Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Odbieram w poczcie e-maila wiele refleksji na dziś – co jak poniżej – od zatroskanych na czasy co są teraz i co przed nami wobec kondycji stanu naszej Ojczyzny i KK w świetle realnie szybko postępującego  globalizmu w potrzasku wartości będących w nas i co mamy wokół dobra jakie z łaski dzieła Stworzenia nas otacza. Dla nie jednego z wielu zaczadzonych poprawnością tego świata, te kwestie są w odbiorze nie zrozumiałe, odbierają wszystko prosto na opak bez pożytku, bez głębi przyczyn zdarzeń i jego celów. Nie widzą skutków zapowiedzi co w zdarzeniach jest głośne, choćby te z bieżących chwil bez ich wymieniania (aby uniknąć ścierania się nie kończących zdań sporu). Owszem, dla ugruntowanej postawy globalnej poprawności dla wielu będą to tematy nie do dyskusji – prawda będzie tu nie ważna (fakty zdarzeń rzekomo sfingowane), ale dominująco, sądzę, że nie dla każdego. Poglądy a’priori, żeby nie wiem jak się kształtowały nigdy nie są ważne, ważne są bezstronne fakty i zasady. I tylko tego należy się trzymać. Problem jest jednak u nie jednego w zdolności wysłuchania co jest rzekomo obce spoza propagandy poprawności, – co wynika z degradacji u nie jednego osobowości ludzkiej godności i sumienia – ale bliskie dla każdego w sumieniu na prawdzie wiarygodności, bowiem fakty zawsze są te, których podważać nie sposób i nie wolno.   

Sursum Corda

Pozdrawiam serdecznie – Ambroży Mejer                                                                                                                                                                                                                                                                                        ———————

Subject: Jasełka w Polsce; homilia abp Dzięgi; życzenia na 2019 r; o plastikach; witamina B17;
To: 

o. Pelanowski, gdy zabiorą wam KONFESJONAŁY nastanie ohyda spustoszenia !- https://www.youtube.com/watch?v=okq8M1EaPs0

coraz rzadziej obchodzimy JASEŁKA i to w Polsce – https://www.pch24.pl/chrzescijanie-na-cenzurowanym--kto-stanie-w-ich-obronie—video-,64990,tv.html

wspaniała homilia abp Dzięga – każdy Polak powinien jej wysłuchać – warto – https://www.pch24.pl/abp-dziega–zaden-kaplan-nie-moze-zabronic-klekania-do-komunii-swietej,65117,i.html lub https://gloria.tv/video/Fwkhqn6vNbGz4f18wiTg1mm6A

tylko 5 minut o odpuszczaniu bliźnim – https://gloria.tv/video/Nr2UKSSpGViB3CD3WLiF46KCT

w 2018 r zamordowano 40 katolickich MISJONARZY I KAPŁANÓW ! https://www.pch24.pl/w-roku-2018-na-swiecie-zamordowano-40-katolickich-misjonarzy,65146,i.html  Podczas gdy w 2017 r. 23 misjonarzy padło ofiarami przemocy, to w 2018 r. było ich 40, czyli prawie dwa razy więcej. Według raportu wśród 40 zabitych było 35 księży. Od początku roku zamordowano też czterech świeckich misjonarzy i kleryka. W Afryce zginęło 19 księży, kleryk i jedna osoba świecka. W Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej zginęło dwunastu kapłanów i trzech świeckich. W Azji zamordowano trzech księży a w Europie jednego kapłana. W latach 2000-2016 na całym świecie zginęło 424 duszpasterzy, w tym pięciu biskupów. „Fides” komentując raport zwraca uwagę, że niektórzy pracownicy Kościoła zginęli gwałtowną śmiercią, ale nie z „powodu wiary”, lecz w wyniku napadów rabunkowych. Ponadto Fides zaznacza, że istnieje wiele innych, nie potwierdzonych, jeszcze przypadków gwałtownej śmierci ludzi Kościoła.

