Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

OCZYWIŚCIE – MAJĄ RACJĘ, BO II WOJNA ŚWIATOWA TEŻ ZACZĘŁA SIĘ OD POLSKI Z ZARZĄDZANIEM W IZRAELU. TERAZ TEŻ ZACZNIE SIĘ OD POLSKI POD DYKTANDO ŻYDÓW MĄCICIELI W IZRAELU. PAN JEZUS – BÓG WŁAŚCICIEL ZIEMI POWIEDZIAŁ: OD POLSKI ZAPANUJE POKÓJ NA CAŁY ŚWIAT, GDY RZĄD I EPISKOPAT UZNAJĄ BOGA „KRÓLEM POLSKI”, ALBO OD POLSKI ZACZNIE SIĘ TRZECIA I OSTATNIA WOJNA ŚWIATOWA. A CZY ŻYDZI WIEDZĄ, ŻE TO BĘDZIE OSTATNIA WOJNA NA ZIEMI I WSZYSCY ZGINĄ A ŻYDÓW AWANTURNIKÓW MIEJSCE WIECZNE BĘDZIE W PIEKLE ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO PANU BOGU.  mk.

Działania po Konferencji w Warszawie – stan sytuacji

 

Kochani nie milkną odgłosy konsekwencji odbytej konferencji w Warszawie. Parę osób zwróciło się do mnie o pozwolenie skorzystania opracowania zebranych ważnych informacji wokół znaczenia przebiegu tego wydarzenia. Dopełniam je w formie publikacji i załączam – można zmieniać jego formę i treść pod swoje intelektualne potrzeby dla podzielenia z otoczeniem wokół z prośbą o pominięcie mojej godności. Jesteśmy pod wrażeniem propagandy i napływających zewsząd informacji w tej niezmiernej kontrowersyjnej kwestii. Informacje nadawane w ndz. i teraz w debatach na fali radia PR-1pr nie pozostawiają suchej nitki krytycznie na bezwiednych organizatorach tego zdarzenia. Bliscy mi znajomi wysokiej klasy publicyści, uważni obserwatorzy analizują te wydarzenia i alarmują o dalszych konsekwencjach co miało miejsce w Warszawie poza nagłaśnianym w sobotę pogrzebem b. premiera RP – co jest poniżej tekstu. Odwołana została podróż prezydenta i premiera RP do Izraela – to główny teraz przekaz w informacjach i dalsze tego następstwa. Ważne jest jednak wiedzieć z jakich źródeł, skąd się to bierze i jakimi środkami panujący w kraju establishment władzy się posługuje, i dąży w swej manipulacji, powiedzeniem „nic się nie stało” w celu zakneblowania wszystkim nam Polakom ust i nagłaśnianie swojej poprawności przez klajstrowanie nas Polaków obelgą prymitywnym sloganem jako „mowy nienawiści” bez interpretacji wiedzy na jakiej to podstawie, i do kogo skierowany jest przekaz tej mowy. Dokładne wyjaśnienie w jakim jest to celu podane jest w załączonej publikacji do której zdezorientowanych w konsternacji stanu rzeczy sytuacji odsyłam i zachęcam. Jest wszystko, a co aktualnie teraz w wiedzy proszę słuchać nieustannie nadawane bieżące fakty w informacjach. Zaiste na prawdę chodzi tu o stan naszej egzystencji teraz i na przyszłość – panuje obecnie stan krytyczny, polityczne przesilenie – niepokoi on w trosce każdego teraz Polaka.

Tymczasem

Media grzmią: W Warszawie zaplanowano III wojnę światową 

12:18 15.02.2019   https://pl.sputniknews.com/polska/201902159831819-warszawa-polska-iran-izrael-III-wojna-swiatowa-netanjahu-jerusalem-post-sputnik/

Zarówno polskie, jak i zagraniczne media zagrzmiały: w Warszawie właśnie planuje się rozpoczęcie III wojny światowej! O co chodzi? O wypowiedź premiera Izraela Binjamina Netanjahu, która, przysłowiowo „pojawia się i znika”. Skasowany wpis w mediach społecznościowych, błąd tłumaczenia, nierzetelność dziennikarska – coś tu ewidentnie nie gra.

W Warszawie właśnie zakończyła się konferencja ws. Bliskiego Wschodu, która była bardziej kontrowersyjna, niż przypuszczano. Nie zaproszono na nią zwaśnionego z Izraelem Iranu, za to przedstawiciele państwa żydowskiego „namieszali”, mówiąc o zjednoczeniu się przeciwko wspólnemu zagrożeniu, czyli Iranowi, czy też, jak podają niektóre media — o  wojnie z Iranem. Pierwotny tekst oświadczenia Netanjahu brzmiał tak:

What is important about this meeting — and this meeting is not in secret, because there are many of those — is that this is an open meeting with representatives of leading Arab countries, that are sitting down together with Israel in order to advance the common interest of war with Iran

czyli:

Co jest ważne odnośnie tego spotkania — i nie jest one sekretem, bo często do nich dochodzi — że zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes, jakim jest wojna z Iranem.

