Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

LUDZIE NIE SŁUCHAJCIE MASONERII KOŚCIELNEJ KTÓREJ JEST PÓŁ WATYKANU i 85% w POLSCE. 

Wszyscy duchowni, którzy nie chcą uznać Pana Jezusa KRÓLEM POLSKI to masoni, ponieważ Bóg Król by wyjaśnił oficjalnie co jest dobre       a co złe w Kościele. Poczytajcie książki Marii Simmy, która miała Łaskę rozmawiania z duszami czyśćcowymi. One przychodząc do niej mówiły za jakie grzechy są w czyśćcu. Te osoby, które dotykały Hostii miały obcięte ręce do łokci i nie mogły się modlić, bo nie miały dłoni. Poza tym w niegodnych rękach świeckich nie ma Pana Jezusa, a jest tylko SYMBOL. Jak śmie świecka osoba równać się z Panem Bogiem – tylko kapłan ma tę Łaskę dotykania Najświętszego Ciała Boga nawet ksiądz mason, ale nigdy świecki. To wszystko wymyśli masoni. mk.

Abp Ryś: będziecie podawać Jezusa swoim braciom i siostrom naprawdę, jeśli będziecie to czynić z serca
Abp Ryś: będziecie podawać Jezusa swoim braciom i siostrom naprawdę, jeśli będziecie to czynić z serca

 

Szafarz świecki, czyli przekleństwo dla całej parafii i rodziny

https://gloria.tv/video/rHx8KxAxnVgE27ZgF3coyJ1Je

Przed błogosławieństwem metropolita łódzki odpowiadając na podziękowania Szafarzy powiedział: – To ja wam dziękuję za to, że odpowiedzieliście na to wezwanie Pana Jezusa, oddając się do dyspozycji. Dziękuję wszystkim, którzy prowadzili kurs i przygotowywali was do tej posługi. Wszystkim bardzo dziękuję.
Na koniec metropolita łódzki przypomniał słowa Pana Jezusa: – weźcie to sobie dobrze do serca. Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi! – to jest to słowo, które się na was spełnia! Syn Człowieczy wydaje się w wasze ręce. Jeśli chcecie Mu dobrze służyć, to weźcie to sobie dobrze do serca, do serca. Będziecie podawać Pana Jezusa swoim braciom i siostrom naprawdę, jeśli będziecie to czynić z serca tzn. ze środka swojej miłości do Eucharystii. Im bardziej będziecie Go kochać, tym bardziej prawdziwie będziecie Go podawać. – zakończył łódzki metropolita.

– Jeśli rozeznaliście, że do tego miejsca was Pan Jezus wzywa, że wam tę misję chce powierzyć w Kościele, to idźcie w niej na całość. Oddajcie się jej w sposób pełny. Tak jak nie chcecie mieć księdza w parafii na pół etatu, nie chcecie być ojcem – mężem na ¾ doby, dlatego życzę wam panowie, abyście poszli na całość. – mówił abp Grzegorz Ryś do ustanowionych dziś nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii w Archidiecezji Łódzkiej.

– W ramach ostatniego kursu Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii do tej posługi przygotowało się dokładnie 100 mężczyzn z 49 parafii Archidiecezji Łódzkiej. – tłumaczy ks. dr Zbigniew Tracz – kanclerz kurii. – Na kurs, który trwał 6 miesięcy składała się modlitwa ale także wykłady dotyczące liturgii, Mszy świętej oraz duchowości mężczyzny i wartości Eucharystii w życiu każdego człowieka. W czasie trwania kursu byli i tacy, którzy stwierdzili, że nie są powołani do tej posługi, natomiast ci, którzy dzisiaj przyjęli tę posługę, odczytali w sobie łaskę powołania, by zanosić Chrystusa do innych ludzi. – podkreśla ks. Tracz.

Mszy świętej celebrowanej w łódzkiej katedrze, w czasie której metropolita łódzki ustanowił nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii uczestniczyli księża proboszczowie parafii, z których pochodzą nowi Szafarze oraz ich rodziny.

W homilii skierowanej Szafarzy łódzki pasterz powiedział miedzy innymi:  – wasze powołanie ma sens z racji na lud, a nie z racji na siebie samych. Bo sami to możecie do Komunii chodzić. Chodzi o lud Boga. Chodzi o to, żeby znaleźć w ludzie Boga – w Kościele – takie miejsce, które Pan wam wyznaczył jako miejsce posługi temu ludowi. Nie dostajecie tego błogosławieństwa po to, żeby zadrzeć nos do góry i  mówić: ale ja jestem kimś wyjątkowym, bo jestem Szafarzem. W ogóle nie chodzi o was. Chodzi o lud Boga, który jest w waszych parafiach. Chodzi o lud Boga, którym są chorzy w waszych parafiach, i którym możecie posłużyć, by cały ten lud, mógł stawać się bardziej, bardziej święty. – zaznaczył kaznodzieja.

Po homilii ksiądz arcybiskup odmówił modlitwę błogosławieństwa, ustanawiając tym samym 100 nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej w Archidiecezji Łódzkiej.

czytaj więcej: https://www.archidiecezja.lodz.pl/2019/03/abp-rys-bedziecie-podawac-jezusa-swoim-braciom-i-siostrom-naprawde-jesli-bedziecie-to-czynic-z-serca/