Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

BOŻE NASZ  – Dutki w euro, oscypek halal. ARABOWIE pokochali ZAKOPANE. Zakopane też nie narzeka…. Ale się tego namnożyło. Normalnie strach wyjść na Krupówki – komentuje siedzący w restauracyjnym ogródku polski turysta. Czego się obawia? – No nie widzi pan? – pokazuje grupę kobiet w hidżabach. – Zaraz nas całkiem zaleją, jak Niemców. Tylko czekać, aż tu gdzieś bomba wybuchnie. Cholera ich wie, co mają pod tymi swoimi szatami – denerwuje się mój rozmówca. Jest od stóp do głowy owinięty w czarną, obszerną pelerynę. Jeszcze kilkanaście lat, a Zakopane będzie jak Dubaj. Zakopiańskie Koloseum przypomina swoim kształtem amfiteatr w Al-Dżamm w Tunezji…Budynek oryginalny po lewej, amfiteatr z prawej, podobne?…. Zadzwoniła do nas ostatnio turystka, która spotkała na szlaku dwie kobiety w hidżabach albo nawet w burkach. Była oburzona i domagała się, żebyśmy „coś z tym zrobili” – mówi Zofia Kiełpińska. Bez komentarza, fotka ponizej:
MASAKRA  i  MAKABRA  – Za dyche reżyserzy jak Wojciech Smarzowski, Bartosz Konopka w ostatnim czasie uwzięli się na duchownych, tworzą porażającye, ociekające brudem  filmy – ale DOBRO zwycięzy i rozliczy ich za to Sędzia Sprawiedliwy – Jezus Chrystus….chwała Panu !!!….biedne dusze !!!
KOCHANI POLACY – prawie doszło do tragedii. Nasz antyaborcyjny samochód został spalony!….Auto było zaparkowane niedaleko jednego z warszawskich liceów, gdzie pokazywało prawdę o aborcji. Do bandyckiego ataku doszło kilka minut po północy.Zwolennicy mordowania dzieci podłożyli ognień pod samochód. Doszczętnie spłonął silnik i chłodnica, w płomieniach stanęło również wnętrze kabiny. Na szczęście żadnego z naszych wolontariuszy, którzy niekiedy pilnują aut w nocy, nie było wtedy w środku.Tuż obok palącego się samochodu stały drzewa i budynki oraz inne zaparkowane pojazdy. Tylko szybka akcja straży pożarnej uchroniła je przed zajęciem się ogniem. Niewiele brakowało a doszłoby do gigantycznego pożaru!  
Fundacja Pro – Prawo do życia
Pozdrawia  Kinga Małecka-Prybyło
Polacy masowo opuszczają Wielką Brytanię
„Sojusz między Polską i USA nigdy nie był tak mocny ” – chwała PANU !!!
Islamizacja Paryża ostrzeżeniem dla Zachodu

 

Sie imigrant zdziwił, bo to nie była blondyna

 

Jak żyją imigranci we Francji. Czy tego chcecie w Polsce


. Niemieckie “nie” dla imigantów
https://youtu.be/1BtYzeT31TA
Musisz to wiedzieć(253)Francja. Muzułmanom już nie wystarcza miejsca by się modlić na chodnikach!

https://youtu.be/tfWnicETIo8

Imigracyjny kryzys w Europie Wszystko na barkach Niemców. Imigranci blisko polskich granic

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/imigranci-zalewaja-europe-ilu-uchodzcow-jest-u-sasiadow-polski,572363.html

Islamska imigracja to problem całej Europy – Norwegii, Włoch, Niemiec, Francji, Holandii i Szwecji
FRANCJA IMIGRANCI – brud i choroby. W Calais dziś gorzej niż w czasach „dżungli”
Szwecja: islamski ekstremizm coraz groźniejszy:


20 sierpnia 2018 – Rdzenni Holendrzy będą mniejszością w swoim kraju – ISLAMIZACJA Holenderski profesor Maurice Crul powiedział, że wraz ze stale rosnącą w kraju liczbą imigrantów i osób o imigranckich korzeniach, rodowici Holendrzy muszą się przyzwyczaić do bycia mniejszością. https://euroislam.pl/rdzenni-holendrzy-beda-mniejszoscia-w-swoim-kraju/
Niemcy nie przestają przyjmować uchodźców. Przyjmą dodatkowo 10 tys.
MASKARA – ŻENADA !!!!!!….fotki ponizej:
Naga publiczność u Wojewódzkiego!
UWAGA !!!….Pod koniec 1989 r. Lech Wałęsa spotkał się z przedstawicielami studia Warner Bros. i sprzedał im na pięć lat prawa do sfilmowania swej biografii, za co zainkasował milion dolarów.
MASAKRA !!!
Jerzy Owsiak przed sądem za przekleństwo,  za użycie słowa „k***a” na spotkaniu autorskim.
Piękne:
„Dziękujemy panie premierze, dziękujemy Polsko!” Viktor Orban …3 sty 2018 – Viktor Orban dziękuje nam za pomoc w obronie granic. / twitter.com/PremierRPniezalezna.pl
Rafał Ziemkiewicz – Dziennikarz, komentator polityczny za dyche – Ziemkiewicz wyznał, że nigdy nie kłócił się ze swoją pierwszą żoną. Dlaczego więc jego sakramentalne małżeństwo się rozpadło? …wiec człowiecze nie polityka, krytykowanie innych, zło nazywanie dobrem, ale rodzina jet najwazniejsza, modlitwa wspolna i za siebie nawzajem – rozumiesz człowiecze !!!…wstyd i zal nam KATOLIKOM za katolików tylko na papierze…uderz sie w piersi… Brak wiary, modlitwy…To wiara czyni cuda…masz czas łaski do nawrocenia jak inni powątpiewający. Jezu uituj sie nad tą biedną duszą i Jemu podobne…Jezu ratuj, ufamy Tbie!..Maryjo wstawiaj się za nami grzesznymi

