Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE – 6 sierpień 2018 r.

                            Znalezione obrazy dla zapytania przemienienie paÅ„skie

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

– 6 sierpień 2018 r.
Katechizm Kościoła Katolickiego pkt.568: „Przemienienie Chrystusa ma na celu umocnienie wiary Apostołów ze względu na przyszłą mękę. Przemienienie było przygotowaniem uczniów na bolesną Mękę Pana Jezusa. Wyjście na „wysoką górę” jest przygotowaniem do wejścia na Kalwarię.

Panu Jezusowi towarzyszyli Mojżesz i Eliasz, którzy reprezentowali Stare Przymierze. Mojżesz reprezentował PRAWO, a Eliasz był uważany za największego z Proroków. W jaśniejącym obłoku ukazał się Duch Święty i odezwał się Głos Ojca: „To jest Mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie”.Dla nas PRZEMIENIENIE także znaczy umocnienie w wierze katolickiej , że Pan Jezus jest prawdziwie Bogiem.

Do Jezusa Chrystusa, którego Bóstwo potwierdził Bóg Ojciec Wszechmogący na Górze Przemienia – Tabor módlmy się:
– za pasterzy Kościoła, aby chcieli być całkowicie posłuszni Panu Bogu i z zapałem zachęcali do takiej postawy tych, którzy zostali im powierzeni,
– za mieszkańców całej Ziemi, aby doczekali się prawdziwego POKOJU i mogli rozwijać się pod względem duchowym i gospodarczym,
– za ludzi, którzy odeszli od Pana Boga i Kościoła, aby zrozumieli swój błąd i jak najszybciej powrócili do wspólnoty z tymi, którzy żyją Ewangelią.
                                       ****************************
                                   Znalezione obrazy dla zapytania obraz jezusa krola
 

Panie Jezu bardzo prosimy przemień SERCA wszystkich biskupów, kardynałów i prymasów stanowiących Episkopat w Polsce na Miłosierne, aby chcieli usłyszeć Twój Głos Królewski, aby uznali Ciebie Boga KRÓLEM POLSKI jako jedyny RATUNEK i jedyne rozwiązanie na panowanie POKOJU w Polsce i na świecie. A dlatego w Polsce, bo wybrałeś POLSKĘ której Naród kocha całą Trójcę Przenajświętszą i Maryję – Twoją Mateńkę, która jest Polski KRÓLOWĄ i już wiele razy uratowała przed wrogami napastnikami okrutnymi Naród Polski Wybrany przez całe Niebo. Od jakiegoś czasu najechało się do Polski bezbożnych nachodźców, awanturników i mieszają, a Rząd w Polsce przeciwko nam Zarządzenia wydaje. Sprowadzają Żydów, Ukraińców oraz Islamistów, a przecież w Polsce pracy nie ma, bo my sami wyjeżdżamy z Polski. Przecież to jest niby Rząd prawicowy. Zabraniają rolnikom hodować zwierzęta i uprawiać warzywa. Martwimy się, bo kradną nam Ojczyznę i nasze bogactwa. Fabryki zamykają.

