Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE IZRAELU! TY CAŁE SWOJE ISTNIENIE OD POCZĄTKU KŁAMIESZ. KŁAMSTWAMI POWIEDZIAŁEŚ BOGU OJCU – „NIE BĘDZIEMY CI SŁUŻYĆ” I ZERWAŁEŚ PRZYMIERZE Z BOGIEM OJCEM I DO TEJ PORY ZA KARĘ NIE MASZ SWOJEJ OJCZYZNY TAKIEJ JAKĄ BYŚ CHCIAŁ MIEĆ NORMALNEJ I KRADNIESZ INNYM OJCZYZNY I POLSCE TEŻ. TWÓJ NARÓD PODSZYTY KŁAMSTWAMI ZABIŁ BOGA WASZEGO PRZYJACIELA JEZUSA Z ZAZDROŚCI, ŻE JEST MĄDRZEJSZY OD WAS. NIESTETY WY NIE CZYNICIE CUDÓW A PROPAGUJECIE NIENAWIŚĆ I PODSTĘPNIE ATAKUJECIE INNE PAŃSTWA NISZCZĄC JE RÓŻNYMI PERFIDNYMI SPOSOBAMI. A TERAZ KŁAMIECIE DLA ŚWIATA, ABY POLAKÓW ZNISZCZYĆ ATAKAMI PSYCHICZNYMI I TERAZ CHCECIE ZAPŁATY ZA WASZE KŁAMSTWA. GDYBYŚCIE CHCIELI BYĆ UCZCIWI, TO JUŻ DAWNO SAMI BYŚCIE ZORGANIZOWALI W JEDWABNEM POTRZEBNE CZYNY ABY UDOWODNIĆ ŚWIATU WASZĄ RACJĘ, ALE WY ZNOWU KŁAMIECIE I DLATEGO NIE DOPUSZCZACIE DO TYCH BADAŃ OFIAR W JEDWABNEM. KŁAMLIWIE OBSADZACIE EPISKOPAT I RZĄD W POLSCE SWOIMI OBYWATELAM ŻYDAMI OD LAT I BEZCZELNIE NISZCZYCIE NASZ NARÓD POLSKI. ALE PAN BÓG JEST I PATRZY I W ODPOWIEDNIM CZASIE ZAREAGUJE JAK ZAWSZE, BO BÓG BYŁ, JEST I BĘDZIE ZAWSZE MĄDRZEJSZY OD CZŁOWIEKA, OD ŻYDÓW TEŻ. TERAZ ROZKAZUJECIE KŁAMAĆ RZĄDOWI USA, BO MACIE TAM TEŻ SWOJEGO ŻYDA ZIĘCIA PREZYDENTA. KONIEC JEST DLA KAŻDEGO WIĘC NAWRACAJCIE SIĘ NA JEDYNĄ PRAWDZIWĄ WIARĘ JEZUSOWĄ, KTÓRA PROWADZI NA WIECZNOŚĆ DO ZBAWIENIA W NIEBIE. WSZYSCY INNI SĄ W PIEKLE, WIĘC STUDIUJECIE PISMO ŚWIĘTE. mk.

Premierzy Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanjahu. Fot. twitter.

To niepojęte! Szczyt antyirański w Warszawie, który przemienił się w serię antypolskich incydentów w wykonaniu władz Izraela i Stanów Zjednoczonych w całości opłacił polski podatnik. Za oszczercze i obraźliwe zachowanie izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu oraz amerykańskiego sekretarza stanu Mike’a Pompeo zapłaciliśmy ponad 2,2 miliona złotych nie licząc kosztów ochrony policyjnej.

Przypomnijmy, że Pompeo rozpoczął swoją wizytę w Warszawie od przypomnienia bezprawnych żydowskich roszczeń majątkowych. Następnie amerykańsko-żydowska dziennikarka ni mniej ni więcej zasugerowała, że to Polacy rozprawili się z Żydami w warszawskim getcie. Ale to był dopiero początek. Potem izraelski premier Netanjahu oskarżył Polaków o udział w holokauście. Gdy polscy dyplomaci zaprotestowali odezwał się z Izraela tamtejszy minister spraw zagranicznych, który dorzucił, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.

Ale to nie koniec efektów farsy jaką był szczyt. Iran zirytowany zachowaniem Polski zablokował Polakom przyznawanie wiz. Ustały też wszelkie kontakty kulturalne i gospodarcze z tym krajem.

Za te poniżenia i szkalowania zapłacił… polski podatnik. Wydaje się, że jedyną odpowiedzią na ten szczyt fiaska i klapy za grube pieniądze powinna być natychmiastowa wymiana szefostwa polskiego MSZ-u, które najwyraźniej nie rozumie, że robienie polityki za pośrednictwem żydowskiego lobby może się skończyć tylko katastrofą. Niestety, jak wynika z expose polskiego ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza, jemu samemu się wydaje, że właśnie wzniósł się na szczyty dyplomacji. Powstaje więc pytanie czy to upokarzanie Polski na arenie międzynarodowej, zapowiedziane kiedyś przez szefa ADL Abrahama Foxmana przez Żydów kiedyś się skończy?

https://nczas.com/2019/03/18/skandal-roku-za-to-zeby-izrael-i-ameryka-obrazila-polske-zaplacil-tylko-polski-podatnik/