Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

CZY ŻYDOWSKI EPISKOPAT w 80% NIE WIE, ŻE JEST BÓG NIE PRZEKUPNY, KTÓREGO KAŻDY SPOTKA PO ŚMIERCI A Z PIEKŁA JESZCZE NIKT NIE WRÓCIŁ?
J. Międlar: Zabić księdza na lewackie zlecenie
O tym, że polski episkopat pełza przed środowiskami lewicowymi, chcąc w ten sposób uzyskać wymarzony święty spokój, przekonałem się na własne. Bardzo szczegółowo opisuję to w autorskiej książce „Moja walka o prawdę”. Tego samego doświadczył kolejny kapłan. Jest nim ks. Jacek Dunin-Borkowski z diecezji warszawsko-praskiej. 13 stycznia, w oparciu o Ewangelię, kapłan skrytykował przyklejanie sobie do ubrań naklejek z serduszkami WOŚP, a następnego dnia wyznał, że nie ma obowiązku modlić się za Pawła Adamowicza. Tyle wystarczyło, by ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej, bp. Romuald Kamiński, nałożył na kapłana karę kanoniczną. Co istotne, kilka miesięcy temu, ten sam biskup przywrócił do posługi ks. Wojciecha Lemańskiego i otoczył go ochronnym płaszczem.
Zastanówmy się jednak czy w ostatnich dniach ks. Dunin-Borkowski napisał coś, co stałoby w sprzeczności z katolicką teologię dogmatyczną? Już odpowiadam: w żadnym wypadku. Kapłan jedynie zwrócił uwagę na to, że nie jest obowiązkiem chrześcijan modlitwa za każdego człowieka. Nie wezwał do bojkotu modlitwy za Pawła Adamowicza. Wręcz przeciwnie, napisał: Wy [czyńcie – przyp. red.] jak chcecie. Z punktu widzenia Ewangelii i wiary katolickiej można mówić o pewnej zachęcie do modlitwy za wszystkich ludzi, a zwłaszcza za nieprzyjaciół, ale nie wolno mówić o przymusie.

Zadajmy sobie fundamentalne pytania. Po czyjej stronie stoi bp Romuald Kamiński? Po stronie fałszu i nienawiści czy katolickiej doktryny i zdrowego rozsądku? Jak długo polski episkopat będzie pełzał przed środowiskami lewicowymi? Jak długo będzie wykonywał ich dyspozycje? Kiedy społeczeństwo otrzeźwieje i zamiast bronić zdrajców w sutannach, zacznie ich rozliczać, by w ten sposób stanąć w obronie niszczonego od środka Kościoła katolickiego?

Po o. Augustynie Pelanowski czy mojej skromnej osobie, na polecenie środowisk lewicowych, które z Kościołem mają tyle wspólnego, co ja z synagogą, „zabito” kolejnego kapłana. Już to kiedyś pisałem. Dziś przelanie się krwi kapłana jest niewskazane. Dziś „niepokornych” kapłanów zabija się karą kanoniczną, wmawiając przy tym opinii publicznej, że ślepe posłuszeństwo jest cnotą. Porzucając szeregi kleru, byłem na tyle młody, że nie było dla mnie wielkim wyzwaniem ułożenia sobie życia. Dziś mogę powiedzieć, że mimo wielkiej krzywdy jaką mi wyrządzono, jestem szczęśliwym człowiekiem! Ale co ma począć ks. Dunin-Borkowski, który na karku ma już ponad pięćdziesiąt wiosen? Jest w nieciekawej sytuacji. Podporządkowanie się infernalnym decyzjom bp. Kamińskiego, który – co możemy ocenić po owocach (por. Mt 7,20) – nie wsłuchuje się w szept Ducha Świętego, jest równoznaczne z kapłańską śmiercią. Kolejny biskup na zlecenie lewactwa zabija kolejnego „niepokornego” kapłana, by w jego miejsce postawić WOŚP i kult Pawła Adamowicza. To nie może się dobrze skończyć!

Stańmy w obronie wykluczanego ks. Jacka. Piszmy w jego sprawie do bp. Kamińskiego i wyraźmy zdecydowany sprzeciw oraz dezaprobatę, dla jego serwilizmu wobec wrogich Kościołowi środowisk. Czas przypomnieć polskim biskupom, że winni klękać tylko przed Bogiem!

więcej: https://jacekmiedlar.pl/2019/01/15/zabic-ksiedza-na-lewackie-zlecenie-za-wosp-i-adamowicza/