Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

POSYŁAMY w POLSKĘ, RZĄDU, MEDIÓW, POLONIĘ i w świat…..
Marcin Wikło o tajemnicy FORTUNY śp P. Adamowicza….

Czy żałoba usprawiedliwia zakłamywanie prawdy?….polecamy:

https://youtu.be/1G8mQWO326o

 

Ponad 40 mieszkań i 36 kont bankowych. Przed laty prezydent A. sprzedał większość, bo 74,99 proc. udziałów GPEC niemieckiej firmie komunalnej spółce Stadtwerke Leipzig z Lipska za 183,85 mln zł. Grupa GPEC to kura znosząca złote jajka. Sprzedaży tej strategicznej firmy dla miasta od samego początku sprzeciwiali się gdańscy radni. Teraz udziały w niej chciała odkupić od Niemców udział w niej Polska Grupa Energetyczna. Okazuje się, że Niemcy nie sprzedadzą ich nawet za 800 milionów złotych, taką bowiem sumę zaproponowała im PGE. Niemcy kupili większościowy pakiet GPEC za równowartość 42 mln euro. To mniej niż wyniosła dywidenda dla Lipska z czterech ostatnich lat. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że przewodniczącym Rady Nadzorczej GPEC Stadtwerke Leipzig, jak obecnie zwie się spółka, jest… Paweł Adamowicz. Zainkasował z tego tytułu ładną sumkę – ponad 900 tys.

STRASZNE !!!!!!!!!!!!!!!…….amerykański stan Nowy Jork zalegalizował aborcję do końca ciąży!……………..Oficjalnie nazywa się to „ustawą o zdrowiu reprodukcyjnym”. Usuwa ona całkowicie aborcję z tamtejszego kodeksu karnego i umożliwia jej przeprowadzanie na 9 miesięcznych dzieciach, nawet na kilka chwil przed porodem. Podpis pod ustawą złożył już gubernator Andrew Cuomo. Co więcej, o przeprowadzeniu aborcji nie musi już decydować lekarz, wystarczy opinia odpowiednio „przeszkolonego” pracownika służby zdrowia. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej upowszechnić aborcję i przyspieszyć proces mordowania dzieci. …………..Teraz, w imię zbrodniczej ideologii, będzie można mordować dzieci nawet w 9 miesiącu ciąży…… na jednym z budynków w centrum Nowego Jorku wyświetlano propagandowe hasła:

Aborcja to wolność.

Aborcja to sprawiedliwość.

Aborcja to dobro. 

Aborcja to normalność.

Aborcja to zdrowie. 

Aborcja to wartości rodzinne. 

Aborcja jest powszechna.

Aborcja jest bezpieczna.

Aborcja jest ok.

Dokładnie te same hasła propagandowe powtarzają od jakiegoś czasu POLSKIE  FEMINISTKI, które za  PIENIĄDZE  zagranicznych koncernów upowszechniają aborcje w Polsce….To jest legalizacja mordu na noworodkach…..wczesniej pozwolono na aborcję w Kanadzie, która jest w tym kraju legalna bez żadnych ograniczeń, powszechnie dostępna i darmowa w ramach ubezpieczenia zdrowotnego……W Polsce podejmowano już próby wprowadzenia „prawa” na wzór tego z Nowego Jorku. Projekt o zakłamanej nazwie „Ratujmy kobiety” ….Teraz podobny gabinet śmierci MA  ZOSTAĆ otwarty w Warszawie. Poparcie dla tego pomysłu zapowiedział prezydent stolicy Rafał Trzaskowski a stosowny projekt uchwały złożyli już radni związani z aborcyjnym lobby. Naciski na otwarcie podobnych ośrodków śmierci trwają również m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy oraz we Wrocławiu…………. Na każdej tragedii zarabia biznes śmierci.

