Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KAŻDY RZĄD I ARCHIDIECEZJE RAZEM POWINNI UZNAĆ PANA JEZUSA BOGA PRZECIEŻ KRÓLEM KAŻDEGO NARODU, KTÓRY JAKO JEDYNY ZAPEWNI POKÓJ I SPOKÓJ NA ZIEMI.  POWINIEN WYWYŻSZYĆ PANA BOGA BISKUP RZYMU.

Orędzia z 2 marca oraz 22 – 26 lutego 2019 udzielone wizjonerowi z Holy Family Refuge oraz wizjonerce z Oasis of Peace, Kanada  https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge  

Tłumaczenie M.Tuszyńska. Orędzia z lutego wysyłane są z opóźnieniem z powodu zablokowania mojego adresu E-mailowego. 

 

Orędzie BOGA OJCA z 2 marca 2019  

 

To jest Bóg Ojciec, wspierany przez całe Niebo i wszystkich wiernych na ziemi. Raduję się z powodu wszystkich wiernych, którzy się modlą, ale jestem bardzo oburzony wszystkimi przywódcami Izby i Senatu w Ameryce. Jak wiele razy wam mówiłem, dałem wam dobrego prezydenta i wiceprezydenta, ale Izba i Senat oraz inni przywódcy, których wybrano, sprowadzili na Amerykę wiele innych klęsk żywiołowych dla waszego kraju i dla świata. 

 

Ja, Bóg Ojciec, nie dopuszczę, aby kolejne pokolenie zostało zniszczone przez przywódców Kościoła, wasz rząd narodowy, stany, miasta, hrabstwa i większość firm, które przewodzą całemu mojemu ludowi. Przygotujcie się duchowo i fizycznie na wiele trudności, dopóki wszystkie aborcje i wszystkie grzechy ciała nie zostaną powstrzymane, a prawa w waszym rządzie nie zostaną zmienione z praw szatana na Boże prawa, które są Dziesięcioma Przykazaniami. Żadne narody nigdy nie przetrwały zgodnie wg. praw szatana, które są przeciwieństwem Dziesięciu Przykazań. 

 

Moje dzieci, dlaczego chcecie tak bardzo cierpieć, kiedy możecie żyć w pokoju i w radości, tylko podążając za Wolą Boga, a nie za swoją własną wolą razem z szatanem. Obudźcie się Moje dzieci i wyrzućcie szatana z waszego życia i kraju i żyjcie dla Boga. Kochajcie Boga Wszystkich, Stwórcę Wszystkiego, co jest dobre.  

 

Dla przywódców Demokratów i wszystkich, którzy ich popierają, jest to drugie bezpośrednie ostrzeżenie, że wasza partia zostanie unicestwiona. Jeśli wy się nie zmienicie, ryzykujecie utratą waszej duszy w piekle. Amen. 

 

Wprowadzenie z 26 lutego od wizjonera z Holy Familt Refuge, którego prowadzi od wielu lat ten sam kierownk duchowy 

 

W piątek, 22 lutego 2019 r. Bóg Ojciec zwrócił się do wszystkich ludzi, aby poprosili Trójcę Przenajświętszą o zezwolenie na MARSZ MODLITWY JERYCHA [od tłm. w dalszych orędziach nazywany Przejściem Modlitwy Jerycha,  poprzednio również Modlitwą Oblężenia Jerycha]. Oznacza to duchowy przemarsz przez Aniołów, Świętych i Dusze w Czyśćcu siedem (7) razy każdego dnia, przez siedem (7) dni wokół Białego Domu, Nowego Jorku oraz całej ziemi. Marsz Modlitwy Jerycha rozpoczął się w piątek 22 lutego 2019 r. i miał trwać do piątku 1 marca 2019 r. 

 

W poniedziałek 25 lutego 2019, w głosowaniu 53-44 Senat Stanów Zjednoczonych nie przegłosował Ustawy zabraniającej dzieciobójstwa noworodków urodzonych pomimo zabiegów aborcyjnych, co wymagałoby od lekarzy zapewnienia opieki medycznej urodzonym niemowlętom.   

Dzisiaj [26.II], po odrzuceniu przez Senat Ustawy zezwalającej na ochronę dzieci urodzonych, żywych po próbie aborcji, wizjoner Holy Family Refuge zwrócił się z błaganiem do PANA.  

Otrzymał następującą odpowiedź:  

– Do pierwotnej modlitwy należy dodać jeszcze  prośbę, aby Marsz Modlitwy Jerycha został rozszerzony  i aby Aniołowie, Święci i Dusze w Czyśćcu okrążyli duchowo każdą klinikę aborcyjną w kraju i na świecie.   

