Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Szanowni Państwo,

już za dwa dni propagandowe zajęcia na temat homoseksualizmu odbędą się w aż 211 polskich szkołach.

To efekt zakrojonej na szeroką skalę akcji deprawacyjnej pt. „Tęczowy piątek”. Finansowani przez zagraniczne fundacje i koncerny lobbyści homoseksualni zamierzają przeprowadzić ją 26 października.

Tak reklamują to wydarzenie na swojej stronie internetowej:

„tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich.”

Innymi słowy: szkoły będą tego dnia przystrojone barwami aktywistów homoseksualnych, na korytarzach będą wisiały propagandowe plakaty reklamujące homoseksualizm a uczniów zachęcać się będzie do otwarcia się na wszelkie możliwe patologie seksualne i akceptacji dewiacji.

W ten sposób wyglądało to w jednej z warszawskich szkół dwa lata temu:

Propaganda

W tym przypadku propaganda odwoływała się do pokazywania uczniom, że homoseksualizm jest praktykowany przez wiele znanych osób, co miało utwierdzić młodzież w przekonaniu, iż jest to coś dobrego i powszechnego. W tej samej szkole „Tęczowy piątek” obchodzono również jako „dzień osób LGBT”, czyli homoseksualistów, lesbijek, biseksualistów i innych anomalii. Na ścianach szkoły pojawiły się informacje na temat ruchu aktywistów homoseksualnych a uczniom zareklamowano wykaz organizacji, które zajmują się upowszechnianiem homoseksualizmu w Polsce. Młodzież uczyła się również o tym jak publicznie ujawniać swoje zaburzenia seksualne.

Udział w tegorocznej akcji „Tęczowy piątek” deklarują już kolejne placówki:

„już 26 października tarnogórski Staszic będzie mienił się we wszystkich barwach tęczy! Chcemy pokazać nasze wsparcie dla członków społeczności LGBTQIA.”

piszą organizatorzy propagandowego wydarzenia na terenie liceum w Tarnowskich Górach.

„chcemy pokazać, że niezależnie od tego jaką płeć preferujemy, czy też z jaką płcią się identyfikujemy, wszyscy jesteśmy równi i nie musimy bać się być sobą.”

informuje strona internetowa zespołu szkół w Morągu. Jaki komunikat kierują w ten sposób do uczniów? Nie ważne z kim uprawiasz seks, czy z mężczyzną czy z kobietą – bądź sobą i nie bój się. Na potrzeby swojej akcji lobby homoseksualne przygotowało poradniki dla polskich nauczycieli i wychowawców na temat tego, w jaki sposób organizować propagandowe zajęcia w szkołach i oswajać uczniów z dewiacjami seksualnymi. Co się w nich znajduje?

Przede wszystkim zachęta do uzupełnienia programu prowadzonych przez siebie lekcji o informacje dotyczące homoseksualizmu. Wiedzą Państwo jak ma to wyglądać w praktyce?

Na przykład gdy nauczyciel języka polskiego opowiada uczniom o jakimś pisarzu, ma wspomnieć o tym, że praktykował on homoseksualizm. Nauczycielka matematyki może zlecić uczniom zadanie obliczenia wydatków „rodzinnego” budżetu dwóch homoseksualistów mieszkających razem. Chodzi o to aby wprowadzać tematykę homoseksualizmu przy każdej możliwej okazji. Co więcej, nauczyciele są zachęcani do zachwalania obecności homoseksualistów w społeczeństwie oraz obnoszenia się z symbolami i barwami homoseksualnego lobby. Gdyby jakiś uczeń ujawnił przed nauczycielem swoją „orientację seksualną”, wychowawca ma to zaakceptować i wspierać go w pogłębianiu jego zaburzeń. Tęczowy piątek” to akcja, w trakcie której uczniowie ponad 200 szkół w Polsce dowiedzą się, że homoseksualizm to „normalność” i „fajny” styl życia a związki homoseksualne to taka sama rodzina jak małżeństwo mężczyzny i kobiety. Tysiące dzieci zostanie zachęconych do praktykowania homoseksualizmu.

Prawdopodobnie większość szkół biorących udział w tej akcji w ogóle nie poinformowało rodziców, że na terenie szkoły, do której chodzą ich dzieci, zostanie zorganizowana propagandowa kampania homoseksualnego lobby. Całe szkoły mają być oblepione flagami LGBT a na korytarzach ma być promowany homoseksualizm. A rodziców najczęściej nikt nie pyta o zdanie. Proszę Państwa, jeśli mają Państwo dzieci w szkole, lub też do szkoły chodzą dzieci Państwa przyjaciół lub kogoś z rodziny, warto szybko skontaktować się z dyrekcją i zapytać, czy w najbliższym czasie na terenie placówki będzie organizowany tzw. „Tęczowy piątek” lub inne wydarzenia, które reklamowane są hasłami o „równości”, „tolerancji” bądź „przeciwdziałaniu dyskryminacji”. Proszę również pamiętać, że dzieci nie mają obowiązku uczestniczenia w tego typu propagandowych zajęciach, nawet jeśli odbywają się na terenie szkoły i za przyzwoleniem dyrekcji.

