Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DRODZY GDAŃSZCZANIE WYBIERZCIE WRESZCIE NA PREZYDENTA GDAŃSKA NORMALNEGO CZŁOWIEKA  – POLAKA, KATOLIKA, KTÓRY UCHRONI WASZE POLSKIE DZIECI OD MALWERSACJI SEKSUALNYCH I GRZECHÓW SODOMSKICH. PO CO WAM TE DEMONICZNE BIEDRONY I IM PODOBNI. CZY MAŁO JEST  ZŁA NA ŚWIECIE? TYLKO PAN BÓG JEST NASZĄ OBRONĄ A DIABŁY BIEDRONY WYNOCHA Z GDAŃSKA I  Z POLSKI !!! mk.

Subject: Aktywista homoseksualny w każdej szkole? W Polsce to już możliwe!

 

Fundacja Pro - prawo do życia

Szanowni Państwo,

nasza antypedofilska akcja rozwija się w Gdańsku.

Dzięki naszym Darczyńcom, na ulice Gdańska wyjechały auta, które z okazji zbliżających się wyborów pokazują prawdę o aborcji i pedofilii. Szczególne zainteresowanie budzi samochód informujący o powiązaniach homoseksualizmu z molestowaniem dzieci. Akcja wywołuje wielkie poruszenie w mieście.

Akcja samochodowa

Każdego dnia prawda o pedofilii dociera do dziesiątków tysięcy mieszkańców Gdańska. Sprawę opisują tamtejsze media a odzew mieszkańców jest ogromny. Tylko na jednym z trójmiejskich portali internetowych ponad 700 osób zaangażowało się w dyskusję na temat akcji a wypowiedzi popierające nasze działania mają tysiące „polubień”.

– „Wreszcie głos rozsądku ze strony społeczeństwa! Popieram!”
– „Brawo, świetna akcja. Tak trzymać.”
– „Popieram akcję w 100%!!!!! Oby więcej takich odważnych inicjatyw w tym zakłamanym, opętanym poprawnością świecie.”
– „Powinien jeździć codziennie”

to tylko niektóre z komentarzy mieszkańców Gdańska. Już niedługo, w ramach akcji „Stop Pedofilii”, rozpoczniemy w tym mieście również dystrybucję naszego poradnika dla rodziców i nauczycieli, który zawiera konkretne rady pozwalające obronić dzieci przed pedofilami i deprawatorami seksualnymi.

Wiedzą Państwo dlaczego musimy działać tak intensywnie?

Kilka miesięcy temu zastępca prezydenta miasta Gdańsk Piotr Kowalczuk wysłał oficjalny list do wszystkich dyrektorów szkół w tym mieście, w których poinformował, że zajęcia oswajające dzieci z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi mają być obowiązkowe!

Co więcej, Kowalczuk jednoznacznie wmawiał dyrektorom i nauczycielom, że „nauka” o homoseksualizmie należy do… podstawy programowej, w związku z czym koniecznie należy zapoznać z nim wszystkie dzieci bez wyjątku.

Jego list był także próbą szantażu i zastraszenia tych wszystkich nauczycieli, którzy nie wyrażają zgody na deprawację powierzonych im dzieci. Dyrektorzy powoływani są przez władze miasta, więc każdy, kto opowie się przeciwko deprawacji forsowanej przez gdański ratusz i lobby pedofilskie, może czuć się zagrożony wizją utraty pracy lub odwołania ze stanowiska. To wszystko dzieje się nie tylko w Gdańsku. Za przykładem tego miasta idą już kolejne. Tydzień temu do szokujących wydarzeń doszło w Warszawie.

W jednym ze stołecznych liceów uczniowie zatańczyli na studniówce poloneza… w parach jednopłciowych. Wszystko w geście „solidarności” z homoseksualistami.

„Tańczymy poloneza równości, bo kochamy i wspieramy naszych homoseksualnych przyjaciół”

mówią uczniowie w specjalnym spocie reklamowym, przygotowanym do promocji tego propagandowego wydarzenia. W ostatniej scenie tego nagrania widzimy dwie całujące się licealistki i słyszymy słowa: „każdy ma prawo kochać kogo chce.”

Tę akcję wymyśliło stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, będące częścią międzynarodowego lobby deprawacyjnego. To jego aktywiści namówili dyrekcję i uczniów szkoły do zatańczenia „poloneza równości”. Do organizacji studniówek w ten sam sposób namawiają również inne szkoły. Wszystko po to aby oswoić jak największą liczbę uczniów z homoseksualizmem. Ale to nie jedyne ich działania.

W poniedziałek 18 lutego prezydent stolicy Rafał Trzaskowski uroczyście podpisał tzw. Warszawską Deklarację LGBT, przygotowaną i podsuniętą mu właśnie przez stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Jej zapisy są wstrząsające.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, Deklaracja ma charakter uroczystego, politycznego zobowiązania prezydenta wobec warszawskich homoseksualistów. Co obiecuje w niej Trzaskowski?

Wprowadzenie we wszystkich stołecznych szkołach „edukacji” seksualnej i zajęć oswajających dzieci z homoseksualizmem. Co więcej, w każdej warszawskiej szkole ma być zatrudniona osoba, której celem będzie pilnowanie „praw homoseksualistów” na terenie placówki!

