Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Miłosierdzie Boże w teologii chrześcijańskiej największy z przymiotów Boga polegający na bezgranicznej dobroci 

1931r. – pierwsze Objawienie Jezusa Miłosiernego siostrze Faustynie.
1934r. – siostra Faustyna Kowalska obchodzi sama pierwszy raz Święto Miłosierdzia Bożego.
1935r. – Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach uroczyście oddało cześć Miłosierdziu Bożemu.
1947r. – prośba biskupów polskich do Kongregacji Obrzędów  w sprawie zatwierdzenia Święta Miłosierdzia.
1951r. – zgoda kard.Sapiehy na publiczne obchodzenie Miłosierdzia Bożego  w  Krakowskich Łagiewnikach.
1959r. – 1978r. – zakaz Notyfikacji Apostolskiej szerzenia nowego kultu w kościołach w formach przedstawionej przez siostrę Faustynę.
1980r. – wydanie Encykliki przez Jana Pawła II  o zatwierdzeniu obchodów Święta Miłosierdzia Bożego.
1985r. – Krakowski Metropolita wprowadza w Diecezji – „Święto Miłosierdzia Bożego”.
1993r. – Beatyfikacja siostry Faustyny Kowalskiej.
1995r. – Zatwierdzenie przez Stolicę Apostolską dekretu na uczczenie i świętowanie Bożego Miłosierdzia w całej Polsce.
2000r. – Kanonizacja siostry Faustyny Kowalskiej.
2000r. – Papież „Jan Paweł II” ustanawia Święto Bożego Miłosierdzia dla całego Kościoła Powszechnego na całym świecie.

Ustanowienia tego Święta w drugą niedzielę Wielkanocy zażądał sam Pan Jezus podczas jednego z Objawień siostrze Faustynie.

Jest Ono ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. Pan Jezus obiecywał, iż „zleje całe morze Łask na dusze, które się zbliżą w tym dniu do źródeł Miłosierdzia, a dusza, która przystąpi do Spowiedzi i Komunii Świętej dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”.

                                                        Znalezione obrazy dla zapytania jezus milosierny

Panie Jezu bardzo prosimy na ten „Wielki Dzień Miłosierdzia Bożego” o wskazówki i pouczenia dla Narodu Polskiego właśnie teraz.

  PAN JEZUS

„Dla Polaków na całym świecie mówię przez kilka osób od 100 lat i to bardzo często. Pouczam i wskazuję drogi do nawrócenia, a także o znalezienie drogi do Boga i czynię pouczenia. Najbardziej winien w zagubieniu ludzi jest Episkopat. Bóg Ojciec stworzył ludzi z miłości, gdyż w Niebie jest pięknie i pragnie aby ludzie z tego piękna i dobra korzystali z Jego Darów. My w Niebie nie możemy zrozumieć, dlaczego ludzie odrzucają piękne Niebo z Nami a wybierają na wieczność potępienie w piekle. Ja nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie są pyszni i głupi, bo przecież wiedzą że Bóg jest Miłością a lucyfer przekleństwem, złością i nienawiścią. Bóg Ojciec jest aż tak dobry i miłościwy, że posłał Mnie na Ziemię, abym tłumaczył co DOBRO znaczy, a do czego „zło” doprowadzi.  

PRZESTRZEGANIE „DZIESIĘCIU BOŻYCH PRZYKAZAŃ ” JEST WIELKĄ RADOŚCIĄ — a ludzie powinni chcieć być dobrymi. My przychodzimy z Nieba pięknego, a na Ziemi bez Chleba Jezusa jest bieda.

Śpiewacie: „Jezus dobry jak chleb”, bo prawdziwie tego dobrego Chleba może zabraknąć i wtedy grzechy będą się pomnażały straszne i szybko. Tak dużo książek macie, to je czytajcie i tak dużo filmów o Bogu oglądacie i dlaczego nie pojmujecie że w Niebie są wszyscy Święci. Posyłam z Nieba już Świętych, bo w Niebie są wszyscy Święci, a nie jacyś wymyśleni tylko Błogosławieni. Nam jest bardzo przykro, że sami rządzą Moim Kościołem i nie pytają a innym, do których My mówimy nie wierzą. Wszystkiemu „złu” na świecie jest winien „Watykan”, a współwinne Archidiecezje i Episkopaty z Moimi wrogami, a oni wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że już byli poprzedni, są i będą potępieni. My w Niebie nie możemy zrozumieć ich wyboru prześladowania wiecznego, torturowania, przeklinania i cierpienia.  

Powiadam wszystkim mieszkańcom Ziemi – MOJE MIŁOSIERDZIE JEST WIELKIE JAK OCEAN, LECZ LUDZIE POWINNI CHCIEĆ POZNAĆ MIŁOSIERNEGO BOGA, WŁAŚCICIELA WSZECHŚWIATA, CZYLI I ZIEMI. Ludzie powinni chcieć być dobrymi i także miłosiernymi, a BEZ BOGA JEZUSA CHRYSTUSA „KRÓLA POLSKI” a potem CAŁEGO ŚWIATA nie będzie dobrze na świecie. Jak to wy mówicie: „coś za coś” – jeśli będziecie przestrzegać „DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ BOŻYCH i nie będziecie grzeszyć, to będziecie wzięci do Nieba – do wiecznego szczęścia. Jeśli wybierzecie  przekleństwa i grzechy, to pracujecie na swoje potępienie.
Dlatego powiedziałem wam POLSKIEMU LUDOWI –  JESTEŚCIE MOIM I MARYI WYBRANYM NARODEM

– cieszcie się z tego wyboru i jednak powinniście być Nam wdzięczni – przepraszać i wynagradzać za grzechy wasze i całego świata. Bądźcie Moimi apostołkami i apostołami i głoście, że BÓG JEZUS CHRYSTUS ŻYJE i wszystko widzi a Anioły zapisują każdego człowieka czyny, które będą – „za”, lub „przeciw” wam świadczyły. Najważniejsze dla człowieka to jest: skromność, pokora, wiara w Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego. Ten Jedyny Jezus Chrystus – Jedyny Zbawiciel ludzi ma władzę OSĄDZIĆ – ukarać, darować winy i grzechów szukać przyczyny.  Powtarzam – najwięcej są winni Rządzący Moim Kościołem Jezusowym, gdyż mają Moje Łaski darowania win, rozgrzeszania, pouczania i przemieniania chleb w Moje Najświętsze Ciało i wino w Moją Najświętsza Krew. Powiadam – bardzo dużo jest w Moim Kościele „anty-apostołów”, więc ci zdrajcy byli i są, ale Moim pragnieniem jest, aby już  nigdy nie byli obciążeni grzechami ludzi, których oni nie popełnili. Niestety oni – ci duchowni są winni rozwiązłości młodzieży, gdyż milczą. 

To właśnie PRZEZ POLSKI EPISKOPAT MOJE MIŁOSIERDZIE CZEKAŁO z  ŁASKAMI DLA LUDZKOŚCI PONAD 50 LAT.

To „oni” ci duchowni w Episkopacie powinni prosić o rozmowę ze Mną i to „oni” powinni pytać Mnie o wszystko.
To „oni” powinni Mnie pytać, czy mogą podawać Mnie jedną ręką.
To „oni” powinni godnie Mnie reprezentować, a nie wykonywać bzdurnych rozkazów masonerii.
To „oni” masoni Modlitwy zmieniają i Mnie nie pytają. 

                                         TAK SAMO JEST Z „NIEDZIELĄ”.

 Bóg Ojciec stworzył świat w 6 dni, a siódmego dnia odpoczywał – to jest w NIEDZIELĘ, to dlaczego słuchacie Żydów   i tak czynicie, jak oni wam nakazują? Przecież Kościół Mój przestrzega tych opcji Bożych od początku, a „oni” już zrobili NIEDZIELĘ pierwszym dniem tygodnia, czyli jak u Żydów i to jest straszne oszukaństwo. Zmartwychwstałem w niedzielę bo właśnie w tym dniu świętym czcijcie i świętujcie NIEDZIELĘ, jako dziękczynienie za cały tydzień pracy. A Żydzi niech sobie dzień święty robią kiedy chcą, bo przecież beze Mnie. Nikt Mnie nie pyta lecz robią z Moim

Kościołem co podpowiada im lucyfer, który niestety jest. 

Dziękuję Moim wybranym, że słuchają Mnie i przekazują Moje Słowa dla świata. To prawda, że masoni i inni Moi wrogowie zmieniają Moje Słowa w książkach i w Modlitwach a powinni bać się, że będą potępieni bo obciążeni grzechami wszystkich ludzi, którzy by chcieli czynić DOBRO, ale mają inne informacje w książkach i Modlitwach.

                                                             TAK SAMO JEST Z „BARANKIEM”.

Ja mówiłem to już wiele razy, że Jestem Człowiekiem i mam dużo pięknych Imion. Jeśli Ja Bóg Jestem u Rządzących Moim Kościołem „BARANEM”, to dlatego zarządzili, że Jestem „sługą” ich, tych  przebierańców . Ot – mam apostołów! No i teraz zabijają mordercy Chrześcijan, bo „sługa” nie może ich obronić. Dlatego Moi anty-apostołowie nie chcą uznać Mnie KRÓLEM POLSKI, bo chcą, aby jak najszybciej Polaków, ale i inne Narody zniszczyć, bo BÓG KRÓL nie pozwoli. Za wszystko ZŁO – wojny i kataklizmy winni są Rządzący MOIM jeszcze KOŚCIOŁEM od Papieża do kleryka, a najbardziej ci z Episkopatów i Archidiecezji, którzy dbają tylko o siebie, a nie o ludzi Moich wiernych. W Chicago Kościoły sprzedają, a przecież nie budowali i za ten handel będą potępieni, gdyż jest dużo innych rozwiązań.  Nikt z Rządzących nie pyta Mnie o nic, a rządzą się według wskazań lucyfera.  MOJE MIŁOSIERDZIE jest WIELKIE, więc kto was uczy o wypływających MOICH ŁASKACH? Najgorzej zachowują się duchowni pochodzenia żydowskiego, gdyż służą dwóm bogom. Oto dowód niby Mój duchowny Życiński nawet nie zdążył spojrzeć w Moje oczy gdy go porwał lucyfera sługa, a on tak głośno wrzeszczał i spadł do piekła. Tym bardziej duchowni wiedzą za jakie grzechy ludzie są potępieni.  Proszę was Moi katolicy czytajcie PISMO ŚWIĘTE i przyjmijcie Moje Najświętsze Ciało na klęcząco i do ust, gdyż w postawie stojącej czynicie się równi Bogu a Ja wtedy cierpię. MOJE MIŁOSIERDZIE jest WIELKIE proszę was korzystajcie z MOICH ŁASK Różańcami, Koronkami i Nabożeństwami. Dopomóżcie bliźnim – BŁOGOSŁAWIĘ wszystkich, którzy czczą Moje Miłosierdzie, którzy rozumieją i znajdują proste drogi do Mnie, a przecież macie różne prośby i aby Modlitwy nie były tylko tego dnia Miłosierdzia Bożego.

              JEZUS CHRYSTUS MIŁOSIERNY PRAGNIE BYĆ KRÓLEM POLSKI NA CZAS WIECZNY”.

              ——————————————————————————————————————————————–

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago dnia 28 kwietnia – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA o godz.10 rano  MEDJUGORIE – Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2019 – Przesłanie KRÓLOWEJ POKOJU – YouTube
https://m.youtube.com/watch?v=fu_393s6kEI