Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KIEDY POLACY OBUDZĄ SIĘ I PRZESTANĄ CHWALIĆ I WYBIERAĆ DO RZĄDU „OBCYCH”- CZYLI ŻYDÓW, GDYŻ ŻYDZI PRZEFARBOWALI SIĘ NA POLAKÓW, UDAJĄ KATOLIKÓW, A SĄ ZDRAJCAMI NARODU POLSKIEGO – PANA BOGA SIĘ ZLĘKNĄ, GDY POWIE „WYROK – PIEKŁO” DLA ‚STONKI ŻYDOWSKIEJ”. PRZECIEŻ NIKT Z POLAKÓW NIE MIAŁBY PRETENSJI, GDYBY ŻYDZI FAKTYCZNIE PRACUJĄC I ŻYJĄC W POLSCE RZĄDZILI UCZCIWIE I JAKO POLACY ZBIERALIBY DO POLSKIEGO ‚GARNKA”,  A ONI KRADNĄ WSZYSTKO – ZŁOTO UKRADLI, BO ŚLADU PO NIM NIE MA I JEST CISZA. SKORO W RZĄDZIE RZĄDZĄ ŻYDZI OD 100 LAT, TO KTO SIĘ UPOMNI U ŻYDÓW? WODĄ RZĄDZĄ I TRUJĄ NAS. PRZEMYSŁ ZMARNOWALI BO SPRZEDALI ZA GRANICĘ POLSKI A GDZIE SĄ PIENIĄDZE? RZUCĄ PO 500,- NA OTARCIE ŁEZ A TERAZ SZUKAJĄ JAK TE 500 zł. ZABRAĆ I NIECH POLACY Z GŁODU UMIERAJĄ – ŻYDZI MORDERCY NARODU POLSKIEGO !!!

Polacy nie wiedzą, bo skąd –  jak Żydzi w Izraelu Polaków oczerniają, opluwają i na nich plotkują, a nienawistni są sami okrutnie. Czy ktoś może sobie wyobrazić, czy kochają Żydzi w Izraelu swoich wrogów i atakujących napastników? Więc i Polacy nie zaakceptują swoich morderców i złodziei ich Ojczyzny. mk.
Winnicki zażądał debaty o roszczeniach żydowskich: „Rząd prowadzi tajne negocjacje”

Rząd RP prowadzi tajne negocjacje nt. realizacji roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, które mogą zrujnować polski budżet. Jest to objęte tajemnicą, a państwo nie chcecie o tym informować opinii publicznej – mówił w Sejmie poseł Robert Winnicki (RN, Konfederacja).

Podczas czwartkowego posiedzenia Sejmu szef Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki z Konfederacji zwrócił się z wnioskiem o pilne wezwanie szefa MSZ Jacka Czaputowicza celem złożenia wyjaśnień ws. ujawnionej tydzień temu notatki dyplomatycznej z rozmów polsko-amerykańskich w sprawie roszczeń żydowskich. Zapowiadał już wcześniej, że na tym posiedzeniu Sejmu posłowie Konfederacji będą domagać się publicznej informacji od premiera Morawieckiego na ten temat.

– W tej notatce czytamy, że rząd RP prowadzi tajne negocjacje nt. realizacji roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, które mogą zrujnować polski budżet –powiedział Winnicki. – Jest to objęte tajemnicą, a państwo niestety nie chcecie o tym rozmawiać publicznie i informować opinii publicznej – dodał, zwracając się do rządu PiS. Podkreślił, że w Sejmie potrzebna jest debata na ten temat, koniecznie z udziałem szefa polskiej dyplomacji.

Prowadzący obrady marszałek Marek Kuchciński odrzucił wniosek posła Winnickiego, tłumacząc się kwestiami proceduralnymi.

Amerykanie zapewniają polski rząd, że do jesiennych wyborów parlamentarnych nie będą prowadzone żadne jawne rozmowy ani prace ws. restytucji mienia żydowskiego, a wszelkie rokowania, w tym ze środowiskami żydowskimi odnośnie konkretnych kwot rekompensat, będą miały charakter tajny – tak wynika z notatki dyplomatycznej, której treść ujawnił w ubiegłym tygodniu Stanisław Michalkiewicz.

Poseł Robert Winnicki złożył interpelację do premiera Mateusza Morawieckiego, zawierającą 14 pytań, domagając się wyjaśnień w sprawie opisywanej notatki, w kontekście okresu rządów PiS. Poseł chce informacji m.in. o tym, jakie naciski były wywierane w kwestii roszczeń żydowskich oraz jak wyglądają negocjacje: kto i w jakich okolicznościach się spotyka i czego dotyczą rozmowy. – Pytam, czy rząd zamierza jednoznacznie zadeklarować brak woli realizacji tych roszczeń – powiedział lider RN.

Zobacz:  https://medianarodowe.com/winnicki-zazadal-debaty-o-roszczeniach-zydowskich-rzad-prowadzi-tajne-negocjacje/

 

 

Obejrzyj film „Czy Francziszek I jest wrogiem swojego Kościoła? – P. Lisicki u P. Szlachtowicza cz.2” w YouTube