Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DLACZEGO RZĄDY PAŃSTW AKCEPTUJĄ ZAMIARY WOJENNE? TO BĘDZIE JUŻ OSTATNIE WOJNA ŚWIATOWA I OSTATNI CZAS ŻYCIA NA ZIEMI, WIĘC CO WYBIERACIE WOJNĘ   I PIEKŁO NA WIECZNOŚĆ, CZY POKÓJ Z JEZUSEM CHRYSTUSEM BOGIEM KRÓLEM POLSKI NA WIELE TYSIĘCY LAT?

LUDZIE I PO CO WAM WOJNY? DLACZEGO NIE CHCECIE ŻYĆ NA ZIEMI W POKOJU A TYLKO W PIEKLE, A WŁAŚCICIEL PIEKŁA LUCYFER BĘDZIE SIĘ NAD WAMI MŚCIŁ I PALIŁ WAS NIEUSTANNIE NIEGASNĄCYM OGNIEM WIECZNIE. OBEJRZYJCIE FILMY O PIEKLE, W KTÓRYM SĄ MĘKI DUSZ LUDZKICH CIĄGLE ZABIJANE, GDYŻ DUSZA TAK CZUJE JAKBY ŻYŁA. TYM PRZYWÓDCOM PAŃSTW, KTÓRZY MYŚLĄ TYLKO O WOJNIE A NIE O BOGU I O POKOJU TO TYLKO PIEKŁO. TAK WAM ŚPIESZNO DO PIEKŁA – CZARNEGO, PEŁNEGO KRZYKÓW, PRZEKLEŃSTW I BICIA W OGNIU SIARCZYSTYM NA WIECZNOŚĆ? ZAPRZYJAŹNIJCIE SIĘ Z BOGIEM WSZECHMOGĄCYM – STWORZYCIELEM ŚWIATA, KTÓRY DLA LUDZI GO STWORZYŁ, A CI LUDZIE NIE CHCĄ SŁUCHAĆ STWORZYCIELA I WOLĄ PALIĆ SIĘ W PIEKLE. mk.

Kilka tysięcy bojowników z ciężką bronią i pojazdami opancerzonymi w syryjskiej prowincji Idlib przygotowuje się do rozpoczęcia ofensywy przeciwko kontrolowanym przez rząd regionom Hama i Aleppo. Atak będzie skierowany przeciwko siłom syryjskim oraz irańskim i proirańskim, które zostały zaproszone przez syryjski rząd. Wygląda na to, że planowane jest ponowne pogrążenie Syrii w chaosie – podkreśla Peter Korzun na łamach Strategic Culture.

Irańsko-syryjska umowa jest ewidentnie odpowiedzią na żądania USA i Izraela dotyczące wycofania sił irańskich z Syrii. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących treści dokumentu, ale logiczne jest przypuszczenie, że zawiera ono wykaz wzajemnych zobowiązań w przypadku ataku na irańskie wojska w Syrii.

Umowa wspomina o roli Iranu w odbudowie przemysłu obronnego w Syrii, tym samym kończąc wszelkie nadzieje na to, że jego obecność militarna w tym kraju się skończy. Według irańskiego szefa obrony „umowa obronna i techniczna” przewiduje kontynuację „obecności i partycypacji” Iranu w Syrii. Dodał, że osiągnięto porozumienie z Syrią, mówiące, że Iran będzie miał zagwarantowane „obecność, udział i pomoc” w odbudowie i że „żadna strona trzecia nie będzie miała wpływu na tę kwestię”.

Umowa została podpisana w chwili, gdy ogłoszono termin szczytu Rosja-Turcja-Iran, który zaplanowano na 7-go września w Teheranie. Takie wydarzenia zwykle wymagają dokładnych przygotowań. Oczekuje się, że strony osiągną porozumienie w sprawie dalszych wspólnych działań mających na celu osiągnięcie postępów w Syrii. Ważne jest, aby dostosować swoje stanowiska przed rozmowami ONZ w Genewie, które są planowane na 11-12 września. Specjalny wysłannik ONZ Staffan de Mistura zaprosił „wielką trójkę” do wzięcia udziału. Trójka może przedstawić wspólne inicjatywy, podczas gdy USA nie mają nic do zaoferowania oprócz żądań wycofania się Iranu z Syrii. Waszyngton ryzykuje, że zostanie pominięty, podczas gdy wysiłki dyplomatyczne zainicjowane przez inne państwa przynoszą owoce.

