Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Jezu, nasz Boski Mistrzu, daj nam Serce podobne do Twego.

Skoro dla geja Biedronka prezydenta Słupska, facet w sukience to super babka to proponuję zawrzeć z tym czymś ( Anna Grodzka) związek małżeński. Wasza para będzie doskonałym przykładem na to,  że upadek Europy jest już blisko….normalni POLACY

MASAKRA !!!…OWSIAK…Głównodowodzący Pol’and’Rock Festival – zamiast 140-150 inkubatorów – lekarz… Towarzysz Owsik to nasz najlepszy demoralizator w piekle. Brawo towarzyszu Jerzy wasz ojciec milicjant i ormowiec byłby dumny. Ta impreza powinna byc zamknieta razem z OWSIAKIEM (który przebywał w psychiatrkowie)…Jego podsumoanie – STRASZNE, takze krytykujące RZAD:
Jak powiem artystycznie ‚o jak was k***a kocham’, to jest sztuka. Kocham was, zajebisty festiwal. Daliśmy radę. Co nas nie zabije, to nas wzmocni itd…- podsumował Owsiak…strach cytować dalej… Rozwój deprawacji. Już same nazwy zespołów i tytuły utworów z podteskstem satanistycznym o tym świadzcza. Świat mimo Postepu technicznego zdziczał niepomiernie…Oczywiście nie napisano i nie powiedziano, że strażacy chcieli poustawiać deszczownie, zraszacze itp. i że Owsiak się nie zgodził !!!!!!!!!….. Robta co chceta~!!!….Owsiak uprawia POlitykę i urabia żeby głosowali na PO….akwarium Lenina się zwalnia, może Jurek się załapie.Pasuje jak ulał…..Spęd bydla, siedziba zła…Dziadzio Jerzy też już odleciał całkowicie przez ten upał. Jak nie wtrącił polityki do każdej wypowiedzi to dnia nie zaliczył….Narybek kondomitów i koderastów i znów będą kolejki do dermatologa i ginekologa !!!…..Policja powinna ogrodzić tych dziwaków i zbadać ich na zawartość narkotyków w organizmie i pobrudzić im kartoteki-wielu miałoby spore problemy
TUSK –  POwiedział wczesniej, że Polskość to nienormalność….Boże nasz ulituj się nad tą biedną duszą !!!.
Niemiecki dziennikarz Jurgen Roth dotarł do raportu niemieckiego wywiadu (BND), dotyczącego katastrofy w Smoleńsku z udziałem polskiego Tu-154. To, co ujawnił, szokuje, gdyż zawarto w nim tezę o użyciu materiałów wybuchowych do strącenia maszyny.
 Według BND zlecenia zamachu dokonać miał wysoko postawiony polski polityk, o nazwisku zaczynającym się na literę „T”. Automatycznie wywołuje to skojarzenie z nazwiskiem obecnego szefa Rady Europejskiej…fotka poniżej:
Dziękujmy za prawy, dbający o biednych, rodziny i Wiarę  RZĄD…
STRASZNE !!! – TTV należącej do Grupy TVN promowało SKAZANĄ BURDELMAMĘ jako… „królową życia”! Zmuszała młode kobiety do prostytucji!… zrobiono to dla podniesienia oglądalności i zysku firmy. Dagmara K. dużo przeklina i za głośno krzyczy, werbowała niewinne kobiety, które przekonane były, że będą pracować jako barmanki. Na miejscu okazywało się, że były zmuszane do prostytucji
REKALMA starej BABY –  Magdę Gessler – 65-letnia nazywają falszywe media królową życia, ktora rzuca talerzami w kuchni i opowiada o igraszkach w sypialni…..Różaniec do RĘKI …..Samo ZŁO reklamują WP, Interia itd…..fotka:
MAKABRA – Pedofile i aktywiści LGBT uważają, że Polska jest krajem „zacofanym” jeśli chodzi o wprowadzanie w życie forsowanych przez nich postulatów. Z tego powodu ich propaganda jest u nas wyjątkowo silna. W Wielkiej Brytanii opiekunami 9 letniego Andy’ego Cannona zostało dwóch homoseksualistów. Przez 8 lat chłopiec był przez nich molestowany ale opieka społeczna nie chciała przyjmować jego doniesień aby nie narazić się na krytykę…Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą brytyjskie służby od raz.u zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie – mówi Cannon, który dziś ma 28 lat……..to jednak tylko wierzchołek góry lodowej.
BARDZO WAZNE – PRZESTROGA !!!
Chip pod skórą wkracza do korporacji. Zastępuje karty dostępowe. Szwedzka firma zaczęła właśnie chipowanie ludzi.
CHIP – znak bestii – Apokalipsa św. Jana
fragment z Pisma Świętego:
I sprawią, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. – Ap 13,16-13,18……Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii. 
OSTRZEZENIE !!!!!!
