Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Fundacja Pro - prawo do życia

Szanowna Państwo,

rozpoczynamy obywatelską inicjatywę ustawodawczą Stop pedofilii!

Do szkół na terenie całego kraju wkraczają „edukatorzy” seksualni i aktywiści LGBT, którzy masowo oswajają dzieci z treściami niszczącymi poczucie ich wstydu, będącego naturalną ochroną przed wykorzystywaniem seksualnym. Tego typu działania są wspierane przez władze kolejnych miast, m.in. Warszawy, Gdańska, Krakowa i Poznania. Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży oraz forsowania „edukacji” seksualnej opartej o Standardy WHO w polskich szkołach, istnieje pilna potrzeba zwiększenia ochrony najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną.

Stop pedofilii

Dlatego rozpoczynamy inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zablokowanie lobby LGBT dostępu do polskich dzieci. Już wkrótce w całym kraju rozpocznie się zbiórka podpisów pod projektem ustawy. Jego założenia są bardzo proste.

Za propagowanie podejmowania przez dzieci obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych, będzie groziła kara więzienia do 2 lat. Wymiar kary zwiększy się do 3 lat, jeśli do tego typu wydarzenia dojdzie na terenie szkoły lub innej placówki oświatowej. Pełną treść projektu naszej ustawy wraz z uzasadnieniem może Pani znaleźć na naszej stronie stoppedofilii.pl.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu zapisów w ogóle nie ma obecnie w polskim kodeksie karnym. Dzięki temu „edukatorzy” seksualni i aktywiści LGBT mają swobodę w propagowaniu wśród dzieci treści o charakterze pedofilskim, takich jak nauka masturbacji czy wrażania zgody na seks. Całkowicie bezkarnie promują również wśród uczniów homoseksualizm.

W czwartek 28 marca złożyliśmy u marszałka Sejmu wniosek o rejestrację komitetu Stop Pedofilii. Gdy tylko to nastąpi, zaczynamy zbiórkę podpisów. Będziemy mieć trzy miesiące aby zebrać ich co najmniej sto tysięcy. Liczę jednak na o wiele większe poparcie.

Już teraz do naszej Fundacji zgłaszają się osoby z całej Polski, które chcą zbierać podpisy w swoim miejscu zamieszkania. Każdy może włączyć się w akcję za pomocą formularza na naszej stronie. Jak tylko marszałek Sejmu zarejestruje nasz komitet, wszystkim chętnym natychmiast wyślemy karty do zbierania podpisów.

Proszę Państwa, musimy działać gdyż inaczej szybko dojdzie do tragedii. Jeśli będziemy bierni, zdeprawowanie seksualne tysięcy polskich dzieci będzie jedynie kwestią czasu.

Nasi wolontariusze przyjrzeli się bliżej środowisku, które chce „edukować” seksualnie polskie dzieci. Szczególnie aktywne jest na tym polu stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, należące do lobby LGBT. To właśnie jego członkowie są odpowiedzialni za tzw. warszawską kartę LGBT i plany seksedukacji dzieci w stołecznych szkołach. Niech Państwo spojrzą na jednego z nich.

Członek MNW

To Maciej Gośniowski, pseudonim Gąsiu. Swoją karierę w środowisku LGBT zaczynał jako student w gejowskim klubie go-go, gdzie rozbierał się za pieniądze. W jednym z wywiadów medialnych przyznał, ze niejednokrotnie był tam molestowany seksualnie. Obecnie jego „występy” można oglądać m.in. na Youtube, Facebooku i Instagramie.

„Nie jestem od gadania, tylko od pokazywania dupy.”

Podsumował swoją działalność Gośniowski na jednym z filmików. Stwierdził również, że nie ma nic do uprawiania prostytucji i że chciałby zawrzeć homoseksualne „małżeństwo” i mieć dzieci.

To właśnie Gośniowski i jego koledzy domagają się „edukacji” seksualnej warszawskich uczniów a wprowadzona przez nich w Warszawie tzw. karta LGBT inspiruje organizacje homoseksualistów z całej Polski. W Opolu tamtejsi aktywiści LGBT przygotowali odezwę do prezydenta miasta, w której domagają się wprowadzenia rozwiązań podobnych do tych w Warszawie. Można było w niej przeczytać m.in. że:

Dzieci od najmłodszych lat masturbują się, początkowo przejawia się to tym, że dotykają się w miejscach intymnych i jest motywowane ciekawością i przyjemnością. Nie wolno za to karać. Rolą opiekunów jest przekazanie im wiedzy, że jest to całkowicie normalne oraz ewentualnie poinstruować, że np. nie należy robić tego w miejscach gdzie przebywają inni ludzie np. przy stole.”

Właśnie o to w praktyce chodzi aktywistom LGBT – celem jest jak najszybsze rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z patologiami seksualnymi. Biorą przykład z zagranicy, gdzie stopniowo realizują się ich kolejne żądania.