– I aby Marsz Modlitwy Jerycha, po upływie pierwotnie podanego terminu 7 dni mógł – za zezwoleniem Boga – trwać tak długo, dopóki zło nie zostanie na ziemi zniszczone. 

 

Potrzebujemy więcej wojowników modlitewnych szturmujących Niebo, aby otrzymać pozwolenie na Marsz Modlitwy Jerycha oraz jego rozszerzenie, aby objąć cały świat, a zwłaszcza każdą klinikę aborcyjną w Stanach Zjednoczonych i na świecie.  Proszę przekażcie tę wiadomość wszystkim, których znacie i błagajcie o modlitwę, aby Trójca Przenajświętsza zezwoliła Marszowi Modlitwy Jerycha na duchowe otoczenie modlitwą całego świata oraz każdego centrum aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych i na świecie, aby mogły upaść mury zła. 

 

Poniższe trzy orędzia zostały przekazane kanadyjskiej wizjonerce (zwane orędziami dla „Oasis of Peace”) jako potwierdzenia  orędzia Boga Ojca dla Holy Family Refuge z 22 lutego 2019  

 

Orędzie dla Oasis of Peace, wtorek, 26 lutego 2019, kościół Św. Anny 

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, pokój niech będzie z tobą.

 

Wzywam wszystkich Moich Modlitewnych Wojowników: To jest prawda; wielka Duchowa Bitwa rozgrywa się nad wami – potężniejsza  niż jakakolwiek bitwa w historii ludzkości.  

 

Konieczne jest, abyście wzywali Niebiosa – Ojca, Syna i Ducha Świętego – Trójcę Przenajświętszą; Błogosławioną Matkę, Aniołów i Świętych oraz Dusze w Czyśćcu, aby wykonali Przejście  Modlitwy Jerycha dookoła świata,
wokół USA, wokół 50 Stanów i Portoryko,  

wokół Białego Domu, wokół budynków rządowych; wokół prezydenta Trumpa, 

wokół Kanady, wokół 10 Prowincji, wokół Ottawy, wokół budynków rządowych, wokół Premiera Trudeau,  

wokół Watykanu, wokół Jerozolimy, 

wokół każdego Kapłana, Biskupa, Kardynała, wokół Papieża, wokół wszystkich osób duchownych na świecie, 

wokół każdego miejsca, gdzie dokonywana jest aborcja lub eutanazja, 

wokół waszych dzieci, waszych krewnych, waszych przyjaciół, 

wokół wszystkich ludzi wierzących na świecie, i wokół wszystkich niewierzących, 

wokół każdego Miejsca Schronienia (refuge) na świecie, 

wokól każdego kontynentu, każdego kraju, każdego kawałka lądu, wokół każdego zbiornika wodnego, 

wokół chorych na świecie i wokół wszystkich umierających na świecie,  

wokół wszystkich osób starszych i samotnych  na świecie, 

wokół WSZYSTKICH dzieci na świecie, zwłaszcza tych przeznaczonych do aborcji, dzieciobójstwa, na ofiary satanistyczne, wykorzystywania seksualnego, złego obchodzenia się, 

wokół wszystkich wojskowych, wokół więzień, wokół miejsc tortur lub znęcania się,  

wokół wszystkich wojowników modlitwy. Amen. 

 

Mόdlcie się 4 Rόżaṅce dziennie aby otrzymać to  bɫogosɫawieṅstwo. 

 

Załącznik: Wieża Babel, Księga Rodzaju 11:1-9  

Załącznik: Księga Jozuego 6; 1-5  

 

Orędzie dla Oasis of Peace, poniedziałek, 25 lutego 2019, kościół Św. Anny 

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, które tak bardzo kocham, niech pokój będzie z tobą. 

 

Moja córko, w odpowiedzi na twoje pytanie, tak, istnieje nadzieja uratowania świata od Murów Jerycha spadających na świat, JEŚLI wszyscy, do których dotarło Moje orędzie, rzeczywiście poproszą Przenajświętszą Trójcę, Błogosławioną Matkę, Aniołów, Świętych i Dusze w Czyśćcu, aby wykonali Przejście  Modlitwy Jerycha wokół świata i wszystkich miejsc, o których wspomniałem wczoraj. 


