Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DLACZEGO MILCZY DUCHOWNY TADEUSZ RYDZYK – PRZECIEŻ MA CHODY I ZNAJOMOŚCI W PARTII RZĄDZĄCEJ W POLSCE – PiS TO NIECH WALCZY O PANOWANIE BOGA – MOŻE SWEGO ZBAWICIELA CHRYSTUSA KRÓLA W TORUNIU I W POLSCE, A NIE LUCYFERA.  mk.

 

W Toruniu za publiczne pieniądze będą promować „pseudo-artystkę”!

 

Czy przygotował się Pani już na Wielki Post? Czy przyjął Pani jakieś postanowienia? Czy pamięta Pani z dzieciństwa zwyczaje obowiązujące w tym niezwykłym czasie w Pani domu?

Pani Kingo, mam dla Pani złą wiadomość. W naszych czasach post nie jest już świętością.

W pierwszych dniach Wielkiego Postu 2019 w Toruniu ma rozpocząć się wystawa pseudo-artystki promującej satanizm i okultyzm! Co więcej, ma się to odbyć za Pani pieniądze!

Zapyta Pani, jak to możliwe?

Otóż w publicznej placówce, jaką jest Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, eksponowane będą performance bałkańskiej „artystki” Mariny Abramović. Kobiety znanej z odprawiania okultystycznych i satanistycznych rytuałów określanych przez siebie mianem sztuki.

Partnerami wernisażu są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz władze Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego! Tak więc na sprowadzanie do Polski i promowanie w naszym katolickim kraju tego typu „artystów” poświęcane są Pani – polskiego podatnika – pieniądze!

Początkowo sami nie mogliśmy uwierzyć w opisy „dzieł” artystki znalezione w Internecie. Dlatego poszukaliśmy dowodów i, niestety, zarzuty stawiane Marinie Abramović są jak najbardziej prawdziwe. Co więcej, jest ona dumna z odprawiania okultystycznych rytuałów, które nazywa sztuką!

Pani Kingo, zapewne zastanawia się Pani co aż tak oburzającego jest w „pracach” tej kobiety?

Odpowiemy…

Marina Abramović podczas swych „performance’ów” występuje często z głową kozła, pozuje do zdjęć z przyczepionymi do głowy rogami, wpisuje swą postać w pentagram, a nawet prześmiewczo promuje kanibalizm, przygotowując torty w kształcie martwego ludzkiego ciała!

Pani Kingo, jakby tego było mało, ta pseudo-artystka wprost przyznaje, że promowana przez nią „sztuka” polega na powielaniu rytuałów „magii okultystycznej”! Twierdzi przy tym, że gdy czyni to w galerii sztuki czy w muzeum, jest to „sztuką”, a gdy kto inny robi to samo „w innym kontekście”, wtedy nie jest to sztuką.

To oczywisty absurd i nie możemy zgodzić się na jego finansowanie z publicznych pieniędzy! Jesteśmy przekonani, że jest Pan tego samego zdania!

Powiedzmy więc wprost:

Potrzebujemy Pani pomocy w walce z promocją satanizmu!

Wystarczy, że kliknie Pani w poniższy link i wesprze swym podpisem protest przeciwko finansowaniu z publicznych pieniędzy „artystów” promujących okultyzm, satanizm, kanibalizm i czarną magię!

Pani Kingo, proszę tylko zobaczyć, co się z nami stało – z polskim, niegdyś do cna katolickim narodem – którego przedstawiciele (a takimi są przecież toruńscy urzędnicy oraz pracownicy Ministerstwa Kultury) – postanowili zbrukać święty czas Wielkiego Postu zaproszeniem pseudo-artystki promującej okropieństwa tak dalekie od wartości drogich naszym sercom!

Dlatego ufamy, że jako osoba, której bliskiej są chrześcijańskie i patriotyczne wartości, weźmie Pani udział w proteście przeciwko finansowaniu z publicznych pieniędzy osób promujących symbole satanistyczne.

Jesteśmy to winni Kościołowi, którego jesteśmy członkami, Jego Założycielowi, którego głównym przeciwnikiem jest Szatan, promowany przez artystów zapraszanych dziś do naszego kraju! Jesteśmy to wreszcie winni pokoleniom naszych dziadów i pradziadów, którzy wchodzili w okres Wielkiego Postu przy wzmożonej pobożności i modlitewnym czuwaniu! Nie pozwólmy odebrać sobie naszej chrześcijańskiej cywilizacji – a przecież finansowanie takich artystów jak Abramović, będzie ku temu pierwszym krokiem!

Ten protest to nasz chrześcijański obowiązek!

Z poważaniem
Zespół Protestuj.pl

PS. Pani Kingo, nie do pomyślenia jest finansowanie artystów propagujących satanizm z kieszeni polskiego podatnika. Jeszcze raz gorąco zachęcam Panią do kliknięcia w ten link i wyrażenia swojego poparcia dla naszego protestu. Jak już nie raz pokazały doświadczenia zespołu protestuj.pl – wspólna presja na władze bardzo często ma sens! Oby tak było i tym razem!