Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

JUŻ CZAS NA EMERYTURĘ STARCZE BERGOLIO – FRANEK, BO SAME PRZEKRĘTY CZYNISZ……..

WSZYSTKIM MORDERSTWOM CHRZEŚCIJAN NA ŚWIECIE JEST WINIEN WATYKAN, A KONKRETNIE DARMOZJAD BEZUŻYTECZNY BISKUP RZYMU BERGOLIO -FRANEK PONIEWAŻ NIE REAGUJE NA TE STRASZNE MORDERSTWA, BO DZIECI. NATOMIAST CAŁUJE NOGI ISLAMISTOM I KOBIETOM TEŻ. ODSZCZEPIENIEC!!!  MYJE NOGI WIĘŹNIOM MORDERCOM WŁAŚNIE CHRZEŚCIJAN I NAWET NIE UCZY ICH O BOGU W TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ. STARY A GŁUPI I TAK SIĘ PCHA DO LUCYFERA. JEMU TO DOBRZE – MA WOLNOŚĆ I DOSTAJE MNÓSTWO RÓŻNYCH WALUT – PIENIĘDZY I DLATEGO MASONI WATYKAŃSCY ZABILI – OTRULI PAPIEŻA „JANA PAWŁA I” BO CHCIAŁ SPRAWDZIĆ, GDZIE WATYKAŃSCY MASONI WYDAJĄ LUDZKIE PIENIĄDZE. NO WŁAŚNIE – GDZIE? NA OPŁACANIE MORDERCÓW CHRZEŚCIJAN, NA KRADZIEŻ DZIECI, ZA MILCZENIE – SKORO ŚWIAT O TYM NIE WIE. PAN BÓG WSZYSTKO WIE I DOŁOŻY IM WEDŁUG ICH I LUCYFERA POTRZEB. mk.

 

Relacje o rzezi chrześcijan w Nigerii ledwo przebijają się do światowych mediów.
Co innego info o kukle Judasza

 

W Nigerii nie ustają mordy dokonywane na chrześcijanach. W niedzielę wielkanocną w miejscowości Gombe w północno-wschodniej części kraju zamachowiec wjechał ciężarówką w grupę modlących się dzieci, które uczestniczyły w wielkanocnej procesji. W konsekwencji zabił 8 dzieci, a 30 ranił. Tydzień wcześniej paramilitarne oddziały plemienia Fulani dokonały pacyfikacji rodzinnej uroczystości wyprawianej w związku ze chrztem małego dziecka. Z zimną krwią zamordowali tam 17 osób. Niestety relacje o tych rzeziach nie są w stanie przebić się do światowego mainstreamu.

Informacja o spaleniu kukły Judasza w podkarpackim Pruchniku bardzo szybko pojawiła się w mediach na całym świecie. Wydarzenie to relacjonowały BBC czy The Independent, a specjalne stanowisko zajął nawet Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress), który uznał, że „sąd nad Judaszem” miał charakter „jawnie antysemicki”.

Co innego, gdy zamiast kukły zabijani są prawdziwi ludzie. Wiadomości o rzezi chrześcijan w Nigerii ledwo przebijają do głównego mainstreamu światowych mediów. W Niedzielę Palmową w środkowej części Nigerii paramilitarne oddziały plemienia Fulani (wiązanego z islamskimi fundamentalistami) z zimną krwią zamordowały 17 osób – uczestników rodzinnej uroczystości wyprawianej w związku z chrztem dziecka.
Dokładnie tydzień później – w Niedzielę Wielkanocną – w miejscowości Gombe w północno-wschodniej części kraju, zamachowiec (który okazał się być lokalnym policjantem) wjechał swoją ciężarówką w modlące się dzieci, które uczestniczyły w wielkanocnej procesji. Efekt był tragiczny. Śmierć poniosło 8 dzieci, a 30 zostało rannych.
To nie jedyne akty barbarzyństwa wobec chrześcijańskiej części społeczności Nigerii. Szacuje się, że od początku tego roku od kul, ognia i maczet zginęło w tym kraju kilkuset wyznawców Jezusa. Za większością zamachów, pogromów i pacyfikacji stoją członkowie paramilitarnych jednostek Fulani – lokalnego plemienia wiązanego z radykalnym islamem.

Niestety masowe mordy i pacyfikacje ludności chrześcijańskiej w Nigerii nie wywołują jakiejś specjalnej uwagi światowych mediów. Spora część osób, która na co dzień w miarę na bieżąco śledzi wydarzenia na świecie, nie jest w stanie dowiedzieć się czegoś więcej o tych tragicznych historiach, bowiem mało kto o nich wspomina. W tym kontekście ciekawe jest to, jak wyglądałaby reakcja międzynarodowej społeczności na wspomniane mordy, gdyby mainstream komentował je z intensywnością i zaangażowaniem, jakie widziano przy relacjach na temat kukły Judasza z Pruchnika…?

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04810-Ukryta-medialnie-nigeryjska-rzez-chrzescijan.htm