Nawrócona wiedźma – świadectwo – gorąco polecamy:
Uwaga na bałwochwalstwo – JOGA !!!
Co zatem w jodze jest tak niebezpiecznego dla chrześcijanina?. Dlaczego powinien jej unikać, nawet jako zwykłego ćwiczenia fizycznego?. Podczas uprawiania jogi o charakterze religijnym ma miejsce kult pogańskich bogów, a więc łamanie pierwszego przykazania. Nie można tu zresztą oddzielić techniki od idei, więc każda joga, nawet bez świadomej intencji jej uprawiającego, jest kultem hinduistycznych bóstw. Praktyki jogi mają na celu uwolnienie człowieka od świata, pojmowanego jako zło, co jest niezgodne z duchem chrześcijańskim. Niezgodne w tym duchem jest również przekonanie, że właśnie przez ćwiczenia można osiągnąć zbawienie – tak jakby człowiek mógł osiągnąć je sam z siebie, własną mocą i pracą, bez Boga. I pewnie najmocniejszym argumentem będą tu doświadczenia egzorcystów mówiące o tym, że uprawianie jogi ma swoje negatywne skutki w życiu chrześcijanina. K. Koch mówił: „Ten, kto zabiera się za ćwiczenie jogi, dostaje się w pole działania sił i staje się, sam nie wiedząc o tym, nadajnikiem tych sił”.
UWAGA – WAZNE !!!………….SLIME GLUT – zabawka zwane pieszczotliwie „glutem” okazuje się dość niebezpieczna. W ostrzeżeniu opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Francuskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa (ANSES), wykorzystuje się potencjalnie szkodliwe składniki, jak np. boraks, który działa drażniąco na oczy, skórę i drogi oddechowe. Podobnie kleje, barwniki, rozpuszczalniki czy środki piorące używane przy produkcji masy. Są wśród nich także substancje uczulające. Lekarze alarmują, że u niektórych małych entuzjastów barwnych „glutków” wystąpiły niepożądane objawy w postaci wysypki i innych zmian skórnych. Eksperci ostrzegają, że wdychanie niektórych z chemikaliów może mieć też niekorzystny wpływ na układ nerwowy. Co równie ważne, zabawka nie nadaje się dla najmłodszych dzieci, które mogą zakrztusić się lub otruć, gdy wiedzione ciekawością i urzeczone kolorami czy fakturą zachcą włożyć masę do buzi. 
Świadectwo byłego bioenergoterapeuty. Byłem bioenergoterapeutą – Krzysztof Zielski
CUD W HIROSZIMIE – Zakonnicy przeżyli wybuch bomby atomowej, która eksplodowała kilka przecznic od ich klasztoru, chociaż w promieniu wielu kilometrów od epicentrum zginęli wszyscy. Ocaliła ich Matka Boża, a oni stali się świadkami mocy modlitwy różańcowej. Od epicentrum eksplozji dzieliło ich tylko 1300 metrów. Ojcu Schifferowi ani jego współbraciom nie stało się nic, podczas gdy w promieniu kilku kilometrów zginęli wszyscy. Tego dnia, w jednej chwili, śmierć poniosło około 70 tysięcy mieszkańców Hiroszimy, a setki tysięcy zmarło potem na skutek promieniowania. To samo przepowiadano zakonnikom. Mieli umrzeć w ciągu kilkunastu dni na chorobę popromienną. Tymczasem wszyscy cieszyli się dobrym zdrowiem – jest to Cud modlitwy różańcowej……naukowcy tego nie rozumieją…brak wiary, a wiara czyni cuda…na ile zaufamy, tyle otrzymamy…. https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-cud-w-hiroszimie,nId,2633202
Orędzie Matki Bożej z 25 sierpnia 2018 – Przesłanie KRÓLOWEJ POKOJU:
„Drogie dzieci! To jest czas łaski. Dziatki, więcej się módlcie, mniej mówcie i pozwólcie Bogu, by was prowadził drogą nawrócenia. Jestem z wami i kocham was moją matczyną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”