Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

ŻYDZI ZAWSZE KŁAMIĄ I NA KŁAMSTWIE ŻYJĄ OD POCZĄTKU ŚWIATA. NA KŁAMSTWIE CHCĄ RZĄDZIĆ CAŁYM ŚWIATEM. mk.
Propaganda Kaczyńskiego i Morawieckiego legła w gruzach. Żydzi nie odpuszczają ws. zwrotu mienia i alarmują dziennikarzy w USA

Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku wysyła informacje prasowe do dziennikarzy, w których alarmują o „atakach polskiego rządu”. Stanowisko organizacji niszczy pisowską propagandę, jakoby ustawa 447 nie dotyczyła Polski, czy też aby roszczenia dotyczyły „odszkodowań wojennych”.

Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej osób zjawiło się na marszu STOP447, który już w sobotę 11 maja przejdzie ulicami Warszawy. Start o godzinie 14:00 spod Kancelarii Premiera, Al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie.

– Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku w mailach do dziennikarzy informuje o stanowisku polskiego rządu w sprawie zwrotu majątków osób, które utraciły je w okresie Holocaustu. W piśmie mowa jest o publicznych atakach polskiego rządu – napisał na Twitterze korespondent RMF FM Paweł Żuchowski. Udostępnił też treść całego dokumentu.

– Alarmujemy w związku z publicznymi atakami polskiego rządu i innych na starania sprawiedliwego zabezpieczenia ocalałych z holokaustu i ich rodzin oraz innych Żydów i nieżydów, których własność została znacjonalizowana przez komunistyczny polski rząd – napisano w informacji dla dziennikarzy.

Wspomniane jest wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego z 4 maja, w którym zapowiedział, że jego rząd nie wypłaci rekompensat za własność odebraną podczas II wojny światowej. Wspomniane jest także ugrupowanie Kukiz’15 (w informacji nazwane „partią”) z projektem „kryminalizującym starania o zwrot własności zabranej od żydowskich rodzin zgładzonych podczas holokaustu”.

Zwraca się też uwagę na protesty Polonii w USA. – Protesty skupione były na Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act, czyli mocnym stanowisku prezydenta Trumpa i Kongresu Amerykańskiego, niezachwianie zaangażowanego we wspieranie ocalałych w misji dla sprawiedliwości – podkreślono w informacji.

– Zmiana stanowiska rządu za 3…2…1… – skomentował Tomasz Kalinowski ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które jest organizatorem kampanii informacyjnej na temat ustawy 447 w Polsce oraz żydowskich uroszczeń wobec nas.

Stanowisko Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego niszczy rozpoczętą od kilku dni narrację rządu i polityków PiS. Jasno z niej wynika, że chodzi o mienie znacjonalizowane po wojnie, nie zaś o żadne „odszkodowania wojenne”.

Organizacja podkreśla też, że Kongres USA i prezydent Trump wspierają środowiska żydowskie w ich roszczeniach wobec Polski, gdyż stanowisko to określono jako „potężne”. Oznacza to, że ustawa 447 będzie realizowana przez USA wobec Polski – na przeróżne sposoby.

Dlatego tak ważne jest, by jak najwięcej osób zjawiło się na marszu STOP447, który już w sobotę 11 maja przejdzie ulicami Warszawy. Start o godzinie 14:00 spod Kancelarii Premiera, Al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie.

Propaganda Kaczyńskiego i Morawieckiego legła w gruzach. Żydzi nie odpuszczają ws. zwrotu mienia i alarmują dziennikarzy w USA