Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

OTO POLSKA KATOLICKA NIEPOSŁUSZNYM PANU BOGU EPISKOPATEM……..

WSZYSTKIEMU ZŁU W POLSCE I NA ŚWIECIE SĄ WINNI TYLKO I WYŁĄCZNIE RZĄDZĄCY KOŚCIOŁEM KATOLICKIM OD PAPIEŻA – PO ARCHIDIECEZJE, EPISKOPATY I ZAKONY.

      Każdy papież powinien już w pierwszym dniu „panowania” pokornie i uniżenie uznać Pana Boga Właściciela całego Wszechświata Jezusa Chrystusa KRÓLEM KAŻDEGO NARODU I ODDAĆ CAŁY ŚWIATA KRÓLOWI.                                                                                  

Każdy prymas, biskup, proboszcz powinni zawierzyć Kraj, diecezje i parafie Bogu JEZUSOWI CHRYSTUSOWI KRÓLOWI POLSKI. Niestety tego nie czynią, bo w większości w Archidiecezjach i Episkopatach są duchowni innej wiary i nie uznają Boga Ojca i Jezusa za Boga tym bardziej nienawidzą Jezusa i Matki Jego – przecież nie usunęli ich zarządzenia z Glempem  prymasem, że Jezus Chrystus jest ich „sługą”. Są winni dlatego, że likwidują Modlitwy do Matki Bożej w pierwsze soboty, likwidują Msze św. do Ducha Świętego i do Boga Ojca. Bóg Ojciec mówi do nich, ale oni nienawidzą Boga Trójjedynego pycha   im nie pozwala i Go nie słuchają. Przecież Żydzi zdradzili Boga Ojca Wszechmogącego, to dlaczego mają Go uważać w Polsce.
Wszystkiemu złu i grzechom są winni w Episkopacie wszyscy, gdyż usuwają kapłanów Bożych, którzy właśnie chcą być Apostołami Pana Jezusa i nie mogą przez przełożonych anty- Bożych biskupów działać . Lepiej niech wyjadą i tam niech wprowadzają swoje bezbożne zarządzenia. Zakazują księżom mówić                     o grzechach, zakazują księżom być egzorcystami i wiele, wiele innych grzechów mają na sumieniu. Episkopat winien jest ZŁU w Polsce, gdyż pozwala na ABORCJE zabijanie dzieci polskich, pozwala na wprowadzenie GENDER strasznych grzechów. „Druga wojna światowa” była przez Episkopat – Hlonda a III wojna światowa też będzie przez Episkopat w Polsce, „bo nie polski” za nieposłuszeństwo Bogu w Trójcy Przenajświętszej.
Nie bronią BOGA, Polaków, ani Polski. W kościołach ich nie ma, a jak są to wielka reklama i zachęcanie. Dlaczego nie odpisują na listy – przecież Pan Jezus zszedł z Nieba do ludzi, więc       i biskupi powinni chodzić między ludźmi i pomagać im, a oni tyko szkodzą, jak i teraz.
To dlatego Episkopat nie chce uznać Pana Jezusa KRÓLEM POLSKI, bo przecież by nie mogli grzeszyć a byliby dobrymi kapłanami, ale oni nie chcą przez pychę być dobrymi kapłanami, a faryzeuszami.
—————————————————————————————————————————————————–
Posłane w świat i do rządu….pozdrawiamy
—————————————————————————–
Panie Boze ratuj !!! 
Zlikwidowac ten JAWNY BURDEL !!!…..kilka lat więzienia ……..
JAWNIE – Paweł NOWIŃSKI z synem Adamem prowadzi w Warszawie klub z SEKSEM dla swingersów. Klub Mirage w PKiN organizuje w Pałacu Kultury największą w Polsce imprezę dla swingersów. Impreza z seksem grupowym w Pałacu Kultury i Nauki. Swingersi z całej Polski zjeżdżają do Warszawy…Zdradzają, jaki proces weryfikacji muszą przejść goście, by dostać się do ich „jaskini rozkoszy”…Kim dokładnie są swingersi? …Mój mąż jest tym zafascynowany i proponuje mi seks razem z innymi osobami. Mianem swingersów określa się pary uprawiające seks z wymianą partnerów lub w cztery osoby…(130 zł)

Zenada !!!……Natepny DEBIL za dyche dziennikarz Tomasz Sekielski, wstrętny ATEISTA, który kosztem nienawisci do Koscioła chce zdobyć popularnośc przez stworzenie nowego filmu o Kosciele, zamiast wziąsć ROZANIEC do ręki….człowiecze, nie znasz dnia, ani godziny, opamietaj się, jest to czas łaski dla Ciebie na nawrócenie, spojrz na siebie w lusterko…jak to ZŁO atakuje Kosciół – Maryjo ratuj tę biedną duszę !!!….fotki poniżej:

Boże nasz !!! – UWAGA !!!
Dziennikarz Dżamal Chaszodżdżi wszedł do saudyjskiego konsulatu, by uzyskać zezwolenie na ślub z ukochaną narzeczoną. Obcięto mu głowę, a jego ciało pocięto na kawałki piłą do kości. Saudyjski książę koronny Muhammad ibn Salman zrzuca bomby na dzieci i więzi blogerów, wydał rozkaz zamordowania dziennikarza w tak okrutny sposób. To barbarzyńca. …….fotka ponizej:


Świat wreszcie to dostrzegł. Niemcy ogłosiły zawieszenie sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej, dopóki prawda o morderstwie nie wyjdzie na jaw. Wielkiej Brytania, Francja i Kanada, Niemcy, USA chcą zmusić Arabię Saudyjską do realnej zmiany, a nawet odejścia samego księcia.
Stop sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej
To straszne, że trzeba było bestialskiego morderstwa. Wydawał się nietykalny.
W imieniu Dżamala Chaszodżdżiego, w imieniu kilkudziesięciu tysięcy zabitych niewinnych Jemeńczyków, w imieniu wszystkich uwięzionych dziennikarzy i aktywistów – połóżmy kres rządom terroru w Arabii Saudyjskiej. Podpisz apel o sprawiedliwość. Naszych apeli wysłuchał nawet Parlament Europejski, który poparł embargo na sprzedaż broni do tego kraju. Skończmy z tym śmiercionośnym handlem.
Z nadzieją i determinacją,
Bert, Danny, Risalat, Rosa i Will wraz z całym zespołem Avaazhttps://secure.avaaz.org/pl/khashoggi_loc_fr_pa/?tzNtWlb&v=500595789&cl=15268043993&_checksum=a681ea413e77fe33e17f4468425187fc8b374e2fb621f210198d4c7ef8f496e6
Głupota ludzka nie zna granic – FC Barcelona. Trzy czwarte miliarda to za mało za GŁUPIĄ PIŁKĘ – Ponad 700 mln euro na stole za Messiego! – ludzie głodują na swiecie, zamiast na caritas, który pomaga na całym swiecie ubogim…JEMEN – Głód, jakiego świat nie widział od 100 lat. 13 mln ludzi zagrożonych śmiercią w męczarniach
„Świat powinien się wstydzić” – fotki ponizej:
ZENADA – straszne !!!…do czego to dochodzi – SODOMA i GOMORA !!!…….Piłka nożna – Holandia. Naga fanka wbiegła na murawę i kokietowała piłkarza – przerwała mecz! To niesłychane, do czego się posunęła….fotka ponizej:
Ew. wg św. Mat: Jezus mówi: BIADA tym, którzy grzeszą w ten sposób …..Lecz kto. by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą … Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny.
MAKABRA – stary facet 60 – letni, za dyche aktor Jacek Borkowski publikuje zdjęcie jak leży nago z 23 lata z nową ukochaną nago w łóżku!….rózaniec do ręki, to Twoje wybawienie !!!….fotka ponizej: 
Serial „Ulica Zagranica”, wydanie specjalne -KONIECZNIE do obejrzenia – 1 minuta :
Przewodniczący Płaszczyzny Programowej Gracjan Szczecina dowiaduje się o utracie władzy w kolejnych sejmikach samorządowych. Postanawia wygłosić orędzie do narodu…
GENDER – STRASZNE – Kły wampira, tatuaże, ozdobne nakładki na zęby – to tylko niektóre z pomysłów pacjentów, których realizacji szukają w gabinetach stomatologów. Takie trendy kosmetyczne martwią RODZICÓW….fotka ponizej:Reklama upiornych tatuaży w Interii – STRASZNE – fotki poniżej:

Boze nasz !!!
Czy tacy MILIONERZY jak Jacek Majchrowski – najbogatszy prezydent miasta KRAKOWA, który dysponuje majątkiem o łącznej wartości blisko 7 mln zł. z dużą pensją i… sporą emeryturą ( 8 tys. zł ), czy Hanna Gronkiewicz-Waltz – WARSZAWA, Tusk – mogą kupic mieszkania biednym rodzinom i pomoc materialnie i wyzywieniowo głodnym w Syrii, Libanie, Pakistanie itp……Nie zabiorą tego do grobu – Pan Jezus powiedział : zostaw wszystko i chodz za MNĄ – czy potrafią podzielic się swoim majątkiem ????. Jezu ulituj sie nad NIMI !!!…fotki ponizej:
 

Uwaga POLACY – Bardzo WAZNE !!!……Komuna euroejska w ataku na Polskę jak bolszewicy w 1920 (!!!)…………..WOJNA! – Niemcy dzisiaj w Czechach – Merkel, Francuzi dzisiaj w Słowacji – Macron! ….Widać, że atak na Międzymorze następuje od podbrzusza ….Biedny prezydent Francji Emmanuel Macron apelował, by nie pozostawiać miejsca „nieprzyjaciołom Europy”. Jego zdaniem, „Polska i Węgry są symptomami kryzysu demokracji”. Mówił, że „są tak samo jak ci, którzy decydowali o brexicie”….Boże ulituj się nad ta biedną duszą !!!

Straszne!!!
Czy powinna istniec walka bokserska, karate itp….kiedy umierają ludzie jak Christian Daghio. 49-letni bokser itd…..gdzie MIŁOŚĆ BLIZNIEGO – pytamy sie katolicy – kiedyś GENDER odpowie przed PANEM BOGIEM !!!…..Chwała PANU !!!…..fotki poniżej :

Boze nasz !!! – Rzeź chrześcijan…………. PIEKŁO prześladowań chrześcijan…Łamanie praw człowieka………….Codziennie ginie ich prawie pół tysiąca. Chrześcijanie coraz bardziej prześladowani. Każdego roku ginie za wiarę 170 tys. chrześcijan. Codziennie przybywa więc 465 męczenników. 350 mln wyznawców Chrystusa w kilkudziesięciu krajach jest represjonowanych, szczególnie w krajach muzułmańskich, latami tkwią w więzieniach lub ukrywają się w nielicznych, ale konsekwentnie walczących z wiarą krajach komunistycznych. Wyrzucani z domów chrześcijanie budują prowizoryczne szałasy w dżungli – Indie, Chiny, Syria, Pakistan, Arabii Saudyjska, Korea Północna, Irak itd…..200 mln na swiecie – jest narażonych na szczególnie silne prześladowania – www.opendoors.pl

Ponizej fotki:
 MAKABRA – Pedofile i aktywiści LGBT uważają, że Polska jest krajem „zacofanym” jeśli chodzi o wprowadzanie w życie forsowanych przez nich postulatów. Z tego powodu ich propaganda jest u nas wyjątkowo silna.

W 100-lecie odzyskania niepodległości czas przywrócić Krzyż na koronę”
Chcemy także, by oficjalnie uznano prześladowania chrześcijan za ludobójstwo w rozumieniu prawa międzynarodowego.
Tylko w tamtym roku ponad 3000 osób zostało zabitych, część z nich poprzez UKRZYZOWANIE !!!
Wielu z pokrzywdzonych to niewinne dzieci.
Od sierpnia 2014 roku ponad 300.000 chrześcijan musiało uciekać z kilku regionów Iraku, gdzie wcześniej mieszkali: głównie z Mosulu i Kara Kusz w prowincji Niniwa. Mimo że część wraca do swoich domów, ich sytuacja jest wciąż katastrofalna.
Bardzo prosimy o podpisanie petycji i podzielenie się informacją o tej kampanii z Państwa rodziną, przyjaciólmi i znajomymi. To oficjalne uznanie da siłę wszystkim chrześcijanom. Z całego serca bardzo Państwu dziękujemy.
Z wyrazami szacunku,
Paweł Woliński i cały zespół CitizenGO
Polskie portale W NIEPOLSKICH rękach jak WP, Interia, o2, Onet….Wirtualna Polska najbardziej zmanipulowanym portalem w Polsce – o nazwie polskiej, a w rękach ANTY……….. za 76 proc. udziałów w Grupie Onet niemiecka grupa Ringier Axel Springer zapłaciła TVN-owi 969 mln zł (co dało horrendalną wycenę całej grupy Onet na poziomie 1,27 mld zł). Wcześniej południowoafrykański holding Naspers przejął m.in. Gadu-Gadu (za ok. 400 mln zł) i Allegro (ok. 2 mld dol.). Rok później za 200 mln zł sprzedany został estońskiemu funduszowi Forticom kontrolny pakiet udziałów w rodzimej Naszej-Klasie, Grupa Bauer przejęła Interię za ponad 400 mln zł, a Agora wydała 120 mln zł na kupno Trader.com – czytamy na portalu rp.pl…..Ile trzeba pieniędzy i czasu, aby odzyskac te utracone przez lewice i PO portale ?!!!!!!!!…Boze ulituj sie nad tymi biednymi ludzmi, którzy tak szkalują NARÓD POLSKI

Gorąco polecam link:
Na świecie tyle bólu i łez….
PRZEPIĘKNE – Festiwal Młodzieży w Medjugorje