Taki obrót wydarzeń raczej nie będzie dobrą wiadomością dla tych, którzy chcieliby powstrzymać wysiłki pokojowe i narzucić własne warunki rozwiązania problemu. Konieczność zakończenia irańskiej pomocy dla Hezbollahu w Libanie została podniesiona podczas wizyty amerykańskiego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona w Izraelu. Nie wypowiedziano wojny Iranowi, ale nie ma innego sposobu na powstrzymanie dostaw przed dotarciem do Libanu, niż odcięcie tras lądowych przebiegających przez Syrię. Urzędnik amerykański nalegał przed wizytą w Izraelu, że wycofanie sił irańskich z Syrii jest warunkiem wstępnym jakiegokolwiek rozwiązania konfliktu.

Stany Zjednoczone i ich sojusznicy w Syrii uważają, że należy przeszkodzić planom dotyczącym wyzwolenia prowincji Idlib z rąk rebeliantów. Oczekuje się, że wkrótce zostanie przeprowadzona operacja typu false flag – atak chemiczny – mający stworzyć pretekst dla działań wojennych. Kiedy Syria i Iran znajdują się w tej samej łodzi, nie będzie miało znaczenia, które z nich zostanie zaatakowane jako pierwsze lub gdzie. Pojawiły się doniesienia mediów, że operacja wojskowa na dużą skalę jest już w toku i można się jej spodziewać w sierpniu lub we wrześniu.

Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, co dokładnie omówił Bolton z władzami Izraela podczas jego wizyty w Jerozolimie 19 sierpnia, ale wkrótce pojawiły się doniesienia o działaniach wojskowych w amerykańskiej bazie al-Shaddadi w syryjskiej prowincji al-Hasakah. Spekuluje się, że obiekt został przystosowany do lądowania i startowania ciężkich samolotów transportowych. Basz w Ayn al-Arab (w Kobani) również została rozbudowana. W sierpniu dostawy amunicji i sprzętu wojskowego zostały dostarczone do kilku obiektów kontrolowanych przez USA w Syrii i Iraku. Radary zostały przetransportowane do obszarów kontrolowanych przez SDF na wschód od rzeki Eufrat.

Tymczasem kilka tysięcy bojowników z ciężką bronią i pojazdami opancerzonymi w syryjskiej prowincji Idlib przygotowuje się do rozpoczęcia ofensywy przeciwko kontrolowanym przez rząd regionom Hama i Aleppo. Atak będzie skierowany przeciwko siłom syryjskim oraz irańskim i proirańskim, które zostały zaproszone przez syryjski rząd. Wygląda na to, że planowane jest ponowne pogrążenie Syrii w chaosie. W rzeczywistości działania wojenne już się rozpoczęły. Stany Zjednoczone i Izrael przeprowadziły pierwszą wspólną operację przeciwko irańskiej Gwardii Rewolucyjnej i irackiemu Hezbollahowi, ich sojusznikom, 23 sierpnia w pobliżu Abu Kamal, który znajduje się na autostradzie między Syrią a Irakiem. Prezydent Trump zapewniał tak wiele razy i przy tak wielu okazjach, że chce, aby Amerykanie opuścili Syrię, ale polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych pozostaje niespójna. Cokolwiek dzisiaj powiedziano, jutro można zapomnieć.

Tym razem Liban może stać się nowym frontem. Powszechnie uważa się, że wojna między Izraelem a Hezbollahem jest nieunikniona. W lutym wojska amerykańskie i izraelskie przeprowadziły ćwiczenia symulujące ewentualną wojnę z Hezbollahem w Libanie, kraju, który utrzymuje porozumienie wojskowe z Rosją. Kontrakty na wiercenia przybrzeżne, które Liban podpisał z innymi krajami, bez rozwiązania sporu granicznego z Izraelem, przyczyniły się do przygotowań do wojny.