PAN JEZUS 

O tak – Ja czynię CUDA, ale serca duchownych w Episkopacie w Polsce są bardzo zatwardziałe jak i kiedyś były u faryzeuszów Izraelskich. Oni byli pewni, że gdy Mnie zabiją, to otworzy się im „droga do wolności” bezpańskiej i że nadal będą rządzić według swoich szatańskich pomysłów. No, ale Bóg Wszechmogący jest Sprawiedliwością i Miłością i nie pozwoli, aby demoniczni ludzie panowali bezpańsko na Ziemi i uczynił jak uczynił, to już wiecie. Faryzeusze Żydowscy byli pewni, że jak Mnie zabiją, to już Mnie Boga nie będzie, a oni będą mogli robić, co im podpowiada lucyfer bez przeszkadzania. Bóg Ojciec Wszechmogący jest Stworzycielem Świata i także może zamknąć tę Planetę Ziemię zsyłając kataklizmy, pożary i trzęsienia Ziemi. Faryzeusze Żydowscy nie wierzyli, chociaż wiedzieli, że Bóg Ojciec zareaguje na nich za zadanie Mnie śmierci i cały czas mieli w zamysłach, że wszystko przeminie i dla ich przepadnie i oni będą nadal rządzić się demoniczne na Bożej Ziemi. Powiadam wam, że ta niby Intronizacja była malutkim krokiem do przodu w kierunku uznania Mnie zupełnie i całkowicie z AKTAMI – KRÓLEM POLSKI.  Dlaczego Episkopat w Polsce nie wierzy Mnie Bogu ? Bóg Ojciec po to stworzył Ziemię i życie na Niej, abyście mogli żyć, mieszkać na Niej i rozwijać się. Bóg Ojciec tak bardzo was kocha, że nie chce Planety ZIEMI zniszczyć. Ale to nie Bóg, a wasi wrogowie – „masoneria” chce panować na Ziemi i rządzić wami po diabelsku. Chcą zniszczyć mnóstwo ludzi trując wodę i pokarmy. Nade wszystko to diabelska masoneria chce już usunąć BOGA całkiem i przygotowuje przeróżne plany z  niszczenia życia na Ziemi, a zostawi tylko tych, którzy będą im służyli. UJAWNIŁEM WAM PLANY MASOŃSKICH WŁADCÓW o których żeście słyszeli. To nie Bóg chce zgładzić ZIEMIĘ, a wasi wrogowie i to na zawsze. Oni pewni , że Boga też usuną, jak myśleli, że Mnie usunęli.To wszystko wiecie, o czym tutaj powiedziałem. A Polacy to przez Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI Naród wybrany – ducha religijnego i rozmodlonego – Maryi Matki Mojej oddanego. Ale wy nie ustawajcie w Modlitwie. Ale wy piszcie listy do Episkopatu i do Rządu, gdyż Prezydent powiedział wam, że będzie dążył do uczynienia Polski silnej. A Ja wam powiedziałem – z Izraelitami tego nie uczynicie. Powiadam wam Polacy niech Prezydent Duda zaprosi Mnie do współpracy – BOGA, którego Moc Cudowna wiele znaczy. A Mnie zależy na życiu i szczęściu każdego Narodu i dlaczego Episkopat i Rząd nie chcą uznać Mnie KRÓLEM POLSKI i nie podają żadnego powodu? Znacie zasady Mojego Królowania w Polsce które podałem przez osoby do których mówię  abyście nie walczyli z Bogiem, gdyż proponuję wam miłość, zgodę i sprawiedliwość na Ziemi, więc bądźcie do tej pięknej propozycji życia na Ziemi zaproszeni i zachęceni. To mówi wam Bóg Jezus Chrystus cudami słynący i proszę nie bierzcie przykładu z Izraelitów, którzy do tej pory są Narodem o Ojczyznę walczącym. Wasz Przyjaciel Jezus Chrystus świata Zbawiciel”. 

  ———————–

 

                              Znalezione obrazy dla zapytania kocham jezusa

AKT „ODDANIA NARODU POLSKIEGO I CAŁEJ POLSKI POD WŁADZĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

 JAKO JEDYNEGO BOGA – STWORZYCIELA, ZBAWICIELA I JEDYNEGO SĘDZIEGO SPRAWIEDLIWEGO. JEZUS CHRYSTUS – BÓG KRÓL POLSKI JEST OFICJALNYM PANEM I WŁADCĄ RZĄDZĄCYM W POLSCE. TYM „AKTEM” – KRÓL UZYSKUJE WŁADZĘ NAD NARODEM POLSKIM I Z MIŁOŚCIĄ ZAMIENI WSZYSTKIE SERCA LUDZKIE NA „MIŁOSIERNE” A WSZYSTKIE SPRAWY Z PAŃSTWAMI ZAGRANICZNYMI BĘDZIE WYJAŚNIAĆ, REGULOWAĆ, AKTYWIZOWAĆ – NA KANWIE POKOJOWEJ. TYMI AKTAMI JEZUS CHRYSTUS KRÓL ZARZĄDZA NIEZAWISŁĄ WŁADZĄ KRÓLEWSKĄ BOGA, KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ MIĘDZY NARODAMI I NIE BĘDZIE ŻADNYCH PRETENSJI DO ŻADNEGO PAŃSTWA. KRÓL POLSKI ZAMIENI SERCA POLITYKÓW I DUCHOWNYCH I NIKT NIE STRACI STANOWISKA, ANI ZAPŁATY W PRACY. WSZYSTKO ZOSTANIE JAK BYŁO, LECZ LUDZIE NIE BĘDĄ WSZCZYNALI KŁÓTNI, ANI MORDERSTW. POCZĄTKI BĘDĄ NIEZROZUMIAŁE NATYCHMIAST DLA WAS, ALE POMAŁU JEZUS CHRYSTUS KRÓL URATUJE ŚWIAT OD KAR BOŻYCH. NARODY BĘDĄ MOGŁY ZAMIESZKAĆ W SWOICH KRAJACH BEZ OBAW O SWOJE ŻYCIE. TAK WAM DOPÓ