Kilka dni temu w Wielkiej Brytanii przyjęto nową ustawę o „edukacji” seksualnej. Wszystkie dzieci już od 5 roku życia obowiązkowo będą uczyły się o homoseksualizmie i „małżeństwach” gejowskich. To jednak nie wszystko. W ubiegłym roku największy wydawca podręczników szkolnych w Wielkiej Brytanii zapowiedział poważną zmianę w wydawanych książkach. Ma się w nich pojawiać więcej homoseksualistów i „małżeństw” homoseksualnych. Jako podręcznikowe postacie mają również występować biseksualiści i osoby, które dokonały zmiany płci. Ma to dotyczyć książek ze wszystkich przedmiotów, również takich jak matematyka i inne przedmioty ścisłe. Wszystko po to aby przybliżyć się do głównego celu lobby LGBT jakim jest bezkarny, seksualny dostęp do dzieci i młodzieży. To się dzieje już teraz a liczne tego przykłady możemy oglądać na zachodzie.

42-letni dyrektor szkoły podstawowej w Walii został zwolniony za seks z dwoma 17-letnimi chłopcami. Sprawa wydarzyła się w 2015 roku, kiedy umówił się z nimi przez portal randkowy dla gejów, a następnie uprawiali grupowy seks. Policja szybko się o tym dowiedziała, ale nie stwierdzono złamania prawa. Jednak przełożeni dyrektora zwolnili go, ponieważ poważnie naruszył ich zaufanie. Oparli się także na opinii śledczego, że stanowi potencjalne zagrożenie dla dzieci. Nauczyciel uznał to za przejaw homofobii i udał się do sądu pracy. Sąd zdecydował, że decyzja była błędna i przywrócił nauczyciela do pracy w szkole. W raporcie policjanta dopatrzył się natomiast…dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną”.

Na zachodzie już dzisiaj tak właśnie wygląda „modelowy” nauczyciel i „edukator”. I tak samo ma być w Polsce. Nasze dzieci mają zostać poddane agresywnej propagandzie homoseksualnej, która ma rozbudzić je erotycznie i przygotować na seks z pedofilami.

W związku z tym, już teraz musimy dotrzeć z informacją o akcji Stop Pedofilii do jak największą liczby Polaków a wkrótce, w trzy miesiące, zebrać ponad sto tysięcy podpisów pod projektem naszej ustawy. To ogromne przedsięwzięcie.

W zbiórkę podpisów i kampanię informacyjną promującą inicjatywę Stop Pedofilii włączamy setki wolontariuszy. Mamy wielu doświadczonych działaczy, którzy brali udział w największych polskich inicjatywach ustawodawczych od 2011 roku i zebrali już łącznie ponad dwa miliony podpisów. Jednak kluczowe dla powodzenia całej akcji jest wsparcie i zaangażowanie naszych Darczyńców.

Proszę Państwa, w tej chwili Państwa pomoc jest nam najbardziej potrzebna od miesięcy.

Jeżeli teraz nie powstrzymamy „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT, to w Polsce stanie się to samo co w Niemczech. Tuż za naszą granicą „edukacja” seksualna oswajająca z homoseksualizmem jest obowiązkowa a rodzice trafiają do więzień za odmowę posyłania dzieci na tego typu lekcje.

Polskie media już kilka lat temu informowały o takich przypadkach. Tysiące euro grzywien i miesiące spędzone za kratami – to los niemieckich rodziców, którzy nie godzą się na udział ich dzieci w zajęciach z seksualnej deprawacji według standardów WHO. Dokładnie tak samo będzie u nas, jeśli się temu nie przeciwstawimy i nie zaangażujemy się w walkę o dzieci.

Zbiórka podpisów

Inicjatywa ustawodawcza Stop Pedofilii to akcja, która zmobilizuje do działania dziesiątki tysięcy polskich rodzin. Zbiórka podpisów potrwa trzy miesiące. Potem rozpocznie się batalia medialna i sejmowa o przyjęcie projektu. Dzięki temu nasz przekaz dotrze do kolejnych setek tysięcy Polaków. Musimy podjąć to wyzwanie i ratować nasze dzieci przed pedofilami!

Aby rozpocząć przygotowania do ogólnopolskiej zbiórki podpisów, która ruszy już wkrótce, potrzebujemy ok. 30 000 zł .

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 40 zł, 80 zł, 160 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby rozpocząć ogólnopolską inicjatywę ustawodawczą Stop Pedofilii i zablokować lobby LGBT dostęp do naszych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

W tej chwili „edukatorzy” seksualni i aktywiści LGBT są całkowicie bezkarni. Wykorzystując niewiedzę i brak świadomości rodziców i nauczycieli, wchodzą do kolejnych szkół i demoralizują dzieci. Mogą bez żadnych przeszkód zachęcać dzieci do masturbacji i innych czynności seksualnych. Polskie prawo nie przewiduje za to kar. Zmieńmy to! Postawmy zaporę pedofilom i ostrzeżmy przed zagrożeniem tysiące polskich rodzin.

Bardzo liczę na Państwa zaangażowanie w inicjatywę Stop Pedofilii.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: Proszę Panią również o poinformowanie o akcji Stop Pedofilii swoich przyjaciół i znajomych.

Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl