Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

TO WIDŹCIE RODACY JAK RZĄDZĄ ŻYDZI – WYRZUCAJĄ POLAKÓW, KTÓRZY CHCĄ COŚ ZROBIĆ DOBREGO DLA NARODU POLSKIEGO. A PRZECIEŻ WROGOWIE BĘDĄ ZAWSZE I TERAZ TEŻ PODKŁADAJĄ ŚWIŃSTWA, BO CHCĄ PANOWAĆ ZUPEŁNIE SAMI W POLSCE, A BEATA SZYDŁO – POLKA BRONIĄCA POLAKÓW IM PRZESZKADZA. A TWÓJ OJCIEC KACZYŃSKI CIEBIE UPRZEDZAŁ ABYŚ NIE PCHAŁ  SIĘ DO POLITYKI, BO ŹLE SKOŃCZYSZ NA WIECZNOŚĆ. CZY ŻYDZI SĄ W NIEBIE? CZY ŻYDZI WIEDZĄ, ŻE JEST NIEBO? dorota

Beata Szydło wyrzucona na bruk! Ogromny skandal poraził Polskę      

Beata Szydło udzieliła niedawno bardzo szczerego wywiadu, w którym powiedziała, że ma w „Prawie    i Sprawiedliwości” wielu oponentów chcących się jej pozbyć. Dzisiaj okazało się, że jej przewidywania były bardzo celne. Media donoszą, że Jarosław Kaczyński podjął ostateczną decyzję co do jej losu. Beata Szydło już raz została postawiona do pionu przez prezesa PiS, kiedy zadecydował, że jej miejsce na stanowisku premiera przejmie Mateusz Morawiecki. Okazuje się, że nie będzie to koniec upokorzeń, jakie dla niej przygotował. Według nieoficjalnych informacji Jarosław Kaczyński wskazał już osoby, które mogą pożegnać się z rządem. Pierwsza w szeregu jest właśnie Beat Szydło.

Beata Szydło odejdzie z rządu. Kaczyński podjął decyzję Pierwsza rekonstrukcja rządu była dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości koniecznością ratowania wizerunku partii rządzącej. W obliczu wybuchu afery KNF, oraz coraz większych potknięć kolejnych polityków, Jarosław Kaczyński musi ponownie wkroczyć do akcji. Prezes nie uznaje tych zmian jako kolejnej rekonstrukcji, ale zamierza porządnie wstrząsnąć obecnym ładem. Politycy zebrani wokół partii rządzącej otwarcie mówią, że do rewolucji ma dojść „na Mikołaja”, czyli w okolicach 6 bądź 24 grudnia. Kto z obecnych ministrów może się pożegnać ze stanowiskiem?
Pierwsza „do odstrzału” ma być właśnie Beata Szydło. Dla prezesa bardzo niewygodne są coraz częstsze doniesienia medialne odnośnie jej pracy, które bardzo wzburzają opinie publiczną. Jeszcze przed końcem roku była premier ma się znaleźć poza gronem najważniejszych polityków. W grupie, dla której Jarosław Kaczyński nie widzi dalszej przyszłości w rządzie są również: minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa, minister edukacji narodowej Anna Zalewska, minister energii Krzysztof Tchórzewski i minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Podobno plany prezesa sięgają jeszcze dalej. Planuje on nawet wymianę marszałka Sejmu. Dni Marka Kuchcińskiego mają być policzone, a na jego miejsce wskoczy podobno nie kto inny jak Mariusz Błaszczak. Do samego końca mają się również ważyć losy Zbigniewa Ziobry, który jest rzekomo poważnie skonfliktowany z Mateuszem Morawieckim. Możliwe, że Jarosław Kaczyński będzie chciał przyspieszyć te zmiany, gdyż opozycja złoży dzisiaj wniosek o powołanie komisji śledczej ds. afery KNF. W takim przypadku Prawo i Sprawiedliwość mogłoby wykorzystać dymisje ministrów jako swoistą zasłonę dymną.

https://pikio.pl/beata-szydlo-na-bruku/