Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Witam Państwa,

Film „Kler” pokazuje skrajnie nieprawdziwy obraz Kościoła. Inne ataki na Kościół – pod linkiem fragmenty aż czterech recenzji, moja opinia, info o obecności byłego rzecznika komunistycznego rządu Jerzego Urbana na premierze filmu „Kler” (ten degenerat był tam w dodatku ciepło przyjęty), info o grożeniu śmiercią księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu oraz o podłym ataku „Gazety Wyborczej na Papieża-Polaka Jana Pawła II. Dodam, że film „Kler” mógłby równie dobrze powstać na zamówienie komunistów lub nazistów – Stalinowi czy Hitlerowi na pewno by się spodobał, więc może pomyślcie czy chcecie dać zarobić ludziom, którzy stworzyli tak propagandowy film uderzający w Polaków (bo bez księży nie ma Kościoła, a bez Kościoła nie ma Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy i innych świąt, wielu elementów naszej tradycji, naszej polskiej tożsamości):

http://niepoprawni.pl/blog/filipstankiewicz/film-kler-pokazuje-skrajnie-nieprawdziwy-obraz-kosciola-inne-ataki-na-kosciol

Kandydat PO na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa uderza w republikę deweloperską istniejącą w Gdańsku, a na sali oklaskują go gdańscy radni PO, którzy od X lat uchwalają plany zagospodarowania przestrzennego. Ci radni oczywiście kandydują z list PO i będą stanowili główne zaplecze Wałęsy w przypadku gdyby na nieszczęście nas mieszkańców Gdańska został prezydentem naszego miasta. Likwidacja Republiki deweloperskiej. Za a nawet przeciw. Tylko wybór Kacpra Płażyńskiego może zmienić na lepsze sytuację Gdańska! Kacper Płażyński jest pracowity, kompetentny, wykształcony, rozsądny i – co również bardzo ważne – uczciwy.

https://twitter.com/JanKanthak/status/1010564742086262784

Media przemilczają liczne wpadki kandydata PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i w dodatku kłamią o kandydacie Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy Patryku Jakim!

http://niepoprawni.pl/blog/filipstankiewicz/media-przemilczaja-liczne-wpadki-trzaskowskiego-i-w-dodatku-klamia-o-patryku

Artykuł 180 Konstytucji w sprawie wieku emerytalnego sędziów odsyła do ustawy (dokładnie: „Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.”), co oznacza, że to Prawo i Sprawiedliwość ma rację w sprawie I Prezes Sądu Najwyższego, ponieważ sędzia w stanie spoczynku nie może pełnić funkcji I Prezesa Sądu Najwyższego – dlaczego media (np. TVN – telewizja założona przez Mariusza Waltera i Jana Wejcherta, którzy otrzymali od komunistów w okresie PRL koncesję na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. Czy ludzie nie związani z komunistami otrzymaliby taką intratną koncesję?) nie cytują tego zdania z Konstytucji? Przemilczanie tak ważnego zdania i jednoczesne oskarżanie Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy o łamanie prawa, Konstytucji można chyba uznać za manipulację i to bardzo poważną. Jeśli to nie było rozmyślne działanie mediów (nie wierzę, że wszyscy dziennikarze o tym nie wspomnieli nie celowo, ale zapewne część rzeczywiście nie miała złych intencji) to liczę, że przynajmniej niektórzy dziennikarze przytoczą to bardzo ważne zdanie z Konstytucji RP w swoich mediach.

Feta na cześć ideologa komunizmu Karola Marksa. Na Uniwersytecie Warszawskim uczczono 200. rocznicę urodzin Karola Marksa konferencją naukową. Jako pierwszy z mówców marksizm wskrzeszał komunistyczny aparatczyk Jerzy Wiatr, zarejestrowany jako konfident wojskowej bezpieki. Czy to nie jest dowód, że reforma szkól wyższych jest niezbędna, bo wykładowcy sączą studentom komunistyczną utopijną ideologię?

http://niezalezna.pl/227655-feta-na-czesc-ideologa-komunizmu-trup-marksa-wiecznie-zywy

Muzułmanka grozi: za niedługo będziemy większością. Jak widać muzułmanie sami przyznają że nie chcą pokojowo koegzystować z innymi wyznaniami a multikulti to ściema i nieudany lewacki eksperyment. Czy ci Muzułmanie chcący wprowadzać swoje zasady (Szariat) w Europie i USA w sytuacji gdy rdzenni Europejczycy i Amerykanie nie mieliby gdzie uciec to Twoim zdaniem dobrzy ludzie? Przypomnę przy okazji bardzo ważny fakt – otóż szef PO Grzegorz Schetyna zapowiedział, że w miastach gdzie rządzą prezydenci z PO będą przyjmowani muzułmańscy imigranci (uchodźcy to ci, którzy uciekli do najbliższego kraju, więc w Europie nie ma uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki). Myślę, że warto o tym pamiętać decydując na kogo głosować w wyborach samorządowych.

https://twitter.com/PrawyPopulista/status/1019219334068129792

Publicysta Piotr Semka napisał: He, he a przy okazji nadawania ulicy Lecha Kaczyńskiego grzmiano:”nikt nie pytał mieszkańców”. A w sprawie Tęczy która stała na Placu Zbawiciela ktoś pytał Warszawiaków?

https://twitter.com/PiotrSemka/status/1004020768538267648

Domyślałem się, że spora część lewicy to patologia, ale nie myślałem że to aż takie padalce! A tu skąd moje oburzenie: Niebywałe. Aborcjonistka o płonących kościołach i wieszaniu kukieł biskupów na latarniach. 2 lipca 2018 pod sejmem odbył się protest przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Jedna z przemawiających zebrała owacje po słowach, że w końcu w Polsce zaczną płonąć kościoły. Przy okazji: Aborcjoniści to wyjątkowi egoiści, bo chcą przyjemności bez ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny – czyli lepiej zamordować dziecko w łonie matki niż urodzić i wychować czy choćby oddać do adopcji czy na utrzymanie Państwa.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=htZUfb3-UvA

http://vod.gazetapolska.pl/18505-niebywale-aborcjonistka-o-plonacych-kosciolach-i-wieszaniu-kukiel-biskupow-na-latarniach

Oto do czego prowadzi propaganda części środowisk homoseksualnych, promocja zboczeń: „Społeczna afirmacja homoseksualizmu prowadzi do zaburzenia formowania tożsamości płciowej młodzieży i upowszechnienia zachowań homoseksualnych ”

http://mobile.wnd.com/2017/03/homosexuality-exploding-among-youth/

Oto dlaczego Donald Tusk nie ma moralnego prawa kierować do sądu sprawy przeciw Patrykowi Jakiemu w sprawie umieszczonego przez współpracownika Jakiego zdjęcia Tuska – śmiał się rubasznie z Komorowskim gdy czekali na trumny ofiar katastrofy smoleńskiej. Przy okazji – bardzo niewiele mediów (chyba tylko telewizja Trwam założona przez Ojca Tadeusza Rydzyka) wyemitowało to bulwersujące nagranie. Tu nagranie:

https://twitter.com/pikus_pol/status/1008773339987501056

Pod prowokacyjnym wpisem Tomasza Lisa na twitterze na temat stanu zdrowia Prezesa Kaczyńskiego – totalni (zapewne sympatycy PO i Nowoczesnej) wrzucają zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego w trumnie i wzajemnie sobie lajkują. Mówiłem, że to chore z nienawiści towarzystwo trzeba zaorać, a już z pewnością nie można im oddać Polski. Za wszelką cenę! – napisał na Twitterze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz.

https://dorzeczy.pl/kraj/69809/Andruszkiewicz-ostro-o-zwolennikach-opozycji-To-chore-z-nienawisci-towarzystwo-trzeba-zaorac.html

Info sprzed Mistrzostw Świata w piłce nożnej, ale ważne bo pokazuje sposób myślenia przeciwników Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy: Zwolennicy opozycji mają propozycje, komu kibicować, zamiast Polski. Ostrzegają: ,,Jeśli Polakom wygrać się uda, to ucieszy się Duda”. W tekście Krzysztof Pacewicz, syn znanego z łamów ,,Gazety Wyborczej” dziennikarza, ma dla obrońców demokracji kilka propozycji:1. Nikomu, bo w Polsce łamana jest Konstytucja, a w Rosji prawa człowieka. Zamiast tego Pacewicz proponuje ,,nie pić piwa i oglądać filmy Wajdy”. Kolejne propozycje pod linkiem:

https://niezlomni.com/zwolennicy-opozycji-maja-propozycje-komu-kibicowac-zamiast-polski-ostrzegaja-jesli-polakom-wygrac-sie-uda-to-ucieszy-sie-duda/

10 filmów religijnych, które musisz zobaczyć! Te filmy koniecznie trzeba obejrzeć. Niosą za sobą cenne wartości – religijne i moralne, i są niczym drogowskazy wskazujące kierunek na krętych ścieżkach życia. Wiele z tych propozycji weszło już do kanonu sztuki filmowej, zdobywając laury na prestiżowych festiwalach filmowych, a udział najlepszych twórców – aktorów i reżyserów potwierdza wysoką rangę artystyczną produkcji. Aby zobaczyć jakie to filmy wystarczy kliknąć napis „galeria zdjęć” w rogu zdjęcia.

https://pl.aleteia.org/2018/04/11/10-filmow-religijnych-ktore-musisz-zobaczyc/?utm_source=FB_InstantArticles&utm_campaign=Evergreen&utm_term=PaidMedia&utm_content=ad_3

Serdecznie Pozdrawiam  –  Filip Stankiewicz