Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

UWAGA, bardzo WAŻNE !!!  – Związek Nauczycielstwa Polskiego wybrał „Nauczycielem Roku 2018” czynnego homoseksualistę, który na galę wręczenia nagród przyszedł wraz ze swoim „kochankiem”. To jasny znak dla „edukatorów” seksualnych – wkraczajcie śmiało do kolejnych szkół. Nie pozwólmy im na to!”Ani homoseksualizm, ani biseksualizm nie są niczym normalnym i jest to rodzaj zaburzenia psychicznego, a nawet zboczenia. Jakiekolwiek propagowanie tych zachowań, marsze równości czy nie daj Boże chęć adoptowania dzieci przez takie pary powinna być szeroko negowana i zabraniana.”…………….prawda o homoseksualizmie i pedofilii jest niewygodna dla deprawatorów seksualnych, którzy obrali sobie za cel nasze dzieci.
Serdecznie pozdrawiam
Mariusz D.
FEMINISTKA  –  Barbara Nowacka – chce decydować o losach POLSKI, cały czas mąci – Długie włosy – krótki rozum…Milcz o drugich, a patrz na siebie, będzie święty człowiek z Ciebie…..Różaniec do ręki…..Mów ostatnia, milcz pierwsza oraz poznać po mowie, co kto ma w głowie…..widać, ze chce zabłysnąć !!!……ŻENADA !!!….teraz dopiero będą podjudzac wrogie media WP, INTERIA, ONET, O2, TVN itd…..Boze ratuj te zagubione dusze…Maryjo módl się za nimi !…na zdjeciu z GEJEM Biedroniem i kolezankami feministkami – wyśłac do ARABÓW – jesli mają zle w POLSCE, ze trzeba je ratować, tam będą docenione i o głowę skrócone
Wielka Polska kolorowa”  –  MASAKRA !!!…fotki ponizej:
CO TO ZA  KATOLICY !!! – noszą wizerunek KRZYŻA – Al Bano i Romina Power, a udaja się do wstrętnego wrózbity Jackowskiego – fotka ponizej: ……Boze ratuj te biedne dusze !!!…………Dziś, w czasach narastającego kryzysu, coraz większą popularnością cieszą się wszelakiej maści wróżbici i wróżki. Udzielają rad zarówno w prywatnych gabinetach, jak i w programach telewizyjnych, zarabiając przy tym WIELKIE  PIENIĄDZE  ….. Zapewniają, że mogą wejrzeć w czyjąś przyszłość. Wielu ludzi uważa to za coś nieszkodliwego lub twierdzi, że pyta tylko z ciekawości. Najbardziej znany polski wróżbita, występujący bardzo często w telewizji, nosi na szyi krzyż. Wydaje się, iż próbuje w ten sposób przekonać telewidzów, że można być katolikiem i jednocześnie wierzyć we wróżby. Praktyka wróżenia zakłada, że życie ludzkie nie podlega Bożej Opatrzności, lecz bezosobowym i tajemniczym siłom. Korzystanie z wróżbiarstwa prowadzi do osłabienia, a w końcu i zerwania więzi osobowej z Bogiem, a czasem wręcz do opętania. Człowiek sam kształtuje swoją przyszłość, którą zna tylko Bóg. Szatan nie zna przyszłości, ponieważ ona dopiero się tworzy poprzez współpracę człowieka z Bogiem. Szatan, doskonale wnioskując na podstawie ukrytych dla ludzi mechanizmów natury, może jedynie ułożyć możliwy scenariusz wydarzeń z przyszłości, który jednak wcale nie musi się spełnić. Lekarstwem na pokusę poznania przyszłości jest jedynie modlitwa o rozpoznanie woli Boga w życiu. W trudnych chwilach nie szukajmy pomocy we wróżbach, ale kierujmy się raczej słowami Psalmu 37: „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał”…..bo oprócz zaburzeń duchowych (z opętaniem włącznie), uleganie przepowiedniom wróżbitów prowadzi do lęku, uczucia bezradności, osaczenia i rozpaczy, a w dalszej kolejności do ciężkich chorób psychicznych.
STRASZNE – Państwo aktorostwo za dyche zarabiają MILIONY,  a o 10 zł na tacę raz w roku, około Wielkiej Nocy, robią problem i twierdzą, że na emeryturze przymierają głodem…….faryzeusze ……Boze zmiłuj się nad nimi…..Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
Michał Wiśniewski roztrwonił swoją fortunę, stał się bankrutem itd…
Rudi Schuberth (66 l.)  narzeka na głodową emeryturę…czy Jego wygląd na to świadczy….Boze nasz !….fotki ponizej:
„BARWY SZCZĘŚCIA” – STRASZNE !!! – jak nisko upada kultura, uczą dzieci, młodziez – róbta co chceta –  Orgie nastolatków! – Seks, kłamstwa itd…..pozniej dziwic się, ze narkomania, rozwody, samobójstwa – to szczyt głupoty w reżyserów, jakie to ZŁO silne – Panie Boze ratuj te biedne dusze !!!
Panie Boze ratuj upadajacą MŁODZIEŻ….
posyłamy e-maila w Polskę i świat….i posyłajmy dalej:
KPINY Z CHRZEŚCIJAN – Natalia Nykiel – co ta DZIEWUCHA, piosenkarka sobą reprezentuje, to ta co usunęła ciążę tylko dlatego, że ma małe mieszkanie ?. Jak tak to czego można się spodziewać po takiej osobie. Jakby umieściła MAHOMETA na rękawie to islamiści skróciliby ją o głowę tępym nożem. Kpi z WIARY, szkoda, ze na głowę wizerunek Maryi Niepokalanej nie załozy – ZENADA !!!, na wystepach bez majtek biega i roznegliżowana, co innego mieć z godnoscią  na piersiach jak Pan W. Cejrowski – ale Pan Bog cierpliwy i sprawiedliwy….Maryjo ratuj tę biedną, zagubioną duszę !!!….fotki poniżej:
MASAKRA !!! – Michał Szpak – to CHŁOP czy BABA, czy WAMPIR – na zdjeciu widac PRAWDZIWY SATANISTA, kpiący z wiary !!! – reklamowany przez takich jak on jako jeden z największych gwiazdorów polskiego show-biznesu młodego pokolenia – STRASZNE – róbta co chceta …odbija PALMA !!! – Jezu ratuj te biedne dusze !!!…fotki ponizej:
Straszne – reklama strasznego SATANISTY, „Nergal” Darski, który śpiewa do figurki czarnego penisa z wizerunkiem ukrzyżowanego Chrystusa…Jezu zmiłuj się nad nim!!!…fotki ponizej:
PROPONUJEMY tym MŁODYM zdziczałym dzieciakom Rozaniec do reki i Msze św. o uwolnienie albo wysłac do BUSZU, aby tam straszyly zwierzęta, a nie przescigiwanie sie w głupotach…..jesli modlitwa nie odpowiada.
i
Cała PRAWDA !!!…Lewactwo pierze mózgi dzieciom.Zakazać dzieciom słuchania takiej muzyki wiara w Boga to nasza wartość główna!…TEN KTO OGLĄDA WROGĄ POLSCE TELEWIZJĘ NIE JEST POLSKIM PATRIOTĄ….najwiecej mają do powiedzenia, krytykowania, osądzania, szkalowania Rządu POLSKI i KOSCIOŁA wrogowie POLSKI – lewactwo, niemieckie media, MASONII,  ATEISCI i satanisci – róbta co chceta !!!…ale kiedyś chwała Panu odpowiedzą za kazdą myśl, slowo, uczynek.
POLECAMY:
Dramat w Szwecji: Imigranci strzelają, zabijają, awanturują się. Ludzie boją się chodzić po ulicach
Niemcy uciekają do Polski….Prawie 400% więcej niż w 2014 roku!…..Niemcy wysyłają swoje dzieci do Polski, aby je chronić!
Straszne !!!….Rodzina powinna być bezpieczną przystanią, gdzie możemy czuć się kochani, szanowani i chronieni przed złem świata. Niestety są przypadki, kiedy rodzina jest piekłem, horrorem, tragedią….Rodzice w Niemczech  małżonków gwałcili swoje dziecko i sprzedawali je innym pedofilom w Darknecie…. chłopiec, który obecnie ma 10 lat był wykorzystywany seksualnie przez co najmniej 2 lata, w czasie których był wykorzystywany seksualnie co najmniej 60 razy. Gwałcili go rodzice i ich klienci – pedofile, których  pozyskiwali w ciemnej strefie Internetu.  Matka i ojciec zarabiali na tym od 200 do 10 tysięcy euro, a publikowali ponadto materiały wideo, na których był gwałcony ich syn……jak ten świat upada…..Jezu i Maryjo ratuj ten świat !!!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy.  Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte*. – (ew. sw. Łk. 21,25 )….polecamy:
(Ap 1,3) ……….„ Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska „