Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

ŚWIĘTO  1891 – 1942

Świętej TERESY BENEDYKTY od KRZYŻA – dziewicy i męczennicy PATRONKI EUROPY.
        Edyta Stein Żydówka urodzona we Wrocławiu była najmłodszym z jedenaściorga dzieci w gorliwej i praktykującej rodzinie Żydowskiej. Studiowała różne kierunki w różnych państwach szczególnie filozofię i uważała się za ateistkę. W okresie studiów miała przyjaciół chrześcijan, których obserwowała co było początkiem odwiedzania Kościołów Katolickich. Po przeczytaniu książki Teresy z Avilla – 1.01.1922 r przyjęła Chrzest.
W 1933 r, wstąpiła wraz z siostrą Różą do Klasztoru Karmelitanek w Kolonii. W 1938 r. złożyła śluby wieczyste i po prześladowaniach wyjechała do Holandii, a tam wraz siostrą i wielu katolikami została aresztowani wywieziona do Oświęcimia i w dniu 9 sierpnia zginęła z siostrą śmiercią w komorze gazowej. Edyta i inni Żydzi wszystkich informowali, że idą na śmierć za Naród Żydowski, który nie rozpoznał swego powołania.
 
OTO PRAWDZIWA MĘCZENNICA, KTÓRA PRZELAŁA KREW ZA CHRYSTUSA. NIE BAŁA SIĘ GRÓŹB SĘDZIÓW I WESZŁA DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO.
 
Święta Tereso Benedykto Patronko EUROPYbardzo prosimy Módl się o nawrócenie Twojego Narodu Żydowskiego, gdyż przez nienawiść do Pana Boga nie mają spokoju w swojej Ojczyźnie i giną w wojnach, a po śmierci niestety giną w gorącym piekle na wiecznć. Ty wiesz, że ci ludzie są zawsze pewni, że mają rację, a przez grzech cały świat upada. Patronko Europy powiedz co my Polacy powinniśmy czynić, gdyż Rząd Izraela kraju Twojego kradnie, albo już ukradł naszą Ojczyznę Polskę i teraz nie pozwalają Polakom hodować zwierząt i uprawiać warzyw i owoców pod karą.

Znalezione obrazy dla zapytania edyta stein

ŚWIĘTA TERESA BENEDYKTA od KRZYŻA – EDYTA STEIN.

 „Otóż Polacy i Moi też Rodacy informuję was, że My w Niebie modlimy się do naszego ukochanego Boga Ojca Wszechmogącego, aby uczynił CUD zrozumienia przez Naród Żydowski – Izraelski 

KTO

jest najważniejszy w życiu, oraz komu zawdzięczają swoje życie, a komu niezgodę, kłótnie, brak porozumienia z sąsiadami graniczącymi z Izraelem. No przecież złemu duchowi, który nienawidzi Boga, ani ludzi. To z nienawiści do ludzi szatan kusi, bo chce, aby ludzie po śmieci cierpieli i jemu w piekle służyli. Przecież to lucyfer rządzi w Izraelu od momentu zabicia Jezusa naszego Zbawiciela. A nie jest winien temu obrzydliwemu zjawisku cały Naród Izraelski, lecz tylko rządzący Izraelem od jego powstania.
  To nieprawda, że teraz Izrael jest Narodem wybranym przez Boga Ojca. To nieprawda co mówią rabini na całym świecie. Otóż faryzeusze z Domu Izraela od początku istnienia ludzkości byli i są pyszni, zarozumiali, fanatyczni, a nawet opanowani złymi demonicznymi duchami. To oni, ci rządzący 
Narodem Izraelskim są winni wszystkim zamieszkom, nieporozumieniom, a przede wszystkim śmierci BOGA, którego zabili fizycznie, a przez 33 lata zabijali Jego i Jego Rodziców słowami i postępowaniami. Gdyby Żydzi chcieli być pokorni i posłuszni Bogu Stworzycielowi Świata, a to wtedy byliby Narodem Wybranym przez Boga Ojca, który wiele razy był przez nich szantażowany, opluwany i wyzywany. Mnie to nie mieściło się w głowie jak można zabić człowieka za niewinność, a przede wszystkim za mnóstwo CUDÓW uzdrowienia dusz i ciał. 
   Po owocach poznajemy i po owocach postępowania poznajemy Rządy rządzących Izraelem. Ja nigdy bym nie była w Niebie razem z cudownymi ludźmi gdybym nie zmieniła WIARY – RELIGII z bezbożnej, a tak naprawdę z diabelskiej na przepiękną cudowną BOŻĄ – katolicką, a której jest żywy BÓG JEZUS CHRYSTUS bez końca.
 APELUJĘ DO WAS ŻYDOWSKIEGO NARODU IZRAELSKIEGO – ZAMIEŃCIE WASZEGO DEMONICZNEGO BOGA NA CUDOWNEGO JEZUSA CHRYSTUSA ZBAWICIELA, KTÓRY JEST MIŁOŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM, PIĘKNOŚCIĄ OTOCZONY MILIONAMI ANIOŁÓW.
A tak teraz powiem wam, że Bóg Ojciec miał do was niepojętą cierpliwość i miłość, że tak mnóstwo razy obrażaliście Go,  targowaliście się z Nim. No, ale jak zabiliście Jego Syna, to żaden ojciec ziemski nie pozostawi morderców bez ukarania.
Jak można było, że wy fanatycy pyszni mieliście pragnienia być „bogami” nad wszystkimi Narodami aż do skończenia świata.
 Dlatego proszę was – na przykładzie moim odrzućcie zamiary panowania nad światem i ludźmi, gdyż tylko przez was są niepokoje na świecie. Tylko wy macie zamiary zawładnięcia ludźmi i nawet Bogiem , ata chęć pomieszała wam w głowach.
   Ja w Niebie jestem wśród mnóstwa dusz ludzi Świętych i nie umiem zrozumieć, że przez tyle lat – ile istnieje Naród Żydowski nigdy nie mieli Pokoju ani w sercach, ani na Ziemi i na moje zrozumienie, że to jest tylko i wyłącznie Żydów wina.
   Ja dziękuję Panu Bogu, że urodziłam się w Polsce i że „przejrzałam” i że zrozumiałam i do takiego nawrócenia was Izraelitów namawiam, bo większość was jest w piekle, a że z piekła nikt nie może przyjść i powiedzieć wam jak tam jest, to ja mówię i uwierzcie: wieczny palący i żrący ogień, złość przeklinania, wrzaski ciał rozdzierania i przeróżne diabelskie maski.
     Modlimy się za was Izraelici nieustannie, ale nie słyszymy waszych wołań błagalnych. Powiedzcie: „KTÓŻ jak BÓG” i to jest Przenajświętszą PRAWDĄ, bo to co was otacza jest diabelską wzgardą.
 