Nie mówcie:
„OK, modlę się każdego dnia”. To nie wystarczy Moje drogie dzieci. Niebo potrzebuje was, abyście PROSILI o dokonanie Przejścia Modlitwy Jerycha, MY potrzebujemy waszego pozwolenia, ponieważ nie możemy ingerować w Wolną Wolę. Amen. Potraktujcie to ostrzeżenie poważnie Moje drogie dzieci. Walka toczona nad wami jest wściekła – większa niż jakakolwiek w historii ludzkości. Jeśli niedostatecznie duża ilość ludzi będzie wzywać Niebo i nie będziecie się modlić z całą siłą, to Duchowa Bitwa przemieni się z duchowej w fizyczną i nastąpi straszliwy przelew krwi i cierpienie. 

 

Zaufajcie  waszemu Jezusowi. Bądźcie posłuszni. Czyńcie to, co do was należy. My liczymy na was – na WSZYSTKICH was. Amen. Amen. Amen. Idźcie teraz, aby kochać i służyć Panu i sobie nawzajem. Amen. 

 

Orędzie dla Oasis of Peace, niedziela, 24 lutego 2019, kościół Przenajświętszego Serca Pana Jezusa  

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, które tak bardzo kocham, niech pokój będzie z tobą. 

 

Módlcie się, aby całe Niebo dokonało Przejścia Modlitwy Jerycha dookoła świata, wokół Watykanu, wokół Jerozolimy, wokół Stanów Zjednoczonych i 50 stanów oraz Puertorico i Białego Domu; wokół Kanady i jej 10 Prowincji oraz wokół Ottawy; wokół wszystkich Miejsc Schronienia na świecie; wokół każdego z waszych dzieci i wokół każdego Kapłana, Biskupa, Kardynała, Papieża i Diakonów; wokół wszystkich waszych krewnych i przyjaciół; wokół wszystkich tych, którzy pójdą do Miejsc Schronienia; wokół wszystkich wierzących na świecie; wokół wszystkich światowych przywódców; wokół Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Europy, Azji, Afryki, Australii, Nowej Zelandii, wokół każdej wyspy na świecie; wokół waszej Oasis of Peace i wokół wszystkich waszych domów. Amen. 


Módlcie się tą Modlitwą, aby dać pozwolenie dla Nieba na zrobienia tego Przejścia Modlitwy Jerycha i odmawiajcie Różańce oraz inne modlitwy. Amen. 

Dziękuję za przesyłanie wiadomości na temat Przejścia Modlitwy Jerycha dookoła świata. To jest prawda – Duchowa Bitwa rozgrywa się nad ziemią. Nadal módlcie się, módlcie się, módlcie się.  

Idźcie teraz, aby kochać i służyć Panu i sobie nawzajem. Amen. 

 

(Powtόrzenie) – 22 lutego 2019 orędzie udzielone przez ABBA Ojca wizjonerowi Holy Family Refuge

ABBA Ojciec powiedział że toczy się TERAZ w Niebiosach nad ziemią potężna bitwa pomiędzy dobrem a złem
i jeśli nie wygramy tej bitwy, to wejdziemy w fizyczną bitwę na ziemi, gdzie wielu zostanie zabitych.
 

 

BÓG OJCIEC ABBA, prosi aby ludzie otrzymujący tę wiadomość, mocą swojej wolnej woli, uprosili wszystkich w Niebiosach : Przenajświętszą Trójcę, wszystkich Świętych, wszystkich Aniołów i wszystkie dusze w Czyśćcu –  aby zwrócili się do Trójcy Przenajświętszej, by pozwoliła na odmówienie Marszu Modlitwy Jerycha. 

 

Marsz Modlitwy Jerycha, jeśli będzie dozwolony, rozpocznie się DZISIAJ (piątek), aby dzięki naszej modlitwie  

na mocy naszej wolnej woli, wszyscy w Niebiosach przeszli 7 razy dziennie przez 7 dni: – wokół Białego Domu, – wokół Nowego Jorku i – wokół całej ziemi. 

My powinniśmy się modlić naszymi regularnymi modlitwami, ale dodając: Proszę wszystkich w Niebiosach, aby wykonali Marsz Modlitwy Jerycha wokół Białego Domu, Nowego Jorku i całej ziemi, 7 razy każdego dnia, przez 7 dni, począwszy od piątku, 22 lutego 2019, Święto Katedry Świętego Piotra.  

Proszę módlcie się w tej intencji i rozsyłajcie to orędzie wszędzie, gdzie tylko możecie. 

 

Załącznik: Księga Jozuego 6;1-16,20 Okrążenie i zdobycie miasta obłożonego klątwą