Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

PRZECIEŻ RZĄDOWI I EPISKOPATOWI NIE POLSKIM ZALEŻY NA WYMORDOWANIU POLAKÓW A WTEDY CAŁY KRAJ Z BOGACTWAMI – ICH. PRZECIEŻ ŻYDZI TO CWANY NARÓD DOKŁADNIE ZNAJĄ NASZ TEREN I WIEDZĄ O BOGACTWACH I DLATEGO ZAMKNĘLI KOPALNIE I STOCZNIE POLSKIE, BO BĘDĄ MIELI DLA SIEBIE – A TO ZŁODZIEJE. PAN BÓG TO WSZYSTKO WIDZI I SPROWADZI INNEGO”GOMUŁKĘ”I INNY RATUNEK DLA POLSKI. TO DLATEGO NIKT Z RZĄDZĄCYCH POLITYCZNIE I RELIGIJNE NIE CHCE UZNAĆ PANA JEZUSA „KRÓLEM POLSKI” BO BÓG NIE POZWOLI NIKOMU NICZEGO NISZCZYĆ. ALE BÓG JEZUS CHRYSTUS POWIEDZIAŁ, ŻE GDY BĘDZIE KRÓLEM TO ZAMIENI SERCA NA MIŁOSIERNE I WSZYSCY BĘDZIEMY ŻYĆ Z ZGODZIE I PRZYJAŹNI: I POLACY I ŻYDZI I INNE NARODOWOŚCI, BO BĘDZIE POKÓJ MIĘDZY NARODAMI I MIĘDZY LUDŹMI. ALE GDY NIE BĘDZIE BÓG „KRÓLEM POLSKI”, TO NIKT NIE BĘDZIE ŻYŁ BO BÓG ZEŚLE KATAKLIZMY I WSZYSTKO PRZEMINIE BEZPOWROTNIE I WSZYSTKO PRZEPADNIE I BÓG ZAPYTA:”I PO CO WAM TO BYŁO I WYDA WYROK WINOWAJCOM: „WIECZNE PIEKŁO”. DLACZEGO RZĄDZĄCY NIE CHCECIE ŻYĆ W ZGODZIE ZE WSZYSTKIMI? PRZECIEŻ WIECIE, ŻE Z BOGIEM NIKT NIE WYGRAŁ BO I ŻYDZI DO TEJ PORY NIE MAJĄ SWOJEJ OJCZYZNY, GDY ZBEZCZEŚCILI BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO I TERAZ KRADNĄ INNYM OJCZYZNY. ALE GDYBY ZAPRZYJAŹNILI SIĘ Z BOGIEM OJCEM, TO BÓG BY DAŁ IM I NAM WSZYSTKIM WIELKIE ŁASKI WEDŁUG SWOJEJ WOLI I NIKT NIE BĘDZIE GŁODNY, ANI ZŁY, ANI BEZROBOTNY, ANI MORDERCĄ, ANI W PIEKLE, BO BÓG JEZUS CHRYSTUS KRÓL DARUJE WSZYSTKIM WINY…..WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I ŻYCIE W POKOJU I W DOBROBYCIE. mk

HINDUSI CHODZĄ JUŻ PO ULICACH POLSKICH MIAST, NAJWIĘCEJ W WARSZAWIE – CALE TABUNY.

(18+) Indie: Zbiorowy gwałt na 9-latce. Ofiarę zraniono siekierą, wyłupiono oczy i uduszono.

Indie od lat cieszą się złą sławą kraju, w którym dochodzi do setek gwałtów rocznie. Według raportu rocznego z 2013 r. Narodowego Biura Rejestrów Kryminalnych (National Crime Records Bureau, NCRB) w Indiach w roku poprzednim odnotowano 24923 przypadki gwałtów! W tym roku NCRB podało już większą liczbę za rok ubiegły: niemal 39 tysięcy. To oznacza, że w Indiach gwałci się 100 kobiet dziennie lub średnio jedną co 15 minut.

W zeszłym tygodniu w tym zgnębionym przemocą wobec kobiet kraju, opinia publiczna miała małą chwilę triumfu. Pięciu podejrzanych zostało aresztowanych w związku z brutalnym gwałtem i morderstwem dziewięcioletniej dziewczynki w stanie Dżammu i Kaszmirze w zachodniej części kraju, podała policja.

Dziewczynka została zbiorowo zgwałcona i uduszona, głowę jeszcze za życia zraniono siekierą i wyłupiono jej oczy. Chociaż nie mówi się o wyznaniu, w stanie tym muzułmanie stanowią większość. W całych Indiach jest ich zresztą niemal 200 milionów. Okrutna zbrodnia została dokonana przez 14-letniego przyrodniego brata i dwóch jego przyjaciół „w obecności i za namową macochy”, według ustaleń policji, która twierdzi że przemoc była wynikiem sporu rodzinnego.

Ponowne małżeństwo ojca zamordowanej dziewczynki doprowadziło do sporu pomiędzy pierwszą a drugą żoną. Okaleczone ciało zostało znalezione w pobliżu miasta Uri 2 września, w lesie niedaleko jej domu. Jej zaginięcie zostało zgłoszone przez jej ojca 23 sierpnia.

W kwietniu inny zbiorowy gwałt i morderstwo ośmioletniej muzułmańskiej dziewczynki w Dżammu i Kaszmirze wywołały napięcia religijne i wywołały powszechne protesty w prowincji której zagraża dalsza destabilizacja i tak już niespokojnego regionu. O ziemie te od końca panowania brytyjskiego toczy się krwawy konflikt. Od 1948 r. Kaszmir jest podzielony pomiędzy Indie (Kotlina Kaszmirska) i Pakistan (Azad Dżammu i Kaszmir). Od tego czasu toczyły się trzy wojny, nie liczą wielu zamachów terrorystycznych i pacyfikacji.

Ale nie tylko muzułmanie dokonują gwałtów. W lipcu okazało się, że 11-letnia dziewczynka z Chennai została zgwałcona przez 17 mężczyzn – hinduistów, którzy pracowali w budynku, w którym mieszkała.

http://dzienniknarodowy.pl/18-indie-zbiorowy-gwalt-9-latce-ofiare-zraniono-siekiera-wylupiono-oczy-uduszono/