Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Stwórz o Mój Boże we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha. Nie odrzucaj mnie od swego Oblicza i przywróć mi radość Twojego Zbawienia. Będę nieprawych nauczał dróg Twoich i wrócą do Ciebie grzesznicy. Chwalcie Pana, wzywajcie Jego Imienia, ukażcie narodom Jego dzieła. 

                                            Znalezione obrazy dla zapytania Pan Jezus Chrystus

 Panie Jezu bardzo dziękuję całej Trójcy Przenajświętszej i Maryi – naszej Królowej, że doczekałam 72 lat życia i bardzo proszę o opiekę na dalsze lata.

                                  PAN JEZUS

    „Mieczysławo, Mieczysławo – w nagrodę za twoją miłość uczyniłem cię sławną, a ty nieustannie odwzajemniasz się i uwielbiasz całą Trójcę Przenajświętszą razem z Moją Mamą. No cóż – Polacy w Polsce i poza jej granicami módlcie się o uzdrowienie z pychy i zawziętości Episkopatu, bo gdy nie będę KRÓLEM, to wasza Ziemia pokryje się zbytecznymi zniczami i zbytecznym bólem. Przed „drugą wojną światową” prosiłem kogo mogłem i kto chciał Mnie słuchać, lecz wasz kardynał Hlond wybrał wieczny ogień piekielny, bo nie chciał Mnie słuchać.  Ja Jestem Przyjacielem ludzkości każdego Narodu i bardzo kocham świat, który stworzył Bóg Ojciec Wszechmogący, a bez wrogów jest moc Bożych Łask wart. Wszyscy w Niebie są napełnieni miłością i pragną, aby ta miłość panowała i na Ziemi, która świat z zepsutego i grzesznego na piękny i Boży zamieni. Ludzie, a także panujący na Ziemi Żydzi – dlaczego wierzycie w lucyfera, który  z was szydzi? Naród Żydowski jest mądrym narodem, ale nie rozumie, dlaczego nienawidzi Boga, który jest Miłością, Zbawicielem i Odkupicielem. Lecz mimo to – Żydzi są bezmyślni i podli w postępowaniu egoistycznym i chcą zniszczyć Ziemię, dlatego nie chcą być dobrymi i rozmodlonymi, a kłamstwa podsycają. Przecież Bóg jest Jeden a każdy z was tylko raz żyje i na spotkaniu ze Mną, które musi być – każda dusza bezbożna strasznie wyje. Już tak długo wam Polacy tłumaczę, a śmierć ginąc jak Hlond wybieracie. Mieczysława pełni Moją Wolę nadal, gdyż Mój Głos i Słowo Moje posyłane jest do wielu krajów, a komentarze do korespondencji są pisane jako Moje. Bardzo ubolewam, że Żydzi wszędzie chcą panować, a na końcu życia będą jak oni wszyscy bardzo żałować. No, ale cóż – wielu złych ludzi trzyma władzę polityczną i religijną w państwach i są uparci,  krnąbrni, szkodliwi i są bardzo w decyzjach winni. Trwaj ze Mną Mieczysławo według posłuszeństwa twego wobec Boga Ojca, Boga Jezusa i Boga Ducha Świętego. Amen”.

 

OTO JEST DZIEŃ, KTÓRY PAN UCZYNIŁ, RADUJMY SIĘ W NIM I WESELMY. PEŁNA JEST ZIEMIA ŁASKAWOŚCI BOGA. SŁOWO PANA BOGA JEST PRAWE, A KAŻDE JEGO DZIEŁO GODNE ZAUFANIA. OCZY PANA ZWRÓCONE NA BOGOBOJNYCH, KTÓRZY OCZEKUJĄ JEGO ŁASKI, ABY OCALIŁ ICH ŻYCIE I ŻYWIŁ ICH W CZASIE GŁODU.

 
                                           Znalezione obrazy dla zapytania Matka Boża CzÄ™stochowska obrazy

Panie Jezu bardzo dziękuję za wszystkie DARY i ŁASKI Twoje. Ty wiesz Boże moja Miłości, że ja nigdy nie chciałam być sławna. Do Ameryki wszyscy, aby nie ja.     Wszystkie decyzje przełożonych przyjmowałam bez sprzeciwu, bo moje żadne nie liczyły się. A teraz niech się stanie i trwa Twoja Wola Królu mój.

                                     PAN JEZUS

        „Już tak dużo Słów powiedziałem do Ciebie i o tobie, że sama rozmowa Nasza jest już sławna. Wszystkie osoby, które wybrałem do przekazywania ważnych informacji, które powołałem do składania świadectw nadnaturalnych i do cierpienia za grzeszników i za dusze w czyśćcu będące – są sławne. Przecież dużo czytałaś książek i oglądałaś filmów,   a także osobiście osoby poznałaś, które chętnie stanowiły i stanowią Moje narzędzie dla Narodów.  A twoja przyszłość? Skoro Ja cierpiałem, to i ty będziesz cierpiała, a tak naprawdę, to już od dłuższego czasu cierpisz a nie narzekasz i dlatego lżej odczuwasz. Ponieważ z miłości przyjmujesz Moje Słowa, Moje rady i ode Mnie cierpienia, to i z miłości będziesz Mnie żywego widziała w momencie rozstania z Ziemią, bo miłość piękna jest, bo miłość drogocenna jest. Gdy nie będę KRÓLEM POLSKI, to BÓG z miłości do ludzi POŁOŻY KRES ZIEMI. A dlaczego z miłości położy kres?  A no dlatego, że ludzkość bardzo grzeszy i obraża całą Trójcę Przenajświętszą, a gdy nie chcą uznać MNIE KRÓLEM POLSKI – WŁADCĄ  RELIGIJNYM I POLITYCZNYM, to Bóg Ojciec ZARZĄDZI koniec panowania lucyfera na ZIEMI. Po długich kataklizmach i wojnach powstanie nowa Ziemia i Nowe Niebo. Gdyby ludzie chcieli posłuchać Boga i uznać  Mnie KRÓLEM POLSKI, to inne Kraje także uczyniłyby to samo i na Ziemi zapanowałby spokój, pokój, zgoda, miłość i modlitwa, gdyż Bóg Miłosierny KRÓL POLSKI zamieniłby wasze serca na miłosierne w których panowały by same radości i świat by trwał, trwałby bez końca. Jednak powtarzam – skoro ludzie sami chcą Bożej Ziemi, a obrażają Boga, to Bóg Ojciec powie – „STOP” życia na Ziemi. Ja za każdym razem to samo mówię. Od 100 lat rządzą w Polsce Żydzi i od 100 lat jest bardzo źle u was, a teraz coraz gorzej. Dlaczego nikt nie zdaje sobie sprawy, że tak dużo Maryja przychodzi na Ziemię i pokazuje swoje łzy i inne CUDA, a ludzie popatrzą, popatrzą i …… dalej grzeszą.   A ty Mieczysławo nadal wykonuj swoją posługę internetową i nadal przekazuj w świat Nasze Słowa, Nasze CUDA    i Ostrzeżenia. Błogosławię ciebie i twoją rodzinę i opiekuję się wami w każdej godzinie. Twoja Miłość Jezus Król”.

                                        Podobny obraz

Święty Wojciechu – Drogi Patronie POLSKI i mój Patronie bardzo proszę o Błogosławieństwo, ponieważ pomogłeś mi przyjść na świat o godz. 23

                            ŚWIĘTY WOJCIECH.

     „Mieczysławo – gdyż wiedziałem jak pięknie jest w Niebie, to warto było zginąć w ważnej Bożej potrzebie. Każdy z Nas w Niebie opiekuje się ludźmi na Ziemi i podpowiada, ukierunkowuje i drogi wskazuje. Dziękuję tobie Mieczysławo, że już nie chcesz grzeszyć i dlatego teraz masz z czego się cieszyć. Błogosławię ciebie Kapłańskimi dłońmi a ty innych przyciągaj do pięknego Nieba,  bo dla ludzi teraz dużo nawracać się trzeba. Wojciech Kapłan Święty”.

 

Święty Wojciechu Patronie naszej Ojczyzny bądź nam Przewodnikiem do Nieba i uproś nam u Boga potrzebny hart ducha abyśmy z Twoją pomocą mężnie wyznawali swoją wiarę i przez nią otrzymali wieczną nagrodę przez Jezusa Chrystusa. O Święty Wojciechu wielki nasz Patronie racz przybyć nieszczęsnej Koronie, która ma nadzieję i ufność w Tobie wspomóż i nie daj zginąć w teraźniejszej dobie. Chwalebny Kapłanie, wierny sługo Boży zniszcz złe żądze wszelkie, niech się dobro mnoży.

CZY PAN JEZUS MÓWI DO MIECZYSŁAWY KORDAS ?

https://www.youtube.com/watch?v=aOjIhS10W5Q