W tym samym dokumencie, Trzaskowski zadeklarował objęcie patronatem tzw. „parady równości”, która w czerwcu przejdzie ulicami Warszawy. W jej trakcie ma zostać utworzona specjalna strefa dla dzieci, w której najmłodsi będą oswajać się z homoseksualizmem.

Na zachodzie Europy dzieci biorą czynny udział w „paradach równości”. Deprawatorzy chcą aby tak samo było w Polsce.

Dzieci na paradzie

To wszystko obiecał Trzaskowski lobby homoseksualnemu i uroczyście zadeklarował realizację tych postulatów. Niech Państwo zwrócą uwagę, że głównymi żądaniami deprawatorów są kwestie związane z dziećmi. Oswajanie młodego pokolenia Polaków z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi to dla nich najwyższy priorytet. Dlaczego?

Bo równolegle stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, wraz z dziesiątkami innych tego typu organizacji, prowadzi intensywną kampanię polityczną na rzecz legalizacji w Polsce „małżeństw” homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci. Wszystko dzięki gigantycznym dotacjom finansowym, które płyną od zagranicznych fundacji i korporacji.

Kilka miesięcy temu jeden ze szczecińskich radnych sporządził listę działających w Polsce organizacji lobby pedofilskiego, deprawacyjnego i aborcyjnego, które finansowane są z zagranicy. Miłość Nie Wyklucza tylko z jednego źródła otrzymało ponad 100 000 złotych. Dziesiątki innych, podobnych organizacji otrzymało dotacje na łączną kwotę wielu milionów złotych.

Wszystko po to aby:

– oswoić polskie dzieci z homoseksualizmem za pomocą „edukacji” seksualnej
oraz
– zalegalizować „małżeństwa” homoseksualne z możliwością adopcji poprzez oswojenie całego społeczeństwa z patologiami seksualnymi

W ten sposób rozbudzone seksualnie dzieci staną się łatwym łupem dla pedofilów, którzy nie tylko będą obecni we wszystkich szkołach i przedszkolach, ale również będą mogli adoptować dzieci na własność. To nie jest żadna odległa przyszłość. Sytuacja już teraz jest dramatyczna.

Według opublikowanych kilka dni temu oficjalnych statystyk polskiej policji, o ponad jedną trzecią wzrosła w ubiegłym roku liczba nadużyć seksualnych wobec dzieci. Największy wzrost dotyczy utrwalania, posiadania i rozpowszechniania dziecięcej pornografii. Jeśli nic nie zrobimy, te statystyki będą się zwiększały z dnia na dzień, gdyż deprawatorzy seksualni wydają kolejne miliony złotych na propagandę zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Dzięki naszym Darczyńcom tylko w ostatnim czasie stworzyliśmy poradnik dla rodziców i nauczycieli „Jak powstrzymać pedofila” oraz rozpoczęliśmy kampanię antypedofilską w Gdańsku. Teraz musimy podjąć kolejne kroki.

Proszę Państwa, w związku z sytuacją w Warszawie, zamierzamy wysłać na ulice stolicy kolejny antypedofilski samochód, którego celem będzie dotarcie z prawdą o pedofilii i deprawacji do mieszkańców tego miasta. Odbiór akcji w Gdańsku jest żywiołowy i pozytywny. Dostajemy liczne sygnały o potrzebie jej kontynuowania. Na podobny efekt liczę w Warszawie.

Akcja samochodowa

Deprawatorzy i sprzyjający im politycy z innych miast patrzą na Gdańsk i Warszawę licząc na to, że przemoc seksualna wobec dzieci nie spotka się z oporem społecznym, dzięki czemu dostaną zielone światło na wprowadzenie „edukacji” seksualnej i organizację „parad równości” w swoim mieście. Nie pozwólmy im na to.

Obudźmy świadomość Polaków aby zmobilizować rodziców do walki o dzieci oraz o szkoły i przedszkola wolne od deprawacji. Na organizację akcji w Warszawie, w ramach której antypedofilskie auto będzie jeździło po stołecznych ulicach, potrzebujemy 12 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby dotrzeć z prawdą o pedofilii do rodziców z Warszawy i ostrzec ich przed planami deprawatorów seksualnych wobec ich dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Zgodnie z zapowiedziami Rafała Trzaskowskiego i lobby LGBT, w każdej warszawskiej szkole ma być obecny aktywista homoseksualny, który będzie odpowiedzialny za oswajanie dzieci i młodzieży z patologiami. Wszystkie dzieci mają także zostać poddane „edukacji” seksualnej.

Jeżeli nie będziemy reagować, ten sam plan będzie realizowany w kolejnych miastach. Do zwycięstwa zła potrzeba tylko tego, aby ludzie dobrzy nic nie robili. Liczę na Państwa pomoc.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: jeśli mają Państwo dzieci w szkole, zachęcam Państwa do złożenia u dyrektora przygotowanego przez naszą Fundację oświadczenia, którego celem jest zablokowanie działań deprawatorów seksualnych.

Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl