Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Pierwsze zwycięstwo z homolobby!

Fundacja Życie i Rodzina

Szanowni Państwo,
Drodzy Obrońcy Życia Dzieci!


Kwiecień obfitował w wiele wydarzeń, mam więc wiadomości, którymi chciałabym się z Państwem podzielić, jako z Przyjaciółmi Fundacji Życie i Rodzina.

Na samym początku składam na Państwa ręce podziękowania za stanowcze, jednoznaczne stanowisko i podpisanie petycji poparcia dla księdza Tadeusza Łebkowskiego. W imieniu własnym, jak również Księdza Proboszcza mówię – DZIĘKUJĘ.

W chwili obecnej 6071 osób nie zgadza się na szerzenie ideologii zboczeń i wymuszanie zmian w nauczaniu Kościoła Katolickiego. Dzięki szybkiej reakcji Fundacji Życie i Rodzina sprawa prowokacji, do jakich doszło w Płocku, została nagłośniona, a organy ścigania wszczęły odpowiednie procedury, aby zostali pociągnięci do odpowiedzialności sprawcy tego haniebnego wybryku. Nie dopuścimy, aby czuli się bezkarni i swobodnie wchodzili do świątyni, żeby bluźnić przeciw najświętszym dla katolików miejscom!

#ZatrzymajAborcję

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO NAD HOMOLOBBY!

Grupa 16 homoaktywistów, którzy pozwali mnie za mówienie prawdy podczas debaty w Polsat News w maju ubiegłego roku, chciała zablokować stronę www.homopozew.pl, na której szczegółowo opisujemy otrzymany pozew oraz żądania środowiska LGBT. Z pewnością chodziło im o to, aby kneblować usta prawdzie i wpływać na wolność wypowiedzi w sprawie homoaktywizmu.#ZatrzymajAborcję

Homoseksualni aktywiści chcieli zablokować stronę i zmusić do usunięcia odpisu pozwu twierdząc, że to narusza ich prywatność. To kuriozalne w kontekście tego, że w większości są to publicznie znani działacze ruchu LGBT. Są wśród nich politycy, prawnicy, czy też pracownicy uniwersyteccy, którzy – jak sami oświadczyli w złożonym pozwie – nie kryją się ze swoimi upodobaniami. Warto wspomnieć, że poczucie prywatności i godności nie przeszkadzało im od października 2018 pojawiać się w artykułach prasowych oraz wywiadach i opowiadać o pozwie skierowanym wobec mojej osoby. W tym kontekście zarzuty o to, że umieszczenie odpisu pozwu w internecie godzi w ich życie zawodowe i osobiste – są obłudne. A może prawdziwym powodem ich paniki jest chęć ukrycia prawdy, bo teraz każdy może sam sprawdzić, jak absurdalne są ich żądania? Wystarczy przeczytać treść pozwu dostępną na stronie www.homopozew.pl, na której można znaleźć informacje o tym czego żądają pozywający, a także obejrzeć fragment programu, o który toczy się sprawa. Każdy może wyrobić sobie swój pogląd.

Chciałam Państwu przekazać dobrą wiadomość. Sąd jednak nie przychylił się do żądań homoaktywistów i oddalił wniosek w tej sprawie. Jest to pierwsze zwycięstwo odniesione w walce z homoideologią. Małymi krokami idziemy nadal naprzód do wyznaczonego celu – zablokowania demoralizacji dzieci i młodzieży w szkołach oraz możliwości swobodnego mówienia prawdy o zagrożeniach związanych z wynaturzeniami.

#ZatrzymajAborcję

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie został również zorganizowany kurs dla nowych obrońców Życia i Rodziny. Do naszych szeregów dołączyło kilka nowych osób chcących aktywnie działać broniąc życia maleńkich dzieci oraz przeciwdziałać deprawacji młodzieży. Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina przez cały dzień pokazywali, jak skutecznie bronić życia i co można zrobić, aby powstrzymać falę aborcji w naszym kraju. Dzielili się również z uczestnikami swoją wiedzą, jak skutecznie rozmawiać ze zwolennikami zabijania dzieci w łonie matki, aby udowodnić im nielogiczność i niespójność w popieraniu zbrodni.

