Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

TO WIDZICIE POLACY – CZY MUSICIE BYĆ ZAWSZE GŁUPI I PRZED SZKODĄ TEŻ? DO RZĄDZENIA PISu PRZYCZYNILI SIĘ LUDZIE Z MEDIÓW I W CHICAGO TEŻ, BO NAKAZYWALI, ABY POLACY WYBRALI SWEGO WROGA – NISZCZYCIELA POLAKÓW PRZEZ SZCZEPIONKI – ANDRZEJA DUDĘ – KTÓREGO BOGIEM JEST IZRAEL POPRZEZ SWOJĄ ŻONĘ ŻYDÓWKĘ. TERAZ POLSKA GINIE PRZEZ ZACHŁANNYCH ŻYDÓW I TAK NAROBILIŚCIE WY MEDIALNI WROGOWIE NARODU POLSKIEGO, ŻE POLSKI NIE BĘDZIE A W TYM PRYM WIEDZIE „RADO MARYJA” i „TV TRWAM”. ZAWSZE PYTAJCIE WŁAŚCICIELA ŚWIATA BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO. RADIO „CZAS BOGA'” MA W NAZWIE BOGA OJCA I TEŻ NIE PYTAJĄ,   I CO Z TEGO ŻE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA NAWET PRZEDSOBOROWEGO JAK W ŻYDÓW WIERZĄ, A TERAZ NARZEKAJCIE ZA ZŁE PROWADZENIE POLONII. KSIĘŻA Z „RADIA MARYJA ” – ŻADNI „OJCOWIE”, BO GDYBY CHCIELI BYĆ PRAWDZIWYMI OJCAMI TO DBALIBY O SWOJE POLSKIE DZIECI A ONI NA ZNISZCZENIE NAS SPRZEDAJĄ. MAJĄ W NAZWIE MATKĘ BOGA – MARYJE A MATKA BOGA PŁACZE PRZEZ ZDRAJCÓW BOGA I POLSKI.

„……. napiszę wprost! Morawiecki i jego „łże – ministrowie” oszukują polską opinię publiczną i sprowadzają imigrantów z krajów, w których nie ma wojen, lub konfliktów zbrojnych. Najczęściej są to ludzie nam zupełnie obcy i nastawieni do nas wrogo. Dlaczego to zrobił? Jaki „deal” się dokonał i na co zgodzili się polscy rządzący? Już niedługo się dowiemy co i jak, ale nie spodziewajcie się miłych i optymistycznych informacji.”

Zacznę od tego, że głosowałem na PiS. Po ponad 27 latach liczyłem na to, że do władzy może dojść władza, która mniej lub bardziej sprawi, że w Polsce zapanuje normalność. Koalicja PO-PSL kawałek po kawałku obdzierała nasz kraj z suwerenności i robiła z Polaków nowoczesnych niewolników, którzy w poszukiwaniu normalnego życia gromnie wyjeżdżali za granicę. Pierwsze dwa lata rządów Kaczyńskiego nie było takie złe, ale później z dnia na dzień pojawiła się rekonstrukcja rządu. Z nieustępliwej Beaty Szydło mamy bankstera, którego słowa zaczynają mieć niewiele wspólnego z prawdą. Oficjalnie nowy premier mówi to, co wcześniej mówiła była szefowa rządu. Jednak po ulicach największych miast coraz częściej widać ludzi z krajów, które dalekie są od tego, by tolerować naszą kulturę i wiarę. Na koniec dochodzi najnowszy raport Urzędu do Spraw Cudzoziemców, który w dosyć dziwny sposób przedstawia ten problem. Pojawia się w nim liczba mówiąca o tym, że narodowość wielotysięcznej grupy przyjętych imigrantów jest nieznana! Co to oznacza? Polacy szykujcie się na te same problemy, które widzimy w Niemczech i w Skandynawii!

Pomimo tego, że mieszkam w UK, to często bywam w Polsce. Ostatnio często bywam w Warszawie i zaniepokoił mnie wszechobecny widok ludzi z wielu różnych stron świata. Niby nic nadzwyczajnego, gdy widzi się podobne rzeczy w jednym z stolic Unii Europejskiej, ale jednak to nie było kilkadziesiąt osób. Po cichu Prawo i Sprawiedliwość sprowadza nam uchodźców i również powoli zaczyna się do tego przyznawać. Otóż jeden z wiceministrów wygadał się, że niestety Polska musi zacząć przyjmować imigrantów i nic z tym nie można zrobić. Wcześniej kilku ważniejszych polityków „puszczało farbę” i mówiło o tym samym. Nie ma się co oszukiwać, że w tej sprawie będzie jak zapowiadała na początku Beata Szydło. A może właśnie to była jedna z przyczyn zmiany na stanowisku premiera? Czy przez upór w tej sprawie na fotelu szefa rządu zasiadł bankster i człowiek powiązany z establishmentem prosto z Brukseli?

Mieszkam w UK ponad 14 lat i widziałem wiele. Objechałem Europę i nie mam złudzeń, że polityka imigracyjna prowadzona przez Unię Europejską będzie gwoździem do trumny dzisiejszego ładu polityczno – społecznego. Z bliska obserwowałem ludzi wyznających islam i ich podejście do nas wszystkich. Nie mam wątpliwości, że to szaleństwo i działanie na szkodę wszystkich. Trzy lata temu mieliśmy nadzieję, że te sprawy nie będą nas dotyczyć, ponieważ liderzy PiS wyrażali stanowcze „nie” dla imigracji i islamskiej nawałnicy. Jednak przy aurze 500+ i innych obiecanek Polacy zgubili swoją czujność. Zmieniono nam premiera i ministrów na tych, co mówią niekoniecznie słowami swoich poprzedników. Dlatego zachęcam wszystkich, by mieli oczy i uszy otwarte, bo już prawie na pewno czekają nas sytuacje prosto z Londynu, Berlina i Nicei. Jeśli tak dalej będziemy się dawali mamić tanią propagandą, to finał będzie przypominał sceny takie jak w Manchesterze, gdzie „niewinny” imigrant wysadził dzieci w powietrze!

Na koniec napiszę wprost! Morawiecki i jego „łże – ministrowie” oszukują polską opinię publiczną i sprowadzają imigrantów z krajów, w których nie ma wojen, lub konfliktów zbrojnych. Najczęściej są to ludzie nam zupełnie obcy i nastawieni do nas wrogo. Dlaczego to zrobił? Jaki „deal” się dokonał i na co zgodzili się polscy rządzący? Już niedługo się dowiemy co i jak, ale nie spodziewajcie się miłych i optymistyczych informacji.

http://dzienniknarodowy.pl/szlachtowicz-morawiecki-sprawil-ze-imigranci-chodza-ulicach-polskich-miast-slow-o-tym-pis-oszukal/