Syria i Iran przeciwstawiły się presji i zademonstrowały, że nie mają zamiaru ustępować, lecz chronić swoje prawo do podejmowania niezależnych decyzji. Rzuciły wyzwanie. Jeśli umowa o obronności właśnie podpisana między tymi dwoma sojusznikami wywoła konflikt militarny, to z pewnością przeniesie się on na inne kraje, takie jak Jemen, Liban i Irak. Prowadziłoby to do długiej, przewlekłej i kosztownej wojny.

Peter Korzun

Za: kresy.pl/…/umowa-obronna-s…

JEZUS: Zaczną się wojny, powiązane ze sobą, obejmujące Iran, Izrael, Egipt i Syrię …

sobota, 4 lutego 2012 roku, godz. 10.55

Moja najdroższa, umiłowana córko, twoja wierność wobec Mnie codziennie jest poddawana próbie. Tak wielu usiłuje powstrzymać cię w twoim Dziele dla Mnie, jednak nie potrafią tego uczynić, z powodu przyznanej ci z Niebios świętej ochrony. Ci, którzy próbują zadawać ci ból, cierpienie i znieważają ciebie, zostaną ukarani. Nie będę tolerował takich działań.

Pamiętaj, zostało przepowiedziane, że żaden człowiek nie będzie mógł powstrzymać Ognia Ducha Świętego, który wyleje się na całą ludzkość z Moich najświętszych Orędzi. Dlatego proszę, abyś nadal ignorowała przeszkody stawiane przed tobą i ignorowała nienawiść, ponieważ pochodzi ona od szatana.

Gdy reagujesz na nienawiść, to ona się rozprzestrzenia. Zignoruj ją, a umrze, ponieważ nie może znaleźć pożywienia, którego potrzebuje, by wzrastać i dręczyć.

Chcę wam teraz powiedzieć, Moje dzieci, że wydarzenia przepowiedziane w Księdze Apokalipsy dzieją się obecnie w świecie. Moje dzieci nie powinny być przestraszone, ponieważ ich wiara i ich modlitwy pomogą złagodzić skutki wojny, ludobójstwa, głodu i odstępstwa.

Zaczną się wojny, które obejmą Iran, Izrael, Egipt i Syrię. Wszystkie zostaną ze sobą powiązane. A także Włochy będą cierpieć negatywne konsekwencje, co jest związane z powstaniem fałszywego proroka i jego sprzymierzeńca, antychrysta.

Módlcie się mocno, aby żaden kraj nie został wciągnięty do światowej potęgi, która będzie kontrolowała wasze pieniądze, bo jeśli jej się powiedzie, będzie to bardzo dotkliwe.

Módlcie się do Boga Ojca, aby mógł oddalić takie okrucieństwa.

Modlitwa za dusze innych uratuje wasze własne dusze. To wszystko, o co proszę. Modlitwa. Módlcie się również o nawrócenie. Już niedługo wszystkie te rzeczy nabiorą sensu, Moja córko.

Wszystko będzie dobrze, gdy po Ostrzeżeniu dokona się nawrócenie. Idź teraz i powiedz Moim dzieciom, aby nigdy się nie lękali, gdy głoszą Moje Słowo. Będę stał obok nich. Jeśli są wyśmiewani, mogą być pewni tej prawdy tego Mojego najświętszego Słowa.

Wasz umiłowany Jezus

za: jezusdoludzkosci.pl/2012-02-04-10-5…

Ten ksiadz mowi tak samo jak ks. Natanek   https://youtu.be/_Za9U4xfRiE

Materiał jest niekompletny i urywa się podczas wykładu. Video taken from the channel Benedicta Maria Advocata https://www.youtube.com/watch?v=UcYXC6DCgIA Mat…

https://youtu.be/-Tin4p_q064

https://youtu.be/-Tin4p_q064

https://youtu.be/qCEkQk_TPyI

Wykład ks. Hesse’a nt. nieomylności papieskiej. Czy następca św. Piotra może się mylić? Jakie są jego obowiązki? I czy papież może wszystko. Na te pytania od…