Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Chiny planują przeprowadzić największy eksperyment w zakresie tworzenia chemtraili, zmieniając pogodę na obszarze trzy razy większym niż terytorium Hiszpanii. W ambitnym eksperymencie dotyczącym geoinżynierii władze chińskie planują stwarzać sztuczne opady na powierzchni 1,6 miliona kilometrów kwadratowych (620 000 mil kwadratowych).

 

Plan jest realizacją projektu o nazwie „Tianhe” lub „Niebiańska rzeka”, opracowanego przez naukowców w 2016 roku na chińskim uniwersytecie Tsinghua. Teoretycznie „Tianhe” będzie w stanie stwarzać na regularnej podstawie dodatkowy deszcz na ogromnym obszarze: 1,6 miliona kilometrów kwadratowych – to więcej niż cała Alaska i trzy razy więcej niż Hiszpania.

 

Według South China Morning Post, jeśli projekt, który jest przygotowywany od marca tego roku, odniesie sukces, to „Tianhe” będzie w stanie wywoływać opady, odpowiadające około 7 procentom rocznego zużycia wody w Chinach.

 

Film video: (3:20)

China Planning Largest Chemtrails Experiment In History Weather Modification

 

„Zmiana pogody w Tybecie – to nowe i ważne podejście do problemu niedoboru wody w Chinach. „Tianhe wniesie istotny wkład nie tylko w rozwój Chin i światowy rozkwit, ale także w dobrobyt całej ludzkości” – powiedział Lei Fanpei, prezydent Państwowej Korporacji ds. Aeronautyki i Technologii Chin, która opracowuje projekt.

 

Chociaż brzmi to jak coś z science fiction, „Tianhe” jest nową formą modyfikacji pogody, nazywanej zasiewem chmurowym. Nad podobnymi projektami pracowano w USA i Rosji od dziesięcioleci, ale tylko Chiny były w stanie w pełni sfinansować koncepcję na tak dużą skalę.

 

W chińskim projekcie tybetańskim specjalne komory spalania będą uwalniać cząstki jodku srebra, które będą transportowane do atmosfery przez wiatr i gdzie, jak oczekuje się, utworzą nasycone parami chmury, zdolne przynieść deszcz i śnieg.

 

 

„W chwili obecnej ponad 500 specjalnych komór ogniowych zostało rozmieszczonych w Tybecie, Xinjiangu i innych regionach w celu przeprowadzenia eksperymentu. Ale już pierwsze wyniki, które zbadaliśmy i oceniliśmy, są bardzo obiecujące” – mówi jeden z twórców projektu w wywiadzie.

 

Początkowo technologia ta została opracowana w ramach programu zmiany pogody, opracowywanego przez chińskie wojsko. Niektóre z tych technologii można wykorzystać do ataku, wywołując na terytorium przeciwnika klęski żywiołowe – powodzie, susze i tornada, mające na celu osłabienie wrogów w przypadku silnego konfliktu. Jednak „Tianhe”, podobnie jak wiele podobnych projektów rozpatruje się jako środek obrony przed bronią klimatyczną.

 

 

Technicznie rzecz biorąc, praca nad projektem rozpoczęła się ponad dziesięć lat temu i wojskowi wówczas stanęli przed pierwszym problemem – brakiem tlenu w obszarach górskich. Wraz z dość agresywnym środowiskiem górskim (niska temperatura, śnieg, silny wiatr) płomień w palnikach był szybko gaszony i wymagał obecności stałego personelu, aby go utrzymać. I dopiero nowy projekt komór ogniowych może pracować prawie w próżni, bez konieczności interwencji i serwisowania przez wiele miesięcy.

 

Reklamując swój nowy projekt dotyczący modyfikacji klimatu, chińscy inżynierowie aktywnie mówią o „wielkim wkładzie w sprawę całej ludzkości”, jednak klimatolodzy, a zwłaszcza sąsiedzi Chin nie podzielają chińskiego optymizmu. W szczególności Janos Paztor z C2G2 (Carnegie Climate Geoengineering Governance Initiative) wyjaśnia:

 

„Taka modyfikacja pogody nie wywołuje dodatkowego deszczu jako takiego. Deszcz – to kondensacja wody, która już trafiła do atmosfery, po wyparowaniu w tych lub innych miejscach. Ale Chińczycy postanowili wylewać tę wodę wyłącznie u siebie. Oznacza to, że ten deszcz nie spadnie teraz w innym miejscu , w wyniku czego zginą ekosystemy na terytorium, porównywalnym do skali projektu.”

 

Tak więc plan, delikatnie mówiąc, jest kontrowersyjny, a nawet obarczony poważnym konfliktem regionalnym, ponieważ jedną sprawą jest, gdy chemtraile są rozpylane przez samoloty, powodując sztuczny deszcz nad niewielkim obszarem, a zupełnie inną sprawą, jeśli rozpocznie się susza w Indii, Pakistanie lub Syberii na terytorium wielkości Alaski.

 

 

Źródło:

ОПАСНЫЕ ИГРЫ С ПРИРОДОЙ… Китай запускает беспрецедентный по масштабам проект по изменению погоды. (ВИДЕО)

http://3rim.info/13088-opasnye-igry-s-prirodoj-kitaj-zapuskaet-besprecedentnyj-po-masshtabam-proekt-po-izmeneniju-pogody-video.html

7.9.2018 r.

 

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

7.9.2018 r.