Ż BÓG. AMEN. JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI”.
  
                               =======================

                     Znalezione obrazy dla zapytania chrystus wodzem chrystus krolem
 

Powiedziałeś Panie Jezu rok temu, że w Łagiewnikach nie dokonana była INTRONIZACJA przez Episkopat w Polsce, bo nie były spełnione Twoje warunki. Nie było RZĄDU, nie było AKTAMI przekazania WŁADZY Tobie KRÓLOWI I WŁAŚCICIELOWI naszej OJCZYZNY. Ty Panie Jezu jesteś Właścicielem całej Ziemi, ale powiedziałeś, że chcesz zapoczątkować panowanie POKOJU na świecie od Katolickiej Polski. Pragniesz Twojego Królowania na całym świecie nie dla swojej Chwały, lecz dla naszego DOBRA, aby nie było wojen, ani kataklizmów, aby nie było popełnianych grzechów, a przede wszystkich zabijania ludzi – dzieci poczętych w łonach matek, co jest największym grzechem. Premier Beata Szydło akurat w tym dniu musiała wyjechać do Izraela, do swojego boga po wskazówki, ale przypomniałeś jej, że pomyliła kierunki i był wypadek samochodowy a cały świat dowiedział się, że matka Twojego kapłana nie była Tobie Bogu posłuszna. Cały Episkopat nie chce pokoju, bo nie uznał Ciebie KRÓLEM i nie chce przemiany serc, czyli chcą grzeszyć co spowoduje grzech na cały świecie – WOJNĘ. A przecież mają doświadczenie po kardynale Hlondzie który wybrał niestety wojnę dla ludzkości a dla siebie piekło wieczne. Obecni rządzący twoim Kociołem katolickim nie chcą być posłuszni Tobie Bogu i wymyślają różne kłamliwe słowa, aby naród polski uwierzył, że oni posłuchali Jezusa Chrystusa i że oni uczynili Intronizację. Ot mamy faryzeuszy.

PAN JEZUS

„W Episkopacie waszym to sami obłudnicy i tak postępują, jak i czynią, to tylko Żydów na to stać.Zarozumiali, kłamliwi, przemądrzali i panuje w ich sercach ohyda. Już tak dużo lat mówię o Moich Warunkach INTRONIZACJI Jezusa Chrystusa na KRÓLA, że to tylko Żydzi są uparci i nieposłuszni Bogu od początku swego istnienia. Oni tacy zawsze są, bo ich myśli nie są Moimi myślami i są zawsze skomplikowane i zamieszane, bo ich racja zawsze musi być. To ze Mną się kłócili, to Mnie BOGA zabili, to ludzi za pieniądze namówili, że ich racja musiała być. Oni zawsze z Bogiem walczyli i w nienawiści byli a do Boga Ojca, Boga Syna i Boga Ducha Świętego się nie nawrócili, a Maryję Matkę Moją swoimi bestialskimi czynami dobili. Tacy są Żydzi – zawsze kłamią i do wszystkich innych odnoszą się ze wzgardą.Na ten czas i na tę chwilę na nic dobrego i uczciwego się nie zdobyli. Tak i teraz – tak bardzo wszystko sfałszowali i tak wszystko pozmieniali, że sami się pogubili. Przyjaźń innych narodów z Żydami – prowadzi do otchłani, a że otchłani już nie ma, to pozbawieni są Nieba. Oni zawsze przewyższali Chrystusa pychą i fałszerstwem innych, a co najgorsze – nigdy nie czują się winni.  Tacy są Żydzi i kto z nimi się przyjaźni, niech się przed Bogiem Ojcem wstydzi. Żal Nam w Niebie jest Polaków, ale dawałem wam bardzo dużo znaków, a wy jeszcze im wierzycie jak lud izraelski faryzeuszom i dlatego jeśli się nie nawrócicie wszyscy zginąć na KONIEC CZASÓW muszą. Są podstępni i żerują na innych a mało jest u nich uczciwych, dobrych i innych. Otóż powiadam wam Polacy rozważajcie, co Bóg w Trójcy Przenajświętszej znaczy– wolność woli, decyzji i działalności,a jednak Bóg jest z wami ze Swoim Narodem od wieków”.

