Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

CZYTANIE Z KSIĘGI KAPŁAŃSKIEJ – 11 marzec 2019 r.

„Pan Bóg powiedział do Mojżesza: Przemów do całej społeczności i powiedz im (..) nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, ani oszukiwać jeden drugiego, nie będziecie przysięgać fałszywie, nie będziesz uciskał bliźniego, ani go wyzyskiwał. Nie będziesz złorzeczył – ale będziesz bał się Boga Twego. Nie będziesz wydawać niesprawiedliwych wyroków, nie będziesz szerzył oszczerstw, nie będziesz szukał pomsty, nie będziesz w sercu żywił nienawiści, ani urazy do brata”.

EWANGELIA wg. MATEUSZA – 11 marca 2019 r.

„Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej Chwale, a z Nim wszyscy Aniołowie, a wtedy zasiądzie na na swoim tronie pełnym pełnym chwały. I zgromadzą się wszystkie narody, a On oddzieli ludzi jednych od drugich (…) Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: „Pójdźcie błogosławieni u Ojca Mego, weźcie w posiadanie królestwo przygotowane dla was od założenia świata(..) Wtedy odezwie się do tych po lewej stronie:”Idźcie precz ode Mnie przeklęci w ogień wieczny przygotowany diabłu i jego aniołom! (…) I pójdą ci na wieczną karę – sprawiedliwi zaś do życia wiecznego”.

SŁOWA TWOJE PANIE SĄ DUCHEM I ŻYCIEM. TY MASZ SŁOWA ŻYCIA WIECZNEGO. SZCZĘŚLIWI, KTÓRZY MIESZKAJĄ W TWOIM DOMU PANIE, BĘDĄ CIEBIE WYCHWALALI NA WIEKI. BÓG TAK UMIŁOWAŁ ŚWIAT, ŻE DAŁ SWOJEGO SYNA JEDNORODZONEGO I KAŻDY KTO W NIEGO WIERZY – MA ŻYCIE WIECZNE.                          

                                                             Podobny obraz

  Panie Jezu bardzo prosimy o Błogosławieństwo Twoje Boże dla Wszystkich Uczestników KONFERENCJI w Warszawie 16.03.19 r.

PAN JEZUS „Polacy są oszukiwani i okradani przez rządzących polityków od zawsze i za każdym razem w inny sposób. POLSKA jest opanowana przez siły tak mocne, że sam Naród Polski nie będzie mógł wydostać się z niewoli wrogów, a jest ich sporo. Każdy wróg organizuje kradzież i niszczy POLSKĘ bulwersującym sposobem. Nam w Niebie jest bardzo smutno patrzeć na Naród Polski, gdyż pomagają w tej grabieży duchowni rządzący Episkopatem i Moim Kościołem Katolickim – akceptują rozboje i rozbiory Polski.  Dlatego proszę was Polacy w Polsce i poza jej granicami łączcie się pod ochroną Jezusa Chrystusa „KRÓLA POLSKI”, bo już wiele razy Maryja i Ja hamowaliśmy wojenne wnioski. Proszę was Mój Narodzie oszukiwany przez waszych „niby przyjaciół” medialnych począwszy od „Radia Maryja” – Tadeusza Rydzyka, który to fortunę na krzywdzie waszej zbija. Obecnie tak dużo ludzi z Rządu i z Episkopatu jest zamieszanych w zniszczenie Narodu Polskiego różnymi sposobami, że tylko My w Niebie litujemy się nad wami. Dlatego wy Polacy trzymajcie się między sobą, a wasze sumienia niech drobne spory między wami łagodzą. „KTÓŻ  jak BÓG” często mówcie i Różańcami waszą Ojczyznę okrążajcie. Nie kłóćcie się między sobą, lecz ratujcie wasze dusze w konfesjonale i trwajcie w przyjaźni na stałe. Wiecie, że od dawna  trwają walki Naszych Aniołów z mieszkańcami piekła, a walka o was jest zaciekła. TYLKO JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI ZWYCIĘŻY WSZELKIE ZŁO – więc szukajcie ratunku w Modlitwie Różańcowej i zapraszajcie do Modlitw Aniołów i Świętych z Nieba, bo teraz, to dla wielu mieszkańców Ziemi pomocy potrzeba. Zostawcie niedomówienia i pomówienia między sobą, gdyż wkrótce świat będzie ogarnięty wojenną trwogą. Wojna może być w różnej postaci: myślą, mową i czynem – więc nie dochodźcie i nie posądzajcie kto jest czemuś winien, a pogódźcie się i nabierzcie odwagi, bo będą na tych dobrych i Bożych ludzi przeróżne ataki. Proszę was Polacy zrozumcie kto jest wasz wróg i nie upadajcie mu do nóg, lecz walczcie jak umiecie, bo ci wszyscy przeciwnicy Moi – KRÓLA POLSKI, to pospolite śmieci”.  Dlatego bardzo Jestem rad, że zbieracie się w Warszawie na KONFERENCJI i mam nadzieję, że Patriotów Polskich narodzi się więcej. Walczcie i módlcie się, aby politycy w Rządzie i hierarchowie w Episkopacie nie zwalali obowiązków jedni na drugich, bo win macie wszyscy bez liku. Powiadam wam – posłuchajcie Mnie teraz, gdyż ten ROK będzie ostatni dla was normalny jeśli nie będę KRÓLEM POLSKI, gdyż wasi wrogowie z wielu krajów i nacji organizują i planują pastwić się nad wami, a będą mieli mnóstwo okazji.  BŁOGOSŁAWIĘ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI ZORGANIZOWANEJ NA POTRZEBY NARODU POLSKIEGO, A CI PRZECIWNICY BOGA, LUDZI i POKOJU BĘDĄ NA WIECZNOŚĆ W PIEKIELNYM GNOJU. JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI”.

              Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 10 marca 2019 r. o godzinie 13

  Módlmy się:

– za Pasterzy Kościoła, aby z troską strzegli depozytu wiary i konsekwentnie głosili Ewangelię słowem i życiem – Ciebie Boże prosimy….

– za ustanawiających prawo, aby było zakorzenione w Bożej mądrości oraz sędziów, aby wydawali sprawiedliwe wyroki – Ciebie prosim y

– za rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów, aby z miłością upominali dzieci i młodzież – Ciebie Boże prosimy….

Gdybyśmy żyli każdego dnia, jakby umierając – nie grzeszylibyśmy. Niepewne jest nasze życie, a każdy dzień odmierzany jest przez Opatrzność. Mając takie usposobienie – nie zbłądzimy, nie będziemy się gniewać na nikogo ze wszystkimi żyjąc w zgodzie.To co czynimy za życia odbija się echem w wieczności.

                                                             

Ostanie z 2013 r orędzie Anioła Stróża Polski

https://gloria.tv/article/LJb1dPWAF1b43ynggU6CMMTzi   

Im bardziej was będą prześladować, tym głośniej odmawiajcie Różaniec.

 APOKALIPSA, która ma dotknąć POLSKĘ                                                                                     Wanda Stańska-Prószyńska: APOKALIPSA, która ma dotknąć POLSKĘ

czy pytałeś się Pana Boga – „po co żyjesz” 

Ważne! Polska patriotka z Paryża apeluje do polskiego rządu „Żydzi chcą przejąć Polskę”