Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

CZY ZNAJDZIE SIĘ  W OBECNYM ŚWIECIE DRUGI NOE, KTÓRY BYŁ POSŁUSZNY BOGU OJCU A LUDZIE SIĘ Z NIEGO ŚMIELI I POGINĘLI. ON POSŁUSZNY POBUDOWAŁ WIELKĄ ARKĘ I URATOWAŁ LUDZI, ZWIERZĘTA I PTACTWO OD ZNISZCZENIA. TERAZ PAN JEZUS PROSI EPISKOPAT – UZNAJCIE MNIE KRÓLEM POLSKI A ZAPROWADZĘ POKÓJ NA ZIEMI – CZY KTOŚ SIĘ ŚMIEJE? CZY EPISKOPAT BĘDZIE DRUGIM NOE I POSŁUCHA PANA BOGA I URATUJE ŚWIAT? CZY DOŁĄCZY DO ŚMIEJĄCYCH SIĘ Z BOGA I WSZYSCY ZGINĄ W WOJNACH I KATAKLIZMACH. PAN BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA ABY MÓGŁ ŻYĆ W ŁĄCZNOŚCI Z BOGIEM I  ŻYĆ W POKOJU ZALUDNIAJĄC ZIEMIĘ. CZY RZĄDZĄCY EPISKOPATEM CHCĄ ZNISZCZYĆ ZIEMIĘ PYCHĄ I UPOREM?.Księga Rodzaju – 19.02
Petru ogłosił powstanie nowej partii, którą współtworzy z Joanną Scheuring-Wielgus – Teraz! ……….fotki poniżej:Ja dopisałam ym niebieskim koloresm
Zapowiedział, że w programie nowej partii znajdzie się m.in. podwyższenie wieku emerytalnego, wprowadzenie związków partnerskich, w tym jednopłciowych, świecka POLSKA itd…….uważajcie, bo można sie tym zakrztusić ……. Boze nasz !!!!!!!!!!!
MASAKRA -_ ZA DYCHE człowieczek – hab. Jakub Urbanik, prawnik z UW,głupota Jego nie zna granic …….Jest otwartym GEJEM jak Biedroń….chyba przez takich jak ON został wybrany na stanowisko dyrektora Instytutu Historii Prawa Wydziału Prawa i Administracji UW – BOZE zmiluj się nad tymi biednymi duszami !!!….chce legalizacji Jego małzenstwa.Przypomnijmy, że art. 18 mówi: “Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”.  …fotki poniżej:
MASAKRA – najwiekszy MASON  SOROS  na świecie, niszczący CHRZESCIANSTWO – 88-letni miliarder,  stoi za zakupem Radia Zet – Boze RATUJ te biedne dusze z tego radia  >>>>> fotka ponizej:
UWAGA  –  Jest lista osób z 2018r – GRUPY BILDERBERG – iluminaci – MASONERIA – GLOBALNI  DYKTATORZY – ……..M.in. Radosław Sikorski i  Jego zona Anne Applebaum….jest to tajemnicza grupa, uważana przez niektórych za ponadnarodową organizację próbującą tworzyć rząd światowy……………STRASZNE !!!!!!!!!!
Kochani POLACY – módlmy się za NARÓD  ŻYDOWSKI, gdyż NIEWIERNY lecz swego czasu umiłowany i wybrany przez Boga ten naród, ODEGRA jednak w ekonomi Zbawienia zasadniczą rolę, nawracając się w końcu i przyjmując odrzuconego wcześniej Mesjasza – Jezusa Chrystusa…..Obserwujemy pierwsze tego sygnały…..nie po to Pan Bog stworzył człowieka, aby go zniszczyć, lecz na wzór i podobienstwo SWOJE !!!
UWAGA !!!…..Dotyczy także notatki sporządzonej przez zmarłego w styczniu 2006 roku w wieku 108 lat rabina Yitzak Kaduri, jednego z najbardziej poważanych rabinów w historii. Rabin Kaduri, specjalista Talmudu i kabały, na kilka miesięcy przed swoją śmiercią spisał na małej karteczce swoje ostatnie słowa. Zaklejona w kopercie notatka została otwarta po smierci i odczytana….  miał duchowe spotkania z Bogiem i spotykał w śnie Mesjasza……rabin Kaduri zapisał, że Mesjaszem, który przyjdzie jest Yehoshua, zwany także Yeshua, nam wszystkim znany jako Jezus. „Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne”….Świat żydowski zaniemówił…Opis Mesjasza – zbliżony jest do opisu przyjścia Pana Naszego Jezusa Chrystusa, danego w Nowym Testamencie. „Czy uwierzymy w Mesjasza od razu?” – pyta się rabin Yitzhak Kaduri. „Nie, na początku niektórzy z nas uwierzą w Niego, inni jednak nie. Podczas swego Królestwa, panowały będą tylko Sprawiedliwość i Prawda.  
POLECAMY:
Izrael w proroctwach, przepowiednia która się sprawdza na naszych oczach
Chwała Panu za Jerzego Ziebę który walczy ze szczepionkowcami:
Niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) i powikłania – po szczepieniu pojawiają się niepożądane odczyny poszczepienne… Spośród wszystkich zarejestrowanych na polskim rynku szczepionek, najwięcej zgłoszeń NOP było związanych ze szczepionką DTP (181 zgłoszeń), z czego najczęstsze to: gorączka, miejscowe odczyny skórne, ciągły płacz. W 2015 NOP-ów zgłoszono w Polsce 2111, według klasyfikacji WHO 473 uznano za ciężkie…..liczba ciagle wzrasta
UWAGA :   In vitro pogwałceniem zasady ochrony życia ludzkiego….Pan Bog daje życie i odbiera !!!!!
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu – Mt 16, 18
18 Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą….proszą KATOLICY o studiowanie tej najmadrzejszej KSIEGI SWIATA