 

 ***************

Panie Jezu słyszałam w porannym radio, że na dzień „100 lat Niepodległości Polski” wywyższają zdrajcę Polski – Piłsudskiego i nawet umieścili go w nowym dowodzie osobistym dla Polaków. I ci młodzi mają zakodowane, że to był taki dobry marszałek – tchórz uciekł z Polski do kochanki, gdy wojska rosyjskie już były w Polsce. Oddał dokument –swoją rezygnację ze stanowiska premierowi, a Wincenty Witos przechował w szafie ogniotrwałej w Prezydium Rady Ministrów i oddał mu te dokumenty z powrotem, gdy zdrajca Piłsudski wrócił po wygranej wojnie przez Matkę Bożą z Rosjanami. Dlaczego nie protestują rządzący Kościołem Katolickim w Episkopacie, że diabeł będzie w dokumentach Polaków na pierwszym miejscu. No, ale skoro diabeł Kolumb (bo przecież nie jest święty ) jest wywyższany w Kościele  Katolickim i można „jego sługom” wchodzić do kościołów w tych wielkichi śmiesznych czapach, to czyli już diabły rządzą w Polsce i Polską.

PAN JEZUS

” Na wszystkich przyjdzie czas i na wywyższenie Jezusa Chrystusa na KRÓLA POLSKI

 na pokonanie Moich wrogów. Ponieważ Moi i „nie Moi” duchowni w Episkopacie w Polsce też są Moimi zdrajcami, bo swego Stworzyciela i Zbawiciela uczynili ich „sługą” a Obraz Cudowny Chrystusa Króla zamknęła masoneria Paulińska w lochu i nawet nie wiedzą samozwańcy, że Matka Moja płacze. Paulini to też zdrajcy na czele z biskupem Depo, który chce przypodobać się lucyferowi i chwali jego poplecznika Kolumba i jego demonicznych rycerzy. Przecież cały Episkopat wie, że będą potępione ich dusze za zdradę całej Trójcy Przenajświętszej i Maryi Niepokalanie Poczętej. To jest bardzo przykre, że musimy patrzeć z Nieba na to łgarstwo i łakomstwo piekła. Ten film jest prawdziwy, który mówi, że 80% ludzi będzie w piekle. Mają oczy, a nie widząmają uszy, a nie słyszą diabelskiego podsycania, aby jego słuchali. Już się zbliża rozliczenie świata, ale najpierw ludzie muszą cierpieć za obrażanie Boga i prześladowanie bliźniego i brata. Teraz, to ci poprzebierani biskupi rządzą się na Mojej Ziemi, lecz gdy przyjdzie na nich topór i pomór, to świat się zmieni. Ja pragnę szacunku i miłości, a ten Episkopat jest dla Mnie pełen złości. Ja nikogo nie wybieram i nie zmuszam do Mojego uwielbiania, to Mnie wielbiciele wybierają za swego Pana i Przyjaciela i oni właśnie nikogo nie prześladują, lecz modlą się za nich do Jezusa Zbawiciela. Nawet Redemptoryści z „RadiMaryja” otworzyli Bożnicę w Toruniu dla wywyższenia lucyfera. To jest straszne, że w Moim świętym miejscu posługują Żydzi, a jeden dotykał premier Szydło i patrzeć na to kłamstwo już Mnie zbrzydło.

                                       

**************
                          Znalezione obrazy dla zapytania cuda jezusa
Cuda Jezusa – Kościół będzie pełen tych, którzy pójdą na kompromis…Dramatyczny list otwarty arcybiskupa…Na Różańcu módlcie się za papieża, biskupów i kapłanów.m
LAUDETUR JEZUS CHRISTUS ET MARIA IMMAKULATA
Kochani Bardzo proszę Módlmy się nieustannie Jedyny ratunek w Różańcu