Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DLACZEGO LUDZIE CHCĄ PALIĆ SIĘ WIECZNIE W PIEKLE I WYĆ Z NIENAWIŚCI DO BOGA I ŚWIATA?

DLACZEGO LUDZIE NIE CHCĄ POZNAĆ WIECZNOŚCI? DLACZEGO LUDZIE CHCĄ BYĆ MALTRETOWANI PO ŚMIERCI?

Chwała PANU !!!………..Już 24 godziny po zaprzysiężeniu na nowego prezydenta Brazylii, Jair Bolsonaro ogłosił, że w agendzie prac jego rządu nie pojawią się żadne koncesje na rzecz ruchu LGTB, a ideologia GENDER zostanie wyrugowana ze szkół….fotka poniżej:
Zdecydowany apel: zamknijmy granice przed muzułmanami! – Mieszkańcy Europy żyją w strachu  – Dziś Katalonia stała się głównym miejscem osiedlenia się muzułmanów w Hiszpanii. Girona, gdzie na 30 tys. mieszkańców 12 tysięcy stanowią muzułmanie, określana jest przez ekspertów od bezpieczeństwa jako nowa Mekka radykalnych salafitów. Po zamachu w Barcelonie, zamiast refleksji, lewicowe środowiska wystąpiły natychmiast w obronie społeczności muzułmańskiej w Katalonii. W samej Barcelonie jest 5 meczetów należących do tego radykalnego odłamu islamu. Wzmożona migracja, obojętnie czy legalna, czy nie, z Północnej Afryki (Maroko, Tunezja, Algier) i z krajów Południowej Azji (Pakistan, Bangladesz) uczyniła z Katalonii magnes werbunkowy dla terrorystów. Służby hiszpańskie szacują, że w Barcelonie i jej pobliżu żyje już ponad 60 tys. obywateli Pakistanu, najczęściej mężczyzn, samotnych, nieżonatych i bez legalnego pobytu. Jeszcze większa grupa takich osób pochodzi z Północnej Afryki. Żyją oni w izolacji wobec społeczeństwa hiszpańskiego, nie znają języka, często są bez zatrudnienia i mają tylko nieliczne miejsca, gdzie w sposób godny mogą praktykować własną religię. Już samo to stanowi niezwykle sprzyjające podglebie dla rekrutacji potencjalnych terrorystów. Obama odmawiał używania słów „islam” lub „dżihad”; także wtedy, gdy jeden dżihadystyczny zamach za drugim był ewidentnie dokonywany przez muzułmanów…..Islam coraz większym zagrożeniem dla Europy
sw. Jan Pawel II przewidzial, ze ISLAM zagarnie EUROPĘ
oraz
Medjugorje – przesłanie Maryi dla swiata. Medjugorie kontynuacja Fatimy
MARNOTA, marny aktorzyna, marny człowiek. Kabel obrzydliwy, dziad 75-letni MACIEJ DAMIĘCKI – Współpracował z SB. i żyje mu się dobrze. A ci co nie współpracowali czyli nie zdradzili swoich przekonań, nie mają leki za co kupić. Tanio sprzedał przyzwoitość i honor….ci co dzisiaj donoszą na Polskę do Brukseli to kim są ?,  a ci celebryci i inni co tych brokselskich donosicieli popieraja to kim sa?.  TO SĄ PRAWDZIWI  ZDRAJCY !!!…fotka ponizej:
81 – letni Dziad – Bohdan Łazuka miał cztery żony. Z ostatnią zdążył się nawet rozwieść i ponownie się z nią ożenił. Wystarczy się rozwieść, żeby małżeństwo było udane – mówi – Głupota przekracza ludzkie wyobrazenie….Maryjo ratuj tę biedną duszę !!!………..fotka ponizej:
Następny Dziad  Kamil Durczok (51 lat) szczyci się związkiem z 28 letnia – dziewczyna – MASAKRA !!!…. W tygodniku „Wprost”3 lata temu  pojawiły się relacje kobiet z TVN, które były molestowane przez Durczoka. Skarżyły się, że dostawały od niego wulgarne propozycje erotyczne. On oczywiście nie przyznawał się do tego. Milczeli także świadkowie, ktorzy teraz żałuja, ze nie zareagowali….Teraz strasznie żałują, prawdziwi bohaterowie, którzy chcąc zabłysnąć żałują, że czegoś nie zrobili, nie powiedzieli, nie zareagowali. Zachowałeliście się jak tchórze, to teraz milcz waść, wstydu oszczędź….tak jak ateista dziennikarz za dyche Tomasz Sekielski z TVN …. dopilnujemy sprawiedliwosci wobec innych, to kiedys i nasze kobiety, corki, a nawet nas samych spotka z ich strony jakies swinstwo – POLACY….fotka ponizej:
MAKABRA !!!………… kremacja następuje w miarę postępów materializmu. Przy okazji pogrzebów stopniowo ważniejsze od idei Boga stają się inne koncepcje, motywowane ekonomicznie (kremacja jest tańsza), utylitarnie (duże obszary zajęte pod cmentarze mogłyby służyć społeczności w inny sposób), pozorami higieny (by nie zanieczyszczać podglebia) lub sentymentem, wrzucanie prochów do morza, rozsypywanie ich w górach lub na boiskach, na cmentarzach, w tak zwanych ogrodach pamięci. Wprowadzane są idee antychrześcijańskie…..Pan Jezus kazał grzebac umarłych – zacznijcie czytać Pismo św. – najwazniejszą,najmądrzejszą Księgę Swiata
UWAGA : Piekło istnieje i nie jest puste. Mówił o tym Pan Jezus wspominając o miejscu, w którym „będzie płacz i zgrzytanie zębów” (Mt 24, 51); Matka Boża w Fatimie pokazała piekło Trzem Pastuszkom.
PAMIĘTAJMY, ze zbawienie jest tylko w Jezusie Chrystusie, a do Niego prowadzą Kościół i Sakramenty. Już pierwsi chrześcijanie mieli świadomość, że „extra Ecclesiam nulla salus”….pielgrzymujący Kościół konieczny jest do zbawienia. Chrystus bowiem jest jedynym Pośrednikiem i drogą zbawienia, On, co staje się dla nas obecny w Ciele swoim, którym jest Kościół; On to właśnie podkreślając wyraźnie konieczność wiary i chrztu, potwierdził równocześnie konieczność Kościoła, do którego ludzie dostają się przez chrzest jak przez bramę. Nie mogliby więc zostać zbawieni ludzie, którzy wiedząc, że Kościół założony został przez Boga za pośrednictwem Chrystusa jako konieczny, mimo to nie chcieliby bądź przystąpić do niego, bądź też w nim wytrwać.”