Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Dziękuję za taki odbiór mojej treści zgodnie z intencją jaki mi w tym przyświeca. Prawdą jest, że w obecnej sytuacji co się dzieje teraz w kraju żadna publiczna instytucja nie stoi w obronie Polaków, nas, naszego polskiego narodu. Wszyscy Ci czołowi, którym Polacy zaufali zdecydowanie opowiadają się po jednej i tej samej stronie – potwierdzeniem są tu ostatnie państwowe pogrzeby, masona Jana Olszewskiego i tego ze stycznia br. prezydenta Gdańska. Oszustwo życia publicznego c.d. od 1989 r. jest tu oczywiste, tak po stronie instytucji KK, jak i tej „naszej” władzy, agentów różnych lóż inteligentnie zawsze zorganizowanych w białych rękawiczkach. Proszę zwrócić uwagę, jaka jest teraz medialna „wolność” zawsze po tej samej stronie wskrzesicieli wskrzesiciela – chełpią się ciągle ze swego dzieła, przyklaskując sobie w skrytości podłości swych nie-boskich celów. Tylko do tej pory nie zdążyli jeszcze podziękować Niemcom za przywiezienie wskrzesiciela z Berlina do Warszawy. Polskę suwerenną tworzyli i bronią całkiem inni ludzie. Zbliża się w czerwcu 100R. podpisania Traktatu Wersalskiego – o tym fakcie ani słowem dotąd się nie wspomina na czym prawnie umocowana jest suwerenność naszego kraju. Jest tylko maskarada działań w ogłupianiu nas jako katolickiego narodu, a docelowo z nakazu talmudu przewidzianego do jego unicestwienia, tak samo jak uczynili z Jezusem Chrystusem. Teksty załączonych dokumentów i publikacji w pełni obnażają kim oni dla nas są i po co.

 

Zalecam ponowne zwrócenie uwagi jaki jest stan naszego kraju na tle Europy w poniższych linkach i w załączeniu, aby nie być gołym i wesołym w zachwycie propagandy tego świata.

Dr. Jerzy Jaśkowski o H.Pająku, WOŚP, śmierci Adamowicza  https://youtu.be/9H2sZEILdmE

Komentarz: Bozena H   Pozdrawiam Pana Dr Jaśkowskiego, bardzo dobra analiza podejmowanych tematów

Masoneria sieje zgrozę w Paryżu. Pomnik praw człowieka symbol francuskiej masonerii https://www.youtube.com/watch?

https://www.youtube.com/watch?v=jmFHba8t4Oo

Jawna jest tu ekspozycja pokazywania symbolu trójkąta przez notabli – otwarcie to czynią, skrupułów już w nich nie ma – buta arogancji i zuchwała prowokacja w zapytaniu „a co nam zrobicie?”, ich bóg i tak zwycięży. Serwujcie to wokół, szczególnie dla osób wierzących, którzy głośno wyznają potrzebę naśladowanie Jezusa Chrystusa, a w wierze dopatrują się wyłącznie radości w zachwycie deklaracji słów bez odwagi wystąpienia dla poznania czym jest, żyje świat.

