Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

SZATAŃSKA DEPRAWACJA DZIECI

Zamierzenia deprawatorów dzieci, o których opowiadałam  ostatnio, zostały zrealizowane. Ale możemy je jeszcze powstrzymać.

      Chodzi o Gdańsk. Lobby pedofilskie wybrało sobie to miasto za swój pierwszy cel, w którym chce zrealizować koszmarne plany deprawacji seksualnej dzieci. Po tym, jak zorganizowano tam cykl parad „równości”, mających oswoić mieszkańców z rozmaitymi dewiacjami seksualnymi, przystąpiono do kolejnego etapu zniszczenia.

Kilka dni temu Rada Miasta Gdańsk uchwaliła, pod naciskiem aktywistów LGBT, tzw. Model na rzecz Równego Traktowania.

      Który zakłada? Cytuję:

– Opracowanie i wdrożenie w szkołach zajęć dostarczających rzetelnej wiedzy o LGBT
– Przygotowanie personelu szkolnego w zakresie praw i wsparcia transpłciowych dzieci i młodzieży
– Realizację programów edukacji seksualnej kierowanych do dzieci i młodzieży

       Innymi słowy – władze Gdańska zamierzają poddać wszystkie dzieci zmasowanej indoktrynacji, której celem jest oswojenie najmłodszych ze zboczeniami seksualnymi i wypaczenie ich, dopiero kształtującej się, seksualności.

Zamiast uczyć dzieci budowania relacji, będą poddawać je seksualnej stymulacjii i zapoznawać je z wszelkimi możliwymi dewiacjami. To już się dzieje na Zachodzie. Proszę zobaczyć na poniższym zdjęciu jak wygląda „edukacja seksualna” przedszkolaków w Kalifornii:

ALBO w  niemieckim programie „Seksualna pedagogika różnorodności”? W ramach obowiązkowych zajęć 11 letnie dzieci muszą odgrywać w szkołach… seksualne scenki teatralne! Muszą symulować orgazm, sadomasochizm i seks analny a także wybrać swoją ulubioną pozycję seksualną. Ale to nie wszystko…

Jedną z „seksualnych zabaw”, do jakich zmusza się tam dzieci, jest także zabawa w… dom publiczny! Dzieci mają nauczyć się dzięki temu jak wygląda „zawód prostytutki” i w jaki sposób skutecznie zaspokaja się rozmaite „potrzeby homoseksualne”.

        W Niemczech udział dzieci w deprawacyjnych zajęciach jest obowiązkowy a rodzice, którzy odmówią posłania swoich pociech na pastwę pedofilskiego lobby, mogą nawet trafić do więzienia. Co więcej, w Niemczech zakazane jest nauczanie domowe, więc rodzice mają bardzo poważne problemy z uchronieniem dzieci przed tym zagrożeniem.

I takie rzeczy zaczyna się już wprowadzać w Polsce.

Kilka miesięcy temu Sejm rozpatrywał projekt ustawy radykalnych aborcjonistek, które domagały się mordowania nienarodzonych dzieci na życzenie oraz wprowadzenia obowiązkowej „edukacji seksualnej” wszystkich dzieci w Polsce od 6 roku życia. Projekt upadł i nie udało im się wprowadzić deprawacji przez Sejm.

       Próbują więc forsować ją przez sprzyjające im samorządy, tak jak w Gdańsku. Ale nie tylko.

Czy wie Pan, że rozmaici „edukatorzy seksualni” od dawna panoszą się w polskich szkołach i przedszkolach? Pod pozorem organizacji zajęć „o dojrzewaniu” lub warsztatów o „tolerancji”, deprawują seksualnie dzieci a ich rodzice nie mają zielonego pojęcia co tak naprawdę się dzieje.    Ich ofiarami są nie tylko dzieci, ale także opiekunowie i nauczyciele, których indoktrynuje się w ramach „podnoszenia kompetencji zawodowych”.

        Kilka tygodni temu deprawatorzy z organizacji o nazwie Spunk przeprowadzili warsztaty propagandowe w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Co było tematem spotkania?

„Emocje. Nagość. Dotyk. Masturbacja – jak rozmawiać z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym o ciele, intymności, seksualności?”

Co się za tym kryje?

Deprawatorzy uczą wychowawców, że dzieci już od najmłodszych lat mają prawo do zaspokojenia seksualnego i swobodnego korzystania z seksualności! Mają nawet odpowiednie „standardy”, opracowane przez Światową Organizację Zdrowia, które opisują co musi wiedzieć dziecko w danym wieku. I tak:

     Dzieci w wieku 0-4 muszą dowiedzieć się o:

– radości i przyjemności z dotykania własnego ciała,
– masturbacji,
– wyrażaniu własnych potrzeb i życzeń w zakresie seksualności.

      Dzieci w wieku 4-6 mają wiedzieć o:

– związkach homoseksualnych,
– różnych koncepcjach „rodziny”,
– różnych rodzajach „ekspresji seksualnej” (seks oralny, analny, sadomasochizm itp.).

      9 latki mają w praktyce opanować:

– autostymulację własnego ciała i masturbację,
– skuteczne stosowanie różnych metod antykoncepcji,
– pierwsze doświadczenia seksualne (!).

To czysta pedofilia.

Tak zwani „edukatorzy seksualni” zamiast nauczać gwałcą niewinność dzieci, odbierają im dzieciństwo i niszczą ich naturalne poczucie wstydu. Ci ludzie już teraz są w polskich przedszkolach i szkołach. I tylko czekają aż po Gdańsku pozostałe miasta wprowadzą programy „równościowe” aby mogli deprawować na masową skalę. Co przez to osiągną?

Powstanie całe pokolenie zniewolonych ludzi, uzależnionych od seksu i pornografii. Napędzi to dochody biznesu antykoncepcyjnego i aborcyjnego. Jednak gigantyczne pieniądze to nie jest ich ostateczny cel…

To właśnie końcowy cel tego procesu.

Nie chodzi o żadną „edukacje” tylko o rozbudzenie seksualne dzieci i przymusowe oswojenie ich ze zboczeniami aby uczynić z nich ofiary pedofilów.

 

To zdjęcie wykonano w trakcie jeden z wielu „parad równości”, jakie regularnie odbywają się na Zachodzie. (w  załączniku -1 ze zdjęciami)

 

Kolejne tego typu wydarzenia już niedługo odbędą się także w Polsce – 7 lipca w Opolu i 8 lipca w Częstochowie.

     Zagrożone są również kolejne miejscowości.

       Aby powstrzymaćdeprawatorów musimy zmobilizować Polaków, którzy stanowczo sprzeciwiają się pedofilii ale w większości są nieświadomi niebezpieczeństwa.

Chcemy zacząć od Gdańska, gdzie wojewoda może uchylić skandaliczny program rady miasta. Ale aby tak się stało potrzebna jest presja ze strony jak największej liczby osób.

      Żeby ją osiągnąć i zatrzymać lobby pedofilskie, zamierzamy w najbliższych tygodniach zorganizowaćcykl spotkań w co najmniej kilkunastu miastach Polski, aby uświadomić rodzicom zagrożenie i zmotywować ich do obrony dzieci a także wskazać skuteczne metody działań lokalnych.

Przede wszystkim chcemy zaktywizować ojców. Jeśli w Pańskim mieście są mężczyźni poczuwający się do odpowiedzialności za wychowanie dzieci, zainteresowani skutecznymi sposobami powstrzymania deprawatorów, proszę dać mi znać odpowiadając na mojego e-maila. Chętnie przyjedziemy aby zorganizować warsztaty ułatwiające skuteczne działanie.

Aby móc to zrobić, na organizację tego typu spotkań w lipcu będziemy potrzebowali co najmniej 11 000 zł (transport, logistyka, promocja, reklama).

Dlatego zwracam się do Pani (a) z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby zorganizować w całym kraju spotkania uświadamiające rodziców o skali pedofilskiego zagrożenia. Tylko w ten sposób możemy ocalić dzieci przed deprawacją.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia  pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Po Opolu i Częstochowie „parady równości” odbędą się w następnych miastach. Jeśli nic nie zrobimy, w następnym kroku kolejne samorządy wprowadzą „edukację seksualną” w swoich szkołach.

      Rodzice dzieci szkolnych są najczęściej całkowicie nieświadomi grożącego niebezpieczeństwa, gdyż deprawatorzy ukrywają się pod płaszczykiem nauczycieli o „dojrzewaniu” i „tolerancji”. Musimy szybko powiedzieć im prawdę zanim będzie za późno! Liczę na Pana zaangażowanie w tę niezwykle ważną sprawę.  Serdecznie  pozdrawiam,

Szanowni Państwo,

      Właśnie zaczęły się wakacje i wszyscy czekamy na zasłużony odpoczynek, ale wydarzenia minionego tygodnia nie pozwalają nam na wytchnienie i mobilizują do pełnego zaangażowania. W ostatnich dniach czerwca Rada Miasta Gdańska przyjęła uchwałę, która pod przykrywką troski o osoby niepełnosprawne i starsze wprowadza do szkół permisywną edukację seksualną oraz przywileje dla subkultur LGBT.

      „Model na rzecz Równego Traktowania”, bo o nim mowa, wprowadza w życie postulaty Europejskiej Karty Równości Kobiet i Mężczyzn w Życiu Lokalnym. Wykorzystując szczytne hasła walki z dyskryminacją i wyrównania szans, propaguje ona ideologię gender oraz podstępnie demoralizuje dzieci.

       Gdańsk jest już kolejnym polskim miastem, które zamierza realizować ten niebezpieczny projekt. Wcześniej rekomendacje Karty Równości przyjęły już rady miejskie w Nysie, Aleksandrowie Kujawskim oraz Słupsku.

Demoralizowanie dzieci

    Wdrożenie modelu oznacza bardzo konkretne działania. Jedną z wytycznych jest wprowadzenie zajęć na temat „orientacji seksualnej i tożsamości płciowej” na wszystkich poziomach edukacji, także w przedszkolach, która obejmować ma tematy dotyczące homoseksualizmu, transseksualizmu, homofobii, biseksualizmu, itd.

