Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Potrzebuję Pani pomocy!

Chcę, abyśmy razem – Pani i ja – wzięli udział w niezwykłym przedsięwzięciu, które pomoże nam skutecznie walczyć z pogłębiającym się kryzysem duchowym.

O negatywnych skutkach tego, co się dzieje, nie będę nawet pisał, Pani zapewne wie, dokąd ta droga może nas zaprowadzić…

…ale jest nadzieja

Razem możemy dokonać czegoś wspaniałego! Wszystko to za sprawą niezwykłej publikacji „Błędy współczesności”, która, jestem przekonany, może obudzić sumienia tysięcy Polaków, ale tylko pod warunkiem, że dzięki nam trafi do ich rąk.

Tak, powtórzę to jeszcze raz – jest nadzieja, jeszcze nie jest za późno. Choć wielu z nas skupia się tylko na lamentowaniu, my musimy działać. Nie możemy załamywać rąk i czekać na koszmar, ale jak Pani wie, trudno działać w pojedynkę, dlatego zwracam się do Pani z prośbą o pomoc!

Ufam, że odpowie Pani TAK na moje wezwanie…

Jestem przekonany, że z Pani zaangażowaniem na pewno nam się uda.

Z pewnością ciekawi Panią, czym są „Błędy współczesności” oraz dlaczego tak bardzo zależy mi na rozpowszechnianiu tej pozycji? Już śpieszę z wyjaśnieniem.

„Błędy współczesności” to niezwykłe dzieło stworzone przez doktora Marcina Jendrzejczaka. Ta długo oczekiwana publikacja stanowi doskonałą odtrutkę na zamęt panujący w naszych czasach!

„Błędy współczesności” to pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Oto swoista mapa wskazująca ścieżkę mądrości i wiary – wyznaczoną przed wiekami przez ojców i doktorów Kościoła, a dziś ukrytą za zasłoną chaosu i dezinformacji.

Proszę mi wierzyć, ten tekst działa jak odtrutka oczyszczająca skażony organizm, daje nadzieję, że niezmienne prawdy Kościoła wciąż obowiązują, że TAK znaczy TAK, a NIE znaczy NIE!

Dlaczego ta publikacja jest taka ważna?

Odpowiedź nie jest przyjemna, ale muszę ją z siebie wyrzucić!

Święta wiara katolicka atakowana jest dziś przecież ze wszystkich stron. Walczą z nią bezbożni, wyśmiewają ją głupcy, deformują zdeklarowani heretycy – i, nad czym szczególnie ubolewamy, ataki na tradycyjne rozumienie wiary często przeprowadzane są również przez tych katolików, którzy nazbyt otworzyli się na świat .

Słyszymy dziś bowiem nierzadko z ust osób ochrzczonych, że wszystkie religie są prawdziwe! Że pobożność maryjna jest już nieaktualna! Że istnieją grupy, którym nie powinniśmy głosić Słowa Bożego! Że piekło nie istnieje! Że Bóg nigdy nie jest surowy! Bywa, że słyszymy to od ważnych dla nas postaci – osób ochrzczonych, katolickich dziennikarzy, kapłanów.

Pani Halino, musimy przypomnieć polskim katolikom, że:

Klikając w powyższy link i wspierając portal PCh24.pl, nie tylko otrzyma Pani nasz e-book „Błędy współczesności”, ale również przyczyni się Pani do rozpowszechnienia tej publikacji wśród polskich katolików.

Włączając się do akcji, staje Pani po stronie prawdy. Może Panią dziwić, że tak niewielki gest ma tak wielkie znaczenie. Proszę mi wierzyć: MA!

Pani Halino, chciałbym, aby wiedział Pani jedno. Jako katolicy świeccy znamy swoje ograniczenia. Wiemy, kto jest powołany do nauczania. My nie proponujemy niczego nowego – coraz częściej musimy jednak stanowczo przypominać nauczanie świętych i papieży, które w dobie obecnego kryzysu zostało zapomniane bądź, co gorsza, celowo przemilczane w obawie przed atakami ze strony oszalałej na punkcie poprawności politycznej opinii publicznej.

My jednak nie boimy się głośno mówić o błędach współczesności, ponieważ portal PCh24.pl uzależniony jest tylko od naszych Czytelników – utrzymuje się wyłącznie z datków naszych Przyjaciół i Darczyńców. A Oni – w tym przecież i Pani – polityczną poprawnością przejmować się nie chcą i nie muszą!

To właśnie dzięki temu jesteśmy wolni od jakichkolwiek nacisków wszelkich wpływowych środowisk oraz wielkich koncernów medialnych!

Dlatego tak bardzo liczę na Pani finansowe zaangażowanie w naszą akcję. Chcemy, aby e-book „Błędy współczesności” trafił przede wszystkim w ręce – a dokładniej rzecz ujmując, na tablety i smartfony – młodych katolików, którzy w przyszłości będą siłą naszego narodu.

Najpierw chcielibyśmy zacząć od rozpowszechnienia e-booka wśród studentów wszystkich uniwersytetów katolickich w całej Polsce. W praktyce oznacza to, że na samym początku naszej kampanii musimy dotrzeć do ponad 30 000 osób!

Oczywiście – jak i w przypadku innych podejmowanych przez nas akcji – wiąże się to z ogromnymi kosztami. Dzienny koszt utrzymania portalu to aż 1190 zł.

Budżet, jaki musimy osiągnąć, jest niebagatelny – 50 000 złotych. Wiem, że suma ta może wydawać się trudna do zebrania, jednak głęboko wierzę, że razem z Panią i wiernymi Przyjaciółmi portalu PCh24.pl uda nam się osiągnąć nasz cel.

Każdy Pani datek – 20 zł, 30 zł lub jeśli ma Pani taką możliwość 50 zł, albo jakikolwiek inna wybrana przez Panią kwota – będzie miał dla naszej akcji kolosalne znacznie.

Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby przejść na stronę e-booka, na której za pomocą bezpiecznego systemy Tpay, może Pani nas wesprzeć dowolną kwotą.

Każde 50 zł, jakie otrzymuje PCh24.pl, to kolejna godzina walki w obronie naszej cywilizacji. Dlatego tak bardzo zależy mi na Pani stałym zaangażowaniu, wspierającym działanie portalu w 2019 roku.

Przekazując swój datek, nie tylko pomoże nam Pani w rozpowszechnianiu e-booka, ale również przyczyni się Pani do rozwoju naszego portalu.

Przypomnę, że od początku powstania PCh24.pl, w zamian za ofiarowaną nam pomoc, gwarantujemy naszym Czytelnikom:

  • Nieskrępowane polityczną poprawnością, otwarte dla wszystkich źródło informacji.
  • Filmy i artykuły, o których nierzadko boją się pisać inne portale.
  • Realną przeciwwagę dla hedonistycznej papki mediów głównego nurtu.

Ufam, że nie pozostawi Pani mojej prośby bez odpowiedzi i zaangażuje się finansowo w działalność PCh24.pl

Przekazanie datku zajmie Pani tylko 2-3 minuty. Życzę Pani wszelkiego Bożego błogosławieństwa.

 

Z wyrazami szacunku,

Krystian Kratiuk
Redaktor Naczelny PCh24.pl