Linia 666 na Hel szerzy satanizm – Na Helu od lat obecna jest gorsząca propaganda antychrześcijańska…..Stary Hel zniknął DLACZEGO ???…….Bałtyk pochłonął Hel. Za pychę i chciwość mieszkańców, Miasto się rozwijało i szybko bogaciło, ale jego mieszkańcy stali się chciwi. Chcieli więcej i więcej. Gardzili biednym. I przyszła kara z niebios.
Aborcja jest największym przestępstwem, które człowiek może popełnić.Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości……
4 czerwca 1997 roku – Homilia sw. Jana Pawła II w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu……………Coście uczynili jednemu z tych najmniejszych, mieście uczynili – powiedział Jezus.
Nie lepiej żeby zwolenniczki aborcji podwiązały sobie jajniki? Nie było by problemu …
Teraz szamani są bardzo popularni, lansowani przez telewizję, celebrytów, polityków, dziennikarzy. Oglądamy ze zgrozą wywiady z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, formułującym autorytatywne opinie na każdy możliwy temat, potem słuchamy zapewnień tarocisty, Macieja Skrzątka, czy Mateusz Grzesiak itd… Czy człowiek wierzący i praktykujący, pójdzie tam i będzie tracił czas, pieniądze itp……PÓJDĄ – bezideowi, zateiziali, tzw. młode wilki, które dla kariery zrobią wszystko albo prawie wszystko.
Polska jest coraz silniejsza, a to oznacza, że coraz częściej będzie atakowana. 
Tolerancja – tolerancyjnych, czyli katolika można obrażać, szczuć i szargać. Taką mamy tolerancję w niemieckich mediach jak WP, interia, onet, o2, TVN, Agora, Nie, itp…..jak 
Smarzowski, za dyche rezyserze, czy jak ci tam, zrób film o dostojnikach muzułmańskich, tylko żeby był kontrowersyjny. Mam nadzieję, że się nie boisz późniejszych konsekwencji. Bo kler i katolików można spokojnie opluwac i nie trzeba się potem bać. Wiesz czemu?. Bo katolicy to w większości to porządni ludzie, choć to SŁOWO zapewne jest Ci obce.
To już nie pierwszy raz kiedy tolerancja działa tylko w jedną stronę. Tolerancyjni mają więc być katolicy dla tych, którzy plują na krzyż. Tolerancyjni mają być katolicy dla tych, którzy sprzeniewierzają się katolickiej nauce choćby na temat seksualności czy relacji homoseksualnych. Tolerancyjni mają być dla wszelkich praktyk, które sprzeczne są z nauczaniem Kościoła. Nie mają wówczas prawa głosu, nie mogą się wypowiadać, próbuje się ich zdyskredytować. Każda wypowiedź interpretowana jest jako mowa nienawiści. A autor wypowiedzi od razu zostaje zaszufladkowany do odpowiedniej przegródki z hasłem kończącym się na -fob. Katolicka tolerancja wobec homoseksualizmu i innych skrzywień oraz aborcji, eutanazji, in vitro nigdy ale to nigdy nie będzie miała miejsca, ponieważ Słowo Boże wyraźnie nazywa powyższe aspekty grzechem i złem. Drogi Kościoła i Ojczyzny zbiegają się i nie należy ich nigdy rozdzielać .
Dobrze, ze kiedyś ludzie z WP, Interii, Onetu, O2, TVN, Agory itp…o wykrzywionej, chorej psychice pracujacych w tych szkopskich, krytykujacych codziennie PIS, Rząd  i  Kosciół mediach – staną na sądzie Bożym jak śp. KORA, psychiczne upadła dusza…chwała Panu za sprawiedliwość Bożą !!!….kazda chwila to  LASKA i czas do nawrócenia…skorzystajcie z niej…..Maryjo ratuj te upadłe, biedne dusze !!!
Tak mówi Pan, Bóg Dawida, twego praojca: Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię. ( Stary Testament -Iz 38,5  )
Słowo Twoje, Panie, jest prawdą, uświęć nas w prawdzie J 17,17b
Bóg chce, abyś był szczęśliwy. Chce, abyś doświadczył Jego niezawodnej miłości. Chce, abys poczuł ciepło miłosierdzia i abyś dzielił Jego miłość z innymi. Bóg chce, abyś wiedział, że istniejesz z jakiegoś powodu. I ty możesz stać się bohaterem wiary.
POLSKO, powiedz Bogu TAK !!!, szatanowi NIE !!!
FATIMA _ MARYJA: O cokolwiek przez Różaniec prosić będziesz – otrzymasz; Chcę, aby odmawiający mój Różaniec, mieli w życiu i przy śmierci światło i pełnię łask, aby w życiu i przy śmierci uczestniczyli w zasługach świętych; codziennie uwalniam z czyśćca dusze, które mnie czciły modlitwą różańcową; odmawiający mój Różaniec są moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, Syna mojego jednorodzonego.