Watykański raport o prześladowaniu chrześcijan – https://www.pch24.pl/w-mijajacym-roku-ponad-3-tys–chrzescijan-oddalo-zycie-za-wiare-i-chrystusa,65125,i.html  W 2018 r. ponad 3 tys. chrześcijan na świecie oddało swoje życie za wiarę i Jezusa Chrystusa. Prześladowań i dyskryminacji doznało również 300 mln chrześcijan. Największym zagrożeniem dla wyznawców Chrystusa jest fundamentalizm islamski oraz religijny nacjonalizm (jak, np. Judaizm). Szczególnie silne prześladowania spotykają kobiety i dzieci. Kobiety chrześcijanki w pewnym sensie w podwójny sposób doświadczają prześladowań. W wielu krajach na porządku dziennym dochodzi do porwań, gwałtów oraz zmuszanie do zawierania małżeństwa. Jak wynika z badań Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, istnieją dwa podstawowe źródła prześladowań: fundamentalizm islamski oraz nacjonalizm religijny. W raporcie zauważono, że w Pakistanie, szczególnie na terenach wiejskich, chrześcijanie są uważni za obywateli drugiej kategorii. Bardzo często ofiarami takiej postawy są dzieci, doświadczające różnych przejawów nietolerancji.

nowoczesna architektura Kościołów może wprowadzać zamęt ? https://www.pch24.pl/nowoczesne-koscioly-moga-prowadzic-do-utraty-wiary–czas-to-zmienic-,65104,i.html

zamiast życzeń na 2019 – ważna informacja – https://www.pch24.pl/kryzys-kosciola–homoherezja–apostazje–skad-czerpac-nadzieje-na-nowy-rok—video-,64930,tv.html  Kościół wielokrotnie przechodził przez trudne czasy. Trwający kryzys jest być może najgłębszym z dotychczasowych. Skąd więc czerpać nadzieję na przyszłość? Krystian Kratiuk zaprasza na program „Ja Katolik”. – list Św. Judy przed tekstem Apokalipsy św. Jana.

———————

Stary i Nowy Rok – co dalej po PiS-ie w Judaizmie Polin

Unia Europejska albo głód i śmierć dla każdego? Brexit oczami „Gazety Wyborczej” [VIDEO] http://www.pch24.pl/unia-europejska-albo-glod-i-smierc-dla-kazdego–brexit-oczami-gazety-wyborczej–video-,65310,tv.html#ixzz5c0KMu97j

Rok 2019 przyniesie odpowiedź na skutki kryzysu Kościoła  https://www.youtube.com/watch?v=Rx3p-D33S2Q

P.S. ks. prof. Bajda o planach Żydów – stan Polski i co dalej – więcej w załączeniu.

W radiu Maryja mówi ks. prof. Bajda – nagranie:

data 

długość 

OGG [KB] 

MP3 [KB] 

1 IX 2001, 22:27

11 min. 19 s

1381

łącze jest aktywne

1327

łącze jest aktywne

P.S.-2  Judaizm (wobec Chrześcijaństwa w załączeniu) od początku prowadził z chrześcijaństwem walkę bezwzględną. Pierwsze prześladowania chrześcijan – trzeba to podkreślić – to jego dzieło. Św. Szczepan i św. Jakub apostoł to ofiary nienawiści żydowskiej. Tertulian wyraźnie wskazuje na Żydów jako na inspiratorów prześladowań chrześcijan. Po edykcie mediolańskim Kościół uzyskał nareszcie wolność rozwoju. I wówczas to Żydzi, nie mogąc już stawiać przeszkód fizycznych triumfalnemu pochodowi chrześcijaństwa, stwarzają ghetto. Fałszem jest twierdzenie historyków żydowskich, iż ghetto jest dziełem nienawiści narodów chrześcijańskich do Żydów, gdyż powołała je do życia nauka rabinistyczna, która przez ostre przepisy izolacyjne pragnęła zapobiec zniekształceniu doktryny judaistycznej.

P.S.-3 Kiedy PiS obejmowało rządy w roku 2015 zadawano sobie pytanie – czy partia ta, a precyzyjniej jej przywódca – wyciągnie wnioski z przeszłości. To znaczy czy zamiast prymatu igrzysk będziemy mieli spokojną realizację programu społeczno-gospodarczego, bez rewolucyjnych posunięć i permanentnego kryzysu. Dzisiaj już znamy odpowiedź na to pytanie – Prezes wniosków nie wyciągnął, przez trzy lata mieliśmy generalnie prymat nadbudowy nad bazą, ideologia na pierwszym miejscu, kryzys jako metoda rządzenia, antagonizowanie kogo się da. A przy tym burzenie wszystkiego, co było do tej pory, także tego, co funkcjonowało dobrze. Problem przed jakim stoi Polska w najbliższej przyszłości to odpowiedzieć na pytanie – co potem? Co po PiS-ie? – więcej w załączeniu. 

P.S.-4 Zewsząd przychodzą podobne informacje te poza poprawności i nie ma odstępstw od tej treści. 

From: Otylia Zigman
Date: niedz., 30 gru 2018 o 04:48
Subject: Fw: Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich
To: Ambroży Mejer

On Saturday, December 29, 2018 12:21 PM, …  wrote: 

 Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich (Kalksteinów)

Posted by Marucha w dniu 2018-12-29 (sobota)
Na początek trochę historii:
• Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.
• I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.
• Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
• Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
• Drugim „drogim” Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
• Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
• Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
• Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
• Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!
A teraz cudy:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.

4) Kolejny cud – Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.

5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989 r.

7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).

8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005 r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.

10) Kolejny Cud – śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność.

11) Cud jedenasty – były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! (podobno widziano Piłsudskiego i kilku królów jak przewracali się w grobach)

12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 – rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne – najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy…
Pozdrawiam Wszystkich, życząc refleksji i przemyśleń…
Kopiujcie i udostępniajcie dalej Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich – Kalksteinów !!!
Przemysław Adamczyk
http://thefad.pl/aktualnosci/przemyslaw-adamczyk-cudowne-przypadki/
2018-12-29 (sobota) @ 11:20:04
Przepraszam, ale wtrącę kilka słów…
Pan Gajowy (1) – nie ma żadnych wątpliwości, że bracia Kaczyńscy to żydzi.

Po pierwsze: wszystkie okoliczności (podane przez autora publikacji) na to wskazują.

Po drugie: swego czasu, na spotkaniu z Panem Siwakiem, potwierdziła to matka Michała Boniego (sama pochodzenia żydowskiego) – powiedziała wówczas z całą mocą, że matka braci Kaczyńskich była żydówką, dobrze ją (i jej rodzinę) znała z czasów szkolnych, tym samym ucięła wszelkie dywagacje na ten temat!

Cytuję jej (matki Boniego) słowa – „Przecież pani Jadwiga (matka Lecha i Jarosława Kaczyńskich) to moja koleżanka z lat młodości i nie mam żadnej wątpliwości, że rodzice jej byli oboje Żydami. A prawo żydowskie mówi, że kto z matki Żydówki się narodził to jest Żydem.”

Więcej pod linkiem:
https://gloria.tv/article/HiMsQHAatK446NfgEPWEifUY6
Żbik said
2018-12-29 (sobota) @ 12:03:47
Nareszcie ktoś się zabrał za największych szkodników w całej historii Polski.
Lepper pewno zamordowany, Piskorski siedzi za nic, a PiS spokojnie judaizuje i banderyzuje Polskę ile wlezie. Z pomocą okupacyjnej soldateski z USA, która przypilnuje rozboju na Polakach w ramach ustawy 447.