Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica
Bardzo proszę o wytłumaczenie mi tej hucpy, która ogarnęła całą Polskę w związku ze śmiercią i pogrzebem śp. P. Adamowicza.
        Z całym szacunkiem dla majestatu śmierci, potępienia przemocy i zbrodni, oraz serdecznych wyrazów współczucia dla rodziny. Ale jak słuchałem i oglądałem wypowiedzi, nie mówię tu o kolegach, znajomych  śp. P. Adamowicza, wszelkiej maści lewakach, liberałach, bezbożnikach i zwolennikach pedałowania, którzy nie rozróżniają dobra od zła, nazywając zło dobrem i odwrotnie, ale o hierarchach Kościoła katolickiego, to odnoszę wrażenie, że był to święty człowiek i niebawem rozpocznie się proces wyniesienia na ołtarze.
 Jest  przyjęte, że o zmarłych nie powinno  się mówić  źle. A ja uważam, że o zmarłych i żywych trzeba mówić prawdę. I tu zaczyna się ta cała hucpa której nie rozumiem     zboczeniec – Jerzy Poleszczuk

STRASZNE – Boże wybacz MU i okaż Mu Miłosierdzie

Read more: http://www.pch24.pl/prezydent-gdanska–na-homomarszu-odnalazlem-czastke-siebie,51874,i.html#ixzz5cf1Uy5ke

– Prezydent Gdańska,  śp. Paweł Adamowicz   zadeklarował podczas homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”. Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, które w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów.
 
Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to „zboczeńcy”
 
         W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie….Boże zmiłuj się nad tą biedną duszą 
 
Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz zadeklarował podczas sobotniego homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”. Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, które w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów.
 Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to „zboczeńcy”. W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie
 
. W przemówieniu, wygłoszonym do zgromadzonych homoseksualistów, obraził też Jana Pawła II, posługując się jego słowami, by wesprzeć homoseksualną propagandę. – Jan Paweł II mówił, że każdy powinien pomóc drugiemu nieść brzemiono, czyli los, czyli przyszłość. Nigdy jeden przeciwko drugiemu, tylko razem. Solidarnie – mówił prezydent Gdańska.
o wyjątkowo odrażająca manipulacja, wszak święty Jan Paweł II był wielkim obrońcą rodziny.
 Sama manifestacja została oprotestowana przez obrońców tradycyjnej rodziny. Uczestnicy kontrmanifestacji przyznawali, że muszą mówić głośno, co myślą o postulatach pojawiających się na tzw. marszach równości, bo nie mają możliwości skutecznie walczyć z homopropagandą.
          – My tu pokazujemy problem parad homoseksualnych, ale nie jesteśmy w stanie zaprotestować w każdej szkole, gdzie dyrektorzy wpuszczają środowiska LGBT z tzw. programami równościowymi. Nie jesteśmy w stanie sprzeciwić się takim programom, które już są realizowane w przedszkolach – powiedziała obrończymi rodziny, Anna Kołakowska. Źródło: radiomaryja.pl
Rząd wysłał samolot po żonę prezydenta Gdańska. Poleciał do LondynuRządowy samolot został wysłany po żonę prezydenta Magdalenę  Adamowicza do Londynu. Informację potwierdziła rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. – Po żonę Pawła Adamowicza został wysłany samolot. Decyzję podjął premier Mateusz Morawiecki. O pozostałych szczegółach poinformujemy później. Chcemy wesprzeć rodzinę prezydenta Gdańska – powiedziała rzecznik rządu Joanna Kopcińska w rozmowie z TVN24.

 

Prezydent Adamowicz – liberał, wyznawca antywartości chrześcijańskich 
 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych, stali się głupimi. (….)  Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich     Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi” (Rz 1,21–28

 

 

).W sobotę 26 maja 2018 (Dzień Matki) ulicami Gdańska przeszedł IV Trójmiejski Marsz Równości. Od początku organizuje go Stowarzyszenie „Tolerado” na rzecz osób LGBT, a jego celem jest upominanie się o równe prawa dla gejów, lesbijek i osób
transpłciowych. Co roku Marsz Równości próbują zakłócać środowiska
skrajnej prawicy, które organizuje radna PiS Anna Kołakowska.    Paweł Adamowicz torpedował każdy jej wysiłek oraz osób murem stojących za wartościami jakimi są dla katolików: Bóg, Wiara, Tradycja i Rodzina.
 Senator W. BONKOWSKI o śmierci Adamowicza. „Ludzie, opamiętajcie się”

 

„(…) Pomyślcie komu to mogło się opłacać” – sugeruje w mediach społecznościowych senator PiS Waldemar Bonkowski. Polityk zaznaczył, że chociaż współczuje rodzinie Adamowicza „tragedii”, do której doszło przez „psychola”, to prezydent Gdańska był jego zdaniem „piewcą genderyzmu”.
„Jedni atakują, a drudzy bronią się przez atak, przypominając fakty, kto rozpętał nienawiść w Polsce. Ludzie, opamiętajcie się, zginął tragicznie człowiek zamordowany przez psychola” – napisał we wtorek na Facebooku senator Waldemar Bonkowski.
  Polityk PiS dzień wcześniej opublikował na swoim profilu wideo z Radosławem Sikorskim

 

 

. Były szef MSZ i MON przypomniał w nim słowa o „odpowiedzialności” za słowa i czyny. „‚Anioły”‚ dobroci zaczynają żerować na tragicznej śmierci pana Adamowicza.

 

 

       To są dopiero himalaje hipokryzji!!!” uznał Bonkowski
.   W kolejnym wpisie senator PiS podzielił się swoją oceną żałoby, która ogarnęła cały kraj.
     „Ludzie, opamiętajcie się, jesteście w amoku, cierpicie na amnezję? Wiemy, jakim był człowiekiem i prezydentem. Po ludzku współczuję rodzinie tragicznie zamordowanego Pana Adamowicza, zrobił to psychol, być może zainspirowany, może kiedyś się dowiemy, ale póki co, to pomyślcie komu to mogło się opłacać”
– zaznaczył.
 Bonkowski podkreślił też, że nie podobało mu się wsparcie, którego prezydent udzielał stowarzyszeniom LGBT. „Nie nadążam, może mnie ktoś oświeci i odpowie na pytanie, czy Watykan zmienił swoje stanowisko do ideologii gender i zezwala na gloryfikację piewców genderyzmu i ruchu LGBT” – zapytał po upublicznieniu informacji o pochowaniu Adamowicza w Bazylice Mariackiej.
       Polityk jeszcze tego samego dnia uznał, że „więcej gloryfikacji piewców genderyzmu i ruchów LGBiT, a ta współczesna ‚gangrena’ wjedzie do Polski”. Do zilustrowania swoich słów użył wideo z nagimi osobami przejeżdżającymi na rowerach przez miasto w ramach działań „na rzecz środowiska” – jak podpisano materiał.
Waldemar Bonkowski

w środę

NIE NADĄŻAM, MOŻE MNIE KTOŚ OŚWIECI I ODPOWIE NA PYTANIE, CZY WATYKAN ZMIENIŁ SWOJE STANOWISKO DO IDEOLOGI GENDER, I ZEZWALA NA GLORYFIKACJĘ PIEWCÓW GENDERYZMU I RUCHÓW LGBiT.  (Może Abp.,w końcu jest blisko, chyba, że informacja jest poufna)
ZOBACZ, POSŁUCHAJ-PONIŻEJ! Tylko prawda NAS wyzwoli a nie zakłamanie, faryzeizm obłuda 
GRUBO! MICHALKIEWICZ WSPOMINA PAWŁA ADAMOWICZA
Cejrowski na ostro o Adamowiczu I Owsiaku     – YouTube

Nie tylko Amber Gold. Wszystkie grzechy Pawła Adamowicza. YouTube

KOMENTARZE NORMALNYCH OSÓB, KTÓRE NIE ULEGŁY OGÓLNONARODOWEJ PSYCHOZIE, POPRAWNOŚCI I OGÓLNEMU OGŁUPIENIU, CZYLI ZDEBILENIU
Zok 4 min. Temu 
Boję się pomyśleć co za histeria opanuje ten kraj gdy zginie naprawdę ktoś wybitny, a nie zwykły urzędnik i kombinator mieszkaniowy.Jan7 min. Temu 
Chciał oddać Gdańsk Niemcom . Co z wami Polacy  37 kont, mieszkania, przekręty  Wstyd!!!!!!!!!!!!!Zbulwersowany9 min. Temu
A dlaczego stoi asysta honorowa przy trumnie???? Kim on był, lub czym się zasłużył dla wojska??? Zbyś 10 min. Temu
   Jak zwykle przesada. Z jednej skrajności w drugą… Zbiorowa ogólnopolska histeria
obserwator20 min. Temu
  To jest bardzo ciekawe, rozdzial panstwa od kosciola, religia ze szkol wek, swieckie państwo, wigilia bez oplatka i choinki, to co Ci wszyscy ateisci robia w kosciele, przecież sie nie modla, bo to jest sprzeczne z ich przekonaniami? Ludzie zastanowcie sie kim Wy jestescie i do czego dazycie.? bo za chwile bedzie za pozno.Polak 23 min.
Temu  świętym go zróbta.. dla mnie byl zwykłym grzesznym człowiekiem a wy z niego papieża robicie albo bohatera narodowego

 

Anna 25 min. Temu Pomyślcie Chłop puszcza jakieś światełko do nieba i przychodzi Sprawiedliwość. Pan Bóg wie co robi i nie pozwolił dłużej z siebie drwić  Obłudnicy ocknijcie się !To wstyd żeby rozpaczać po Sprawiedliwości Bożej
.Yer27 min. Temu
     Zbiorowy obłęd narodowy, jak po śmierci Bieruta, Stalina. Ludzie, puknijcie się w czoło!Prawda 38 min
      . Temu  cyrk na kolkach. Chowają go jakby był Bogiem albo krolem Polski. A czemu nie chowalisce tak dzieci ktore poginely w ypadkach, albo te które zostały zamordowane bestialsko przed urodzeniem , czemu nie chowaliście tak Gabrieli Kownackiej , ktora nie tylko była wspaniala aktorka ale pomagala dzieciom chorym na raka i czesto umierajacym, czemu nie chowaliscie tak zwyklych posłow i cywilow ktorzy zostali zamordowani w katastrofie smolenskiej, czemu nie chowaliscie tak wszystkich ludzi kultury którzy bardziej niz adamowicz zasluzyli sie dla Polski, czemu nie chowaliscie tak Marka Kotańskiego ktory pomagal ludziom uzależnionym i który bardziej od owsiaka zasluzył na nobla, czemu jestescie obludni i nie chowacie tak swoich matek, ojcow ,dzieci, bliskich, znajomych sąsiadów ????Wiecie dlaczego ? bo jestescie malostkowi i tyle w temacie pseudokatolicy
       Fit 43 min. Temu   Rozumiał bym gdyby śp Adamowicz był wybitnym autorytetem moralnym, poświęcił życie dla ratowania pokoju ,wspomagał i dzielił się z najbardziej potrzebującymi a jaki był wszyscy wiemy. Był człowiekiem establishmentu, amoralnym, który popierał pedalstwo, małżeństwa homo, genderyzm i inne patologie i dewiację a może chwilowa amnezja .Dlatego te sześć ostatnich dni jest dowodem na to że jak giną normalni ludzie to jest jednodniowa sensacja jak ginie ktoś z NICH to jest tygodniowa tragedia.
Talib 51 min
. Temu   Jeszcze trochę i go ekskomunikują takim był dobrym człowiekiem, a prawda jest taka że miał dużo za pazurkami i zastanowł bym sie raczej komu było na rękę aby go uciszyć. Pewnie za parę latek wyjdzie czym zawinił i kto miał interes w tym aby tak się stało. Racja szkoda człowieka dla rodziny najbardziej bo na pewno dla córek i zony był kochającym mężem i tatą , ale nie popadajmy w paranoję bo z tego co widać to ktoś gra na tej tragedii olbrzymią orkiestrę!!
Asia 1h temu
      Piękne słowa napisał Cejrowski na temat tych cyrków co trwają od tygodnia. Ile w kraju ludzi zginęło i nikt o nich nawet nie wspomniał.
Kolejki do trumny, jak do stalina. Paranoja!!!i ogólne zdebilenie
Ireneusz 75 19 godzin temu

   Jeszcze tydzień temu był złodziejem… Dziś jest świętym….brak słów…

 Ale numer wychodzi na światło dzienne że prezydencik nie był wcale taki krystaliczny dobrze że są odważni ludzie i mówia prawdę o ,,świętych’
mirek g 1 dzień temu

  Święte słowa Panie Braun, diabeł jest w piekle i sie smaży

      Zamordowano człowieka, to jest bardzo przykre, módlmy się za jego duszę. Nie przesadzajmy jednak z jego „kryształową czystością”, on był uwikłany w różne przekręty. Gdańsk to polskie Palermo (żyje tam wielu potomków przesiedleńców z Operacji „Wisła”, wiadomej narodowości). Pan Adamowicz zaś był Litwinem i Polskę średnio kochał mimo swoich „śmiejących się” oczu.
Michał Mazur 20 godzin temu

    Jakaś paranoja narodowa. Masakra. Może jeszcze będą wołać santo subito?!

