Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 KWARTALNE DNI MODLITW ZA DZIECI, MŁODZIEŻ I WYCHOWAWCÓW

       Święty Stanisław Kostka urodził się w 1550 r w Rostkowie k/Przasnysza w diecezji Płockiej. Ksiądz Janusz Cegłowski napisał w swojej książce – „Święty Stanisław Kostka”  pięknie o naszym Patronie – nie dał się zwieść mirażowi kariery, bogatego i wygodnego życia. Miał odwagę przeciwstawić się panującym modom na życie. Miał swoją klasę i styl, był silną osobowością, Unikał przeciwstawiać się naciskom grupy. Uwierzył w miłość Boga do niego i całym sobą Bogu odpowiedział. Wstąpił do Zakonu Jezuitów w Rzymie, gdzie jako nowicjusz zmarł 15 sierpnia 1568r. Błagamy, aby Święty Stanisław Kostka mógł upraszać nam łaski w tych szczególnie trudnych czasach.

        Święty Stanisławie Kostka bardzo prosimy módl się o uratowanie naszej Ojczyzny Polski przed najazdem wrogów z różnych państw ze wschodu i z południa, a szczególnie z Izraela, bo oni właśnie chcą zabrać nam Ojczyznę, bo im się podoba. O swoją nie dbają i naszą zniszczą, a z Bogiem jest POKÓJ i SPOKÓJ. Błagaj Episkopat, aby posłuchali Pana Jezusa i chcieli uznać Boga Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI i wtedy każdy Naród będzie żył w POKOJU i w DOSTATKU pod wodzą Cudownego Boga Króla Polski, bo z naszego Kraju będą brały inne Państwa wzór i wszystkie Kraje będą mogły żyć w wielkiej obfitości Darów Bożych.

                                                              ŚWIĘTY STANISŁAW KOSTKA – ZAKONNIK JEZUITA

      ” Och Moi Rodacy – My w Niebie także cierpimy w waszej intencji, gdyż mamy Łaskę widzieć przyszłość świata. Temat „Jezus Chrystus KRÓL POLSKI” jest od dawna omadlany przez was i przez Nas, gdyż Nasz ukochany Jezus Chrystus jest Nam wszystkim dany, aby pomagał żyć. Jest to smutne, że 2.000 lat minęło, gdy się Narodził dla nas wszystkich i nie może doczekać się poszanowania nawet wśród swoich. Bóg Ojciec wybrał Naród Izraelski – w obecnej nazwie, bo przedtem były inne nazwy, ale oni Żydzi walczyli z Bogiem Ojcem, a oni Żydzi kłócili się z Bogiem Ojcem. Są Osoby oddane Trójcy Przenajświętszej i Maryi Pięknej, ale mało jest nas kochających Boga Stworzyciela i Boga Zbawiciela i Boga Ducha Świętego. Obecnie ludzie żyjący na świecie wybredni są szczególnie w Rządach państw na świecie. Jak się okazuje to prowadzą te ich rządy do niepokojów między ludźmi i między Narodami.  Bez Boga jest, ale i będzie OKRUTNA TRWOGA. Bezbożni ludzie nie mają żadnej miłości, ani litości w poznawaniu się między sobą. Zobacz na Sorosa – on jest bez litości i bez miłości. On, choć jest stary na koniec chce podporządkować sobie całą ludzkość – a dlatego, aby już nikt nie wierzył Bogu, tylko jemu, czyli lucyferowi. O tak – modlimy się o Polskę, bo od Polski zacznie panować POKÓJ pod władzą Jezusa Chrystus KRÓLA, albo od Polski zacznie się wojna, która na cały świat się rozleje. Właściwie, to woja już trwa, lecz zupełnie będzie rozpoczęta od Polski tak jak II wojna od Polski się zaczęła.     Dlatego proszę was Polacy: Różańce i Nowenny także za nawrócenie rządzących politycznie i religijnie, bo przecież wszyscy duchowni wiedzą jaki będzie ich koniec życia i jaka będzie ich wieczność, gdy Jezus nie będzie KRÓLEM POLSKI. Ja się pytam – dlaczego ludzie nie chcą żyć w POKOJU, SPOKOJU i DOBROBYCIE  a wybierają OKRUTNE ZAKOŃCZENIE przez BOGA OJCA ŻYCIA NA ZIEMI. Nawet nie wiecie, jak ja was wszystkich bardzo kocham. Nawet nie wiecie jak dużo modlę się, aby nikt nie napadł Mojej Ojczyzny. To już wiecie, że już od dłuższego czasu walczą Anioły z demonami z piekła. A wy też się módlcie, bo większość Polaków bardzo się nie przejmuje, że nadciąga wojna. Proszę was wszystkich Polaków, nie grzeszcie, a kochajcie BOGA, RODZINĘ I OJCZYZNĘ.