Bardzo szybko słowo „war” poprawiono na lżejsze „combating”, jednak w Internecie nic nie ginie … więcej na stronie

Bliscy znajomi przesyłają mi z internetu ważne informacje, m.in. jak ta poniżej. Rozgrywający Polską, nami działają bez skrupułów. Czuje się już pętle …

Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

Aktualizacja: 2018-11-27 10:14 am  http://www.bibula.com/?p=105461

Żydzi nie bawią się w półśrodki. Jeśli myślicie, że „walka z antysemityzmem” to tylko puste hasełko, którym terroryzuje się niepokornych, to po dzisiejszym felietonie przekonacie się, że jest to sprawa o wiele poważniejsza niż śniło się filozofom.

Jestem właśnie po lekturze publikacji, która ukazała się jako podsumowanie ustaleń konferencji z lutego 2018 r. zorganizowanej przez Europejski Kongres Żydów, Uniwersytet w Nowym Jorku, Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytet Wiedeński.

Tytuł publikacji brzmi „Koniec z antysemityzmem! Katalog wytycznych do walki z antysemityzmem”.

Autorzy opracowania to: Armin Lande z Instytutu Studiów Żydowskich na Uniwersytecie Wiedeńskim zajmujący się tekstami z Qumran; Ariel Muzicant, przewodniczący wiedeńskiej lozy B’nai B’rith, członek zarządu Muzeum Żydowskiego w Wiedniu i Wiedeńskiego Instytutu Badań nad Holocaustem Szymona Wiesenthala; Dina Porat, profesor Uniwersytetu w Tel Awiwie i główny historyk w Instytucie Jad Waszem; Lawrence H. Schiffman, hebraista na Uniwersytecie w Nowym Jorku, dyrektor Globalnego Instytutu Zaawansowanych Badań nad Żydami; Mark Weitzman, członek amerykańskiej delegacji do Międzynarodowego Urzędu ds. Pamięci Holokaustu, gdzie przewodniczy Komitetowi ds. Antysemityzmu i Negacji Holokaustu. Jest członkiem panelu doradczego Ekspertów ds. Wolności Wyznania i Przekonań Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) oraz współprzewodniczy Grupie Roboczej do Spraw Międzynarodowych Światowego Forum Antysemityzmu. /…/    więcej na stronie

Ale, co to znaczy? – ano, że …

Plan Alberta Pike’a III wojny światowej jest już realizowany

Luty 15, 2019  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-alberta-pikea-iii-wojny-swiatowej-jest-juz-realizowany-2019-02

Wszystkie wojny są aranżowane. Czy jesteśmy świadkami przygotowań na następną?

Dr Henry Makow

Albert Pike (1809-1891) był  Suwerennym Wielkim Dowódcą Południowej Jurysdykcji Szkockiego Rytu przez prawie 50 lat. Był także założycielem KKK.

W liście do innego satanisty Giuseppe Mazziniego  z 15 sierpnia 1871 roku przewidział, że dojdzie do trzech wojen światowych  wymyślonych, by doprowadzić do masońskiego żydowskiego rządu bankowego na świecie.

„Trzecią wojnę światową należy rozpalić, wykorzystując różnice spowodowane przez agentów iluminatów, między politycznymi syjonistami, a przywódcami Islamskiego Świata. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. „

Co jak było w konsekwencji po konferencji tłumaczy niniejszy link – jest on b. wiarygodny, obnaża stan sytuacji i nasze państwowe polskie władze – kim są.

Krzysztof Bosak u Roli o upadku Polski ws. 447 i konferencji bliskowschodniej! Polska przetrwa?

https://www.youtube.com/watch?v=qF1nZrsYPG4

  wRealu24.pl   Nadawane na żywo 15 lut 2019

Ten kto patrzy z troską na nasz kraj i nie został pozbawiony – przez manipulacje globalnej propagandy – samodzielności własnego myślenia powinien ten wywiad wysłuchać. Zauważcie, że teraz zagraniczni oficjalni goście w kraju prowadzeni są pod pomnik getta warszawskiego i do muzeum POLIN – tak jakby nasz kraj miałby status państwa Izrael-bis pod nazwą Polin – a w PRL-u goście prowadzeni byli pod pomnik Nieznanego Żołnierza – polskość, tu na miejscu, gdzie się jest była eksponowana, a dziś? – jest nijak do naszej suwerenności, tożsamości i państwa. Nijak się to ma; co jak Ci nasi z władzy mówili na uroczystości pogrzebu b. premiera w sobotę. Są tylko pozory i publiczny fałsz dla propagandy i oszukaństwa narodu, nas Polaków.