P.S. Jest coraz więcej Polaków, ludzi, którzy spełniają swą przyrodzoną misję sensu życia i dociekają do prawdy, faktów w oparciu o naturalne zasady ich traktowania podanych też przez Mojżesza w dekalogu. W wyniku czego, coraz więcej przed chcącymi żyć w godności odsłania się wiarygodny obraz stanu sytuacji w Polsce sprzeczny z propagandą poprawności i narzucanej nam przez obcych duchem globalistów (w tym nieświadomych swej postawy ludzi z charakteru nie wiedzących nigdy o niczym tzw. użytecznych idiotów) „mowy nienawiści”. Ale póki co – Zbieżne informacje z wydawanych desygnowanych obecnie encyklopediach, rzetelnych publikacjach i internetu spływają zewsząd te same, że: „W Polsce nie było żadnych Żydów w definicji jak podaje bezspornie nam propaganda poprawności i co przekazuje nam w randze wiary KK. Polskie słowo żyd pochodzi od francuskiego jude, które oznacza kogoś pochodzącego z Judei. Ludzie, którzy w Polsce, określani tą nazwą Żydzi, tak na prawdę są Chazarami. Chazarowie, lud pochodzenia tureckiego żył od VII do XI w. na północnych wybrzeżach Morza Czarnego. Ich władca, czyli kagan o imieniu Balan przyjął w imieniu swojego ludu religię mojżeszową. Taki ich, jak dla nas Mieszko I. Po rozbiciu ich państwa – przez żyjących tam Słowian, krzepkich Rusinów i innych ludów, przybyłych do tego celu Wikingów z terenu obecnej Dani i materialnym wsparciu rzymskiego cesarstwa Bizancjum – rozpierzchli się oni po całej Europie. Czarne włosy, śniada cera i długie, krzywe nosy, to cechy etnicznych Turków, nie Semitów. Wystarczy spojrzeć na konterfekty najwybitniejszych władców Osmańskich – Mehmeta Zdobywcy, czy Sulejmana Wspaniałego.

A jak wyglądali prawdziwi Izraelici, ci którzy wyszli z Egiptu razem z Mojżeszem? Byli niscy, krępi, mieli ciemnoblond kręcone włosy i niebieskie oczy. Skąd to wiem? Pewien „Żyd” zwierzył się mojemu znajomemu, że przed wojną lubił przychodzić do portu wiślanego na Powiślu, żeby popatrzeć na tragarzy, którzy wyglądali w ten właśnie sposób. Skoro w Polsce nie ma Semitów, to nie ma antysemityzmu. Może pojawiać się co najwyżej antychazaryzm, albo antyturkizm.

Warto zdać sobie sprawę z tego, bo w podświadomości społecznej tkwi myśl o tym, że oni są narodem wybranym i prędzej czy później osiągną dominację nad światem. Jest to bzdura, bo to nie z nimi Bóg zawarł przymierze, nie do nich Mojżesz

zniósł tablice z Dziesięcioma Przykazaniami i nie ich przeprowadził przez Morze Czerwone. Powie ktoś, ale oni się czują Judejczykami. I co z tego? Na świecie jest wiele szpitali psychiatrycznych, w każdym z nich jest przynajmniej jeden człowiek,

który czuje się Napoleonem Bonaparte. Dlaczego nikt do nich nie zwraca się Sire?

Dlaczego trzymają ich w szpitalach bez klamek? – Bo są poważne podstawy, żeby im nie wierzyć!

W latach 40-tych, na sowieckich czołgach przyjechało ok 2 mln ludzi, obcych Polsce etnicznie i kulturowo. Ich zadaniem była instalacja komunizmu. Zajęli stanowiska w aparacie partyjnym, sądownictwie, aparacie represji itp. Dziś ich synowie i wnuki, a nawet prawnuki rządzą i szkodzą Polsce. Ci ludzie najlepiej się czują, gdy Polska jest słaba, a najlepiej okupowana, bo wtedy nikt ich nie pyta skąd wzięła się ich pozycja i majątki, a okupant zyskuje w nich kompetentnych współpracowników. Nieubłagana logika dziejów stawia ich i nas po przeciwnej stronie barykady. My walczymy z naszymi przeciwnikami prawdą, a oni z nami kłamstwem.” Dla prawdziwie wierzących Chrześcijan nie trzeba wiele tłumaczyć, że Ewangelia św. Jana w Apokalipsie wyraźnie podaje w kilku miejscach o synagodze szatana obsługiwanej przez fałszywych Żydów mówiących o sobie nie prawdę, zwodzących kłamliwie ludzi ku swoim zbrodniczym prawom – obecnej wizji NWO. Co czynić? – trzeba się od nich skutecznie otrząsnąć.