W teorii, to rodzice decydują o tym jakiego typu treści mogą być przekazywane ich dzieciom w szkołach. W praktyce, wielu rodziców w ogóle nie jest informowanych o wydarzeniach typu „Tęczowy piątek” lub też wprowadza się ich w błąd co do tego, jak mają wyglądać i czemu służyć takie akcje.

Gdyby w szkole, do której chodzą Państwa dzieci lub dzieci Państwa znajomych, doszło do deprawacji, proszę mnie o tym poinformować. Bo sprawa jest bardzo poważna.

Dwa lata temu w akcji „Tęczowy piątek” wzięło udział ok. 50 szkół. Dzisiaj deprawatorzy chwalą się, że jest ich już ponad 200. To oznacza, że kilkadziesiąt tysięcy dzieci zostanie oswojonych z praktykowaniem homoseksualizmu. Jakie może to mieć konsekwencje?

Opublikowano oficjalne dane rządu USA dotyczące epidemii HIV. Wynika z nich, że homoseksualiści, którzy stanowią co najwyżej 2% populacji USA, są ofiarami 70% wszystkich zarażeń wirusem HIV. Bardzo częste są u homoseksualistów również inne infekcje i choroby związane z niezwykle ryzykownymi praktykami seksualnymi.

Co więcej, badania nad homoseksualistami pokazują, że ponad 75% z nich uprawiało seks z ponad 100 różnymi mężczyznami w ciągu życia. Około 15% spośród nich miało 100-249 partnerów seksualnych, 17% – 250-499, 15% – 500-999, a 28% przyznało, że miało ponad 1000 partnerów seksualnych w ciągu życia. Trzeba też pamiętać o tym, że homoseksualizm i pedofilia są ze sobą ściśle powiązane a homoseksualiści są głównymi sprawcami molestowań seksualnych dzieci. Jak pokazują badania, stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków gwałtów na dzieciach.

Tymczasem już za dwa dni w polskich szkołach będzie się przedstawiać homoseksualizm jako coś „fajnego” i „normalnego”, związki homoseksualne jako „szczęśliwe”, „zdrowie” i „stabilne” a samych homoseksualistów jako przyjaznych dzieciom i młodzieży.

To jednak nie koniec planów deprawatorów. Po oswojeniu dzieci i młodzieży z zagadnieniem homoseksualizmu, przyjdzie czas na naukę konkretnych technik seksu gejowskiego i lesbijskiego. Na zachodzie już teraz uczy się tego najmłodszych. Tak samo ma być w Polsce. Jeśli będziemy bierni, kolejne szkoły będą dołączały do propagandowych akcji. Już teraz dziesiątki tysięcy dzieci oswaja się z homoseksualizmem. Jeśli nic nie zrobimy, wkrótce będą to setki tysięcy. Proszę Państwa, wiemy jak przeciwstawić się agresji deprawatorów na polskie dzieci. Do działania potrzebna nam jest jednak Państwa pomoc. Chcemy pokazywać przerażające konsekwencje praktykowania homoseksualizmu oraz informować o jego powiązaniach z pedofilią. Będziemy ujawniać też prawdziwe cele ruchu deprawatorów. Aby to zrobić musimy dotrzeć do rodziców oraz uczniów szkół licealnych, którzy zostaną poddani homoseksualnej propagandzie.

Auto

Zamierzamy wyposażyć jeden z naszych samochodów w duże plakaty, za pomocą których ostrzeżemy Polaków przed zagrożeniem. Auto chcemy zaparkować w pierwszej kolejności pod tymi szkołami, w których odbędzie się akcja „Tęczowy piątek”. Chcemy także zorganizować w ich okolicy serię pikiet antydeprawacyjnych. Będzie nas to kosztować ok. 7 000 zł (zabudowa samochodu, wydruk nowych bannerów, transport).

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby ostrzec Polaków przed zagrożeniem płynącym z promocji homoseksualizmu w szkołach i ratować dzieci przed deprawacją seksualną.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Organizatorzy akcji „Tęczowy piątek” nie ukrywają, że chcą aby w ich propagandzie wzięło udział jak najwięcej szkół. Będą próbowali pozyskać kolejne placówki do współpracy aby demoralizować kolejne dzieci.

Dlatego raz jeszcze proszę Państwa o zaangażowanie. Państwa wsparcie finansowe pozwoli nam wszystko nagłośnić i dotrzeć do kolejnych rodziców, którzy będą mogli ochronić swoje dzieci przed zepsuciem.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl