Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

TAK BĘDZIE JAK PAN JEZUS ZAPOWIEDZIAŁ – TEN ROK JEST OSTATNI POKOJOWY, BO BÓG OJCIEC NIE MOŻE JUŻ PATRZEĆ NA TE STRASZNE GRZECHY. TA SYTUACJA JEST Z WINY TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB DUCHOWNYCH RZĄDZĄCYCH KOŚCIOŁEM KATOLICKIM – ARCHIDIECEZJI I EPISKOPATÓW, BO NIE CHCE SIĘ IM GŁOSIĆ SŁOWA BOŻEGO, WPROWADZAJĄ BEZBOŻNE ZASADY W KOŚCIELE JEZUSOWYM. NIE CHCE SIĘ IM ZAPRASZAĆ LUDZI DO KOŚCIOŁÓW, ANI WALCZYĆ O CZYSTOŚĆ LUDZKICH SERC. POZWALAJĄ MASONERII PANOSZYĆ SIĘ NA BOŻYM OŁTARZU. TE GRZECHY SĄ POWIELANE OD WIEKÓW. mk. 

Szwedzki Kościół tworzy Biblię dla dzieci LGBTQ, identyfikuje Jezusa jako „Queer”

 
Diecezja Västerås, oddział Kościoła Szwecji, rozdaje teraz przewodnik LGBTQ dla „chrześcijańskich dzieci queer”. Chrześcijanie wierzący w Biblię mogą być zaskoczeni słysząc, że ten skrajny przewodnik opisuje Jezusa jako „queer”, a Józefa jako transwestytę. Nie, to nie jest jakiś radykalny kurs na temat Biblii. To pochodzi od rzeczywistego Kościoła Szwecji.Kościół, który identyfikuje się jako protestant, stworzył to, co nazywa „przewodnikiem przetrwania” dla młodzieży LGBTQ. Szwedzki serwis informacyjny Nya DagBladet stwierdza, że przewodnik kościoła zawiera definicje i koncepcje, trochę o Biblii i LGBTQ, a także historie biblijne, które według niej są związane z osobami LGBTQ.Przewodnik jest sprzeczny z Pismem Świętym, stwierdzając, że Biblia w rzeczywistości nie jest przeciwna homoseksualizmowi, co oznacza, że pisma święte, które się nią zajmują, dotyczą w rzeczywistości wyzysku lub gwałtu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, co Biblia mówi o homoseksualizmie.

Przewodnik zawiera również definicje lewicowych terminów seksualnych, takich jak „cisperson”, „płyn płciowy”, „nonbinary”, „queer”, „norma dwóch płci”, „targi tęczowe” i wiele innych. Stwierdza, że matka Jezusa „ośmieliła się złamać tradycyjne normy seksualne w społeczeństwie patriarchalnym”.I biblijny charakter Józefa jest opisany jako osoba, która „łamie normy pod względem ekspresji płciowej i prawdopodobnie poszła w garniturze przeznaczonym dla córki króla”.

Jezus jest opisany jako ktoś, kto „złamał normę”, nazywając go „dziwnym” za sposób, w jaki przeżył swoje życie. Ponadto przewodnik stwierdza, że „nie bronił tradycyjnej rodziny”.

Jest to część rosnącego poparcia dla wartości LGBTQ w lewostronnych segmentach kościoła. Różne wyznania walczyły wewnętrznie z zatwierdzeniem duchowieństwa gejowskiego. CBN News doniosło ostatnio o konferencji Revoice w USA, w której katolicy i protestanci potępili „chrześcijańskie wersje heteronormatywności” i zażądali od chrześcijan „obalenia prostego przywileju, gdy powoduje to trudności dla gejów”.

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww1.cbn.com%2Fcbnnews%2Fus%2F2019%2Fapril%2Fthe-swedish-church-creates-lgbtq-view-of-the-bible-for-children-identifies-jesus-as-queer