     Jest szczególnie rażące, że sytuacja osób niepełnosprawnych i starszych została wykorzystana jako pretekst oraz swoisty kamuflaż dla międzynarodowego lobby, które w ten sposób narzuca społeczeństwom własną wizję świata. I realizuje ją poprzez edukację najmłodszych.                                                 Zalewa nas fala propagandy gender

      Założenia Karty realizują już 1 724 samorządy w 35 krajach Europy. W Polsce organizacje lewicowe zorganizowały w tej sprawie szeroką akcję petycyjną, a ich apele zostały skierowane do samorządowców z Bielska-Białej, Częstochowy, Rzeszowa, Torunia, Włocławka, Grudziądza, Brodnicy, Chełmna, Rypina, Chełmży, Lipna, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia i Radziejowic. Biorąc pod uwagę fakt, że strategia ta opiera się na manipulacji i pokrętnym budowaniu pozytywnych emocji, nie ulega wątpliwości, że niebawem tych miejsc będzie znacznie więcej.

Nie możemy na to pozwolić!

   Instytut Ordo Iuris od początku zaangażował się w debatę dotyczącą uchwały Rady Miasta w Gdańsku. Przygotowaliśmy opinię prawną, w której wykazaliśmy, że przyjęte zalecenia opierają się na szacunkach niemających żadnego pokrycia w rzeczywistości, a sam dokument budzi wiele zastrzeżeń formalnych. Materiał szeroko wykorzystywali radni oraz organizacje społeczne sprzeciwiające się projektowi.

      Choć Rada Miasta przyjęła już uchwałę, to zanim wejdzie ona w życie, możliwe są jeszcze kroki prawne, które mogą ją storpedować. Dlatego udzielimy pomocy prawnej wszystkim rodzicom, którzy chcieliby ją zaskarżyć oraz samorządowcom i urzędnikom, którzy powinni jak najszybciej zareagować w tej sprawie.

       Chcemy udzielić wsparcia prawnego mieszkańcom wszystkich innych miast w Polsce, w których podobne uchwały są przygotowywane. Będziemy też kontynuować naszą pomoc prawną dla rodziców w całym kraju i akcję informacyjną przypominającą, że ich prawa muszą być respektowane.

To nasza wspólna misja

Wszystkie te działania oznaczają bardzo konkretne wydatki związane z kosztami procesowymi, przejazdami naszych prawników oraz nakładami poniesionymi na akcję informacyjną. Przygotowanie skargi na uchwałę rady miasta to wydatek rzędu 2 000 zł, a łączny koszt postępowania wiążącego się z jej zaskarżeniem to kwota ok. 4 000 zł. Natomiast podróż prawnika do Gdańska to dodatkowy koszt 200 zł.

Aby zrealizować ten plan, potrzebujemy Państwa pomocy. Dlatego bardzo proszę o wsparcie naszych działań kwotą 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolną inną, która umożliwi nam blokowanie działań organizacji deprawujących dzieci w Gdańsku i innych polskich miastach.

Tylko przy Państwa wsparciu możemy powstrzymać wykorzystywanie instytucji samorządowych i środków publicznych do deprawacji dzieci.

Z poważaniem

 

Ostatnie ekscesy grup LGBTQI w Warszawie i Gdańsku pokazują, że ich celem są nasze dzieci.

Rewolucja domaga się prawa do adopcji przez homozwiązki i  prowadzenia edukacji seksualnej naszych dzieci.
Wraz z postępem nieprzyjaciel przekonuje nas, że nic na to nie poradzimy.

     Podczas parad w Niemczech dewianci krzyczą „WASZE DZIECI BĘDĄ TAKIE SAME JAK MY! „.
      Wróg jest zorganizowany i konsekwentny. Doświadczenia wielu krajów zachodnich pokazują, że mamy kilka lat, aby zachować bezpieczną przestrzeń (dom, szkołę, ulicę) dla rozwoju naszych dzieci.     Aby osiągnąć cel, musimy mieć jasną postawę moralną.
Musimy też działać razem, w sposób przemyślany i systematyczny. Proponujemy prostą metodę działania, która pozwoli udoskonalić walkę ojca w obronie czystości dzieci.
                             
ZAPRASZAM NA WPROWADZAJĄCE SZKOLENIE:
Spotykamy się w sobotę 21 lipca w Gdańsku. Rozpoczynamy o 10 rano, kończymy ok. 16 po południu. Miejsce zostanie podane osobom zgłaszającym się. 
     Kurs obejmuje warsztaty i wspólny posiłek. Kończy  się ustaleniem jednolitej metody działania oraz zasad utrzymania  kontaktu po kursie. Kurs jest w całości bezpłatny.
       Zapisy przyjmowane są przez email:     Info@brondzieci.pl, lub telefonicznie: 693 722 999.
Po więcej szczegółów proszę pisać indywidualnie lub dzwonić. 
Do zobaczenia!  Olgierd Pankiewicz