Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Instytut na rzecz Kultury Prawnej

Szanowni Pani,

czy zgadza się Pani na to, żeby w polskich szkołach wpajano dzieciom, że homoseksualizm jest normą i zachęcano je do „seksualnych eksperymentów” z rówieśnikami? Czy słyszała Pani o specjalnych programach edukacyjnych, skupionych na wulgarnym słownictwie, namowach do masturbacji i promocji perwersyjnych praktyk seksualnych? Niestety to już nie tylko rzeczywistość Europy Zachodniej, ale nasze rodzime realia.

.

„Tęczowy Piątek” w polskich szkołach

Na ostatni piątek października zaplanowana jest duża akcja Kampanii Przeciw Homofobii – „Tęczowy Piątek”. Organizatorzy zachęcają nauczycieli, uczniów i rodziców, aby organizowali tego dnia specjalne warsztaty, których celem jest promocja homoseksualizmu. W tym celu KPH udostępnia szereg materiałów i instruuje, w jaki sposób prowadzić zajęcia. Przygotowała też specjalne podręczniki zawierające scenariusze tzw. „Lekcji równości”. Wiele szkół potwierdziło już włączenie się w akcję, często bez konsultacji z rodzicami. Lobby LGBT wykorzystuje każdą okazję, by indoktrynować dzieci i młodzież – ale rzadko robi to tak otwarcie jak tym razem.

Seksedukacja w praktyce

Choć na stronach internetowych organizatorów zajęć aż roi się od szlachetnie brzmiących określeń i wzruszających historii, to w rzeczywistości służą one promowaniu homoseksualnej ideologii. Dość przypomnieć tzw. warsztaty antydyskryminacyjne, które odbyły się w Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Piątkowisku koło Łodzi. Ich efektem była m.in. szkolna wystawa „Bohaterowie kochankami. Czy w Polsce to możliwe?”, na której prezentowano zdjęcia całujących się mężczyzn czy kadr z filmu „Kamienie na szaniec” opatrzony hasłem „Heterycy na szaniec”. Uczniowie dowiedzieli się również, że organizowanie wigilii klasowych czy śniadań wielkanocnych jest przejawem dyskryminacji niekatolików.

„Tęczowy Piątek” i „Lekcje równości” to tylko preludium. Już dziś w norweskiej telewizji publicznej młodzież może oglądać program edukacyjny, w którym prowadząca prezentuje żeńskie i męskie organy płciowe, demonstruje na fantomach techniki masturbacji oraz instruuje w zakresie perwersyjnych praktyk erotycznych.

Dlatego „Chrońmy Dzieci!”

W 2017 r. Instytut Ordo Iuris przeprowadził wielką kampanię „Chrońmy Dzieci!”, która skierowana była do rodziców pragnących dowiedzieć się, jakie organizacje zewnętrzne działają na terenie szkoły, do której chodzą ich dzieci. Zbadaliśmy ponad 600 placówek w całej Polsce. W wielu sprawach uzyskanie pełnej informacji o aktywności edukatorów seksualnych w szkolne wymagało wszczęcia postępowania sądowego.

Przeprowadzona akcja potwierdziła nasze obawy. W wielu szkołach bez skrępowania poddawano dzieci wulgarnej edukacji seksualnej bez wiedzy i zgody ich rodziców. W raporcie końcowym wykazaliśmy, że takie działania naruszają przepisy Prawa oświatowego oraz łamią konstytucyjne prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

Nasz obszerny raport z akcji na swojej stronie internetowej zamieściło Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ten sposób stał się on kompendium wiedzy dla rodziców i nauczycieli zatroskanych o bezpieczeństwo dzieci. Roczna kampania Ordo Iuris przyczyniła się też do usunięcia ze szkół obowiązku prowadzenia tzw. działań antydyskryminacyjnych, które bardzo często wykorzystywano do promocji homoseksualizmu.

Wspieram działania Ordo Iuris

Idziemy krok dalej

Do Instytutu coraz częściej zgłaszają się rodzice bezsilni wobec wymuszanych lub wdrażanych podstępem deprawacyjnych zajęć dla dzieci. Dlatego w najbliższych dniach zainaugurujemy drugi etap kampanii „Chrońmy Dzieci!”. Tym razem, oprócz wnikliwej informacji, chcemy udzielić rodzicom także pomocy prawnej.

Będziemy zbierać zgłoszenia od rodziców, ale także nauczycieli i wszystkich osób, które zetknęły się z łamaniem prawa rodziców do decydowania o rodzajach zajęć dodatkowych dla ich dzieci. Nasi prawnicy wyposażą każdego w niezbędną wiedzę i dokumenty potrzebne do skutecznej obrony naszych dzieci. Jeżeli to nie wystarczy, zespół adwokatów Ordo Iuris udzieli wsparcia prawnego poszkodowanym. Gdy będzie to niezbędne, jesteśmy gotowi reprezentować rodziców na drodze sądowej. O szczegółach naszej kampanii można przeczytać na specjalnie przygotowanej stronie internetowej chronmydzieci.info.

Jestem przekonany, że już sama gwarancja naszej interwencji powstrzyma wielu dyrektorów i nauczycieli przed włączeniem się w szkodliwe dla uczniów przedsięwzięcia. Dzięki profesjonalnej i dobrze zorganizowanej akcji zatrzymamy nawałnicę deprawacji, która dotarła do polskich szkół.

Wszystko to wymaga wsparcia zespołu kompetentnych prawników, którzy będą mogli w pełni zaangażować się w pomoc prawną poszkodowanym rodzicom. Przygotowujemy też materiały informacyjne i eksperckie. Organizujemy szeroką promocję akcji „Chrońmy Dzieci!”, tak aby z naszego wsparcia mogło skorzystać jak najwięcej osób. Opracowanie indywidualnej opinii i strategii działania dla rodziców to koszt 800 zł. Przygotowanie zawiadomienia o nieprawidłowościach to koszt 400 zł. Druk 5 000 broszur informujących o prawach rodziców będzie kosztował 1 500 zł. Z naszych wstępnych szacunków wynika, że nowa edycja „Chrońmy Dzieci!” to koszt co najmniej 50 000 zł.

Aby zrealizować ten plan, potrzebujemy Państwa pomocy. Dlatego bardzo proszę o wsparcie naszych działań kwotą 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolną inną, która umożliwi nam pomoc rodzicom oraz blokowanie działań organizacji deprawujących dzieci w polskich szkołach.

Wspieram działania Ordo Iuris

Razem przeprowadzimy wielką kontrofensywę w obronie praw rodziców oraz ochronimy nasze dzieci przed seksualizacją i zgubnymi skutkami propagandy gender. Bardzo liczę na Pani pomoc!

Z poważaniem

adw. Jerzy Kwaśniewski - Prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

P.S. Troska o rodziny i los przyszłych pokoleń to jedno z najważniejszych zadań Instytutu Ordo Iuris. Nadal będzie można uzyskać z naszą pomocą informacje o organizacjach działających w szkołach, ale w związku z kolejnymi zgłoszeniami chcemy rozszerzyć działania interwencyjne. Bardzo proszę Panią o pomoc w tej trudnej i wyczerpującej walce o niewinność naszych dzieci.


Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

FacebookTwitter

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
(22) 404 38 50
www.ordoiuris.pl