriów ulotki edukacyjnej, a jej treść przypomina materiały propagandowe.”

W ramach tej kampanii uczniowie mają dowiedzieć się o „prawach seksualnych dzieci”. Chodzi o całkowitą wolność i swobodę oraz zawieranie relacji seksualnych z kim się chce i kiedy się chce. Urzędnicy będą również instruować dzieci, że rodzice nie mają prawa wtrącać się do ich życia seksualnego!

Istotną częścią programu jest homoseksualna indoktrynacja. Wie Pan co wyczytałam w przygotowanych dla dzieci materiałach? Że homoseksualiści stanowią nawet 25% społeczeństwa, tylko nie wszyscy ujawniają swoją „orientację”! Oczywiście nie powołano się na żadne badania lub statystyki. Zamiast tego dziecko przeczyta w broszurze:

„Zapamiętaj! W oparciu o współczesną wiedzę, bycie osobą homoseksualną czy biseksualną to naturalny, uprawniony i zdrowy sposób wyrażania się seksualności”

Zdrowy sposób wyrażania seksualności? Przecież to okropne kłamstwo! W 2014 roku opublikowano oficjalne dane rządu USA dotyczące epidemii HIV. Wynika z nich jasno, że homoseksualiści, którzy stanowią co najwyżej 2% populacji USA, odpowiadają za 70% wszystkich infekcji wirusem HIV! Najmłodszym będzie się jednak wmawiać, że homoseksualizm to „zdrowy” styl życia.

Poza tym, dzieci mają być zachęcane w trakcie trwania programu do wczesnych inicjacji seksualnych oraz do częstej masturbacji. Twórcy projektu wiedzą dobrze do czego to zaprowadzi.

Rozbudzone seksualnie dzieci zaczną szybko korzystać z oferty, jaką już wcześniej przygotował dla nich biznes aborcyjny i antykoncepcyjny. Broszura otwarcie namawia najmłodszych do kupowania pigułek aborcyjnych i prezerwatyw!

Drodzy Państwo, to co dzieje się w Gdańsku to tylko wstęp do tego, co deprawatorzy dzieci chcą nam niedługo zgotować w całej Polsce.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zamierzają przeprowadzić prawdziwą inwazję na nasz kraj.             W Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu odbędzie się międzynarodowa impreza propagandowa                 LGBT „Mr Gay Europe 2018”. Wybory „najpiękniejszego geja Europy” to tylko przykrywka dla promowania postulatów ideologicznych. Mówią o tym otwarcie organizatorzy:

„organizując konkurs w Polsce chcemy dać sygnał wszystkim osobom homoseksualnym w Europie, że musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie”

W ramach tej kampanii w wielu miejscach odbędą się akcje propagandowe skierowane do młodzieży. Równocześnie aktywiści LGBT i deprawatorzy seksualni zamierzają zorganizować w całej Polsce tzw. „parady równości”, podobne do tej, która odbyła się już w Gdańsku. W ich trakcie będą domagać się seksualizacji dzieci, „małżeństw” homoseksualnych oraz legalizacji aborcji na żądanie.

Wszystko to będzie odbywało się dzięki ogromnym dotacjom finansowym, jakie płyną od dużych korporacji. Jednym z głównych sponsorów akcji deprawacyjnej w Polsce została Coca-Cola. Duże środki płyną również z budżetów samorządowych – na propagandową broszurę dla dzieci urzędnicy z Gdańska wydali kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Proszę Państwa, nie możemy przyglądać się temu bezczynnie!

Pomimo ogromnych przeszkód, w Gdańsku udało się nam pokazać, że nie ma zgody na deprawację dzieci i promocję aborcji. Informowały o tym wszystkie media relacjonujące to wydarzenie.

Kontrdemonstracje

To samo musimy zrobić w pozostałych miastach, gdzie już niedługo odbędą się podobne zgorszenia – w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Szczecinie i innych!

Chcemy przeprowadzić kontrdemonstracje w wielu miastach Polski. Potrzebujemy nowych transparentów, za pomocą których pokażemy prawdę o aborcji i deprawacji dzieci. Zamierzamy wykupić bilbordy w miastach, w których będą organizowane homoparady. Chcemy przygotować stronę informacyjną, pokazującą tragiczne skutki propagandy dewiacji. Na całą kampanię w kilku najbliższych miesiącach potrzebujemy 27 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby stanąć na drodze deprawatorom i uniemożliwić im seksualną indoktrynację dzieci, która prowadzi do rozwiązłości i masowych aborcji.

 

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

 

wpłata online

Agresywna i przymusowa indoktrynacja seksualna była przez lata prowadzona w Wielkiej Brytanii. Jej efekt to największa liczba ciąż i aborcji wśród nastolatek w całej Europie.

Deprawatorzy i aborcjoniści chcą ten sam efekt uzyskać w Polsce. Chrońmy dzieci i nie pozwólmy na to! Liczę na Pana pomoc.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

 

Fundacja Pro – Prawo do życia