Serdecznie pozdrawiamy,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro – Prawo do życia

Pamiętajmy, że świętość jest osiągalna. Gdyby nie była, Jezus by do niej nie zapraszał. Bądźmy świętymi. 
Panie Boże – co ta BIEDNA DUSZA  soba reprezentuje ???   – fotki poniżej:……….
„Będę szczera, pragnę zemsty. Dlatego, że mnie arogancja tej władzy, ta bezczelność, to lekceważenie po prostu tak irytuje, że ja pragnę zemsty. Ale jestem prawnikiem i jestem sędzią……. mówiła sędzia  IRENA  KAMINSKA….Dyscyplinarka i Rózaniec do ręki !!!
SZCZERA  PRAWDA !!!………Totalna opozycja i część mediów  wykorzystała  SMIERĆ  prezdenta Gdanska jako kampanię wyborczą,  SHOW  do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę …to ZŁO tak strasznie atakuje, ale Maryja Niepokalana czuwa nad POLSKĄ  – CHWAŁA PANU !!!
2 tragedie w styczniu 2019 r – Koszalin i Gdansk
…   – powinno to dać wrogom  Kościoła do zastanowienia !!!
Przyjdź Duchu Święty w lekkim powiewie i napełniaj nas swoją miłością,  pokojem, radością, wiarą…AMEN
Kiedy PO-KO wreszcie zrozumie, że nie żadna mowa nienawiści ani propagandowe, szczujące media są przyczyną niechęci ludzi a oni, sami poprzez swoje postępowanie, retorykę i ciągły wrzask….w platformie podniecenie sięga zenitu ….”Gazeta Wyborcza”ma wiarygodność taką jak „Radio Erewań”czyli DDD. Podobnie było z FOZ, którą założył Wilczek z PZPR albo Telegraf założony przez Milera za pieniądze moskiewskie.  WYBORCZA  to DNO, jeden z największych NIEWYPAŁÓW  od WOJNY… bardzo sprytnie i podle manipulują…..Jezu ufamy Tobie!
Wojciech Czuchnowski –  gość z Wyborczej, dno, klamie i mataczy, bo to co oni wypisują to same klamstwa. Co On sobą reprezentuje, ze pokazuje palec w sposób wulgarny osobom w ramach protestu, zatrzymuje konwój z ministrem – ZENADA, gdzie odrobina kultury człowiecze –  Zamknąć na rok w pierdlu, niech się zastanowi nad swoim zachowaniem. Przepisów człowiecze trzeba przestrzegać. To właśnie pan zachował się jak święta krowa. W USA byłby pan za takie zachowanie zastrzelony na tym skrzyżowaniu……….fotka tej biednej zagubionej duszy ponizej: 
NOBEL dla Owsiaka za ROBTA co CHCETA, za ZŁO, buddyzm i demoralizacje młodziezy na festiwalach, alkohol, narkotyki, błoto, nagość, KPINY z wiary,  itd….gdzie  1 impreza kosztuje 141 inkubatorów – chce mu dać MASONERIA – brawo !!!….kiedyś otrzymasz prawdziwą nagrodę na Sądzie Ostatecznym – chwała Panu !!!
1 dziecko uratowane, a 1000 zdemoralizowanych, upadłych na duszy….ZŁO ładnie szaleje, jest zawsze takie głośne………Tą NIENAWIŚĆ sieje i zamęt PO, KOD, wrogie media, homo-niewiadomo, itp….Maryjo ratuj upadające dusze i upadłą dusze OWSIAKA….Jezu ufamy Tobie!….gdzie nie ma BOGA, tam nie ma milosci, bo Pan BOG jest samą MIŁOSCIĄ…..
Śp. Paweł Adamowicz najbardziej w Polsce chciał wprowadzenia do szkół ideologii Gender- więc Pan Bóg powiedział NIE! ….chwała PANU……….Boze zmiłuj się nad tą biedną duszą 
STRASZNE – Boze wybacz MU i okaż Mu Miłosierdzie – Prezydent Gdańska,  sp. Paweł Adamowicz   zadeklarował podczas homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”. Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, które w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów. Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to  „zboczeńcy”. W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie….
MARYJO TYŚ NASZĄ NADZIEJĄ.wmv