P.S.-2  Peter Raina: Męczennik Prawdy – śp. dr Dariusz Ratajczak złożył ofiarę ze swego życia za Prawdę  https://www.youtube.com/watch?v=uEjokHDM1jQ

CEPowisle   Data premiery: 24 mar 2019,  Komentarzkatoliczka777   W Polsce każdy , kto myśli inaczej jest prześladowany. Dotyka to moja rodzinę.

P.S.-3  Polska Semidemokracja – dylematy oddolnej demokracji w III Rzeczypospolitej https://www.polishnews.com/miroslaw-matyja-polska-semidemokracja-dylematy-oddolnej-demokracji-iii-rzeczpospolitej  19 lutego 2019    Krytyki sposobu rządzenia w Polsce nie brakuje! Mało kto podaje jednak receptę na sprawniejsze, lepsze i skuteczne funkcjonowanie polskiego systemu polityczno-decyzyjnego.

Profesor Polskiego Uniwersytetu na Obczyznie PUNO w Londynie, Mirosław Matyja w swojej najnowszej publikacji «nazywa rzeczy po imieniu», podając konkretne przykłady nieudolnosci funkcjonowania państwa polskiego. Autor przedstawia jednocześnie pragmatyczne sposoby uzdrowienia chorego systemu politycznego w Polsce, a to dzięki wprowadzeniu wybranych instrumentów demokracji oddolnej na wzór szwajcarski: referendum, inicjatywy obywatelskiej i weta obywatelskiego.   

W Polsce obywateli przekonuje się, że możliwość wrzucenia do urny kartki do głosowania raz na kilka lat jest podstawą demokracji. Ale czy polscy obywatele, dzięki udziałowi w wyborach i głosowaniu na określone partie i ugrupowania polityczne, mają rzeczywisty wpływ na stanowione w polskim państwie prawo? Podstawą obowiązującego prawa w naszym kraju jest przestarzała i niedostosowana do dzisiejszych potrzeb konstytucja. Poza tym, można stwierdzić, że w Polsce istnieje obstrukcja poważnego traktowania obywateli przez wybranych przez nich przedstawicieli do parlamentu.

Książka prof. Matyi analizuje namiastki demokracji bezpośredniej w III Rzeczpospolitej, a więc tego typu demokracji, w której rzeczywistym suwerenem powinien być obywatel.

Celem publikacji jest pokazanie Czytelnikowi, że aktualna „demokracja oddolna” w Polsce jest niestety fikcją i w praktyce jest sterowana odgórnie. /…/ Więcej jest na stronie – kliknij wyżej

P.S.-4  „Strace­nie mordercy wstrząsa liberałem bardziej niż śmierć zamordowanego”.

https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/prawo-miecza-1
dobrze BYŁOBY UMIEŚCIĆ TO NA WŁASNYCH PORTALACH

kc
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Prawo miecza  Całość super ciekawa – dla wszystkich. Fragment:

„Teoria wypracowana przez świętego Augustyna nabrała szczególnego znacze­nia w epoce Średniowiecza, kiedy obo­wiązywał alians „ołtarza i tronu”, czyli władzy duchownej i władzy świeckiej. Panujące pomiędzy nimi relacje zdefi­niował w 857 r. papież Mikołaj I w li­ście do biskupów wchodniofrankijskich, zgromadzonych na synodzie w Mogun­cji: „Święty Kościół Boży nigdy nie krępu­je się świeckimi prawami, miecza nie po­siada innego jak tylko duchownego: nie zabija, ale ożywia”. Tym samym uznawał prawowitość istnienia drugiego „miecza”, należącego do władzy państwowej, któ­ry zabija w imieniu Boga. Nauczanie Mi­kołaja I potwierdził jeden z najwybitniej­szych papieży Wieków Średnich, wszech­potężny Innocenty III. W 1208 r. ogłosił on dekret w sprawie skruszonych waldensów, chcących pojednać się z Kościo­łem katolickim.”  Jest więcej na stronie

 P.S.-5  Prawdziwy plan NWO  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yhtFO5ZMYKI