Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

https://www.pch24.pl/postep-po-francusku–gender-to-juz-norma–teraz-czas-na-etyke-zwierzeca,49901,i.html

Postęp po FRANCUSKUGender to już „norma”, teraz czas na „etykę zwierzęcą”

Francuska lewica nie próżnuje i systematycznie realizuje swój obłędny plan tworzenia pseudonowoczesnego społeczeństwa. Po wprowadzeniu do szkolnych programów teorii gender, dąży teraz do tego, aby w szkołach podstawowych nauczana była tak zwana etyka zwierzęca.

      Grupa lewicowych  i liberalnych filozofów, badaczy, prawników, weterynarzy i psychologów zamieściła w socjalistycznym dzienniku „Liberation” manifest, domagając się w nim nauczania „etyki zwierzęcej”. Pod przykrywką nauczenia dzieci miłości oraz respektu dla zwierząt, sygnatariusze manifestu chcą przemycić ideę uznawania zwierzęcia za „osobnika”, pisząc: „we Francji zwierzęta jako osobnicy są w zbyt małym stopniu obecne w programach szkolnych”.

       Uważnie czytając deklaracje zawarte w tej odezwie można zauważyć, że chodzi w nich o zmianę odwiecznego sposobu postrzegania zwierząt przez ludzi i doprowadzenie do równości pomiędzy nimi. Postępowi ideolodzy przekonują, że człowiek przynależy do świata zwierząt i niesłusznie uważa się za istotę wyższą od nich w rozwoju.

       Lewacy twierdzą, że dzieci „muszą, w ramach oficjalnych programów edukacji moralnej i społecznej, zapoznać się ze statusem moralnym zwierząt wpisanym w realizację całościowego postępu nauczania pedagogicznego dotyczącego praw i wolności”. Chodzi więc o wpojenie dziecku idei, że istota zwierzęca jest taką samą jednostką jak ono, wraz z tymi samami prawami, które przynależą osobie ludzkiej.

       Po upowszechnieniu teorii mówiącej, że rasy nie istnieją, po gender „likwidującej” różnice płciowe, przychodzi czas na kolejny krok, tym razem negujący różnice między człowiekiem i zwierzęciem. Chodzi o zanegowanie istniejących, naturalnych różnic w stworzonym świecie.

     – Konsekwencje takiej filozofii mogą być potworne. Jeśli zwierzę jest takim samym osobnikiem jak człowiek, ma takie same prawa i wolności jak człowiek, naturalna różnica między nimi – rozum, dusza – zostaje zatarta. W myśl tej logiki, dlaczego stawiać przeszkody w zjednoczeniu pomiędzy nimi? Człowiek może więc traktować zwierzę jako normalnego partnera i ideał w swoim życiu. Nie pozostaje nic innego, jak w najbliższej przyszłości uznać małżeństwa pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem – alarmowała katolicka publicystka Francesca de Villasmundo.

          Postęp po HOLENDERSKU: „Wdowa” po… kocie chce „poślubić” swoją nową miłość… PSA!

https://www.pch24.pl/postep-po-holendersku–wdowa-po-kocie-chce-poslubic-swoja-nowa-milosc–psa-,41252,i.html

       Dominique Lesbirel z Holandii wpadła na pomysł w jaki sposób udowodnić swoją miłość do zwierząt domowych. Wzięła pod uwagę fakt, że w jej kraju mężczyźni „żenią się” z mężczyznami, kobiety z kobietami a legalnie działa także partia pedofilów. Postanowiła więc pójść jeszcze o krok dalej – założyć stronę internetową za pośrednictwem której można zawrzeć „związek miłosny” z psem, kotem lub innym zwierzakiem.

       Strona marryyourpet.com cieszy się sporą popularnością – każdego dnia odwiedza ją tysiące osób, a w każdym miesiącu dokonywanych jest kilkadziesiąt „aktów zawarcia małżeństwa” między człowiekiem a zwierzęciem.

       Ekscentryczna założycielka strony jeszcze niedawno ubolewała po utracie „męża” – którym okazał się domowy kot. „Kiedy miałam go zakopać czułam się katastrofalnie. Jesteśmy razem już od szesnastu lat, od ośmiu lat zaś byliśmy ze sobą jako mąż i żona. Utrata Doeracka wyniszczyła mnie i dlatego, chociaż teraz kocham Travisa, chcę trochę poczekać zanim powiem mu tak”.

           Dominique chwali się teraz zatem, że zamierza zawrzeć związek z psem.

       Pomysłodawczyni strony twierdzi, że jej strona nie promuje bestialstwa jakim jest współżycie płciowe ze zwierzętami, co zarzucają jej krytycy. „Strona to wyłącznie sposób dla wyrażenia uwielbienia dla naszych zwierząt i celebrowania tej więzi”. Z powodu tej szczególnej więzi autorka na przykład nie dopuszcza rozwodów ze zwierzętami. „W ogóle nie jest to brane pod uwagę. Opcja rozwód mogła by bowiem zachęcić kogoś do porzucenia jego zwierzaka. A to byłoby okropne”.

       W dobie powszechnego relatywizmu, gdy względne jest nawet pojęcie miłości, wszystkie granice są przekraczane. Słowo kochać stało się czymś na kształt ogromnego kubła do którego można wrzucać wszystko co kojarzy się z jakimkolwiek związkiem seksualnym czy emocjonalnym, opartym na uczuciach lub namiętności – komentuje Aurelio Foglia z opisującego sprawę portalu Corrispondenza Romana.    Źródło: corrispondenzaromana.it
                             ,,Postępowi NAUKOWCY”:Chrońmy kurczaki, ZABIJAJMY DZIECI!!!

https://www.pch24.pl/chronmy-kurczaki–zabijajmy-dzieci-,3501,i.html

Postępowi naukowcy przekraczają kolejne, wydawałoby się że nieistniejące już, granice absurdu i upadku moralnego. Z jednej strony namawiają kobiety do zabijania swoich dzieci, a z drugiej pragną chronić uczucia karpia, czy… kurczaka, który jest „niemal osobą”(sic!).

       Kolejnym naukowcem, który podpowiada nam jak żyć w zgodzie z naturą, jest australijski bioetyk Andy Lamey. W czasopiśmie „The Monist” przekonywał, że zabijanie kurczaków w celach kulinarnych jest moralnie złe.

       Australijskiego naukowca frapuje, że zabijamy kury, mimo że są one – według Lamey’a – „niemal osobami” i dysponują „prymitywną formą samoświadomości która może z powodzeniem konkurować z samoświadomością wielkich małp”.

      – Moralnie źle postępujemy wówczas, gdy zabijamy istoty o prymitywnej formie samoświadomości wyłącznie po to, by je zjeść. Reklama zachęcająca nas do jedzenia kurczaków tylko dlatego, że są one pyszne, zakłada moralnie trywialny powód do ich zabijania. Z tego, że coś jest smaczne nie wynika prawo do naruszenia jego prawa do życia – oznajmił bioetyk cytowany przez portal fronda.pl.  –Ponieważ są one niemal osobami, to można je zabijać tylko w sytuacjach absolutnej konieczności – przekonuje bioetyk i zaznacza, że nie da się uznać za takowe celów kulinarnych.    Źródło: fronda.pl

 

 

,,Postępowy ,,KATOLICKI,, PIS”:    GŁOSOWANIE nr 9 na 55 posiedzeniu Sejmu dnia 10.01.2018r. 0 godz. 22:42:49

Sejm większością głosów odrzucił wczoraj już w pierwszym czytaniu obywatelski projekt liberalizujacy przepisy ws. aborcji. Większość posłów z regionu głosowało za jego odrzuceniem z lokalnych polityków PiS jedyny za dalszymi pracami nad ustawą gwarantującą kobiecie prawo do aborcji do 12. tygodnia ciąży był Wiesław Janczyk.

PIS liczba członków- 237

Głosowało -226

Za odrzuceniem -166

Przeciw -58

Wstrzymało się-2

Nie głosowało-11

„Pomyliliśmy się, byliśmy wściekli”. Krystyna Pawłowicz tłumaczy się z głosowania „za” projektem „Ratujmy Kobiety”

Jarosław Kaczyński uznany Herodem roku 2016

Jarosław Kaczyński otrzymał tytuł Heroda roku 2016. Taką decyzję podjęli internauci w głosowaniu na stronie stopaborcji.pl, którą kieruje Fundacja Pro – Prawo do życia. W argumentacji podano, że lider PiS doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji” i tym samym źle przysłużył się ochronie życia dzieci nienarodzonych.

     Jak czytamy na stronie internetowej fundacji, jest on przyznawany osobie publicznej, która w danym roku „najbardziej przyczyniła się swoją działalnością do pogromu nienarodzonych”.

      Prezes PiS zajął pierwsze miejsce i otrzymał 341 głosów. Na drugim miejscu znalazła się Natalia Przybysz (192 głosy), o której jakiś czas temu było głośno, gdyż przyznała się, że poddała się zabiegowi aborcji. Na trzecim miejscu uplasowała się Barbara Nowacka. Członkini „Inicjatywa Polska” jest zwolenniczką liberalizacji prawa do aborcji. (….)

 

 

PAN JEZUS CHRYSTUS KRÓL do Anny Dąmbskiej

        Gdy to wszystko się wydarzy, wtedy dopiero zostanie dokonana       Intronizacja Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski
Wasze powszechne nawrócenie się na moją drogę nastąpi wtedy kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej – waszego bytu narodowego.
Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego.
Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje o wiele od was bogatsze i potężniejsze, kiedy śmierć straszliwa, natychmiastowa i zaskakująca zagarniać będzie miliony waszych braci w jednej sekundzie – bo użyjecie przeciw sobie broni jądrowej (przed którą ostrzegała was od lat Maryja, Matka moja i wasza) – wtedy lęk o życie stłumi wszelkiej inne pragnienia.
Nie Tylko w Polsce, lecz na całym świecie nastąpi przemiana duchowa. Te kraje, które wierzyły Mi i uznawały Mnie swym Panem, zwrócą się ku Mnie i skupią swoją ufność i wierność wokół mojego Krzyża. Inne, które praktycznie odrzuciły Mnie, bo od dawna byłem dla nich tylko symbolem i wspomnieniem, pozostaną w swojej agonii same i nie znajdą oparcia.
Tam zapanuje chaos, panika i zbiorowe szaleństwo: jedni przez drugich i przeciw drugim będą dążyć do zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Tak stanie się w krajach, którym zazdrościcie mojej opieki (USA i kraje Europy Zachodniej). Zobaczysz też, jak bogactwo i poczucie siły zniszczyły odporność społeczeństw, a podkopując – z dawna i planowo – moje prawa, rządy zgotowały zgubę własnym ludom.
Wtedy zobaczysz i przekonasz się, czy miałaś rację wątpiąc w swój naród. Bo Ja wierzę w waszą głęboko ukrytą wierność moim słowom, która ujawni się, gdy zamrą niskie emocje i pożądania. Dam wam moją pomoc w osobie Papieża. Mój syn, Jan Paweł II ufa Mi i rozumie Mnie. On was przygotuje. Teraz zaś szykuję ziarno na zasiew. Nie wielu potrzeba Mi, lecz ufających Mi, żyjących ze Mną w przyjaźni bliskiej i oddaniu. Przygotowuję was sobie.
za:
nachwaletrojcyswietej.pl/dzienniczek/2017-12-grudzie…

A KTO JEST GŁUPCEM – z Pisma Świętego?

Najgorsza jest praktyczna nieuleczalność głupoty. „Nauczać głupiego – to jakby nauczać drzemiącego, który jeszcze w końcu zapyta: A o co chodzi?” (Syr 22, 10). „Choć stłuczesz głupiego w moździerzu tłuczkiem razem z ziarnami, głupota go nie opuści” (Prz 27, 22). 

        Nie dziwi więc, iż Pismo Święte zaleca stronić od głupców. „Nie naradzaj się z głupim” (Syr 8, 17), „nie wdawaj się z głupim w długie rozmowy” (Syr 22, 13), bo „usta głupiego grożą zniszczeniem” (Prz 10, 14), a „jego serce obmyśla nieprawość, żeby się dopuszczać bezbożności i głosić błędy o Panu” (Iz 32, 6). „Raczej spotkać niedźwiedzicę, co straciła małe, niżeli głupiego z jego głupotą” (Prz 17, 12).

       A kto jest głupcem?

TEN KTO NIE WIERZY W BOGA – NAJWIĘKSZĄ OCZYWISTOŚĆ NA ŚWIECIE. Najdobitniej wyraża to Psalm 114: „Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga” (Ps 14, 1).

       A DO CZEGO PROWADZI ŻYCIE: BEZ PANA BOGA, WSPÓLNEJ MODLITWY, PRAWDZIWEJ WIARY I BOŻYCH ZASAD! WYCHOWYWANIE BEZ OJCA,  ZDEMORALIZOWANYCH I ROZWIEDZIONYCH RODZICÓW, BEZBOŻNE, ZDEMORALIZOWANE MEDIA, INTERNET I CHORY SYSTEM OŚWIATY, RZĄD I MILCZĄCY MODERNISTYCZNO-MASOŃSKI KOSCIÓŁ!  NIESTETY Z ROKU NA ROK JEST GORZEJ PONIEWAŻ LUDZIE ODCHODZĄ OD PANA BOGA , WIARY I MODLITWY!          

          RODZINY STAJA SIĘ CO RAZ BARDZIEJ BEZBOŻNE, CORAZ WIĘCEJ ROZWODÓW,CO RAZ MNIEJ  WSPÓLNEJ MODLITWY I PRAKTYK RELIGIJNYCH,  W RODZINACH. DZIECI NIE NOSZĄ BOŻYCH ZNAKÓW – POŚWIĘCONYCH MEDALIKÓW CZY KRZYŻYKÓW W  OGÓLE, LUB NOSZĄ ZŁE ZNAKI W POSTACI RÓŻNYCH SZTANSKICH SYMBOLI, JAK: PIĘCIRAMIENNE GWIAZDY PENTAGRAMY,  KITY-KETY itp…  CZAS  WYPEŁNIAJĄ   DEMORALIZUJACE MEDIA –  TELEWIZJA , INTERNET, FILMY, GRY KOMPUTEROWE Z SADYZMEM, SEXEM, NARKOTYKAMI I AGRESJĄ.  W  MIEJSCE DOBRA,  POKOJU WCHODZI PRZEMOC, ROZWYDRZENIE, NIENAWIŚĆ I PYCHA –  CZYLI SZATAN, KTÓRY JEST SPRAWCĄ WSZELKIEGO ZŁA, PATOLOGII, ZAGUBIENIA,  AGRESJI, NIENAWIŚCI, DEMORALIZACJI I PROWADZI  DUSZE LUDZKIE NA WIECZNE POTĘPIENIE.

       NIESTETY I KOŚCIÓŁ KATOLICKI KIEROWANY W PRZEWAŻAJĄCEJ WIEKSZOŚCI PRZEZ WSZELKIEJ MAŚCI MODERNISTÓW, LIBERAŁÓW I MASONÓW – RÓWNIEŻ SCHODZI ,,NA PSY”, PROWADZĄC WIERNYCH NA ZGUBĘ I WIECZNE POTĘPIENIE! 

        BRAK OBOWIĄZKÓW, WYMAGAŃ I DYSCYPINY SZATANSKIE PRAWA UCZNIA  ZASIALII  ZDEMORALIZOWANI PSUDO PEDAGODZY I RODZICE,  KTÓRZY LANSUJĄ  BEZSTRESOWE  WYCHOWANIE (róbta co chce ta),  POZBAWIONE  SZACUNKU DLA NAUCZYCIELI, KSIĘŻY, WIARY KATOLICKIEJ, LUDZI STARSZYCH I RODZICÓW!

         BRAK JEST BOŻEGO WYCHOWANIA I NAUCZANIA  z  porzuceniem dekalogu jako   fundamentu i ignorowaniu zasad Bożych i moralnych Kościoła katolickiego  itp

GDY NIE BĘDZIE PANA BOGA, WIARY I MODLITWY, NORMALNYCH RODZIN, A JEDYNYM BOGIEM BĘDZIE MATERIALIZM I PIENIĄDZ, JEDYNĄ ZASADĄ – CAŁKOWITY BRAK ZASAD – TO ZAWSZE BĘDZIE ZŁO!

WIĘC JUŻ TERAZ ZBIERA SIĘ PLONY, KTÓRE STAJĄ SIĘ CO RAZ BARDZIEJ OBFITE I PRZERAŻAJACE !  

 NIE! ABSOLUTNIE NIE! Jesteśmy  odpowiedzialni za nasze rodziny i naszych bliskich przed Panem Bogiem! Naszym moralnym obowiązkiem pod odpowiedzialnością grzechu cudzego JEST NAPOMINANIE, nie pozwalanie, nie przytakiwanie, bądź braku reakcji dla ,,świętego” spokoju, bo się obrażą, bo to nie moja sprawa, nie będę się wtrącać, są dorośli i wiedzą co robią itp.. itd… LECZ UKAZYWANIA ZŁA, JEGO NEGOWANIE I ZWALCZANIE!

JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM I MAM WYBÓR – DOBRA LUB ZŁA- JAKO KATOLIK ZASZE WYBIERAJ D O B R O!

Zawsze komuś się naraisz, ludziom albo Panu Bogu, lepiej ludziom, a że jesteś (em) tchórzem, katolikiem letnim, pozorantem – więc OBRAŻAM SWOJEGO PANA BOGA ,STWÓRCĘ I PANA!

BŁĄDZIĆ jest rzeczą – sprawą ludzką, ALE szatańska trwać w upadku!

PRAWDA nie poddaje się żadnym dyskusjom.

ZŁO przyciąga, przez przyzwolenie całkowitej swobody postępowania

Brak reakcji z naszej strony NA ZŁO to sprawa grzechu (9grzechów cudzych)

Brak reakcji z naszej strony na zło, to inaczej nasze ciche przyzwolenie dla niego.

Żeby zło się rozwijało to wystarczy, że dobrzy ludzie nie reagują na nie.

Zło należy piętnować, przeciwstawić się jemu  i walczyć z nim wszelkimi dostępnymi sposobami .

Zło należy pokazywać i demaskować, ponieważ pochodzi od szatana, który działa w ukryciu pod pozorem dobra i nie lubi jawności, DLATEGO ZŁO najlepiej czuje się w ukryciu.

Ludzie Kościoła SĄ zobowiązani sprzeciwiać się złu i bezprawiu, nawet z narażeniem życia ks. Stanisław Małkowski

 

KATOLIKU I KATOLICZKO – Weź udział, nie patrz na innych, zacznij od siebie, bądź odpowiedzialny(a) MÓDL SIĘ  NA ŚWIĘTYM RÓŻAŃCU za siebie, swoją rodzinę, OPAMIĘTANIE dla polskiego Kościoła, liberalno-masońskiego episkopatu,  proaborcyjnego – bezbożnego rządu PIS-u, a zwłaszcza za ,,nieszczęśnika Papieża” prowadzącego wiernych na manowce wiecznego potępienia!

TO JEST MÓJ I TWÓJ ŚWIĘTY OBOWIĄZEK!

TYLKO RÓŻANIEC!  – Potężna broń duchowa uchroni Polskę przed islamizacjąi wojną. Nasze rodziny przed plagą rozwodów i ogólną demoralizacją.

      Czy to prawdziwe i mocne świadectwo dotrze do wielu?

To od Ciebie zależy, droga przyjaciółko i przyjacielu.

Bo dobro i prawdę, zawsze trzeba siać i szerzyć wytrwale,

Jeśli jesteś Katolikiem(ą) i wierzysz w Pana Boga, Który jest opoką i domem na skale,

WIĘC PRZEKAŻ I POLEĆ INNYM – KU ICH I SWOIM ZBAWIENIU I BOŻEJ CHWALE !!

OJCIEC PIO   Kiedy pewien profesor z Florencji głosił publicznie,że stygmaty Ojca Pio są wynikiem autosugestii i zostały wywołane przez nieustanną medytację Męki Pańskiej i wielkie pragnienie wspolcierpienia wtedy Ojciec Pio pokiwal głową,uśmiechnął się i rzekł:Powiedzcie Mu,aby poszedł na pole.Potem niech bardzo intensywnie myśli, że jest bykiem.I zobaczymy, czy wyrosną Mu od tego rogi.

POKAZUJ BOŻE DOBRO, OBNAŻAJ ZŁO, które pochodzi od szatana i najlepiej czuje się w UKRYCIU!

Ludzie Kościoła SĄ ZOBOWIĄZANI sprzeciwiać się złu i bezprawiu, nawet z narażeniem życia – ks. St. Małkowski

 

 

PRZECZYTAJ, SKSERUJ, PRZEŚLIJ – PRZEKAŻ DALEJ!

 

 

Oprac. Jerzy Poleszczuk