Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Patriotyczny Ruch Polski

 RODACY SAMI JESTEŚCIE WINNI TERROROWI ŻYDOWSKIEMU W POLSCE – WYBRALIŚCIE ŻYDOWSKIEGO UKRAIŃCA NA PREZYDENTA POLSKI. W CZASACH INTERNETU TO PRZECIEŻ ŁATWO DOWIEDZIEĆ SIĘ KIM JEST DUDA. TO KTO TERAZ OBRONI POLAKÓW OD NIEWOLI ŻYDOWSKIEJ SKORO WASZ MAFIOZO DUCHOWNY T. RYDZYK OSZUKAŁ I ZDRADZIŁ – A DLACZEGO ZDRADZIŁ, CZY DOSTAŁ MNÓSTWO „MANY-MANY”? JAKIŚ POWÓD MUSI BYĆ. PRZECIEŻ PATRIOTA NIGDY NIE ZDRADZA NIKOGO, A CZY PYTAŁ SIĘ SWOJEJ KRÓLOWEJ, KTÓRĄ SIĘ TAK ZASTAWIA A WYCISKA Z JEJ OCZU ŁZY? MILIONY LUDZI WYDAŁ DO NIEWOLI ŻYDOWSKIEJ, A MOŻE I NA ŚMIERC, A TERAZ DOBIERAJĄ SIĘ DO NIEGO Z „UE”. TEN DUCHOWNY NIENAWIDZI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA, BO GDYBY WALCZYŁ PRZEZ SWOJE RaDIO O UZNANIE BOGA – „KRÓLEM POLSKI”, TO BY NIE GRZESZYŁ I DROGA DO NIEBA WOLNA. BÓG PO TO ZSZEDŁ DO NAS Z NIEBA, ABY ZAPANOWAŁ POKÓJ MIĘDZY LUDŹMI I MIĘDZY NARODAMI, ALE TRZEBA ŻYĆ PRAWDĄ I TYLKO PRAWDĄ. CZY TY RYDZYK Z MIŁOŚCIĄ DO ŻYDÓW POPARŁEŚ TEN HANIEBNY POMYSŁ ŁĄCZENIA POLSKI KATOLICKIEJ Z ŻYDOWSKIM BEZBOŻNICTWEM?

Okupacja żydowska w Polsce: Barbara Poleszuk w więzieniu

Akcja zatrzymania i osadzenia w więźniu skazanej Barbary Poleszuk z wymiarem kary nieproporcjonalnym do winy, jest prostą pochodną żydowskiego terroru wymierzonego w każdego Polaka, który chciałby zachować swobodne prawo do swojego polskiego bytu w Polsce.

Kara jest nieproporcjonalna do zarzucanego przestępstwa, a wina wysoce wątpliwa, ponad to w rękach rozgarniętego adwokata sprawę tę można by łatwo odwrócić. I to policjant byłby winien, to on otrzymałby zarzuty prokuratorskie spowodowania obrażeń ciała na zatrzymywanej Barbarze Poleszuk, a to w stopniu zagrażającym utratą życia – duszenia się zatrzymanej Barbary Poleszuk, skutkiem użycia gazu i zakucia jej w kajdany. Kajdany utrudniały Barbarze Poleszuk oddychanie oraz wywołały u niej efekt klaustrofobii – co razem mogło u niej wywołać nawet zgon. A to wszystko zaś było wynikiem policyjnej prowokacji, policyjnego łamania prawa i policyjnego nadużycia siły w stosunku do zatrzymanych osób. Aktywy opór – interwencja – Barbary Poleszuk był w najwyższym stopniu uzasadniony, a to co najmniej subiektywnie, bo policja w Hajnówce znana jest ze swych rasistowskich praktyk i pobić z tym związanych.

Barbara Poleszuk postępowała pro publico bono!

 

Zachowanie adwokata skazanej Barbary Poleszuk jest bardzo nieprofesjonalne i nie jest wykluczone, że jest ustawką między nim a żydami. To podobnie jak z adwokatem Piotra Rybaka skazanego za spalenie kukły żyda we Wrocławiu. Adwokat Rybaka zezwolił sądowi pierwszej instancji na złamanie praw człowieka wobec oskarżonego Piotra Rybka. Proces Rybaka – bolszewicka farsa – był prowokacją dokonaną przez agentów Mossad`u w ONR i miał na celu wyeksponowanie premierowi Benjaminowi Netanyahu gorliwości idiotki Beaty Szydło w jej zwalczaniu antysemityzmu w Polsce.  Bo oprawa emocjonalna i hołdownicza wizyty rządu RP w Izraelu – która wtedy dokładnie wypadała – tego wymagały.+

Motywem doraźnym tego prowokacyjnego zatrzymania Poleszuk przez policję w Hajnówce mogą być potrzeby propagandowe lub prowokacyjne Morawieckiego i Dudy z okazji dnia 11 listopada 2018, tj. Święta Niepodległości lub potrzeby bezpośrednio izraelskie z tym związane.

Wiadomo, że obydwaj – Duda i Morawiecki – są pod władzą terrorysty Daniels`a, który może właśnie wykonuje dodatkowe polecenia Mossad`u celem dokonania w Polsce jakiegoś zamachu lub prowokacji. Akcja przygotowująca świat na drastyczne obrazy z Polski jest szeroko przygotowywana i np. szwedzka telewizja, już któryś raz pokazuje ksenofobię i faszyzm PIS oraz patologię spraw związanych ze Smoleńskiem czy odmawianiem różańca w Warszawie.

więcej: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/okupacja-zydowska-w-polsce-barbara-poleszuk-w-wiezieniu-2018-11