    Posłuchajcie mnie waszej Żydowskiej siostry – przyjdźcie z WIARĄ CHRYSTUSOWĄ do Kościoła Katolickiego i przyjmijcie Sakramenty Święte, a ŁASKI BOŻE dla Narodu Izraelskiego będą niepojęte i CUDA BOŻE, które przyjmiecie w pokorze.
  Wówczas będą wolne wasze sumienia, a w waszych rodzinach będzie Świętych obcowanie, a co najważniejsze nie będziecie poganie. Błagam was – bo mam porównanie – nawróćcie się do Boga Trój – Jedynego – to jest wasze najważniejsze zadanie. Bóg obdarzy was POKOJEM wewnątrz i dookoła, a tym samym ZIEMIA będzie URATOWANA i Jezus Chrystus ogarnie was MIŁOŚCIĄ, gorliwością, bo teraz to jesteście „nicością”. To mówi do was Edyta Stein wasza rodaczka katoliczka z Nieba a wam poznać Jezusa Chrystusa Zbawiciela natychmiast trzeba”.
 
                                        

   MODLITWA

Boże naszych Ojców Ty doprowadziłeś Świętą Teresę Benedyktę męczennice do poznania Twojego ukrzyżowanego Syna i wezwałeś ją do naśladowania Go
aż do śmierci – spraw za jej wstawiennictwem  aby wszyscy ludzie uznali w Chrystusie Zbawiciela i przez niego doszli do oglądania Ciebie w wieczności.
         Który z Tobą żyje i Króluje na wieki wieków. Amen. Święta Benedykto od Krzyża módl się za nami. Ojcze nasz….. Zdrowaś Maryjo….. Chwała Ojcu…..
 
       MÓDLMY SIĘ ZA NARODY EUROPY, KTÓRE ODESZŁY OD CHRZEŚCICJAŃSKICH KORZENI, ABY LUDZKOŚĆ ZAWRÓCIŁA Z BŁĘDNEJ DROGI.
                             NASZ ZBAWICIEL JEZUS CHRYSTUS ŚMIERĆ ZWYCIĘŻYŁ, A NA ŻYCIE RZUCIŁ ŚWIATŁO PRZEZ EWANGELIĘ.
                 TEN, KTO KOCHA SWOJE ŻYCIE, TRACI JE, A KTO NIENAWIDZI SWEGO ŻYCIA NA TYM ŚWIECIE ZACHOWA JE NA ŻYCIE WIECZNE.
 

——————————————————————————————————-

Izrael zaatakowany! Bomby spadły na miasto

Podobny obraz

Izrael po raz kolejny stał się celem ataku rakietowego. Bomby spadły na miasto w pobliżu granicy ze Strefą Gazy. Trafione zostały cywilne osiedla.

Konflikt izraelsko-arabski przybrał w ostatnim czasie na intensywności. Stało się to głównie za sprawą decyzji USA o uznaniu Jerozolimy za stolicę państwa oraz brutalnym starciu izraelskiego wojska z protestującymi Palestyńczykami.

                                                                                           

Izrael znów pod ostrzałem

Na miasto Sederot w okolicy granicy ze Strefą Gazy spadły niedawno rakiety wystrzelone przez palestyńskich bojowników. Według pojawiających się w internecie informacji w stronę miasta wystrzelono osiem rakiet, z czego dwie zostały przechwycone.

Jedna z nich trafiła dokładnie w dom mieszkańca Sederot. 50-letni Izraelczyk trafił do szpitala z poważnymi ranami. Nie wiadomo niczego o ofiarach śmiertelnych.

 

Skąd konflikt w Strefie Gazy?

 

Mnożące się napięcia między Arabami a Żydami w brytyjskiej Palestynie doprowadziły do jej podziały między tymi narodami i utworzenia dla nich oddzielnych państwa. Zamieszkujący region Arabowie nie godzą się jednak na obecność swoich największych wrogów na zamieszkiwanej przez nich dawniej ziemi.

https://pikio.pl/izrael-zaatakowany-spadly-bomby/