Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KACZYŃSKI POJECHAŁ SPRAWDZIĆ, CZY OBRAZ JEZUSA CHRYSTUSA „KRÓLA POLSKI” JEST DOKŁADNIE ZAMKNIĘTY  W PIWNICACH ZAMKU CZĘSTOCHOWSKIEGO U PAULINÓW MASOŃSKICH BO, TYLKO MASONI I ŻYDZI BRZYDZĄ SIĘ PANEM BOGIEM OJCEM, JEZUSEM CHRYSTUSEM I DUCHEM ŚWIĘTYM A TAKŻE MARYJĄ. mk.

Inicjatywa „Stop aborcji” nie przeszła i pewnie inicjatywa „Stop pedofilii”  też nie przejdzie. Ciekawe co „Kaczor” tym razem wymyśli żeby zablokować tę inicjatywę, a głupi Polacy i tak będą na niego głosować. Kaczyński zablokował inicjatywę „Stop aborcji” i „Zatrzymaj aborcję”, a później jedzie na Jasną Górę do Matki Bożej Królowej Polski, żeby się pokazać, jaki to pobożny. A ja się zastanawiam, jak ten Kaczyński śmie w ogóle spojrzeć w oczy Naszej Kochanej Królowej. Wybacz Panie Boże, ale nie mogę zdzierżyć tej hipokryzji.  Brygida

Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Stop pedofilii”

Fundacja Pro-prawo do życia zgłosiła dziś w Sejmie zamiar utworzenia Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Będzie on zbierać podpisy pod projektem nowelizacji Kodeksu karnego, która zakazywałaby propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia zgodnej ze standardami WHO edukacji seksualnej dotyczącej osób małoletnich. – Wprowadzenie zmian powstrzyma falę demoralizacji dzieci i młodzieży – argumentują autorzy nowelizacji przepisów.

Inicjatywa Fundacji Pro-prawo do życia jest odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy tzw. „Deklaracji LGBT+”.

Zdecydowaliśmy się na tę inicjatywę dlatego, że środowiska deprawacyjne wywierają bardzo silny nacisk na wprowadzenie edukacji seksualnej na wzór niemiecki. Ostatnio zrobił to pan prezydent Rafał Trzaskowski, podpisując „Deklarację LGBT+”, w której znalazło się wezwanie do tego, aby wprowadzać tę edukację w warszawskich szkołach – przypomniał dziś przed Sejmem Mariusz Dzierżawski, pełnomocnik Komitetu „Stop pedofilii”.

Te standardy [WHO, na których opiera się warszawska deklaracja – red.] zachęcają, aby dzieci już od żłobka uczyć masturbacji; żeby sześciolatki uczyć wyrażania zgody na seks; żeby dziewięciolatki uczyć posługiwania się środkami antykoncepcyjnymi. Pytanie, komu to jest potrzebne? Z pewnością nie dzieciom. To jest potrzebne pedofilom – wyjaśnił Dzierżawski.

W uzasadnieniu projektu Fundacja Pro-prawo do życia przytacza szczegółowe instrukcje dotyczące prowadzenia zajęć z edukacji seksualnej, jakie opracowała niemiecka instytucja BZgA, która współtworzyła standardy edukacji seksualnej razem z WHO. W swoich poradnikach dla rodziców i wychowawców przedszkolnych oraz starszych dzieci i młodzieży BZgA zamieściła konkretne instruktaże dotyczące uprawiania seksu, w tym między osobami homoseksualnymi.

Autorzy proponowanych zmian argumentują, że obecnie art. 200 b Kodeksu karnego penalizuje jedynie publiczne propagowanie lub pochwalanie zachowań o charakterze pedofilskim. Ogranicza się zatem wyłącznie do sytuacji, gdy osoba dorosła współżyje z osobą małoletnią, całkowicie zdaniem wnioskodawców nowelizacji pomijając fakt, że coraz częściej propaguje lub pochwala się sytuacje, gdy to małoletni podejmują współżycie ze sobą.

W konsekwencji – wskazują autorzy projektu – obowiązujący stan prawny nie nadąża za obecnymi przemianami społecznymi. Prowadzą one do akceptacji, a w najlepszym razie obojętności wobec zachowań, których skutki są dla małoletniego negatywne.

czytaj więcej: 

https://www.pch24.pl/rusza-obywatelska-inicjatywa-ustawodawcza-stop-pedofilii,67161,i.html