„W Bielsku-Białej dane mi było uczestniczyć w kursie dla osób, które podobnie jak ja, pragną stawać w obronie życia i normalności, tak często będącej dzisiaj przedmiotem ataków.” – to wypowiedź jednego z uczestników kursu.

#ZatrzymajAborcję

Organizatorzy wykazali się pełnym profesjonalizmem. Starannie zaplanowali każdy szczegół wielogodzinnego szkolenia. Ich merytoryczne i praktyczne przygotowanie sprawiało, że kompleksowo odpowiadali na niekiedy trudne pytania innych uczestników. Rozmaitość prezentowanych materiałów: prezentacja multimedialna, filmy, ćwiczenia z wykorzystaniem tablicy oraz wspólna rozmowa kursantów pomogły w aktywny sposób przyswoić wiedzę nowym działaczom pro life.

ZWYCIĘSTWO OBROŃCÓW ŻYCIA W BIELSKU – BIAŁEJ

Przeciwnicy życia nie zasypiają gruszek w popiele i wysyłają zgłoszenia do prokuratury na Wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina, którzy uświadamiają społeczeństwo, czym jest w rzeczywistości aborcja. Działaczka lewicowej partii Razem chciała kary za pokazywanie prawdy o piekle aborcji. Dlatego w zeszłym roku, po jednej z akcji obrońców życia, złożyła zawiadomienie do prokuratury. 15 kwietnia 2019 zapadł wyrok, który jasno pokazuje, że prawda nie może być zgorszeniem – nawet jeśli jest trudna do przyjęcia.

Prawda jednak zawsze się obroni. Sąd uniewinnił Łukasza – koordynatora Fundacji, który prowadzi w Bielsku – Białej pikiety antyaborcyjne pokazując na banerach zdjęcia dzieci zabitych w wyniku procederu aborcji.

„Czy treść, która wywołuje emocje, jest zgorszeniem? Nasze banery pokazują tylko potencjalne skutki obowiązującego w Polsce prawa, które dopuszcza aborcję. Dzieci nienarodzone wyrywane są z matek, zabijane.” – mówi Łukasz.

Dzięki odwadze obrońców życia prawda o aborcji, dociera do tych, którzy nie mają szansy zobaczyć jej w mediach. Tym bardziej, że polskie prawo wciąż pozwala na zabijanie dzieci z wadami genetycznymi, a obecna władza blokuje wprowadzenie dobrych rozwiązań pro life. Warto przypomnieć, że projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ od kilkunastu miesięcy leży w sejmowej zamrażarce.

#ZatrzymajAborcję

Polska – nasza ukochana ojczyzna stała się cmentarzyskiem niewinnych, maleńkich ludzi. To straszne co się dzieje za murami szpitali i jak wiele ludzi jest nadal zaślepionych działając na rzecz śmierci. Dlatego w sposób jasny i zdecydowany głosimy prawdę odkłamując fałszywe hasła ideologicznych działaczy.

Abyśmy nadal mogli odnosić zwycięstwo z przeciwnikami Życia i Rodziny potrzebujemy funduszy.Obsługa:

  • organizacji szkoleń
  • otwarcie nowych komórek
  • strony z pozwem i petycjami
  • prawników
  • spraw sądowych

generuje konkretne koszty, których nie bylibyśmy w stanie opłacić, gdyby nie hojność Darczyńców. Są Państwo wśród osób, którym leży na sercu dobro zarówno tych najmniejszych, którzy jeszcze głosu nie mają, jak również instytucji małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny. Ośmielam się zatem prosić Państwa o wsparcie finansowe działań Fundacji.

Konkretną pomocą będzie przekazanie darowizny w wysokości 40, 70, 130 zł lub innej dowolnej kwoty, którą uznają Państwo za stosowną.

Z wyrazami szacunku i podziękowania za wsparcie,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS. Jak wiele uda nam się zrealizować w tym i kolejnych miesiącach zależy od Darczyńców Fundacji ŻiR. Sami Państwo zapewne dostrzega konieczność posiadania różnych narzędzi w walce z przeciwnikami Życia i Rodziny. Fundusze są jednym z nich. Dlatego też zwracam się do Państwa o wsparcie działań na rzecz obrony podstawowych wartości cywilizacyjnych.

OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com
Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku –
Inwestuj w wartości

  Fundacja Życie i RodzinaOBRAZ         - logo ŻiR
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904