Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

POLACY NIE MIELIBY NIC PRZECIWKO ŻYDOM RZĄDZĄCYM W POLSCE, GDYBY CHCIELI BYĆ SPRAWIEDLIWI. ONI MAJĄ TYLKO TAKĄ NAZWĘ DLA OSZUKIWANIA POLAKÓW, BO NIESTETY OKRADAJĄ NARÓD POLSKI ZE WSZYSTKIEGO; ZARZĄDZENIA WYDAJĄ PRZECIWKO POLAKOM A PRZEDE WSZYSTKIM PRZECIW ROLNIKOM; ZAMYKAJĄ FIRMY; JAK KOCHAĆ FAŁSZYWYCH RZĄDZĄCYCH? GDYBY ŻYDZI CHCIELI PRACOWAĆ DLA NARODU POLSKIEGO A TYM SAMYM DLA SIEBIE, A ONI WYBRALI SOBIE POLSKĘ BOGATĄ ABY JĄ ZAWŁASZCZYĆ SWOIMI PODSTĘPNYMI PRZEPISAMI. JAK TU KOCHAĆ OBŁUDĘ, KŁAMSTWA I ZŁODZIEI POLSKI I NARODU POLSKIEGO POPRZEZ ZAPRASZANIE IMIGRANTÓW – LENI NIE PRACUJĄCH  ISLAMISTÓW, A NISZCZĄCYCH POLAKÓW. ZABIERAJĄ NAM PIENIĄDZE A ISLAMISTOM Z NASZYCH PIENIĘDZY ZASIŁKI – OT POLACY WYBRALI SWOICH MORDERCÓW.

Miałeś chamie (żydzie) złoty róg – KLĘSKA PIS.

Rezultaty wyborów to klęska żydowskiego hucpiarstwa PIS, tego żydowskiego rządu, takich samych polityków i żydowskich klakierskich mediów.

PIS przegrał wielką szansę na przejęcie wielkich miast i drugi cel: rezultaty zbiorowe głosów w terenie na poziomie 40-50 procent.

PIS przegrał, przegrała Polska!

Złodzieje PO będą dalej kraść, a wypędzanie Polaków z Polski przybierze na sile.

 

PIS poniósł sromotną klęskę w wyborach samorządowych 2018, bo majaki prezesa Kaczyńskiego — polegające na urojeniu sobie, że głosami wyborców w całym kraju można tak samo łatwo manipulować, jak wąskim kręgiem wystraszonych przytakiwaczy najbliższych partyjnych politruków — całkowicie zawiodły.

Polacy z przerażeniem zobaczyli żydowską twarz PIS i jego kandydatów. Głosujący woleli już raczej głosować na stare sprawdzone zło PO-wskich mend i złodziei, aniżeli na PIS-owskie carte blanche wystawianie żydom na wszystko:

Amerykańskie bazy w Polsce, ustawę sejmo-polinu 1066, ustawę Trumpa 447, zbrodnie zmian ustawy IPN sterowane przez Mossad z Wiednia i bezwstydnego pajaca Legutko z Brukseli, poniżenie Polski wobec Żydaera w Oświęcimiu, Jedwabnem, Kielcach,…. etc.

Dać Polakom(+) 500+, a w zasadzie obiecać na krótką metę, bo ta forma pomocy gotówkowej szybko doprowadza do gwałtownej inflacji i innych perturbacji gospodarczych, obiecanki-mieszkanie+, 300+ i w ogóle PLUS+ na wszystkim, co tylko strzeliło do łba prezesowi-ekonomiście, miało zagwarantować — w umyśle tegoż Kaczyńskiego — wieczną kiełbasę wyborczą. Czyli władza PIS po wsze czasy! (+) Polakom? – A ile poszło do żydów, muzułmanów i ukraińców.

Tak się jednak nie stało.

Nawet analfabetyzm ekonomiczny Polaków łatwo rozpoznał efekt drożyźniany wywołany trwonieniem pieniędzy na socjalne lewo i prawo, a ekonomia to tylko drobna część powodów do niezadowolenia, jakie objawili Polacy PIS-owi.

I jednak to sprawy systemowe, narodowe obyczajowe i społeczne zaważyły na tej klęsce bardziej i ekonomia. To żydowska polityka PIS, a właściwie żydowskie literalne zbrodnie i oszustwa doprowadziły do tej katastrofy PIS, jaką są te obecne rezultaty wyborcze.

Wyjaśnienie mechanizmów oddania głosu jest arcyproste: 

PIS kolektywnie wygrało z PO, gdyż tam nie miało z kim przegrać. Był to prosty rezultat PO-wskiego podłożenia się PIS-owi. Ale w dużych miastach w konfrontacji z kandydatami fizycznymi, którzy walczyli o stołki prezydentów – czyli o swoje, to już tam PIS przegrał sromotnie. Bo niepisowscy kandydaci na prezydentów trzeźwo walczyli o to koryto, a raczej skwapliwie kwitowali konsekwencje PIS-owskiego obłąkania – i tam było na odwrót, to oni nie mieli z kim przegrać, bo PIS nie dał alternatywy.

Niepisowscy kandydaci na prezydentów wygrali, bo wyborcy dokonali wyboru negatywnego: Każdy inny był  dobry, aby tylko nie PIS-owiec. Dobry był nie tylko Trzaskowski, Abramowicz czy inni. Naprzeciwko kandydata PIS dobra byłaby nawet Myszka Miki lub Kaczor Donald.

Polacy łatwo zauważyli arogancję PIS w stosunku do drobnych działaczy czy całego społeczeństwa, natrętności i pustosłowia Mateusza Krzywa Gęba, który tak wczuł się w rolę trybuna ludowego, że raz modulował swój głos jak Owsiak, a raz jak Jan Paweł II. A akcje tych obu nie są już zbyt wysokie i będą zniżkować dalej.

Polacy dobrze rozpoznali fasadowość komisji: Reprywatyzacyjna w Warszawie, Amber Gold, VAT.

W tych komisjach PIS kolejny już raz krzyczał „łapaj złodzieja”, ale nikogo nie łapał – a jedynie pokazywał zatrzymane płotki z Bazaru Różyckiego, które rzekomo ukradły podatki na wartość biliona złotych.

A PIS oszukiwało nie tylko tam, uprawiało retorykę antyislamską, ale puszczało oko do Merkel w sprawie imigrantów, udawało, że nie widzi Trumpa w sprawie 447, kolaborowało z Izraelem przeciwko Polsce w sprawie IPN, etc…etc.

Oszustwa i malwersacja majątku narodowego w finansowaniu, żydowskich muzeów, cmentarzy, przepłacenie trzykrotne za autostrady, odkupowanie skradzionych banków czy stoczni  wielokrotnym przepłaceniem – czy ta żenada złodziejskiej transakcji 9 Ton złota, które Morawiecki kupił za kredyt u Rothschild’a i natychmiast oddal mu te sztaby do depozytu, też zrobiły swoje.+

Nawet to umęczone społeczeństwo to trochę dojrzało, zrozumiało i zareagowało, ale nie miało alternatywy.

PIS przegrał, przegrała Polska!

Złodzieje PO będą dalej kraść, a wypędzanie Polaków z Polski przybierze na sile.

Patryki Jakie dalej będą sobie robić selfi z Daniels’ami, MSZ będzie przytakiwało żydom, MON będzie opłacał obce wojaka na Polskim terytorium, MSW będzie pałował rodziców małych dzieci broniących oczy swoich dziatek przed wyuzdanymi zboczeńcami maszerującymi przez centra miast, żydówka Gronkiewicz dostanie swoje skradzione kamienice, a nawet i odszkodowanie. Frankowicze nie dostaną niczego – poza kwitami do płacenia.

Żydki Karwowskie, Kurskie dostaną wyższe środki finansowe i dalej będą prostytuować polsko wyglądające redaktorki blondynki, udające przed Polakami narodowo-prawicowy racjonalizm.

Klęska Polski, czas biegnie nieubłaganie.

Jedyny ratunek w tym, że dojdzie do rozłamu w PIS na frakcję narodową i prospołeczną. Ale to wszystko musi nastąpić szybko, natychmiast.

– Zatrzymanie reprywatyzacji nieruchomości, delegalizacja zaszłych aktów zwrotów czy sprzedażny – skradzione nigdy nie zmienia właściciela. A właścicielem jest NARÓD!

– Upaństwowienie głównych mediów – w pozostałych, zakaz obcego kapitału do poziomu powyżej 10%. Servery w Polsce – 6 miesięcy termin przeniesienia. Po tym terminie blokada FB, YT, etc i podobnej żydowskiej szumowiny, która mediami chce rządzić w Polsce. Opodatkowanie faktyczne –  za ostanie 20 lat! Karne odsetki!

– Penalizacja antypolskich wypowiedzi i kłamstw.

– Radykalna reforma systemu sądów prokuratur i adwokatur, lustracja ekonomiczna ostatnich 30 lat.

– Konfiskata nielegalnie zdobytych majątków.

– Wymiana „500+” i innych plusów na redukcje podatkowe, ale o podwójnej wartości – w stosunku do tych obecnych darowizn –  dla takich rodzin. Matka, od czwartego dziecka z opieką domową przez  20 lat,  ma prawo do państwowej emerytury i darmowych lekarskich świadczeń.

– Twarda polityka wymierzona w żydowską  agresję w Polsce  – w szczególności wobec Izraela, który nie jest Polsce stroną w niczym.

– Twarda polityka antybrukselska.

– Likwidacja obecności obcych wojsk w Polsce.

– Ulgi podatkowe i subwencje dla Polaków wracających do Polski i rozpoczynających działalność gospodarczą w Polsce.

– Unieważnienie wszelkich umów imigranckich i zamknięcie wszystkich obozów dla uchodźców.

– Totalna poprawa polityki rolnej – gospodarstwa rodzinne w najwyższym priorytecie.

 

To tylko niektóre z haseł, które trzeba wprowadzić w życie – w trybie natychmiastowym.

Inaczej śmierć PIS.

https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2233-miales-chamie-zydzie-zloty-rog-kleska-pis