     Prawda wczoraj (17:52    
W czwartek nad ranem zmarł Wojciech Dąbrowski, który przez dwa miesiące w namiocie rozbitym naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Gdańsku prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. To był człowiek starszy, którego Adamowicz upokorzył. Nie rozmawiano z panem Wojciechem i innymi głodującymi, obrażano ich. Ten człowiek przez ten cały wysiłek i chorobę zmarł – komentuje w rozmowie z nami Karol Guzikiewicz ze stoczniowej „Solidarności”. – Pan Wojciech zostawił 83-letnią żonę w bardzo ciężkim stanie. Wiem, że jego znajomi próbują ratować sytuację i znaleźć dom opieki – dodaje Guzikiewicz. Karetka zabrała głodującego pod urzędem mężczyznę Dąbrowski przez blisko dwa miesiące prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. Żyjąc w namiocie domagał się spotkania z prezydentem Pawłem Adamowiczem.
Prawdziwy 8 min. Temu Dlaczego nie piszecie jaki to był przekręt? Rządził 20 lat Gdanskiem – jeden wielki układ mafijno – deweloperkski. To nie on rozwinął Gdańsk. Gdańsk rozwinął się przez ludzi tutaj mieszkających, prowadzących swoje firmy, płacących tutaj podatki oraz turystów. Adamowicz to jeden wielki przekręt razem ze wszystkim z PO.
Kiziol 13 min. Temu Teraz ten pan jest męnczennikiem i bohaterem elit i bogaczy fałsz i obłuda. Bóg go już teraz rozliczy
Chiński Górol 6h temu
    Czy b. prezydent miasta „mówił od serca” gdy publicznie popierał homoseksualizm i wolną aborcję bezbronnych dzieciaków ? „Czym kto wojuje od tego ginie !”przechodził obok 25 min. Temu Wojciecha Dąbrowskiego pluł szydził i urągał Mu…
kolo 25 min. Temu  Jeszcze z tydzień i ogłoszą go świętym
Nie normalne 31 min. Temu Straszne że został zamordowany człowiek , ale ludzie zapomnieli w jakie afery był zaplątany Amber Gold . repryatyzacje wyzucał ludzi z domow logiczne że tak to się skończyło . Moim zdaniem albo to było zlecenie by go uciszyć i zatuszować jakąś afere albo agresor faktycznie nie wytrzymał nerwowo . potępiać trzeba z całą stanowczością takie działania . Ale władze niech widzą co może ich spotkać jak ludzie zostają zniszczeni przez nich i stają się nieobliczalni szok .. 😞
on 38 min. Temu  
 Śmieszy ten rozdzierający szaty i szlochający plebs, ktÓry uległ propagandzie bezbożnych mediów, psudokatlickich rządzących ,oraz znacznej części duchownych-sług szatana z Głodziem na czele. Szkoda że zabrakło Pieronka i Żecińskiego , ale oni już tam czekają na swoich kamratów.
Dnia 15 stycznia 2019 09:14  pol-jerz50@wp.pl< pol-jerz50@wp.pl> napisał(a):
       Z całym szacunkiem dla majestatu śmierci, potępienia przemocy i zbrodni, oraz serdecznych wyrazów współczucia dla rodziny. Ale jak słucham i oglądam wypowiedzi, nie mówię tu o kolegach śp. P. Adamowicza, wszelkiej maści lewakach, liberałach, bezbożnikach i zwolennikach pedałowania, którzy nie rozróżniają dobra od zła, nazywając zło dobrem i odwrotnie, ale o hierarchach Kościoła katolickiego, to odnoszę wrażenie, że był to święty człowiek i niebawem rozpocznie się proces wyniesienia na ołtarze.
  zboczeniec – Jerzy Poleszczuk
 Ave Maryja!   Całkowicie się z Panem zgadzam! Też zgorszyła mnie  przesadnie „kadząca” postawa naszych hierarchów wobec zabitego, jakby to kandydata na ołtarze zamordowali.
   DALSZE KOMENTARZE W PODOBNYM TONIE