##############

From: Adam
Date: niedz., 17 lut 2019 o 16:45
Subject: nowości – konferencja i Morawiecki
To: ……

Drodzy Przyjaciele!

Przesyłam tekst napisany wczoraj i będący komentarzem do pseudo-konferencji bliskowschodniej odbytej w Warszawie – nie analizą, ale właśnie komentarzem i to sarkastycznym. Na więcej po prostu ten cyrk nie zasługuje.

Oprócz tego, przesyłam link do wypowiedzi dla red. Sigana ze Sputnika, udzielonej jeszcze przed konferencją.

https://pl.sputniknews.com/polska/201902129805610-konferencja-bliskowschodnia-warszawa-iran-chiny-adam-smiech-sputnik-polska/

Już po napisaniu tekstu premier Morawiecki ogłosił, że nie pojedzie na szczyt Wyszehradu do… Izraela (geografia najwyraźniej podlega coraz bardziej zaskakującym zmianom w związku ze zmianami klimatu!). MM nie pojedzie, ale pojedzie inny tytan myśli politycznej – J. Czaputowicz. Niczego to nie zmieni. Po prostu Izrael i USA to nie są najlepsi kandydaci na sojuszników Polski. Mówiąc najdelikatniej.

Ponadto M. Morawiecki ujawnił, że tłumaczył Pence’owi, że „sprawa zwrotu mienia obywatelom amerykańskim pochodzenia żydowskiego jest zresztą całkowicie uregulowana – od lat mamy podpisaną w tej sprawie z Amerykanami umowę indemnizacyjną, która zwalnia nasz kraj z tej odpowiedzialności”.

I tu właśnie dochodzimy do sedna problemu, jaki mają obecni rządzący i wszyscy radykalni antykomuniści nienawidzący PRL. Z wcześniejszych wypowiedzi MM, całej wierchuszki PiS i IPN z jego „polityką historyczną”, wynika, że PRL to w istocie nie państwo polskie, lecz jedynie inna forma okupacji Polski przez ZSRR. MM zasłynął stwierdzeniem, że Polski w 1968 r. nie było. No, skoro tak, to nie było też ważnych i obowiązujących strony do dnia dzisiejszego umów indemnizacyjnych (podpisanych z 12 krajami, w tym z USA w 1960 r.), lecz jedynie umowy podpisane przez okupacyjną administrację sowiecką, uznawaną przez obecne władze Polski i samego M. Morawieckiego za nie-Polskę.

Trzeba być konsekwentnym. Oczywiście Polska współczesna nie ma wyjścia – musi trwać przy mocy prawnej tych umów bez żadnych wątpliwości i wyjątków. Były one wspaniałym osiągnięciem Władysława Gomułki, ale i wcześniejszych – stalinowskich władz. Taki jest paradoks historii. Nie można jednak mieć pretensji i podważać osiągnięć Polski Ludowej w jednych aspektach, tylko dlatego, że w innych aspektach mamy uzasadnioną negatywną opinię na temat tego państwa i działań jego władz.

Oczywiście formalnie jest wszystko w porządku. Polska z 1945 r. była następcą prawnym II RP, a dzisiejsza Polska jest następcą prawnym PRL. Niemniej obłędna czarna propaganda Polski Ludowej odmawiająca jej prawa do bycia Polską i nazywająca ją okupacją sowiecką (a wg niektórych, nawet gorszą od niemieckiej!), robi nam fatalny PR i wręcz zachęca do kwestionowania naszych praw przez podmioty zewnętrzne. Niestety, nasi rządzący wciąż podchodzą do PRL i bloku problemów z lat 1945-89 wynikających, na sposób romantyczno-infantylny – odczuwają najpewniej sztubacką satysfakcję z publicznego „przyłożenia komunie”.

Krótkotrwała satysfakcja przemija, a szkoda dla Polski pozostaje.

Pozdrawiam serdecznie

Adam

—————————–

From: Adam
Date: pon., 18 lut 2019 o 09:10
Subject: Pd: Wyszehrad w Izraelu c.d.
To: …..

Drodzy Przyjaciele!

Sytuacja związana z posiedzeniem Wyszehradu w Izraelu, jak widzimy, jest rozwojowa. Po wypowiedziach Netanyahu (dementowanych przez Azari i wyjaśnionych! Ha, ha!) przyszła kolej na wypowiedź Israela Katza („Pamiętasz Katz…”, chciałoby się rzec), p.o. ministra SZ Izraela:

„- Nasz premier wyraził się jasno. Sam jestem synem ocalonych z Holokaustu. Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy. Byli Polacy, którzy kolaborowali z nazistami. O tym mówił też były premier Icchak Szamir, wspominając historię swojego zamordowanego ojca – powiedział w trakcie wywiad Katz. – Icchak Szamir, któremu Polacy zamordowali ojca, powiedział: „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. I nikt nie będzie nam mówił, jak mamy się wyrażać i jak pamiętać naszych poległych”.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/israel-katz-nikt-nie-bedzie-mowil-nam-w-jaki-sposob-mamy-wyrazac-siebie/6l58zlb

Skutek może być taki, że nikt z Polski nie pojedzie na posiedzenie. A potem wszystko wróci do „normy”, bo sojusz ze strażnikiem interesów Izraela na świecie – USA – jest dla PiS bezalternatywny. Jest to w najwyższym stopniu żałosne, że ludzie rządzący Polską cały czas tkwią jak nie w uprzedzeniach XIX-wiecznych, to w w latach 50-tych i 60-tych XX w., kiedy Ameryka rzeczywiście wydawała się dla wielu wyśnioną krainą wolności i obrońcą „wolnego świata”. Coś się jednak w ciągu ostatnich 50-60 lat stało, coś się zmieniło, tymczasem w Polsce panuje absolutna, lekkomyślna i dziecinna bezrefleksyjność. Od przynajmniej początku lat 90-tych XX w. – przyjmijmy, że mniej więcej od śmierci Icchaka Rabina (bardzo pozytywnej postaci polityki izraelskiej) – twardogłowi zwolennicy wymuszania interesów Izraela siłą zaczęli dominować nad polityką amerykańską. Sukces mesjanistycznych neokonserwatystów ugruntował tę sytuację.

Na zupełnie innej płaszczyźnie, USA, z państwa jednak hołdującego w dużym stopniu wartościom cywilizacji łacińskiej przekształciło się w kraj, w którym te tradycyjne wartości zanegowano, i który stał się promotorem wszelakich „nowych wartości” na świecie, tym groźniejszym, że będący supermocarstwem. To nie przeszkadza jednak po dziś dzień pisać fanatykom (np. w Gaz. Pol.), o tym, że Polska chce stać po stronie „wolnego świata” z Ameryką i Izraelem. Tymczasem „wolny świat” lat 50-tych i „wolny świat” dzisiaj, to tylko ten sam szyld, z całkowicie zmienioną treścią.

Bezalternatywni polscy atlantyści zapędzili się w kozi róg. Jak można było nie rozumieć, jaka jest rzeczywista postawa Izraela wobec Polski? Jak można nie rozumieć, że USA zawsze staną po stronie Izraela? No i mamy sytuację, w której naszym bezalternatywnym sojusznikiem jest państwo, które prowadzi narrację nienawiści wobec Polski oraz drugiego sojusznika, który stoi na straży interesów tego pierwszego, a na innej płaszczyźnie wykorzystuje Polskę jako tarczę do swoich hegemonistycznych zapędów na wschodzie.

Nie wińmy jednak USA i Izraela. Kierując się własnym interesem zrobiły tylko to, na co pozwoliły im okoliczności, a te – czyli zachowanie Polski i wielu Polaków – wręcz zaprosiły ich do zachowań, jakie teraz obserwujemy.

Polityka bezalternatywna, wynikająca z obsesyjnej rusofobii, była i jest klęska od samego początku na kierunku ukraińskim. Dzisiaj, po owocach powinno być widać również, że bezalternatywny sojusz z USA i Izraelem jest również klęską.

Niestety, nie widzę żadnego światełka w tunelu. Obyśmy tylko nie skończyli przywróceniem stosunków własnościowych w Polsce z 31 sierpnia 1939 r. (o czym marzy wielu głupców nie biorących pod uwagę żadnych okoliczności i ich implikacji). Przestaniemy być wówczas Polską – będzie to oznaczało faktyczne ustanowienie polskiego kolonialnego rezerwuaru najemnej siły roboczej i mięsa armatniego, pozbawionego głosu decydowania o sobie we własnym kraju. Wbrew pozorom i całej naszej uzasadnionej niechęci do wielu aspektów Polski po 1989 r., jeszcze tak źle nie jest. Czasu na zmianę jednak coraz mniej.

Przepraszam za ten poniedziałkowy pesymizm

i pozdrawiam niezmiennie serdecznie

Adam