Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

„Pojawi się wiele nowych praw, które wprowadzone zostaną w każdym kraju i w każdym kościele. Większość tych praw przeciwstawi się Naukom, usankcjonowanym w Świętej Biblii. Każdy rodzaj grzechu zostanie prawnie zalegalizowany i ciemność pochodząca od bestii spowije ziemię. Ci, którzy przeciwstawią się tym prawom, zostaną odrzuceni jako dziwacy i opętańcy. Ich głosy zostaną zatopione przez tych, którzy przyjęli sekularyzm, tak jakby to była autentyczna religia. Wykorzystają oni każdy z intelektualnych argumentów, aby wymusić swoje haniebne prawa, i oszukają wielu, ponieważ użyją praw człowieka jako pretekstu, aby kontrolować innych ludzi.”

http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/04/19/wielu-nie-bedzie-na-tyle-silnymi-aby-walczyc-przeciwko-aborcji-eutanazji-i-malzenstwom-tej-samej-plci/

To już się dzieje…

Amnesty International popiera legalizację prostytucji? Wstrząsające słowa byłej aktywistki

Zdaniem byłej pracownicy, Amnesty International przyjęło politykę poparcia dla pełnej legalizacji prostytucji. Sprawa stała się jawna, gdy Marcia Lieberman, która przez 38 lat była miejscowym koordynatorem Amnesty International, została – jak twierdzi – zwolniona z pracy za swój sprzeciw wobec nowej polityki.

Według portalu endsexualexploitation.org lojalna i aktywna pracownica organizacji została zwolniona jednym pociągnięciem długopisu, po walce przeciwko przyjęciu przez Amnesty International nowej polityki poparcia dla pełnej legalizacji prostytucji.

W artykule opublikowanym w czasopiśmie „Dignity” [wrzesień 2018] Marcia Lieberman opisuje wydarzenia związane ze zmianą stanowiska prawoczłowieczej organizacji. Amnesty International do niedawna sprzeciwiała się legalizacji prostytucji. Jednak w ostatnich latach zdecydowała się, według doniesień, na zmianę stanowiska. Po zmianie polityki organizacji jej członkowie  zostali też powiadomieni notatką, że choć nie muszą się z nią zgadzać, to nie mogą wyrażać odmiennych poglądów w przestrzeni publicznej. Sfrustrowana wydarzeniami Lieberman napisała o tym w liście dla „The New York Times” (tekst opublikowano 7 września 2015 roku).

W efekcie aktywistka otrzymała upomnienie od zarządu. Poinformowano ją, że niezgodę na politykę Amnesty może wyrażać na forum wewnętrznym organizacji lub po prostu wstrzymać się od działania w danej kwestii.

Jednak Marcia Liberman nie zaprzestała publicznego wyrażania swych poglądów. Wysłała list do Providence Journal (opublikowany 14 grudnia 2015). Stwierdziła w nim, że należy rozróżnić nabywców usług seksualnych i ich sprzedawców (kobiety). Tylko ci ostatni powinni być jej zdaniem wolni od odpowiedzialności karnej. 

W liście aktywistka poinformowała, że wraz z grupą kolegów sprzeciwia się nowej polityce Amnesty International. Tym razem kierownictwo organizacji nie dało drugiej szansy i 28 grudnia 2015 roku wieloletnia pracownica Amnesty International została usunięta z organizacji.

więcej: https://www.pch24.pl/amnesty-international-popiera-legalizacje-prostytucji–wstrzasajace-slowa-bylej-aktywistki,63652,i.html