Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

PAPIEŻ FRANCISZEK APOSTATA – SKORO TAK SIĘ PRZYJAŹNI Z ISLAMISTAMI TO NIECH WYTŁUMACZY IM, ŻE NAJGORSZY JEST TEN WŁADCA SUMIEŃ LUDZKICH, KTÓRY NAKAZUJE MORDOWAĆ – ZABIJAĆ LUDZI, BO WTEDY WSZYSCY MORDERCY SPADAJĄ DO PIEKŁA NA TORTURY TAKIE SAME JAKIE ONI ZADAJĄ MORDOWANYM. GWAŁT, TO TEŻ MORDOWANIE WOLI I SUMIENIA GWAŁCONYCH, A CZĘSTO I ZADAWANIE ŚMIERCI.”KTÓŻ JAK BÓG KATOLICKI” – TYLKO KATOLICKI, BO NIE MA INNYCH BOGÓW. NAWET CHRZEŚCIJAŃSKI TO NIE JEST BÓG PRAWDZIWY, GDYŻ NIE WYKONUJĄ ICH WIERNI ZADAŃ, JAKIE BÓG JEZUS CHRYSTUS WYMAGA DO WIECZNOŚCI Z NIM W NIEBIE.

„Młode dziewczyny będą gwałcone. Gwałt jest wpisany w islam. Nadejdzie nowa fala ataków” Mrożące krew w żyłach, wyznanie, nawróconej dżihadystki!

– Kiedy uciekłam z Arabii do Kanady, przez długie lata szukania prawdy. Czułam, że Koran i islam to kłamstwa. Wiele lat po tym, jak starałam się sama odpowiedzieć na to pytanie. Objawił mi się Bóg. Obejrzałam historię dziewczynki, która musiała wyjść za mąż w wieku 9 lat i uciekła. Ta dziewczynka była zmuszana do wielu rzeczy, była gwałcona, tak samo, jak ja. Jednak ja miał już 21 lat, kiedy musiałam wyjść za mąż z przymusu – opowiadała.
Sandra Salomon, bo o niej mowa, wychowana na dżihadystkę nawrócona z islamu chrześcijanka obnaża prawdziwą naturę islamu.! Kobieta podczas rozmowy została zapytana czy Islam jest zagrożeniem, bez zastanowienia odpowiedziała :

. – Islam jest zagrożeniem, ponieważ nie jest to religia pokoju, tylko polityczna ideologia, aby zdobywać i dominować. Muzułmanie wierzą, że Koran jest ich konstytucją. Polityczny islam jest poważnym zagrożeniem dla zachodu. Nie ma separacji między religią, a islamem. Muzułmanie muszą podporządkować się islamowi – mówiła Sandra SalomonKobieta, powiedziała, że nie istnieje coś takiego jak niepolityczny islam

-Islam jest politycznym reżimem, którego największym celem jest zdobywanie, aby zabrać innym ziemie, aby ich zniewolić.

Mamy 1400 lat na to jako dowód, islamskiego zdobywania-Mówiła kobieta

-Odkąd byłam w Arabii Saudyjskiej w Arabii Saudyjskiej, mówiono nam, abyśmy wprowadzali dżihad. To jest to wojna przeciwko niewiernym. Musimy trzymać się razem i trzymać, musimy zbudować kalifat, myśleć o tym jak imperium. Kłamstwem jest, że dżihad to walka z samym sobą.

Nawet sama nazwa, kiedy czytamy Koran, mówi zupełnie co innego. Przysięga, którą powtarzamy, od dziecka mówi: islam jest naszą religią, Koran to nasza konstytucja, Mohamed jest naszym prorokiem, dżihad to nasza droga, umierać dla Allaha jest naszym największym marzeniem.

Dlatego, że samo Słowo dżihad oznacza: wytoczyć walkę niewiernym – tłumaczyła Salomon.

-Wychowałam się w Arabii Saudyjskiej. Odkąd miałam 9 lat. Nauka w islamskiej szkole skoncentrowana jest na islamie. Musimy się uczyć na pamięć i zapamiętywać Koran codziennie. Uczymy się szariatu, historii Mohameda. Dzięki temu dużo nauczałam się o życiu Mohameda . Inne rzeczy w szkole nie są tak ważne, jak Koran. Wyrosłam w mentalności, aby kiedyś zostać dżihadystką. Musimy walczyć, zdobywać. W islamie jest takie powiedzenie, że istnieje dom islamu i dom wojny. Dopóki są narody i społeczeństwa niezdobyte przez islam, musimy kontynuować dżihad. Jest wiele sposobów na islam, np.Jak robi to ISIS te grupy robią to fizycznie. Jeżeli wyznawca islamu nie może fizycznie być dżihadystą ani finansować grup terrorystycznych, musi przynajmniej modlić się za tych ludzi.

Modliliśmy się o to, aby Allah dał nam zwycięstwo nad niewiernymi. Nie ma opcji, aby istniał pokojowy dżihad. To, co dzieje się w Europie, nie jest migracją, tylko inwazją. To część większego planu. Arabia Saudyjska to bardzo bogaty kraj, który może nakarmić cały muzułmański świat, ale nie przyjmie ani jednego uchodźcy. To jest część plany, aby zniszczyć zachodni świat, to wojna przeciwko zachodnim wartością.

Za tą wojną stoi wiele narodów-mówiła. Te słowa odsłaniają prawdziwe oblicze islamu i tego, co dzieje się obecnie w Europie. Islamiści dokonują, pod przykrywką, imigracji, inwazji na Stary Kontynent. Pierwszymi ofiarami tej wojny były i będą kobiety. Sandra Salomon ukazuję prawdziwe, oblicze Islamu.

więcej:

http://wlocie.pl/index.php/2018/09/10/mlode-dziewczyny-beda-gwalcone-gwalt-jest-wpisany-w-islam-nadejdzie-nowa-fala-atakow-mrozace-krew-w-zylach-wyznanie-nawroconej-dzihadystki/