Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

w lutym tego roku CitizenGO zorganizowało w Madrycie pierwszą Międzynarodową Konferencję „Gender i Płeć Biologiczna”.
http://thegenderandsexconference.org

CitizenGO zainaugurowało to wydarzenie, ponieważ jesteśmy świadomi cierpienia spowodowanego zaburzeniami tożsamości płciowej wielu osób. Odrzucamy jedocześnie wszystko, co zwiększa ból dzieci, młodzieży i dorosłych doświadczających tych problemów, a ma swoje korzenie w ideologii gender.

Bohaterami naszej Konferencji byli przede wszystkim ludzie i ich prawa, a szczególnie:

– dzieci, bo zasługują na szacunek i ochronę,

– rodzice, ponieważ są pierwszymi odpowiedzialnymi za edukację swoich dzieci,

– ale także wszyscy obywatele, ponieważ każdy z nas ma prawo nie tylko poznać, ale też móc mówić prawdę.

Kongres miał charakter interdyscyplinarny (medyczny, prawny, naukowy, socjologiczny i polityczny) i wzięli w nim udział eksperci z wielu krajów, także homoseksualiści i byli transseksualiści.

Chciałbym dziś zachęcić Państwa do obejrzenia poszczególnych wystąpień, by mogli Państwo dowiedzieć się co kryje się za ruchem „ideologii gender”, co dzieje się za kulisami w lobby LGTBI i jak manipuluje ono umysłami dzieci i młodzieży, aby zmienić ich postrzeganie własnej płci.

Jako że część zaproszonych na Konferencję prelegentów pochodziła właśnie ze środowisk stojących za ideologią gender, stąd podawane przez nich argumenty i krytyka są szczególnie trafne i mogą być bardzo użyteczne w dyskusjach z wyznawcami gender.

Oto krótkie biogramy niektórych mówców, których można było usłyszeć na Konferencji, i których wystąpienia mogą Państwo obejrzeć na naszym kanale YouTube:

Walt Heyer – urodził się mężczyzną i po 42 latach życia jako mąż i ojciec stał się transseksualistą, by następnie przez osiem lat żyć jako kobieta. Obecnie ten amerykański menedżer powrócił do swojej męskiej tożsamości i służy pomocą wszystkim transseksualistom, którzy go o to proszą.

Miriam Ben-Shalom – pedagog i aktywistka ruchu lesbijskiego. Spotkała się z zaciekłą krytyką ze strony grup LGTBI za swoją obronę kobiet i dzieci przed ideologią gender.

Michelle Cretella – doktor i prezes American College of Pediatricians, w swojej prezentacji wyjaśnia, że płeć jest określona od poczęcia przez nasze DNA i jest zdefiniowana w każdej komórce naszego ciała.

Glenn Stanton – doktor filozofii, historii i religii oraz reżyser filmu Focus on the Family mówi o tym, jak należy kochać osoby LGBT, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy, ponieważ są w dużej mierze ofiarami manipulacji współczesnej nauki.

Paul W. Hruz – doktor i członek Amerykańskiej Akademii Pediatrii specjalizujący się w endokrynologii dziecięcej. Opowiada o aktualnych wytycznych klinicznych dotyczących leczenia dzieci, które doświadczają cierpienia z powodu niedopasowania między tożsamością płciową a płcią biologiczną.

Gabriele Kuby – socjolog, pisarka i wykładowca – autorka książki „Globalna rewolucja seksualna – destrukcja wolności w imię wolności.” – wyjaśnia, w jaki sposób, używając metod totalitarnych, wyznawcy rewolucji seksualnej niszczą życie jednostek i tkankę społeczną wspólnot narodowych.

Agustín Laje – hiszpański pisarz i politolog, autor „Czarnej księgi Nowej Lewicy. Ideologia genderowa lub subwersja kulturowa.”

Rubén Navarro – prawnik specjalizujący się w prawach człowieka, który pracował jako asystent prawny misji dyplomatycznej Stolicy Apostolskiej przy ONZ oraz był dyrektorem Międzynarodowego Biura Alliance Defending Freedom w Genewie.
Jeśli powyższe materiały wydadzą się Państwu wartościowe bardzo proszę o podzielenie się nimi ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, również za pomocą mediów społecznościowych.

Wierząc, że ta i podobne nasze inicjatywy spotykają się z Państwa uznaniem chciałbym podziękować za każde wsparcie, którego od Państwa doświadczamy.
Bez Państwa pomocy żadne z naszych dotychczasowych działań nie byłoby możliwe.

Łącząc wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam.
Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli, którzy chcą bronić życia, rodziny i podstawowych praw na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o CitizenGO, śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CitizenGOPolska/ Aby skontaktować się z CitizenGO, nie odpowiadaj na tego e-maila, odpowiedz klikając w link: http://www.citizengo.org/pl/contact. Jeśli nie chcesz otrzymywać e-maili od CitizenGO, Kliknij tutaj. Kliknij tutaj