Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018.

ŻYD JUŻ NAKAZAŁ POLAKOM ZAMKNĄĆ SIĘ, BO ON TU RZĄDZI……WRÓG POLAKÓW FARYZEJSKI.
TO WIDZICIE POLACY ŻE WYBRALIŚCIE NA PREZYDENTA WASZEGO MORDERCĘ, BO RĘKAMI INNYCH ŻYDÓW BĘDZIE WAS ZAMYKAĆ W WIĘZIENIACH I W SWOIM KRAJU NIE MOŻECIE BYĆ WOLNI I TAKI ŻYD MOŻE WAS GNĘBIĆ I SĄDZIĆ ZA WALKĘ O WOLNOŚĆ W POLSCE. ONI RZĄDZĄ W NIE SWOIM KRAJU I PREZYDENT OKAZUJE SIĘ ŻYDOWSKI NA WSZYSTKO IM POZWALA. MAJĄ TUPET I ŚMIAŁOŚĆ NAKAZYWAĆ CO POLAKOM WOLNO A CZEGO POD KARĄ WIĘZIENIA NIE WOLNO W SWOJEJ OJCZYŹNIE. TO WIDZICIE NIE CHCĄ UZNAĆ PANA BOGA STWORZYCIELA KRÓLEM POLSKI, BO W POLSCE RZĄDZI INNY BÓG – „IZRAEL BEZBOŻNY” KTÓREMU WSZYSTKO WOLNO W ŚWIECIE.  CZY KIEDYKOLWIEK POLAK ODWAŻYŁ SIĘ TAK POWIEDZIEĆ DO ŻYDÓW W IZAELU, ŻE ON ZROBI SPRAWĘ ŻYDOM ZA KRADZIEŻ POLSKI? ŻYD NAKAZAŁ POLAKOM…OKRUTNE .

 

Toczą się obecnie w TVP wśród różnych stron dyskusje jakie są publiczne przewinienia organizatorów tych przemarszów spychając je do enigmatycznych namiętnych sporów ideologicznymi aspektami bez rozumienia kto za tym stoi i o co chodzi sprowadzając uczestników i naród do stanu chaosu i błędnych wniosków.

Dzień po rozwiązaniu marszu ONR (Marsz Powstania Warszawskiego) przez policję „patrioci” gorączkowo debatują – usprawiedliwiają się faktycznie – na temat okoliczności rozpędzenia marszu ONR przez policję: A to winna idiotka Waltz, a to idiotka Gawor, może opóźniany Brudziński?

Wszyscy jednak zapomnieli już o tym co powiedział Daniels o Marszu Niepodległości 2017.

Stwierdził on, że w pochodzie zobaczył elementy i hasła niewłaściwe i trzeba to zlikwidować!

„Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths.

„Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo” – powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji.”

Żydzi przygotowują  wielką prowokację na 11 listopada 2018.

Trzeba to zrozumieć i działać, a nie dyskutować czy usprawiedliwiać się.

Red. Gazeta Warszawska. 

http://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1630-jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018

Kwestie wyjaśnia treść załączników – zachęcam do zapoznania

=============

Jonny Daniels zawiadomił prokuraturę ws. ekscesów podczas Marszu Niepodległości

Animator pajaca Dudy uruchamia prokuraturę przeciwko Polakom.

Red. Gazeta Warszawska.

===========

Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths, złożył w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości.

Czytaj więcej na

http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

„Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo” – powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji, przekazanym PAP.

„Każda z tych łamiących prawo osób została sfilmowana przez media i monitoring miasta, nie ma więc żadnego usprawiedliwienia dla osób, które powinny ich ścigać i ukarać. Wiemy z przeszłości, że akty i słowa, o których mowa, mogą łatwo doprowadzić do przemocy, zamieszek i już wzbudziły niepokój wśród mniejszości narodowych w Polsce i wszystkich przyzwoitych, pokojowo nastawionych Polaków” – dodał Daniels. Zawiadomienie złożył on w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Żoliborz.

W komunikacie Fundacji przypomniano, że uczestnicy marszu trzymali transparenty wzywające do „Białej Europy”, „Czystej krwi”; pojawiły się także doniesienia o wykrzykiwaniu haseł takich, jak „Seig Heil”, „Biała siła”, „Żydzi won z Polski” i „Usunąć żydostwo z władzy”. Podkreślono, że wykrzykiwane hasła oraz transparenty prezentowane w czasie marszu dotyczyły nawoływania do nienawiści na tle różnic etnicznych oraz rasowych – co określają artykuły Kodeksu karnego 256, 257 i 119).

Art. 256. par. 1 Kk stanowi: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechnienia produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w par. 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Art. 257 głosi: Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 119. par. 1 stanowi: Kto stosując przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Czytaj więcej na

http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

http://www.gazetawarszawska.net/judaizm-islam/6570-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci