Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

TO JEST STRASZNE, ŻE RZĄDZĄCY POLITYCZNIE I RELIGJNIE W POLSCE NIE CHCĄ POMAGAĆ NARODOWI POLSKIEMU, BO WYBRALI DO WSPÓŁ-RZĄDZENIA ŻYDÓW, KTÓRYM WSZYSTKIEGO MAŁO. RZĄDY BEZ BOGA TO RZĄDY DIABELSKIE
, A Z DIABŁAMI RZĄDZENIE TO ŚMIERĆ, CHOROBY, MORDERSTWA, KATORGI I GŁÓD, A PRZEDE WSZYSTKIM – WRÓG. A ŻE WROGOWIE NARODU POLSKIEGO TO FAKTY MÓWIĄ, ŻE WYRZUCAJĄ KAPŁANÓW BOŻYCH I PATRIOTYCZNYCH Z KOŚCIOŁA ZA PRAWDĘ, ZAKAZUJĄ MÓWIĆ PATRIOTOM POLSKIM PRAWDY. EPISKOPAT NIE JEST POSŁUSZNY SWOJEMU PRZEŁOŻONEMU I TAK WYRZĄDZĄ, ŻE WYWOŁAJĄ – ONI WŁAŚNIE RZĄD I EPISKOPAT III ŚWIATOWĄ WOJNĘ JUŻ NIESTETY OSTATNIĄ, BO „BEZ BOGA NI DO PROGA”. WZÓR NIE DO NAŚLADOWANIA – ŻYDZI ODRZUCILI BOGA I CAŁY CZAS NIE MAJĄ SWOJEJ OJCZYZNY I KRADNĄ INNYM OJCZYZNY. TAK SAMO I UNIA EUROPEJSKA – NIE MA BOGA, TO DIABŁY RZĄDZĄ I TYLKO DBAJĄ O SWOJE PORTFELE A JAKIE POMYSŁY DIABELSKIE MAJĄ, A JAKIE ZAROBKI MAJĄ KOSMICZNE – KRAJE OKRADAJĄ! KONIEC DLA WSZYSTKICH MUSI BYĆ – DLA WROGÓW BOGA I OJCZYZNY – WIECZNE I GORĄCE PIEKŁO – A PALCIE SIĘ! mk.

Konwencja samorządowa Ruchu Narodowego

1 września w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej odbyła się konwencja samorządowa Ruchu Narodowego pod hasłem Siła Polskości.

Na konwencji byli obecni członkowie Zarządu Głównego Ruchu Narodowego oraz przedstawiciele poszczególnych regionów. Konwencję rozpoczęto od odśpiewania hymnu po czym członek Zarządu Głównego Witold Tumanowicz zaprezentował hasło tegorocznej kampanii: Siła Polskości.

Następnie prezes ZG, poseł Robert Winnicki zarysował główne punkty programu samorządowego oraz zwrócił uwagę na pracę jaką wykonują działacze w regionach

Po wystąpieniu prezesa głos zabrała sekretarz ZG Anna Bryłka, która przybliżyła część programu dotyczącą demografii i imigracji.

„Jako Ruch Narodowy postulujemy by w każdym województwie było centrum naprotechnologii” – powiedziała podczas wystąpienia sekretarz RN

Następnie głos zabrał członek ZG Piotr Lisiecki, który przedstawił stanowisko RN w sprawie dostępu do broni. Otóż jesteśmy za tym aby Polacy mieli szerszy niż teraz dostęp do broni palnej, pamiętając przy tym, że niezbędne jest wcześniejsze przeszkolenie.

Po Piotrze Lisieckim głos zabrał skarbnik ZG mec. Michał Wawer, którzy jest odpowiedzialny za kształt programu samorządowego. W swoim wystąpieniu mec. Wawer część gospodarczą programu

Kolejnym prelegentem był wiceprezes RN Krzysztof Bosak, który w swoim wystąpieniu odniósł się do wyglądu polskich miast, szczególnie Warszawy, oraz do urbanistyki i krytyki nowoczesnego budownictwa.

Następnie głos zabrał koordynator ds. rozwoju struktur RN Krzysztof Tuduj, który przedstawił w jakim stopniu rozwijają się struktury RN. Ponadto Krzysztof Tuduj przedstawił plan, którzy zakłada, że w każdym powiecie – a docelowo w każdej gminie – powinien być przedstawiciel RN.

Jako ostatni głos zabrał prof. Jerzy Robert Nowak, który jest liderem list RN na zachodnim Mazowszu. Prof. Nowak w swoim przemówieniu odniósł się m.in. do tego, że obecny rząd wielokrotnie oszukał Polaków np. w sprawie imigrantów czy ochrony życia poczętego. Ponadto prof. Nowak zauważył, że teraz jest czas na to by narodowa partia przejęła władze w Polsce.

Cały program samorządowy jest dostępny tutaj.

http://ruchnarodowy.net/konwencja-samorzadowa-ruchu-narodowego/